סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היכרויות באתר- עצות איך לעשות זאת בבטיחות

ענני בראשית{התגשמתי}
לפני חודשיים • 19 ביולי 2024
ענני בראשית{התגשמתי} • 19 ביולי 2024
dorisraelian כתב/ה:
ענני בראשית כתב/ה:
barnacle כתב/ה:
בפראפרזה על מה שקיטי כתבה, אבל בהפוכה:
1) הטיפ הראשון להכרויות בכלוב (או בכל אתר קינק אחר): אל תאמיני למה שאנשים מספרים על עצמם. אל תאמיני למילה שיוצאת להם מהפה. לא בהתחלה. אמון זה משהו שהצד השני צריך להרוויח. הנחת המוצא צריכה להיות שנפלת על פסיכופת/ית שמתכננ/ת לעשות אותך על המנגל אצלו/אצלה במרתף.
יש לגישה הזו שני יתרונות.
א. מנקודת-המוצא הזו, 99.9% מהאנשים יפתיעו אותך לטובה. כי אין כל-כך הרבה פסיכופתים מהסוג הזה בסביבה.
ב. ואת אלה שיש כנראה תצליחי לזהות, בגלל חוסר-האמון הבסיסי שתתני בהם.

2) הטיפ השני להכרויות בכלוב (או בכל אתר קינק אחר): להתקדם כמו קיפודים. לאט לאט לאט. זמן מאפשר הכרות אמיתית. התקדמות מהירה תביא ב99.9% מהמקרים לאכזבות.

חייבת להגיד, האמירה הזו, "לאט כמו קיפודים" ממש קוסמת לי 🙃💜🕉😶‍🌫️

מצד שני - אם אכן יש משהו שמרגיש נכון ומדויק, אולי לקחת את הדברים לאט יכול קצת לדכא את הרוח? כלומר - הכול במידה?

מנסיון, מידע, מהדהוד, אין מידתיות. אתה טרף והוא טורף והם לא בוחלים. חייב ללכת לאט כי אתה מבסס פה את התשתית להכל.

מצד שני גמישות מחשבתית זה חמוד כקונספט אם לא אכפת לך שלא להתחייב.

אני אישית ממש זקוקה ללכת לקיצון השני. שנתיים וחצי אפשרתי למישהו להריץ אותי בקצב הטיסן שלו, שהוא גם הקצב שלי בפועל בגלל נסיבות חיים, ומה שקרה זה שבר וחוסר יכולת להציב לו גבולות.
dorisraelian
dorisraelian • 19 ביולי 2024
ענני בראשית כתב/ה:
dorisraelian כתב/ה:
ענני בראשית כתב/ה:
barnacle כתב/ה:
1) הטיפ הראשון להכרויות בכלוב (או בכל אתר קינק אחר): אל תאמיני למה שאנשים מספרים על עצמם. אל תאמיני למילה שיוצאת להם מהפה. לא בהתחלה. אמון זה משהו שהצד השני צריך להרוויח. הנחת המוצא צריכה להיות שנפלת על פסיכופת/ית שמתכננ/ת לעשות אותך על המנגל אצלו/אצלה במרתף.
א. מנקודת-המוצא הזו, 99.9% מהאנשים יפתיעו אותך לטובה. כי אין כל-כך הרבה פסיכופתים מהסוג הזה בסביבה.

2) הטיפ השני להכרויות בכלוב (או בכל אתר קינק אחר): להתקדם כמו קיפודים. לאט לאט לאט. זמן מאפשר הכרות אמיתית. התקדמות מהירה תביא ב99.9% מהמקרים לאכזבות.

מצד שני - אם אכן יש משהו שמרגיש נכון ומדויק, אולי לקחת את הדברים לאט יכול קצת לדכא את הרוח? כלומר - הכול במידה?

מנסיון, מידע, מהדהוד, אין מידתיות. אתה טרף והוא טורף והם לא בוחלים. חייב ללכת לאט כי אתה מבסס פה את התשתית להכל.

אני אישית ממש זקוקה ללכת לקיצון השני. שנתיים וחצי אפשרתי למישהו להריץ אותי בקצב הטיסן שלו, שהוא גם הקצב שלי בפועל בגלל נסיבות חיים, ומה שקרה זה שבר וחוסר יכולת להציב לו גבולות.

