לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיות שלא נועדו להתממש

ArchAngel​(שולטת)
לפני חודש • 21 ביולי 2024
ArchAngel​(שולטת) • 21 ביולי 2024
teacher כתב/ה:

מודה שקצת מרגיש מוזר לקרוא את זה.
כשנשלט קשור או אזוק או מודבק מכף רגל ועד ראש בניילון נצמד, תחושת חוסר האונים שלו היא שקרית?
האם סטירה כואבת פחות אם הסכמת מראש לקבל אותה?

בהצלחה לשולטת הממוצעת, עם כוח פיזי של אישה ממוצעת, להצליח לאזוק או לעטוף בניילון נצמד, גבר ממוצע, עם כוח פיזי של גבר ממוצע, ללא הסכמתו לכך.
ולא, סטירה לא פחות כואבת אם הסכמת לקבל אותה, ולא אמרתי שכאב הוא העמדת פנים- כי הוא עניין ממש מוחשי.
אבל אם אתה לא מסכים לקבל סטירה, אתה פשוט מסיט את הפנים שלך (ואז הסטירה גם פחות כואבת כי היא מתפספסת) או תופס לשולטת את היד באוויר ומחטיף לה אחת בחזרה.

אולי כגבר אתה פיזית מסוגל להכניע פיזית אישה נגד רצונה, ולא תהיה לה ברירה באמת אלא לחטוף ממך סטירה- וחוסר האונים הפיזי הזה של נשים זאת בדיוק הסיבה שאנחנו עושות תחקיר שלא יבייש את השב"כ על גבר לפני שאנחנו נפגשות איתו, אפילו אם אנחנו שולטות.
אבל נפשית? תתאר לעצמך אישה שמגיבה לך בבוז לכל השפלה, ולא במשחקיות בראטית, פשוט בזה לך ומבחינתה היא לא רוצה לגלם את השפחה שלך והיא רואה בך פשוט אפס תוקפני.
אולי החטפת לה, אבל היא לא התמסרה לך, והיא לא רואה בך אדון לא משנה כמה סטירות עוד תכניס לה.
ובמקרה של יחסים תקינים ובריאים בין אנשים שאין בהם אונס כשמישהו לגמרי לא בעניין שלך- היא קמה והולכת, לעומת שפחה אמיתית שלא הייתה מסוגלת לכך.
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 21 ביולי 2024
ArchAngel כתב/ה:
teacher כתב/ה:

מודה שקצת מרגיש מוזר לקרוא את זה.
כשנשלט קשור או אזוק או מודבק מכף רגל ועד ראש בניילון נצמד, תחושת חוסר האונים שלו היא שקרית?
האם סטירה כואבת פחות אם הסכמת מראש לקבל אותה?

בהצלחה לשולטת הממוצעת, עם כוח פיזי של אישה ממוצעת, להצליח לאזוק או לעטוף בניילון נצמד, גבר ממוצע, עם כוח פיזי של גבר ממוצע, ללא הסכמתו לכך.
ולא, סטירה לא פחות כואבת אם הסכמת לקבל אותה, ולא אמרתי שכאב הוא העמדת פנים- כי הוא עניין ממש מוחשי.
אבל אם אתה לא מסכים לקבל סטירה, אתה פשוט מסיט את הפנים שלך (ואז הסטירה גם פחות כואבת כי היא מתפספסת) או תופס לשולטת את היד באוויר ומחטיף לה אחת בחזרה.

מציע לך בחום להתנסות פעם כנשלטת בסשן.
זו חוויה מלמדת ומכוננת בעיקר אולי למי שבד"כ שולט, בגלל ההבדל בין איך שזה נראה מהצד השולט לאיך שזה מרגיש בצד הנשלט.
אני עשיתי את זה בעבר ואף כתבתי על כך פה. ובכלל, שליטה היא לא בהכרח תמיד פיזית.
קל מאוד, עד כדי אגביות גרועה מהצד השולט, להביא את הנשלט למצב של חוסר אונים ואז להרחיב, לעבור או לשחק על הגבול. יש כאלה שעפים על זה ויש כאלה שפחות. זה עניין לתיאום ציפיות והיכרות עם הצד הנשלט. זו גם הסיבה שבמפגשים חד פעמיים נהוג לדסקס את זה היטב או פשוט לא לצאת מהקוים כלל.
ומספיק שנים בחבורה הזו וכבר פגשתי שולטות פטיט שמחסלות נשלטים גדולים ולא בקטע טוב. בסופו של דבר זה קרב מוחות ולא קרב שרירים.
(יש גם את זה, אבל היאבקות זה פטיש ששווה להרחיב עליו אולי באשכול אחר)
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 21 ביולי 2024
teacher כתב/ה:

זו חוויה מלמדת ומכוננת בעיקר אולי למי שבד"כ שולט, בגלל ההבדל בין איך שזה נראה מהצד השולט לאיך שזה מרגיש בצד הנשלט.

