בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברים, אתם כוכבי קולנוע

Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}
לפני 17 שנים • 28 בנוב׳ 2006

ואני רק חוזרת ואומרת

Nymphaea​(נשלטת){זיעויה} • 28 בנוב׳ 2006
לכל מי שרוצה להזהר, ש***** הצלם שהמועדון משתמש בשירותיו מידי פעם, מראה את התמונות לחבריו.
אותי באופן אישי זה עלול להעמיד במצב מאוד מאוד עדין.
נסו לזלזל במשמעות, אבל חשבו על כך שיש אנשים שהילדים שלהם עלולים להתקל בתמונות הללו.
אני באופן אישי לא אבוא יותר למועדון.
לטעמי המועדון מזלזל בנו, מציג אותנו כשעשוע לונילים ולא מוכן לקחת אחריות מינימלית.
Venus in Furs
Venus in Furs • 28 בנוב׳ 2006
איך בדיוק הילדים יצפו בתמונות? בעודם גולשים באתרי סאדו מאזו? ומה הנזק בדיוק שיגרם כתוצאה מזה שהילדים יראו את הוריהם יושבים במועדון למבוגרים בלבד? הייתי יכול להבין אם היו תמונות של סשנים שמפורסמות ללא רשות, אבל איפה הפגיעה הנוראית בנפשו הרכה של הילד אם הוא רואה את אבא יושב ומגחך מול מופע קברט אירוטי? רוב הסיכויים שהילדים בכלל יחשבו שזה קול.
הייתי כאן

ונוס הממהר להגיב..

הייתי כאן • 28 בנוב׳ 2006
מצער שלא הבנת את נימפאה
ואני כאשת איש לא מוכנה עדין לחשיפה הזאת
מה לעשות לא כולנו רווקים ומאושרים
אז אולי אצטרף לחברתי .
גם אני בוחרת לא להגיע למועדון יותר
ולו בגלל חוסר הרגישות לעניין.
והתגובות המזלזלות והמתחמקות.
מצער יותר שחברינו ל"קהילה" הקטנה הזאת מצדדים במועדון
ובדרך שלו ולא עוצרים לחשוב קדימה.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 28 בנוב׳ 2006
דן קאפ - קודם כל בוא נבהיר שזכותך לעשות מה שבא לך, להגיע או להדיר רגלייך מכל מקום על פי החלטתך הבלעדית, ולומר כל אשר על ליבך, וגם אם אני ממש לא מסכים איתך אני אלחם על זכותך להתבטא, ומי שמכיר אותי יודע שאני לא אומר את הדברים כמליצה.

לגופו של עניין: כתבת על זכותך כצרכן. זו בדיוק הנקודה: ציינת בעצמך שאתה, מסיבותייך שלך, לא מגיע למועדון. אז אתה לא ממש צרכן. מה הטעם להעביר ביקורת (שוב ושוב) ולנגח (שוב ושוב) מקום שבמילא אי אפשר לשכנע אותך לבוא אליו? מניעים נסתרים? רצון לראות את המקום נופל?

ציינת בעצמך, ואני יכול להעיד על כך בעצמי, שעמוס הוא אדם שמאוד קשוב להערות של אחרים, והוא האחרון שאפשר להגיד עליו שהוא לא משנה את דעתו ושיש לו בעיה להגיד: "נכון, טעיתי". הזכרת לי שבימיו הראשונים של המועדון הייתה מצלמה בכניסה למועדון, שבה ניתן היה לראות את האנשים שנכנסים אליו, מטעמי אבטחה. למרות שהייתה שם רק מצלמה ב-LIVE ושום דבר לא הוקלט ונשמר, בשלב מאוחר יותר גם המצלמה הוסרה, כדי לתת לאנשים תחושה יותר טובה ונוחה. לגבי ה"מקומות האחרים" שדיברת עליהם - כדאי שתבדוק טוב האם המצלמות שם מקליטות ומתעדות את כל מי שנכנס אליהם, והאם אתה יכול לדעת מי יעשה שימוש בקלטות ומתי. האם כל הנהלים המחמירים שפירטת באמת יבטיחו שלא תמצא יום אחד את תמונתך ב"ידיעות אחרונות" או אצל רפי רשף בערוץ 10?

בשורה התחתונה: אני לא יודע על איזה זלזול מדברים כאן. הוסברה כאן בפירוט המדיניות הכללית והעקרונית של המועדון, הוסברו החריגים, ונאמר כי פרסום התמונות בלי טשטוש פני הצופים היווה טעות מצערת. כמובן שתמיד יימצאו השופטים שיגזרו את הדין טרם שמיעת הראיות, ותמיד יימצאו אלה שיבחרו לשים אטמי אוזניים ואז להתלונן על כך שהם אינם שומעים.

