לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה בתשלום

כלבלבון עירוני
לפני 17 שנים • 25 באוק׳ 2006
כלבלבון עירוני • 25 באוק׳ 2006
במסגרת ההמלצות פה בשרשור שמלכות בתשלום יתרמו מניסיונן העשיר והמהידע הנרחב והמעמיק שלהן בענייני בדס"מ אני לא חושב שמישהו מונע מהן לכתוב תשובות לכל שאלה "מקצועית" בבדס"ם.

שאלה אחרת על מעמדן בקהילה היא אם הן מדגימות בסשנים פומביים ובארועי הקהילה ותורמות מהידע המעמיק שלהן שם.

מכיוון שלא השתתפתי בארועי הקהילה ובמסיבות עד עתה אני לא יודע.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 25 באוק׳ 2006
כלבלבון עירוני כתב/ה:
במסגרת ההמלצות פה בשרשור שמלכות בתשלום יתרמו מניסיונן העשיר והמהידע הנרחב והמעמיק שלהן בענייני בדס"מ אני לא חושב שמישהו מונע מהן לכתוב תשובות לכל שאלה "מקצועית" בבדס"ם.

נקודה פשוטה ונכונה שבאמת היתה צריכה להאמר icon_smile.gif

יכול להיות שהסיבה שלא רואים את זה קורה (מלבד כמובן המיעוט של מלכות בתשלום שבאמת יודעות משהו בארץ) היא שדווקא להן יש אינטרס לנהוג באופן עליו דיברה כחולית. עבורן הידע הזה שווה כסף. למה להן ללמד את המתחרות?
להדגים את הידע דווקא מאד משתלם להן, אבל יותר בתיאוריה מאשר בפרקטיקה. בפרקטיקה, אני חושב שהידע והמומחיות פחות חשובים לרוב הלקוחות הפוטנציאליים, למעט אלו שיש להם דרישות מאד ספציפיות. לרוב יותר חשוב איך היא נראית, בת כמה היא ואם היא עושה פייסיטינג מאשר אם היא יודעת לחנוט גבר, לתלות אותו מהתקרה ולכתוב בשעווה על גבו את הפרק הראשון של "ייסוריה של המידה הטובה" (זו לא ביקורת. רק ציון עובדה). לצורך כך די להן לקיים מופע הצלפות פומבי קטן בלבוש מינימלי.
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 25 באוק׳ 2006
red-cell כתב/ה:
לפני שהדיון מתדרדר.

חשוב להבין שבכל מקום נורמלי מלכות בתשלום הן חלק מהקהילה ואפילו תורמות לקהילה מנסיונן בהעברת שעורים בפורומים השונים וכיוצא בזה. מלכות בתשלום הן חלק אינטגרלי מהקהילה ובמקומות נורמלים גם מכבדים אותן.

כמו כל דבר בארץ הקודש הכל מקולקל. נכון, יש כאלו שמבזות את המקצוע כדי להרוויח כסף קל, יש גם חברי כנסת כאלו. יש כאלו שהן מקצועיות מאוד בתחומן ויכולות לתרום. הגיע הזמן להפסיק לפסול מה שלא נוח, הבדס"מ הוא תחום גדול ולכל דבר יש מקום.

אני לא יודע מה החוקים של כלובי. לדעתי צריך לתת למלכות בתשלום לפרסם את עצמן בפרופיל שלהן בלבד. אני חושב שכלובי צודק במחיקת פרסומות בשרשורים עצמם.

לדעתי צריך לעודד מלכות בתשלום לכתוב יותר ולספר על נסיונן ולתת להן להעשיר מנסיונן את מלכות הכלוב. נכון, זה כואב ללמוד, נכון שכולן נולדו עם כל הידע (ישראליות טיפוסית). לא יזיק גם ללמוד קצת.

יש כאלו שיודעות את העבודה, הן מעטות, נכון, אבל צריך לעודד אותן לכתוב ולהשתתף ולא לדחות אותן.