מעניין שאתה מניח שאני מדברת מבורות כלשהי ולא מתוך ניסיון.
אני אגיד לך איך זה היה: מה שלא הדליק אותי, שזה הכל בערך, היה כל כך חסר משמעות ולא לקחתי את הצד השולט ברצינות. לא ראיתי בו אדון שבא לי להתמסר אליו, וזה למרות כשבן אדם אני לגמרי סבבה איתו, ולא היה מדובר באיזה מישהו בזוי, הזוי או רכרוכי.
עדיין צחקתי לו בפנים, וכל ניסיון שלו "לשלוט בי" ולהחזיר את האווירה למצב רציני היה עוד יותר משעשע. הדבר האחרון שהרגשתי זה חוסר אונים.
אם כבר, השולט הרגיש חוסר אונים ומובך כי השתקף לו כמה שהשליטה לא בידיים שלו בלי הסכמת הצד השני.
ואגב, כשולטת אני חוויתי את המבוכה הזו בעצמי לא פעם, ואין אנושי ממנה. זה רק אומר שהנשלט שאיתי ואני לא הסתנכרנו בפנטזיות.
וזה סופר הגיוני, כי אני לא באמת מלכה גם אם כיף לי להתחרמן מהמחשבה.

אז אולי הוא יכל לדפוק לי מכות רצח ואז הייתי מרגישה חסרת אונים (ואם המינים היו הפוכים לא היה מצליח לעשות אפילו את זה), אבל אז הוא בכל מקרה לא שלט בי אלא פשוט אנס אותי לזה ואלו ממש לא יחסי שליטה, ובטח שזה לא היה גורם לי לראות בו אדון לסגוד לו.

ביחסי שליטה נורמטיביים, אם זה לא מחרמן את הצד הנשלט, לא מרגש ומפעיל אותו רגשית באופן כזה או אחר, אם אין בו רצון להיות במקום המתמסר הזה, הצד השולט יכול לשכוח מזה.
יעידו שולטים שנשואים לוניליות כמה הם שולטים בהן, ולמה הם הלכו לחפש בחוץ.
כי בלי רצון של הצד הנשלט זה לא באמת עובד. ורצון, ושיתוף הפעולה שהוא יוצר, זה עניין הדדי מאוד, וכשאתה בוחר אם לשתף פעולה או ללכת הביתה אתה פחות חסר אונים ממנה שמחרמן לדמיין, והשולט פחות כל-יכול ממה שמחרמן אותו להניח לגבי עצמו.

ולא, סשנים שמשתבשים באמצע והנשלט מת כי נקשר ונזרק באמצע מקום נטוש הם לא ההוכחה לכלום מעבר לרשלנות פושעת.
והרי אם אותו הנשלט לא היה מסכים להיקשר מלכתחילה ונותן בעיטה לפרצוף של האדון הכל-יכול, או מלכתחילה לא היה רוצה להיפגש ולחוות סשן כזה, כל זה לא היה קורה.
זיכרון
זיכרון • 21 ביולי 2024
להיות תחת השפעת אימפריו.
שיתוק, עם היכולת להרגיש, ושלא יגרד לי כי זה מציק.
להיות קטן, בגודל של אצבע בערך.
לחוות אורגזמה נשית.
יחסי FLR, לא יתממש כי לא אוכל ליהנות בזוגיות כזאת מעבר להנאה מינית.
להיות סקס סלייב של מלכה רבת עוצמה, משהו ברמת האימפריה הרומית.

ואם אמשיך יכלה הזמן והם לא יכלו.
BlueBear
BlueBear • 21 ביולי 2024
ArchAngel כתב/ה:
teacher כתב/ה:

אני אגיד לך איך זה היה: מה שלא הדליק אותי, שזה הכל בערך, היה כל כך חסר משמעות ולא לקחתי את הצד השולט ברצינות. לא ראיתי בו אדון שבא לי להתמסר אליו, וזה למרות כשבן אדם אני לגמרי סבבה איתו, ולא היה מדובר באיזה מישהו בזוי, הזוי או רכרוכי.
עדיין צחקתי לו בפנים, וכל ניסיון שלו "לשלוט בי" ולהחזיר את האווירה למצב רציני היה עוד יותר משעשע. הדבר האחרון שהרגשתי זה חוסר אונים.
אם כבר, השולט הרגיש חוסר אונים ומובך כי השתקף לו כמה שהשליטה לא בידיים שלו בלי הסכמת הצד השני.
ואגב, כשולטת אני חוויתי את המבוכה הזו בעצמי לא פעם, ואין אנושי ממנה. זה רק אומר שהנשלט שאיתי ואני לא הסתנכרנו בפנטזיות.

אז אולי הוא יכל לדפוק לי מכות רצח ואז הייתי מרגישה חסרת אונים (ואם המינים היו הפוכים לא היה מצליח לעשות אפילו את זה), אבל אז הוא בכל מקרה לא שלט בי אלא פשוט אנס אותי לזה ואלו ממש לא יחסי שליטה, ובטח שזה לא היה גורם לי לראות בו אדון לסגוד לו.