המלט ידידי, שנים שלא...
לא התיימרתי להיות אובייקטיבי, ולראייה הדיסקליימר שכתבתי בראשית הודעתי הראשונה כאן. תגיד, אולי בין משחק כדורגל אחד לשני תקפוץ הלילה להגיד שלום? אני מבטיח לצלם אותך רק בזווית מחמיאה icon_smile.gif
Venus in Furs

לרננה

דווקא כן הבנתי את נימפיה. צרם לי הטון הפדגוגי 'אתם מתארים לעצמכם מה יקרה אם הילדים יראו את זה...' הילדים שלנו חשופים לאלימות, מלחמות, פיגועים, רציחות, אונסים, כעניין שבשגרה ובפריים טיים, רואים את ההורים שלהם רבים, צועקים, לפעמים גם מרביצים, ולאחרונה גם זרקו שני ילדים מהחלון תוך כדי ריב. יש ילדים רעבים וחולי איידס באפריקה, ויש ילדים עם בעיות נפשיות ומעשיות מפה ועד הודעה חדשה. אז נראה לי שיחסית לכל אלה, וגם באופן אבסולוטי, הנזק שעשוי להיגרם לאיזה ילד אם יראה יום אחד ברשת תמונה של אבא שלו מגחך אל מול חשפנית הוא אפסי. מי שכל כך חרד מזה, כנראה שהוא מרגיש שהוא עושה משהו לא בסדר.

מעבר לזה אני לא רואה פה זלזול מצד המועדון. המדיניות היא לא לאפשר צילום, ומתי שכן מצלמים לטשטש את הפרצופים מסביב. פסיכו ביצ' הודתה שנעשתה טעות חד פעמית, והרי זה לא שמצלמים את באי המועדון בכוונה ומפרסמים. גם אף אחד מהמגיבים כאן בשרשור לא צולם, זה הכל התלהמות תיאורטית.

ולגבי הנשואים. וול. זה פשוט נראה לי הרבה לדרוש מהיקום, גם להיות נשואה, גם לבגוד בבעלך, וגם לצפות מכל הסביבה לצאת מגדרה בשביל להגן על השקר. אם את בוגדת בבעלך, ויוצאת למועדון שבו את רואה שמצלמים את המופע, זה לא נראה לי בלתי סביר לא להתיישב ממש על הבמה איפה שמצלמים, אלא בכל מקום אחר.
הייתי כאן

ונוס ששוב ממהר להגיב..

הייתי כאן • 28 בנוב׳ 2006
לגבי נימפאה אני לא אענה לך
מכיון ששוב לא הבנת ומיהרת שוב להגיב כמו
חמור קופץ בראש.
והיה והמועדון לא יכבד אותנו
נדיר רגלינו משם
וזה שאני חיה בזוגיות ומזדיינת מהצד
(סליחה מלך שלי על הבוטות , פשוט התבקש )
לא עניינו של אף אחד
אז ילד אל תטיף מוסר ...
ורק לידיעתך ונוס התמונות לא מוצגות רק כאן
אבל את זה אתה כבר לא תבין.
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}

לונוס הכל יודע

Nymphaea​(נשלטת){זיעויה} • 28 בנוב׳ 2006
[/quote]דווקא כן הבנתי את נימפיה. צרם לי הטון הפדגוגי 'אתם מתארים לעצמכם מה יקרה אם הילדים יראו את זה...' הילדים שלנו חשופים לאלימות, מלחמות, פיגועים, רציחות, אונסים, כעניין שבשגרה ובפריים טיים, רואים את ההורים שלהם רבים, צועקים, לפעמים גם מרביצים, ולאחרונה גם זרקו שני ילדים מהחלון תוך כדי ריב. [/quote]

אז אתה אומר שהילדות שלי רואות הורים רבים ומרביצים אחד לשני ושזורקים אותן מהחלון? שהן רואות את ההורים שלהן אונסים ורוצחים?
ציטוט:
יש ילדים רעבים וחולי איידס באפריקה, ויש ילדים עם בעיות נפשיות ומעשיות מפה ועד הודעה חדשה. אז נראה לי שיחסית לכל אלה, וגם באופן אבסולוטי, הנזק שעשוי להיגרם לאיזה ילד אם יראה יום אחד ברשת תמונה של אבא שלו מגחך אל מול חשפנית הוא אפסי. מי שכל כך חרד מזה, כנראה שהוא מרגיש שהוא עושה משהו לא בסדר.

אני מרגישה מאוד בסדר עם מה שאני עושה. משום מה אני לא נוטה להכניס את הילדות שלי לחדר המיטות שלי. לא בדיבור, לא בתמונות ואם לרגע חשבת גם לא בזמן מעשה. אולי משום כך נראה לי בעייתי שהן תראנה במקרה תמונות שלי. במקרה הספציפי שלי, אני חשופה יותר, כי ***** אותו צלם נחמד (והוא נחמד) שצילם את ההופעה שלך במועדון, מראה את התמונות שצלם במועדון לחבריו. מה לעשות וכמה מחבריו מכירים אותי אישית טוב מאוד???

