ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיות שלא נועדו להתממש

tal tickle
לפני חודש • 20 ביולי 2024
tal tickle • 20 ביולי 2024
ArchAngel כתב/ה:
tal tickle כתב/ה:

כתבת יפה, אבל אני חושב שרוב האנשים פה יאמרו - וגם אני - שאין לנו בעייה עם הקינק שלנו כשלעצמו, אלא הפנטזיה לבצע אותו ללא הסכמה.
לי, כמדגדג בנשמה, יש פנטזיות על דגדוג נשים ללא הסכמה, שצוחקות ומשתגעות מהדגדוג ללא שליטה ונגד רצונן. בחיים לא עשיתי ולא אעשה אפילו משהו קרוב לכך. אבל הפנטזיות ישנן. זו לא בעייה עם הקינק עצמו, איתו אני שלם לגמרי.

אבל אני בדיוק מדברת על זה שאפשר וצריך להתאים זה למציאות.
מה בדיוק הבעיה להגשים פנטזיה של דגוג בכפייה עם פרטנרית שרוצה להעמיד פנים בהסכמה שזה נעשה נגד רצונה?

בדיוק הסיפא, העמדת הפנים. אם תקראי את ההודעות הקודמות תראי על מה מדובר.
כמובן שחייבים להתאים למציאות, אי אפשר אחרת. והחוויות הן מדהימות גם ככה. אבל זו עדיין לא הפנטזיה השלמה. ועל זה לדעתי מדובר פה, בין השאר.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 20 ביולי 2024
tal tickle כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
tal tickle כתב/ה:

כתבת יפה, אבל אני חושב שרוב האנשים פה יאמרו - וגם אני - שאין לנו בעייה עם הקינק שלנו כשלעצמו, אלא הפנטזיה לבצע אותו ללא הסכמה.
לי, כמדגדג בנשמה, יש פנטזיות על דגדוג נשים ללא הסכמה, שצוחקות ומשתגעות מהדגדוג ללא שליטה ונגד רצונן. בחיים לא עשיתי ולא אעשה אפילו משהו קרוב לכך. אבל הפנטזיות ישנן. זו לא בעייה עם הקינק עצמו, איתו אני שלם לגמרי.

אבל אני בדיוק מדברת על זה שאפשר וצריך להתאים זה למציאות.
מה בדיוק הבעיה להגשים פנטזיה של דגוג בכפייה עם פרטנרית שרוצה להעמיד פנים בהסכמה שזה נעשה נגד רצונה?

בדיוק הסיפא, העמדת הפנים. אם תקראי את ההודעות הקודמות תראי על מה מדובר.
כמובן שחייבים להתאים למציאות, אי אפשר אחרת. והחוויות הן מדהימות גם ככה. אבל זו עדיין לא הפנטזיה השלמה. ועל זה לדעתי מדובר פה, בין השאר.

מעצם העובדה שבדס"מ דורש הסכמה וכללי ביטחות שום פנטזיה בו לעולם לא תהיה הפנטזיה השלמה אי פעם.
גם את הספנק הכי בנאלי בעולם אנחנו לא נותנים בדיוק כמו בדמיון אלא עם התחשבות בכל כך הרבה גורמים כדי שיהיה שפוי, ובטוח ובהסכמה.
אני אומרת שהכל בעולם הזה דורש מידה של העמדת פנים, ובפנטזיות מוקצנות העמדת הפנים רק ניכרת יותר.
pran
pran • 20 ביולי 2024
יש לי פנטזיה להיות ביחסי FLR מלאים עם חופש מיני מלא לבת זוגתי. להיות לחלוטין בשבילה (אם בא כוס מים בלילה, פיפי ואין לה כוח לקום, כל מטלות הבית וכו). סוג של עקר בית כשהיא חופשיה לחלוטין ממשימות.
העניין הוא שאני אדם שמאוד זקוק לחופש שלו, לזמן הפרטי שלו ולתחביבים ועל אף הריגוש שבזה אני יודע שלאורך זמן לא אצליח להחזיק מעמד, כלומר, מינית זה מרגש בטירוף אבל לאורך זמן המיניות טיפה יורדת ומשאירה מקום להתמסרות מוחלטת וזה נראה קשה מידי.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 20 ביולי 2024
היו לי כל מיני פנטזיות שתודה לאל שלא הוגשמו. למשל פנטזיות על ביוש הגוף שכשרק התקרבתי אליהן הורידו אותי לגרד את הרצפה ברמה כזאת שמזל ששמרתי על עצמי. היו גם שנים שהייתי מפנטזת על 24/7 וזמינות מוחלטת לבן זוגי. היום אני חושבת שזה פשוט משהו שהוא בקונטרסט עמוק למי שאני ולא יכול לעשות לי טוב.