טוב שאת מודעת לך ולגבולות שלך! "דע את עצמך" סופר חשוב
ענני בראשית{התגשמתי}
ענני בראשית{התגשמתי} • 19 ביולי 2024
dorisraelian כתב/ה:
ענני בראשית כתב/ה:
dorisraelian כתב/ה:
ענני בראשית כתב/ה:
barnacle כתב/ה:

טוב שאת מודעת לך ולגבולות שלך! "דע את עצמך" סופר חשוב

זה לא רק זה. נניח הקושר שהגיב פה (שיסלח לי זה השם שלו שתקוע לי בראש ולא הכינוי), הבחורה הגיעה נטו לקשירה. הוא היה עןשה את זה לעיתים קרובות. פשוט רצה שיהיה לו. והתמזל מזלו וזה הפך ליותר מזה. אבל ברוב המקרים זה לא מה שהיה. מה שהיה זו קשירה ונגמר.

אם אתה מכוון לסשן ספציפי יש גבולות מוגדרים לסשן. מה שקורה בהמשך זה כבר ספור אחר. היה לי קשר כזה, הייתי משוייכת שנתיים בערך למישהי. גם התחיל ככה, מזה שנקשרתי ורציתי עוד, ואיכשהו מחוסר תקשורת יצא שאני שייכת לה בלי שאני באמת רוצה.

לא כשיומאים לדיט אני דווקא עם הנשים. שהגבולות והצרכים יהיו ברורים מראש, הכי מראש שאפשר, כמה שיותר מהר לפרוס את תמונת המצב בקלפי השולחן, ול1חת את זה איטי. כל אדם הוא עולם שלם. אומרים בסד שהעולם נברא בשבעה ימים שהם ייצןג לכמה שנים טובות. ודאי שלהכיר בני אנוש זה דבר איטי. ואי אפשר בשום אופן לדחוף בדזמ לשולחן מריצת ספרינט. רק מרתונים.
researcher​(שולטת)
researcher​(שולטת) • 19 ביולי 2024
אני נמשכתי לאנשים שכותבים על עצמם מי הם מה הם, משתפים בבלוג ולא רק פורנו כמו שכתבו פה. נתנו לי חלון להכיר אותם קצת.
לא לרוץ להפגש להבין קצת מי האדם ומה הוא רוצה ומתכנן, לדוגמא היה לי שיחות ממש טובות עם מישהו מפה ויום אחרי שעברו לטלגרם בלילה הוא כתב לי 100 הודעות! על מה הוא רוצה שאני אעשה לו ובטח אני צוחקת כי הוא כזה נואש וכו'. (בלי מענה ממני כי פשוט ישנתי. מונולוג עם עצמו)
רק אחרי זה הבנתי עד כמה הוא מטריד.
פעם ראשונה של פגישה במקום ציבורי.
העדפתי את רוב ההיכרויות שלי לעשות עם אנשים שדווקא מכירה ממאנצים במסיבות.
הקפתי את עצמי באנשים שסומכת עליהם ולגמרי מתייעצת.
והנה זה עבד לי כבר שנה בזוגיות מאושרת עם מישהו שהכרתי פה 😊
אה ולדעת לדייק את עצמך ואת מה שאת מחפשת אבל מצד שני גם להיות פתוחה בקצת. זאת אומרת לא לבטל את עצמך ועקרונות מצד שני כמו שכתבו פה גמישות זה הכי חשוב.
יפה קצת משונה{קרוסית}
researcher כתב/ה:
אני נמשכתי לאנשים שכותבים על עצמם מי הם מה הם, משתפים בבלוג ולא רק פורנו כמו שכתבו פה. נתנו לי חלון להכיר אותם קצת.
לא לרוץ להפגש להבין קצת מי האדם ומה הוא רוצה ומתכנן, לדוגמא היה לי שיחות ממש טובות עם מישהו מפה ויום אחרי שעברו לטלגרם בלילה הוא כתב לי 100 הודעות! על מה הוא רוצה שאני אעשה לו ובטח אני צוחקת כי הוא כזה נואש וכו'. (בלי מענה ממני כי פשוט ישנתי. מונולוג עם עצמו)
רק אחרי זה הבנתי עד כמה הוא מטריד.
פעם ראשונה של פגישה במקום ציבורי.
העדפתי את רוב ההיכרויות שלי לעשות עם אנשים שדווקא מכירה ממאנצים במסיבות.
הקפתי את עצמי באנשים שסומכת עליהם ולגמרי מתייעצת.
והנה זה עבד לי כבר שנה בזוגיות מאושרת עם מישהו שהכרתי פה 😊
אה ולדעת לדייק את עצמך ואת מה שאת מחפשת אבל מצד שני גם להיות פתוחה בקצת. זאת אומרת לא לבטל את עצמך ועקרונות מצד שני כמו שכתבו פה גמישות זה הכי חשוב.