מסכימה עם דבריך בהחלט RED CELL אני חושבת שחוויותיהן יכולות לעניין לא מעט אנשים, הן מהצד השולט והן מהצד הנשלט...

אם יש מלכות בתשלום שבאמת יודעות את העבודה שלהן, למה שלא נלמד מהן כמה דברים ?

זה כמובן לאלה שלא מתמצאים כ"כ בעולם הבדסמ ומחפשים לשמוע חוויות של אנשים מנוסים מהם...

OPEN YOUR MIND icon_cool.gif
כלבלבון עירוני
כלבלבון עירוני • 25 באוק׳ 2006
לא הבנתי מה כוונתך.
בשרשורים של שאלות "מקצועיות" אני חושב שמלכות בתשלום יכולות לכתוב ולענות כרגיל.
כאשר מביטים בפרופיל רואים שהן מלכות בתשלום.

המפקדת כתב/ה:

מסכימה עם דבריך בהחלט RED CELL אני חושבת שחוויותיהן יכולות לעניין לא מעט אנשים, הן מהצד השולט והן מהצד הנשלט...

זה כמובן לאלה שלא מתמצאים כ"כ בעולם הבדסמ ומחפשים לשמוע חוויות של אנשים מנוסים מהם...

אם הכוונה שלך שאת מבקשת מהן לכתוב סיפורי חוויות על הלקוחות שלהן אני חושב שבבלוגים הן יכולות לכתוב על החוויות שלהן.
את מתכוונת שאת מבקשת מהן לכתוב חוויות על הלקוחות שלהן בפורומים?
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 25 באוק׳ 2006
ציטוט: 200 לשעה?
חחח הצחקת אותי
הן לא פותחות את העיניים בשביל פחות מ- 300, 350 ולפעמים אפילו יותר אם יש לה שם טוב.

לילה, אני לא התכוונתי לדיון מהסוג הזה אלא באופן כללי. יש מספיק דיונים שאפשר על הבדלי היחסים בין סאבים לבין מלכות בתשלום ומלכות "רגילות" (כלומר אלו שאינן מתפרסנות מזה).

טיצ'ר, אני נוטה לא להסכים איתך במשהו אחד: יש כמה וכמה מלכות בתשלום שהיו ידועות בעניין גם לפני שהפכו להיות בתשלום וגם מחוץ לבדסמ בתשלום יש להן לפחות סאב אחד פרטי לבדסמ להנאה.
נכון שיש הרבה וניליות שאין שום קשר או זיקה ביניהן לבדסמ באופן כללי והן רק לומדות אותו טכני, אבל לדעתי מלכות כאלה לא ישרדו הרבה זמן בשוק הזה.
בנוסף אתה אומר שהן "בנות עשרים פלוס" בזלזול וחבל שאתה מקשר בין גיל לניסיון ורגישות לעבד- ואת זה אפשר להיות עם זה גם בלי תואר בפסיכולוגיה או כל תואר אקדמי אחר שכביכול קשור לזה.
מלכה לא אמורה להיות פסיכולוגית ולא מטפלת ויש מספיק מלכות ואדונים טובים שהם לא למדו פסיכולוגיה כל ימי חייהם. מה גם שתואר ראשון בזה לא מקנה לך כלום חוץ מאפשר לכנות זאת.. ידע כללי.
בימינו, כשאנשים נכנסים לבדסמ בגיל צעיר יחסית ולנשים קל יותר לרכוש ניסיון מגברים בשל הביקוש שלהן, לבחורה בת 25 שנמצאת בבדסמ מגיל 20, 21 יכול להיות ניסיון רב מאוד ואם היא הופכת להיות מלכה בתשלום על אחת כמה וכמה דווקא בגלל שהיא צריכה להציע יותר תחומי עניין לסאבים ולהתמחות בהרבה דברים. אם למשל היא רוצה ללמוד מדיקל, היא תלמד זאת מאדם מקצועי שמבין עניין ותעשה את זה הכי טוב ולא תשחק משחקים עם זה- בניגוד לסאבים שיכולים להפגע ממכלה לא אחראית ולשתוק, הסאבים- לקוחות לא שותקים והשמועה פורחת כאש בשדה קוצים ביניהם.