כל שאר הפנטזיות הקיצוניות שלי: על עבדות מין למשל, שעבוד, שימוש מרובה משתתפים, תמיד הרגישו לי כמו סיפור כזה בין כה וכה. כלומר ההשקה למציאות הייתה רחוקה לי מדי.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 20 ביולי 2024
יש לי הרבה פנטזיות שאני לא רוצה לממש כי הן לא מחרמנות במציאות. למשל שימוש בידי החברים של בן הזוג. במציאות עד היום לא קרה שהיו חברים-של-בנזוג שחרמנו אותי ורציתי שישתמשו בי באישורו. אולי בעתיד זה עוד יקרה, אבל במציאות שהייתה לי עד היום זו לא פנטזיה שרציתי להגשים.
או למשל כל סיפורי הניצול בידי הגינקולוג או מנהל בית הספר או כל התפקידים בסגנון הזה. במציאות זה ממש ההפך ממחרמן אותי.
masoul

Re: פנטזיות שלא נועדו להתממש

masoul • 20 ביולי 2024
olivia r כתב/ה:
האם יש לכם פנטזיות שאתם יודעים שלעולם לא תוכלו להגשים, מכל סיבה שהיא,

מה מקומן בחייכם? מה אתם עושים איתן? צורכים תכנים רלוונטים? מריצים אותן בדמיון כשאתם חרמנים? משתפים עם הפרטנר? אחר?

ואוו איזו שאלה, איפה מתחילים בכלל.

בטח שיש, אבל אני חושב שזה לא שחור לבן מוחלט, כמובן שאפשר להסתכל על זה כשחור לבן, או שממשת, או שלא ממשת, בלי אמצע לדבר הזה,
אבל עבורי יש לזה זגם אמצע, יש לזה גם גוונים, הנה כמה שלי.

אז משהו שכנראה באמת לעולם לא יוכל להתממש זו פנטזית הסירוס. אבל בטח שהתעסקנו בזה, בטח ששיתפתי, ובטח שבנות זוג שיחקו בזה,
אז נכון, לביצי שלום, והן נשארו מחוברות אלי, אבל כמה רעדתי וכמה התרגשתי וכמה נסערתי עם בנות זוג כשהנושא הזה היה על השולחן. ואוו.

פנטזית הקוקולד, גם כאן, אמנם זה לא קרה, ועיקר הסיבות שזה לא קרה זה בגלל הקושי שלי לאפשר לזה לקרות, אבל הגענו קרוב מאד. מאד מאד.
ואני לא יודע להגיד אם תודה ומזל שזה לא קרה, או חבל שזה לא קרה. אם לעולם לא אוכל להגשים את זה? אולי, אני קצת משלים עם זה שאולי לעולם לא.

פנטזיות הכלב ( או הכלבה ) , להיות כלב, ממש לגמרי כלב, כשבעולם הנפשי רגשי שלך אתה נכנס לזה, וזה באמת מה שאתה, זו באמת המודעות שלך,
אין לך יותר מודעות אחרת, אתה מתנהג כמו כלב ומתנהגים אליך כמו כלב וזהו, זה מה שאתה, זה מה שהיא רוצה שתהיה וזה מה שאתה.
זה סטייט אוף מיינד מאד חזק, ואפשר לעשות אותו לשעה שעתיים אולי שש או שמונה, וזה חזק מאד, אבל לשבועיים? או חודשיים?
שזה הופך את זה לכל כך הרבה יותר חזק, לא. כנראה שלא אוכל. חוץ מכל המגבלות של עבודה משפחה וכו שאי אפשר, כנראה שגם אני נפשית לא אוכל.
אבל ואוו איזו פנטזיה חזקה. AND NEVER SAY NEVER

אחרון חביב.
פירסינג כסימן של שייכות שהשולטת עושה בך על מנת לסמן אותך. פירסינגים במקומות מיניים, אברי מין וכו.
זו דוגמא למשהו שהייתי אומר לעולם לא. ובתאכלס, בפועל, בקשר האחרון שהייתי בו אמרתי כן לזה. אמרתי זה שלך תעשי מה שאת רוצה מה שאת מבינה ומה שעושה לך טוב.
זה לא קרה בסוף בגללה, למרות שזה דובר הרבה פעמים, לא היה בה את המוטיבציה לעשות את זה, אולי הדיבור סיפק אותה מספיק בשביל שהיא לא תצטרך לעשות את זה..
אבל זו דוגמא ללעולם לא.... בעצם כן. תעשי.

