שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שתפו אותנו בhot take שלכם שקשור למיניות/ בדסמ

ArchAngel​(שולטת)
לפני שבוע • 13 בספט׳ 2024
ArchAngel​(שולטת) • 13 בספט׳ 2024
הבדס"מ הכי טוב הוא עם אנשים שמסוגלים גם לצחוק על הבדס"מ שלהם במקום לקחת אותו ברצינות תהומית מעוררת קרינג'.
בסופו של דבר זה משחק, שהרגשות שעולים במלהכו הם מאוד אמיתיים, אבל בואו- האישיות שלנו היא לא מה שאנחנו אוהבים במיטה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי ספט' 13, 2024 11:13 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Master Bruce
Master Bruce • 13 בספט׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:
הבדס"מ הכי טוב הוא עם אנשים שמסוגלים גם לצחוק על הבדס"מ שלהם במקום לקחת אותו ברצינות תהומית מקרינג'ה

זה נכון לגבי הכל בחיים, לא רק לבדס"מ.
stupid wisdom a
stupid wisdom a • 13 בספט׳ 2024
סטאר כתב/ה:
אין דבר כזה "שליטה מנטלית" (אין לזה אפילו ביטוי באנגלית), זה פשוט שליטה
ומכאן גם הביטוי "אני צריכה קודם שליטה מנטלית ורק אח"כ פיזית" הוא בסך הכל ניסיון להגיד "אני צריכה חיבור לפני סקס" במונחים בדסמים וזה קרינג'

המונח שליטה מנטאלית לטעמי נוצר מאחר והתפתח איזשהו טרנד של חמישים גוונים שאנשים שמחפשים להיות מגניבים מחזיקים שוט יחד עם אזיקים עליהם פרווה מודבקת וחושבים שהם ״שולטים״.
אז אלו שמחפשים/ות שליטה אמיתית מגדירים כחיפוש אחר שליטה מנטלית.
Bluecollar​(שולטת)
לפני שבוע • 14 בספט׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 14 בספט׳ 2024
Master Bruce כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
הבדס"מ הכי טוב הוא עם אנשים שמסוגלים גם לצחוק על הבדס"מ שלהם במקום לקחת אותו ברצינות תהומית מקרינג'ה

זה נכון לגבי הכל בחיים, לא רק לבדס"מ.

תגיד את זה לאדם שרשם לי על שמורות אמורות להיות אופטימיות או משהו כזה.(כבר לא כל כך מורה ).
Mommy Dom​(שולטת)
לפני 6 ימים • 14 בספט׳ 2024
Mommy Dom​(שולטת) • 14 בספט׳ 2024
אם יש משהו שאני ממש שונאת בעולם הזה זה גברים שחושבים שאם אישה לבושה בצורה חשופה במועדון זה נותן להם לגיטימציה לחפון לה את התחת או החזה.
או לדבר אליה בצורה גסה כמו ״ ואוו איזה שדיים מושלמים יש לך״ אני לא פאקינג מכירה אותך אל תדבר אליי ככה !!!
בטח שאל תיגע בי בלי רשות !!!
זה הטרדה מינית לכל דבר ועניין ומצער אותי שיש גברים רבים בעולם הבדסמ שעדיין לא מבינים את זה.
מקרים כאלה גורמים לי לא להרגיש בטוחה במועדון בדסמ.
כנ״ל גם לגבי גברים שפונים פה באתר בצורה מגעילה ולא מכבדת לאישה שהם לא מכירים רק כי יש לה תמונות חושפניות בבלוג.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 14 בספט׳ 2024
בפמדום מנסים להימנע מגמירה של גבר כמו מאיזה אסון, כי אחרת הוא יאבד בך עניין.
כשבכל קומבינציה אחרת: שולט ונשלטת, שולטת ונשלטת, ואפילו שולט ונשלט, הרגע שבו הצד הנשלט גומר רק מחזק את ההתמסרות שלו.
אורגזמה חזקה היא אולי ה-רגע שמישהו מרגיש אובדן שליטה.
מניעת גמירה נועדה להגביר את הריגוש, לחזק עוד יותר את הגמירה שתבוא, ולא למנוע חוסר עניין.

נוח להגיד "אבל ככה זה גברים", אבל מניסיון שלי, אם יש ביניכם חיבור טוב, והוא לא מסוכסך עם הבדס"מ של עצמו, הוא לא אמור להיעלם רגע אחרי.
אם את מורידה את החרמנות שלו מהמשוואה והוא מפסיק להתעניין בך, הוא לא באמת היה מעוניין בך מלכתחילה.
לא אליך הוא מתמסר, ולא אותך הוא שירת אלא את היצר המיני שלו.
את לא שלטת ולא "גרמת לו להיות צייתן יותר" אלא חנפן יותר.