אתם טוענים שהן לא תורמות מהידע שלהן אבל לדעתי זה בין השאר בגלל הזלזול הזה בהן שמן הסתם לא גורם להן במיוחד לרצות לתרום והן לא רוצות שיתקיפו אותן. אני מכירה מלכות בתשלום שתורמות יפה מאוד לדיונים שגם לא קשורים בהכרח לבדסמ, פשוט כי כיף להן בדיוק כמו שכיף לנו גם אם לא יוצא להן שום דבר כלכלי מזה...
שימו לב שבאופן כללי הקהילה שלנו יודעת "לחנך" מוסרית בפורומים, אבל לא יודעתלחנך במובן של מידע.
קשה לאדם חדש למצוא מידע מפורט, מעודכן ואמין שנגיש בקלות ובכל פעם שמישהו שואל אחת לכמה זמן שאלה ששאלו לפני זמן מה, אנשים מתעצבנים עליו שכבר "דיברנו על הכל".
בחו"ל יש קבוצות של אנשים שנפגשים בשביל הכיף ובין השאר מדריכים, מלמדים אחד את השני (אין מורה אחד רק, כולם מעניקים מהניסיון שלהם לכולם) וגם משתפשפים על חומר שאולי לא התעסקו איתו מזמן ושכחו כמו למשל סוגי קשירות.

פה התפיסה היא ש"דום לדום זאב"- אני לא אגלה לו מה עושים ואיך כדי שלא יגנוב לי סאביות, כי להיות מנוסה וידען בבדסמ, זה יתרון עצום וגם ככה התחרות גדולה.
אנשים פה לא ממהרים כל כך לעזור ולחנוך צעירים כמו שנדמה לכם. אולי יותר סאבים וסאביות שלא מהווים איו על אף אחד וזה נראה לנו מוסרי יותר להגן עליהם מפני זאבים, אבל לא על דומים ודומיות.

הדבר היחידי שבו אני מסכים איתך זו הפיסקה הראשונה על ה-200 ש"ח.
icon_biggrin.gif
הדוגמה שאת מביאה על מישהי ספציפית, היא ממש לא מייצגת\ ואפילו נדירה הייתי אומר.
והונילות האלה בלי ''הזיקה'', הן דווקא מחזיקות מעמד יפה מאוד, ונראה לי שאפילו קל להן יותר,
כי הן לא מעורבבות, אין להן יותר מדי דילמות קשות - זה עבודה וזהו.
ולגבי העניין של הגיל, זה קצת מפריע לי כי את מציגה את זה כאילו שאם לא היתה איזו בעיה חוקית/מוסרית, מבחינתך מלכה בתשלום יכולה להיות גם בת 16 או 12, בתנאי שהיא התחילה מספיק מוקדם כדי לצבור ניסיון. אני לא מסכים עם זה בכלל. ובמקומות שאהבה, איכפתיות והיכרות ממלאים את החוסרים והפערים בידע ובשכל הישר במערכות רגילות, הפער הזה נשאר ריק במקרים שאני מדבר עליהם, שהם הרוב. סימון V על 50 סשנים בתשלום עד גיל 21 זו משוכה שלא רלוונטית בכלום לעניין שאני מדבר עליו..