כמובן שכל הפנטזיות האלו מופיעות בדמיון, זה מקום החיות שלהן, וכמובן שמחפשים תכנים בין אינפורמטיביים ובין פורנוגרפיים בנושאים האלו, ואני לא חושב שיש תוכן
כזה שלא שיתפתי את השולטת שלי בו בשלב כזה או אחר. שלא הפכתי משלי לשלנו.

ובסוף, הכל שאלה של הסטייט אוף מיינד. בסטייט אוף מיינד המתאים, אפשר הכל.
masoul
masoul • 20 ביולי 2024
Bitchy כתב/ה:
יש לי פנטזיה של להיות בזוגיות שהיא PussyFree לגמרי,
זה אחד מהדברים שלאחרונה למדתי שמדליקים אותי ביותר, וכלכך הייתי רוצה לקיים אותה, להגיע למצב שהבנזוג סובל ובסדר עם זה, אוהב את זה, ואפילו מעודד אותי אם צריך.

אני מריצה אותה אינספור פעמים בראש שלי, לפעמים גם כשאני מענגת את עצמי או כשאני מדברת עם מישהו שבקטע.
אך ריאלית, זה נוגד את כל מה שכן באלי בזוגיות ובקשרים עתידיים שארצה.

זו בכל מיני ואריאציות היתה ועדיין גם פנטזיה שלי, אבל פנטזיה שכן ממשתי בקשר האחרון שלי.
חלק גדול, רוב גדול של הקשר וחודשים וגם שנים יחד היו פוסי פרי. לגמרי וממש ( חלקים גם אורגזמה פרי שלי, שזה כמובן גם קשור )

ואני חייב להגיד לך שהיתה הרבה מיניות, והרבה סערה, והרבה סיפוק ( והרבה מאד תסכול שלי שמאד סיפק אותה ובזה סיפק גם אותי )
אני חייב להגיד לך שלקשר הזה, שהיה FLR, האיסור לחדור אליה הוסיף לנו המון, גם למקומות שלנו בקשר גם לשליטה שלה ועוד ועוד.
זה היה דבר חיובי, גם אם מתסכל מאד משפיל מאד ומסרס, עדיין בשורה התחתונה הוא היה חיובי לקשר. ולא החסיר מאתינו מיניות אלא להפך.

וכן סבלתי מזה, והסכמתי לזה, קשה להגיד אהבתי את זה, אבל זה כן נתן לי סיפוק, זה כן שם אותי במקום שריצה אותה ואת הצרכים שלה,
וכן, בשלבים שונים אפילו עודדתי את זה. ניהלתי יומן של זה, ועוד. ( וזה כמובן הולך נהדר עם איסור גמירה ועם פנטזיית הקוקולד, אבל זה כבר סיפור אחר )
teacher​(שולט)
לפני חודש • 21 ביולי 2024
teacher​(שולט) • 21 ביולי 2024
ArchAngel כתב/ה:

לפי ההגיון הזה שום פנטזיה לא הוגשמה מעולם, כי כשאתה מפנטז להיות דאדי אתה לא באמת האבא שלה והיא לא באמת ילדה קטנה ונאיבית, שלא נאמר לא פעם בעצמה אמא שמפעילה סמכויות.
וכשאתה מפנטז על פנטזיית אונס או כל אחת אחרת עם תוכן שכרוך בהשפלה או כפייה אתה בפועל נמצא מול בן זוג שנתן הסכמתו, הביע רצון נלהב ובעל שליטה מלאה על הסיטואציה כשבמילת ביטחון הוא בולם אותך (ובמקרה של נשלט מול שולטת גם בעל היתרון פיזי עליה, ורק עושה את עצמו חסר אונים פיזית ברוב המכריע של המקרים).