העיקר שאת מאושרת יקרה!
ענני בראשית{התגשמתי}
לפני חודשיים • 20 ביולי 2024
ענני בראשית{התגשמתי} • 20 ביולי 2024
טלי35 כתב/ה:
לא לחרוג מהגבולות שלך.

את יודעת למה שמת אותם. את יודעת למה הם נקבעו - ואת זו שתשלמי את המחיר אם החלטת להחריג.

נשמע מדוייק להפליא!
Conundrum
לפני חודשיים • 21 ביולי 2024
Conundrum • 21 ביולי 2024
.
מיצי קפיצי​(נשלטת)
מיצי קפיצי​(נשלטת) • 21 ביולי 2024
מסכימה עם מה שנכתב פהicon_smile.gif

ואגב לפגישה אני קובעת תמיד מקום ציבורי, בעיר שלי, במקום שאני מכירה ובטוח בשבילי ומגיעה לשם עצמאית. אל תכנסו לרכב של אנשים שאתם עדיין לא מכירים.
ענני בראשית{התגשמתי}
ענני בראשית{התגשמתי} • 21 ביולי 2024
מיצי קפיצי כתב/ה:

ואגב לפגישה אני קובעת תמיד מקום ציבורי, בעיר שלי, במקום שאני מכירה ובטוח בשבילי ומגיעה לשם עצמאית. אל תכנסו לרכב של אנשים שאתם עדיין לא מכירים.

ת'יודעת, עוד לפני הקטע של הבוצדמים, תמיד כיווצה אותי המחשבה להיות תלויה במישו 100 אחוז ככה. זה ממש מוזר לי מהצד, בכללי, זה שאני אצא עם מישהו שאינני מכירה, וזהו אני עכשיו בידיים שלו

מה אם הדייט מעאפן? אני אלכה לו שיחזיר אותי? איןסיכוייי
תמיד נסעתי תחבצ חזרתי, וסירבתי להצעה.
היה מישהו מהאתר שממש התעקש להחזיר אותי, אבל הוא היה החרגה מפוארת, איכשהו ידעתי שזה בסדר, ובנוסף, שוב, ההלוך ממש התעקשתי להגיע עצמאית

מה את עושה אם אנשים גם מגיעים מחוץ לעיר שלך עוד עניין?
BlueBear
BlueBear • 21 ביולי 2024
ענני בראשית כתב/ה:
מיצי קפיצי כתב/ה:

ת'יודעת, עוד לפני הקטע של הבוצדמים, תמיד כיווצה אותי המחשבה להיות תלויה במישו 100 אחוז ככה. זה ממש מוזר לי מהצד, בכללי, זה שאני אצא עם מישהו שאינני מכירה, וזהו אני עכשיו בידיים שלו

מה אם הדייט מעאפן? אני אלכה לו שיחזיר אותי? איןסיכוייי
תמיד נסעתי תחבצ חזרתי, וסירבתי להצעה.
היה מישהו מהאתר שממש התעקש להחזיר אותי, אבל הוא היה החרגה מפוארת, איכשהו ידעתי שזה בסדר, ובנוסף, שוב, ההלוך ממש התעקשתי להגיע עצמאית

מה את עושה אם אנשים גם מגיעים מחוץ לעיר שלך עוד עניין?

לא קראתי את כל השרשור, אבל אני לא חושב שיש הבדל ממשי בין פגישה ראשונה עם מישהו מהכלוב ומישהו מטינדר.
אני חושב שמהירות או אינטנסיביות הוא עניין יחסי. יכול להיות מישהו אינטנסיבי ובשבילך זה ירגיש התקדמות טיל ובשבילו זה ירגיש זחילה.
תקראי לי מיושן אבל אני חושב שהגבר צריך לדעת להתאים את עצמו לבחורה ואם אין לו את הסבלנות או את היכולת עד שהיא תגיע למקום שהוא כבר נמצא בו אז גם ככה אין מה להשקיע שם.
אם מישהו לוחץ להפגש במקום שלא נח לך, לוחץ להקפיץ אותך הביתה או כל דבר כזה, גם אם זה לא מגיע ממקום זדוני, זה מתקשר למשפט הקודם שרשמתי וזה תמיד סימן אזהרה ענק.