וטכניקה, זה כנראה הדבר הכי קל ללמוד. ולא חסרות גם דוגמאות למשל, של נערות ליווי ש''עושות גם סאדו'', או סתם כאלה שמשלימות הכנסה ואין להן נגיעה אמיתית לעולם הזה.
ועל איזו תרומה של מידע את מדברת בדיוק? הפורומים פתוחים לדיון ולשיחה עבורך ועבורי כמו גם עבור כולם\ כולל המלכות בתשלום.
ויש עוד דברים שנראים לי תלושים קצת, דום לדום זאב? אני חושב שאת טועה. ואני יכול כמובן רק לדבר מנסיוני, שעוד לא נתקלתי ב''שושו'' על איזו טכניקה, שמקורה ב:
ציטוט: ''..אני לא אגלה לו מה עושים ואיך כדי שלא יגנוב לי סאביות, כי להיות מנוסה וידען בבדסמ, זה יתרון עצום וגם ככה התחרות גדולה..''

כמו שזאלופון אמר - המידע קיים באינטרנט כמו פירות על עץ, כל מה שצריך זה להושיט יד..

ולגבי הופעות פומביות - יצא לי להיות נוכח באירוע או שניים בהם היו סשנים פומביים של מלכות בתשלום, ואני יכול לספור על כף יד אחת (בקושי) את כמות ההופעות שהיה כיף ונעים לראות, אבל זה גם עניין של טעם, ויכול להיות שאחרים מרגישים אחרת.

בעיני, סשן פומבי בתשלום (הסשן, אפילו לא המלכה...) צריך להיות כמו הופעה.
מתוכנן מראש, מושקע, זורם ומעניין, ובטח שלא משעמם. וגם זה..
עדיין לא קיים.
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 25 באוק׳ 2006
כלבלבון עירוני כתב/ה:
לא הבנתי מה כוונתך.
בשרשורים של שאלות "מקצועיות" אני חושב שמלכות בתשלום יכולות לכתוב ולענות כרגיל.
כאשר מביטים בפרופיל רואים שהן מלכות בתשלום.

המפקדת כתב/ה:

אם הכוונה שלך שאת מבקשת מהן לכתוב סיפורי חוויות על הלקוחות שלהן אני חושב שבבלוגים הן יכולות לכתוב על החוויות שלהן.
את מתכוונת שאת מבקשת מהן לכתוב חוויות על הלקוחות שלהן בפורומים?

גם למלכה בתשלום יש סיפורים ...
למה שלא נשמע את הצד שלהן לשם שינוי ?
איך הדברים מרגישים מהצד שמקבל תשלום...
לא רק שאלות "מקצועיות"...
אני בטוחה שהן יכולות לחדש לכל אחד מאיתנו כמה וכמה דברים בתחום שלא ניסינו, חווינו או אפילו נחשפנו אליו...
בכלל, אם היא מקבלת תשלום, זה לא אומר שהיא לא חווה יחד עם לקוחותיה חוויות חדשות ואפילו מרגשות...
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 25 באוק׳ 2006
זאלו כשאני מתכוונת על מידע לא נגיש בבדסמ אני לא מתכוונת לבנאלי כמו איך לקשור, איזה נרות לטפף ורמזור הצלפות שכל אידיוט יכול ללמוד, כמו שטיצ'ר אמר- טכניקה.
אבל בבדמס, כמו שכולנו יודעים, זה לא כמו זונה שפותחת רגליים, מוצצת טוב ויש לך אחלה זיון.
כדי לצאת בהרגשה טובה מסשן ועוד כזה שאתה משלם עליו, צריך לדעת גם לשלוט ולא רק להצליף, וזה מה שקשה ללמוד...
איך לנהל סשן, איך לנתב סאב, פסיכולוגיה של סאב, גבולות, מתיחת גבולות,ף, כל הפילוסופיה שיש לנו..

זתומרת אני יכולה להיות מלכה חדשה ושי לי עבד ואני יודעת להצליף ולקשור ו.. נו ו?...
מה עושים עכשיו איתו לעזאזל?
אתה רוצה להגיד לי שכל אדם שיודע להחזיק שוט ביד הוא דום?
לא ולא וכל סאבית מתחילה תדע לומר לך את זה.