ביחסי שליטה נורמטיביים, אם זה לא מחרמן את הצד הנשלט, לא מרגש ומפעיל אותו רגשית באופן כזה או אחר, אם אין בו רצון להיות במקום המתמסר הזה, הצד השולט יכול לשכוח מזה.
כי בלי רצון של הצד הנשלט זה לא באמת עובד. ורצון, ושיתוף הפעולה שהוא יוצר, זה עניין הדדי מאוד, וכשאתה בוחר אם לשתף פעולה או ללכת הביתה אתה פחות חסר אונים ממנה שמחרמן לדמיין, והשולט פחות כל-יכול ממה שמחרמן אותו להניח לגבי עצמו.

ולא, סשנים שמשתבשים באמצע והנשלט מת כי נקשר ונזרק באמצע מקום נטוש הם לא ההוכחה לכלום מעבר לרשלנות פושעת.
והרי אם אותו הנשלט לא היה מסכים להיקשר מלכתחילה ונותן בעיטה לפרצוף של האדון הכל-יכול, או מלכתחילה לא היה רוצה להיפגש ולחוות סשן כזה, כל זה לא היה קורה.

יצא לי להגיד את זה על שולטות שרושמות בפרופיל שהנשלט הוא אפס מאופס ללא רצונות ושאין לה עניין במה מעניין אותו וכו' וכו'.
דווקא אלה הכי מנוצלות. כי קשר עמוק וארוך לא יכול להיות עם מישהי שאין לה עניין בצד השני.
אז מי שיגיע אליה זה אלה שמה שהיא רוצה זה בדיוק מה שהוא רוצה ואחרי שיסופק, יעלם.
אנשים שאוהבים את ההרגשה של חוסר אונים בפועל מתאהבים באשליה של חוסר אונים. כי תמיד יש להם בחירה.
תמיד יש להם בחירה להגיד לא. תמיד יש להם בחירה לעצור. תמיד יש להם בחירה למרוד.
ואם זה לא אחד מאלה, כמו שאמרת. זה פשוט אונס.
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 21 ביולי 2024
עבדות וחוסר אונים אמיתי.

מהסוג שאני לא יכול באמת להימלט ממנו.
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 21 ביולי 2024
ArchAngel כתב/ה:
teacher כתב/ה:

אם פלוני לא מסוגל לשחרר שליטה, כמה באמת שליטה יש לו?
סווריןן
לפני חודש • 22 ביולי 2024
סווריןן • 22 ביולי 2024
דיון מעניין. נראה לי שעוד עשר/עשרים שנה דיון כזה יראה אחרת לגמרי. השילוב בין רובוטיקה שמייצרת בובות דמויות אדם אמינות (שכבר קיימת) לבין AI, יצור אפשרויות לתסרט פנטזיות מיניות פרועות ואלימות כמעט ללא מגבלה - פרט להגנות על האדם שנכנס ללונה פארק מיני כזה (הסדרה Westworld כדוגמא). נכון שהאינטרקאקציה לא תהיה בין אנשים - אבל בהחלט תהיה אפשרות לממש משהו מהמון סיטואציות שהיום כנראה שקשה להגיע אליהן.
devotee​(נשלט)
devotee​(נשלט) • 22 ביולי 2024
יש, המון.
ברגעים שבהם אני לא מתוסכל מהנישואים הבנאליים והיותר מדי וניליים שאני נמצא בהם, אני יודע ומוקיר שאותה בנאליות היא מה שהצילה אותי מעצמי.
StreetCat​(שולטת)

Re: פנטזיות שלא נועדו להתממש

StreetCat​(שולטת) • 22 ביולי 2024
olivia r כתב/ה:
האם יש לכם פנטזיות שאתם יודעים שלעולם לא תוכלו להגשים, מכל סיבה שהיא, למשל חוקיות הפרקטיקה, חוקי הפיזיקה של היקום, חוסר בטכנולוגיה הנדרשת, אי הגעתם של חייזרים לארץ עדיין, ועוד?

לא חייבים כמובן לשתף מה הפנטזיה, אבל אם בא לכם לשתף - מה מקומן בחייכם? מה אתם עושים איתן? צורכים תכנים רלוונטים? מריצים אותן בדמיון כשאתם חרמנים? משתפים עם הפרטנר? אחר?

יש המון פנטזיות שלא אוכל לממש בגלל הגבלות המציאות.
פנטזיות שאינן מוגבלות למציאות אני מגשימה לעצמי, ובגלל זה אני נמנעת מלפנטז אקטיבית על דברים לא מוסריים בעיני או שעלולים לפגוע באחרים בצורה לא חוקית או מוגזמת בעיני.

בד"כ משתפת עם הפרטנר או חבר/ה קרובה מאוד. או כותבת לעצמי