מיותר לציין שאף אחת לא באמת מלכה בלתי מעורערת בארמון מלא משרתים אלא אחת האדם שצריכה לפזר את הילדים למסגרות ולרדוף אחריהם שיסכימו להתקלח, ואף אחד לא באמת מאסטר קשוח אלא שכיר שמחר יקום בבוקר לרצות את הבוס שלו ויפחד לאחר למשרד.
וכל עבד ושפחה לא נקנו או הוכנעו אלא חיפשו בנרות מערכת יחסים שמרגשת אותם לא פחות, וביום שזה ירגיש להם מיותר, יקומו וילכו.

כל עולם השליטה נשען על מידה של העמדת פנים הדדית.
הרגשות שנוצרים מהמשחק הזה הם כנים ואמיתיים, אבל אי אפשר להגיד שמשהו באמת מתקיים במתכונת מציאותית לחלוטין, שכל פנטזיה מתגשמת כפי שהיא בלי שום מידה של התאמה, של הפעלת דמיון והשהיית הספק כדי שהיא תעבוד.

ככל שפנטזיות קיצונית יותר ככה תדרש העמדת פנים ניכרת יותר לביצוע, והרבה יותר יצירתיות כדי להתגבר על הפערים בין גבולות המציאות לאומניפוטנטיות המחשבות, וזה יכול להרגיש מתיש מדי או פשוט לאבד מהטעם בהגשמה.

מודה שקצת מרגיש מוזר לקרוא את זה.
כשנשלט קשור או אזוק או מודבק מכף רגל ועד ראש בניילון נצמד, תחושת חוסר האונים שלו היא שקרית?
אם השולט עוזב את החדר לרגע, הנשלט לא נשאר שם לבד בלי יכולת להזיז שריר?
האם סטירה כואבת פחות אם הסכמת מראש לקבל אותה?
אל תבלבלי את העברת הכח עם איזו העמדת פנים. ההעברה היא אמיתית למרות שהיא מדודה.
גם אם היא מדודה בזמנים, או בין מילת ביטחון למילת ביטחון (ובואו נעשה את זה קליני לרגע, לשם הדיון),
העברת הכח היא האקט השוויוני האחרון במערכת יחסי שליטה. בין אם רחבה ("אין לי גבולות, תעשה מה שאתה רוצה") ובין אם צרה מאוד ("הנה רשימת הגבולות שלי, וגם אל תשאיר סימנים בשום מקום"). בתוך המרווח הזה יש אמת גדולה של שני אנשים או יותר, ואולי גדולה יותר מהוונילה, שם יש הרבה יותר אפור, והרבה פחות מגרש משחקים.
לא סתם אומרים שמערכת יחסים BDSMית היא אינטנסיבית יותר מוונילה. תשאלי את מי שהכיר את העבד זאב, שנמצא אזוק ומת באיזה פרדס, אם הוא הרגיש שהוא מעמיד פנים.

ועוד עניין. גם חוקר בשב"כ יכול להיות עדין כשהוא עם אשתו. האם החקירה הקשוחה היא העמדת פנים? או העדינות עם האישה בבית? מישהו יכול באמת לדעת?
Sirene{John}
Sirene{John} • 21 ביולי 2024
יש כל מיני. חלקן גם לא מיניות. אלו לא דברים שרציונלית הייתי רוצה לעבור בחיים. בפנטזיה אפשר להתעלם מכל מיני דברים שבחיים האמיתיים יפוררו אותך לאבקה. לא רק גופנית. את מי שאתה באמת, ומי שאתה בעבור אנשים שאוהבים אותך.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 21 ביולי 2024
זו בעיקר התעסקות עם עכבות וחסמים בין הפרסונה הכלובנית נניח לבין העצמי האמיתי או הפרסונה היומיומית . לגבי "העמדת פנים" שדובר עליה יש איזו מידה של אשליה בבדסמ שאפשר בהרבה סיטואציות לאבד את הצפון מתוך דחף לממש. יתכן שלזה הכוונה. אותן פנטזיות שלא נממש מאיימות על הזהות שלנו במידה מסוימת ונוצר קונפליקט בין הצורך הילדי לחוות לממש לבין מי שאתה עם העבר וסט הבלמים שלך
ששומרים עלינו יותר או פחות לחצות קוים של חוק נורמה ומוסר.
היה יותר נח ואפשרי לממש הכל באלמוניות מירבית מובטחת אלא שזה לא מעשי.