יש כאלה שיתנסו 20 סשנים ולא יהיה להם את זה כמו אנשים שזה בא להם ביותר טבעיות ואני לא מדברת בהכרח על "דומיננטיות" כמו שיש כאלה שמתגאים שיש להם.

טיצ'ר, ברור שלדעתי מלכה של ממש לא יכולה להיות כזאת בגיל 18 ובטח לא ביקשתי לפני, אבל אם אני, לצורך העניין, בת 24 ונמצאת בקטע כבר שנתיים וחצי שזה אומנם ממש זמן מועט יחסית אליך ולזאלופון, ובכל זאת (ובעיקר בגלל שאני בחורה) בזמן הזה התנסתי מספיקו התעריתי בקהילה מספיק לטעמי ואני יודעת די טוב. אולי לא בשביל ללמוד ברמה של מאסטר ותואר, אבל בהחלט יכולה ללמד דבר או שניים מתחילים וגם אנשים מנוסים- אבל תחומים שהתעסקתי בהם יותר.
מטבע הדברים רוב הדומים והדומים מתמקדים בשניים-שלושה דברים במיוחד ומתמחים בהם ובשאר יש להם ידיעות מעטות, קלושות או בכלל לא.

ועליי במשך הרבה זמן אמרו: "את צעירה, מה את מבינה??"
אבל עם הזמן מבינים. אני בחורה עוד קל לי,א בל אני מכירה בו לא גבר אחד ולא שניים ואפילו כמה בחורות שנמצאים פה מגיל 18 והם פה כבר שנתיים שלוש ויותר ויש להם יותר ניסיון ממני.

הנה, קח למשל את חואן שהוא צעיר מאוד ובכל זאת יש לו מספיק ניסיון וידע ומעורבות בחברה.
מצד שני יש פה בני 30 ו- 40 שרק עכשיו גילו את העולם הזה ויש להם אולי הרבה ניסיון חיים- אבל אפס ניסיון והבנה בדסמית.

ולמלכה בתשלום יש ניסיון שאין למלכה רגילה מתוקף זה שהיא עושה הרבה יותר סשנים עם הרבה יותר גברים בפרק זמן קצר יחסית למלכה ממוצעת, מבוקשת ככל שתהיה, וגם מתמקצעת ביותר משניים-שלושה דברים שמלכה ממוצעת מתמחה בהם.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 25 באוק׳ 2006
תראו אני לא יודע איזה מלכות בתשלום יש פה ומי הן מה הן ומה הן יודעות. יכול להיות שלכולן אין מה לתרום, שכולן צעירות וחסרות נסיון בדס"מי או סתם מחפשות כסף קל.

כמיטב זכרוני, עוד מימי הפיפ היו כמה שהיה שווה לשוחח איתן, אולי הן מתו (אני בספק) אולי הן פשוט ברחו מפה מסיבה כלשהיא, אין לי מושג. הצהרות שמלכות בתשלום הן סתם זונות כפי שיש כאן בכלוב השכם וערב בטח לא מקרבות אותן לכאן.
red-cell​(מזוכיסט)

Re: הבעיה היא שצריך לחבר את זה למציאות שלנו בארץ

red-cell​(מזוכיסט) • 25 באוק׳ 2006
teacher כתב/ה:
וזה:
ציטוט: ''..חשוב להבין שבכל מקום נורמלי מלכות בתשלום הן חלק מהקהילה ואפילו תורמות לקהילה מנסיונן בהעברת שעורים בפורומים השונים וכיוצא בזה. מלכות בתשלום הן חלק אינטגרלי מהקהילה ובמקומות נורמלים גם מכבדים אותן. ..''
שפחות או יותר מסכם את מה שרדסל ודוכיפת אומרים, וזה מאוד נכון, רק לא כאן, לא עכשיו.