ובנינו? נכון שלגרום לגבר לגמור זה לא מסובך, אבל להכיר את סודות הגוף שלו כך שתגרמי לו לגמור חזק עד כדי שהוא יתפתל וישכח לרגע איפה הוא, זאת חתיכת אומנות.
רגע אחרי זה, כשהוא מחפש את הקרבה שלך, את האישור שלך אחרי שראית אותו "מאבד את זה", כשהוא נזקק להירגע בקרבך, זה הרגע שאת מרגישה שאת אוחזת במושכות.
ולמרות שבאותו רגע דעכה החרמנות, השליטה שלך, וחשוב מכך- העניין שלו בך לא בטלים בכלל.
storyteller​(שולט)
storyteller​(שולט) • 14 בספט׳ 2024
תגובה לפנתאון

ArchAngel כתב/ה:
בפמדום מנסים להימנע מגמירה של גבר כמו מאיזה אסון, כי אחרת הוא יאבד בך עניין.
כשבכל קומבינציה אחרת: שולט ונשלטת, שולטת ונשלטת, ואפילו שולט ונשלט, הרגע שבו הצד הנשלט גומר רק מחזק את ההתמסרות שלו.
אורגזמה חזקה היא אולי ה-רגע שמישהו מרגיש אובדן שליטה.
מניעת גמירה נועדה להגביר את הריגוש, לחזק עוד יותר את הגמירה שתבוא, ולא למנוע חוסר עניין.

נוח להגיד "אבל ככה זה גברים", אבל מניסיון שלי, אם יש ביניכם חיבור טוב, והוא לא מסוכסך עם הבדס"מ של עצמו, הוא לא אמור להיעלם רגע אחרי.
אם את מורידה את החרמנות שלו מהמשוואה והוא מפסיק להתעניין בך, הוא לא באמת היה מעוניין בך מלכתחילה.
לא אליך הוא מתמסר, ולא אותך הוא שירת אלא את היצר המיני שלו.
את לא שלטת ולא "גרמת לו להיות צייתן יותר" אלא חנפן יותר.

ובנינו? נכון שלגרום לגבר לגמור זה לא מסובך, אבל להכיר את סודות הגוף שלו כך שתגרמי לו לגמור חזק עד כדי שהוא יתפתל וישכח לרגע איפה הוא, זאת חתיכת אומנות.
רגע אחרי זה, כשהוא מחפש את הקרבה שלך, את האישור שלך אחרי שראית אותו "מאבד את זה", כשהוא נזקק להירגע בקרבך, זה הרגע שאת מרגישה שאת אוחזת במושכות.
ולמרות שבאותו רגע דעכה החרמנות, השליטה שלך, וחשוב מכך- העניין שלו בך לא בטלים בכלל.
erotickle
erotickle • 14 בספט׳ 2024
כולם מוזמנים ומתקבלים בברכה (ותודה על זה!) - אבל לחלקנו קשה למצוא פה (ובכלל) את מקומנו:

דיגדוגים:
זה אמנם כולל bondage - אבל לעיתים רחוקות discipline
זה לא בהכרח sadism ו-masochism
אבל פטיש לדיגדוגים כמעט בהכרח כולל dominance ו-submission

זה מספיק ״קיצוני״ כדי שונילים.ות יברחו ממך להרים, ובכל זאת נראה שפטישיסטים לדיגדוגים הם ה״כבשה השחורה״ בכל מקום אליו נלך.
אז פעם בירח כחול יש פה איזה שרשור של ״ומה עם דיגדוגים״ – אבל נראה שבכל זמן נתון יש ברדיוס של 500 ק״מ פטישיסט.ית דיגדוגים אחד.ת ולא יותר.

לא הגיוני שאנחנו כה מעטים.
לא הגיוני שזה יותר מביך לומר ״אני רוצה לדגדג אותך ולזיין לך את הצורה״ מאשר ״אני שולט.ת / נשלט.ת״.
לא הגיוני שאין מנגנון פעיל – שלא לומר יעיל – להיות לא לבד עם זה!
Master Bruce
Master Bruce • 14 בספט׳ 2024
Mommy Dom כתב/ה:
אם יש משהו שאני ממש שונאת בעולם הזה זה גברים שחושבים שאם אישה לבושה בצורה חשופה במועדון זה נותן להם לגיטימציה לחפון לה את התחת או החזה.
או לדבר אליה בצורה גסה כמו ״ ואוו איזה שדיים מושלמים יש לך״ אני לא פאקינג מכירה אותך אל תדבר אליי ככה !!!
בטח שאל תיגע בי בלי רשות !!!
זה הטרדה מינית לכל דבר ועניין ומצער אותי שיש גברים רבים בעולם הבדסמ שעדיין לא מבינים את זה.
מקרים כאלה גורמים לי לא להרגיש בטוחה במועדון בדסמ.
כנ״ל גם לגבי גברים שפונים פה באתר בצורה מגעילה ולא מכבדת לאישה שהם לא מכירים רק כי יש לה תמונות חושפניות בבלוג.

זה לא נראה לי הוט טייק. הוט טייק זו דעה לא פופולרית שלא מקובל להגיד. מה שכתבת כאן נראה לי בסיסי ושרוב האנשים יסכימו לגבי זה.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 14 בספט׳ 2024
אנשים לא צריכים להיות מושלמים כדי לשלוט.
יכולים להיות להם פגמים ומקומות בהם הם פחות בטוחים או לא יודעים.
וזה לא אמור למנוע מהם להיות שולטים או לבקש את הכי טוב בשבילם.