[quote]מעבר לזה אני לא רואה פה זלזול מצד המועדון. המדיניות היא לא לאפשר צילום, ומתי שכן מצלמים לטשטש את הפרצופים מסביב. פסיכו ביצ' הודתה שנעשתה טעות חד פעמית, והרי זה לא שמצלמים את באי המועדון בכוונה ומפרסמים. גם אף אחד מהמגיבים כאן בשרשור לא צולם, זה הכל התלהמות תיאורטית. [quote]
אין במקרים האלה טעות חד פעמית. יש פה זלזול בבאי המועדון. אם לא היה זלזול הטעות הזו לא היתה מתרחשת. התמונות לא מפורסמות רק בכלוב אלא גם באתר אחר שם לא הוסרו. הנזק שעלול להגרם לאנשים הוא לא חד פעמי . לא כולנו רוצים לפרסם את העדפותינו המיניות ברבים כמוך ונוס. חלקנו מעדיפים לבחור מי ידע ובאיזה סיטואציה. אני מציעה שתתבגר קצת ונוס. לא יזיק.
זו בחירה של עמוס האם לירוק לבאר ממנה הוא שותה. אני לא מוכנה להיות מוצגת לראווה כסוטה מול הוינלים הפוקדים את המועדון וגם שיזלזלו בזכותי הבסיסית לבחור האם תמונותי יוצגו ברבים או לא.
כל אחד יעשה את השיקול שלו. אותי אפילו ערבי חינם לא יביאו למועדון יותר.
Venus in Furs
איזה כיף זה כל הכינויים האלה ... 'ונוס הממהר לענות', 'ונוס היודע כל'... ממש מיני-סשן. אפשר לעשות שרשור שלם רק של כינויים כאלה, מבחינתי.

לא זכור לי שמישו טען פה שצריך לצלם אנשים שבאים למועדון ולפרסם את זה. כל מה שקרה זה טעות, שאולי נבעה מחוסר תשומת לב מספקת, ואם את מצביעה על עוד טעות, אז גם את פרצת האבטחה הזו צריך לתקן. אף אחד לא טען אחרת.

ובין לחשוף את הנטיות הבדסמיות ברבים כפי שאני עושה, לבין לא להתשגע כשנוצר בטעות איזה מקרה שאולי תיאורטית עלולה איכשהו להשתרבב תמונה שלך בין קהל לאיזו פינה נידחת ברשת, יש מרחק רב. מעבר להכל אני מרגיש, שאם כולנו היינו מתחבאים פחות, אז הלגיטימציה הציבורית של הבדסם היתה מתרחבת, והיו פחות סיבות להסתתר. אבל זה כבר באמת לא קשור לנושא.
scarlettempress{L}
scarlettempress{L} • 28 בנוב׳ 2006
ציטוט: מעבר להכל אני מרגיש, שאם כולנו היינו מתחבאים פחות, אז הלגיטימציה הציבורית של הבדסם היתה מתרחבת, והיו פחות סיבות להסתתר. אבל זה כבר באמת לא קשור לנושא.

(אין לי שומדבר לומר, סתם התחשק לי לצטט את הקטע הזה).

icon_smile.gif
המלט

דבורים וציפורים

המלט • 28 בנוב׳ 2006
בשיח שנוצר כאן יש תהום בלתי מגושרת בין צד-טיפוסי-א' לצד-טיפוסי-ב',
כאשר:
צד-טיפוסי-א' הינו אדם נשוי, אולי הורה לילדים, שמזדיין מהצד ומדי פעם בא למועדון הדנג'ן לחפש ריגושים או וואטאבר,
וצד טיפוסי-ב' הינו אדם רווק, נטול ילדים, שמזדיין מהצד ומדי פעם בא למועדון הדנג'ן לחפש
ריגושים או וואטאבר.
אין מחלוקת ששני הטיפוסי אוהבים להזדיין, וגם מהצד. וואטאבר.
הפער הוא במצב האישי שלהם ובמה שיש להם להפסיד. בעוד צד-טיפוסי-ב' מזרים אל השיח
רעיונות נאורים של פתיחות בדסמית, דבריו נופלים על אזניים ערלות. זו דוגמה מצוינת ל'דברים
שאינם נשמעים', לא משום שאינם מושמעים מספיק ברור, אלא משום שעצם הווית החיים
של צד-טיפוסי-א' יוצקת חומה תודעתית בפני דברים כאלה. אי אפשר להסביר את זה למי שלא.
אי אפשר ודי. יש דברים שצריך שיקרו לך כדי שתבין.

והתוצאה? מתדיינים על האם זה טוב לילדים או לא טוב לילדים. אז זהו, שאי אפשר להתווכח משני
צידי תהום.