השימוש במונח ''PRO'', בכל מקום, גם בספורט מעיד על ההתפרנסות ממקצוע, וגם על מערכת לחצים, משאבים ויכולות גבוהות לאין שיעור לעומת החלק ה''חובבני', כמו בספורט.

המצב בארץ כמו שאני רואה אותו, הוא שהרוב המוחץ של מי שבוחרות להתפרנס מזה,
הוא של בחורות בנות עשרים, שבמקרה הטוב אין להן מה לעשות חוץ מזה בחיים, ובמקרה הרע הן בוחרות בזה כי זה הכי קל ומכניס הכי הרבה כסף (ואני בכלל לא נכנס לדיון אם זה זנות או לא). אין להן רצון או יכולת להביע דיעה כאן, כי זה לא מקדם אותן בכלום. מה גם שהידע שלהן הוא פיצפוני ושטחי. ולסעיף האחרון אין שום קשר לתשלום או לא, יש קשר לרצון ולדרייב לדעת עוד על משהו כה מרכזי בחיים שלך, מה שלא קיים אצל אותן נשים, כי זה לא חלק ממהות החיים שלהן, זה אמצעי תשלום ותו לו, וכן, אני מודע לזה שיש יוצאות דופן, הן לא הרוב המדובר. הכמות שלהן כה זעומה, שלא נראה לי שהן משפיעות בכלל על המצב.

זה שיש להן ניסיון, לא הופך אותן ל''PRO'', זה לא מספיק פשוט להיות שם, ולעניות דעתי זה המצב הקיים. אני לא שמעתי על מלכה בתשלום שיש לה תואר אקדמי שקשור במשהו למקצועה.. למידורי למשל, יש תואר בפסיכולוגיה. (אם כבר מדברים על מידורי..)

נשים חכמות, בוגרות ודעתניות אלה לפעמים גם בוחרות להביע את דעתן בנושאים שונים ולתת זוית מנוסה ומשופשפת. בעיני אין לזה תחליף וזה תורם מאוד, כשזה קיים.

אבל זה לא קיים.

ולגבי מידורי, הנה ראיון שערך איתה מישהו מהארץ, והוא מתורגם לעברית:
http://www.luxuryfetish.com/dommes/Midori.htm

וזה נכון טיצ'ר, כנראה באמת עברתי למימד אחר icon_eek.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 25 באוק׳ 2006
אני מסכימה במאות אחוזים עם מה שכתבו קודמיי בקשר למרבית המלכות בתשלום בארץ. אלא שאני נזהרת מלעשות הכללות, לא ראיתי את רובן בפעולה - אפילו לא בתמונות שלהן.

ציטוט: ולמלכה בתשלום יש ניסיון שאין למלכה רגילה מתוקף זה שהיא עושה הרבה יותר סשנים עם הרבה יותר גברים בפרק זמן קצר יחסית למלכה ממוצעת, מבוקשת ככל שתהיה, וגם מתמקצעת ביותר משניים-שלושה דברים שמלכה ממוצעת מתמחה בהם.

עם המשפט (של כחולית) הזה אני ממש לא מסכימה, נתקלתי במו עיניי ולנוכח תמונות "מרשיעות" במצבים בהן מלכות בתשלום הפגינו רשלנות וחוסר מקצועיות מזעזעים או מגוחכים. זה שהיא מסשנת עשרות לקוחות בשבוע לא ממקצע אותה, אם היא לא טורחת ללמוד את אמצעי הזהירות והבטיחות ואת הסיכונים. היא תטעה גם בסשן המאה.....

זה שהיא מסשנת עשרות לקוחות לאחר שהביעו באוזניה את משאלותיהם לא אומר שהיא יודעת לנווט אותם בסשן באלגנטיות....

יש לא מעט מלכות שיש מה ללמוד מהן - בתשלומיות או חינמיות. אבל אי אפשר לומר בהכללה שהמלכות הבתשלומיות שבארץ הן מקצועיות.