סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכלה

shirazbar​(שולטת)
לפני חודשיים • 21 ביולי 2024
shirazbar​(שולטת) • 21 ביולי 2024
--Nir-- כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:
מגיבה לך מה שהגבתי לה:

אם נשלט יישאר תחתייך או לא, תלוי במכלול שלך כשולטת וכאדם התאמה בדסמית וזוגית. למעט אם הוא רואה בך רק דמות מגיע רק לסשנים ואינו יודע מי את בכלל מניחה שהיו לך קשרים שהסתיימו על אף היותך שולטת על 🙂
מקווה שלא טועה אבל בתחושה שלי ואם תהיי כנה נראה עוד פוסטים בבלוג שלך על נשלטים לא רציניים, כאלה שמבטיחים הרים ובסוף אפילו שטיח בכניסה לבית לא היית שמה אותם.

היא מוכרת פנטזיה בפועל הפער הוא גדול וכל שתצליח להרים זה סשנים בלי עומק. כל היופי בשליטה הוא להכיר את האדם תחתייך ומכאן לשלוט בו. כמה הצלפות וסושי לא יבואו אותה לשם. בעצם אולי בכך מסתכמת מהותה..

נראה שדי מצליח לה ...משהו בתגובות והפוסט הקודם שלה

וזה קבעת על פי כמה כלבלבים שהגיבו לה?
כל אחת יכולה להציג מצג שווא של חרטא בפיתה.
מכל מקום מאחלת לה בהצלחה. לא קניתי.

שליטה מסוג כזה יכולה להיות קינק כמו כל קינק אחר.
היא יכולה לרגש אנשים כמו כל דבר אחר.
וזה יכול להיראות מטומטם בדיוק כמו ליהנות מכאב מחדירה או מלנשק רגליים.

(זה שבפועל לנהל זוגיות מלאה כזו זה לא ריאלי/לא חכם זה כבר משהו אחר, למרות שגם בחירה לגיטימית)

לפטור את זה ב״כמה כלבלבים״ (ביטוי שבחיים לא היה עובר פה לגבר שהיה מתבטא ככה כלפי פטיש נשי כלשהו) כלפי מי שמעניין אותו המקומות האלו אבל מבאס באתר שאמור להכיל מיניות חריגה ברמה כזו או אחרת

אין קשר הכי מכילה בעולם בד בבד מכירה את החומר האנושי בכלוב. תראי לי מי הנשלט שלך ואומר לך מי את. אני מכוונת לגבר עם עמוד שדרה זה רק מכבד אותי בתור שולטת. הטעות שלה לחשוב שהיא טובה יותר משולטות אחרות ועוד מרחמת עליהן מבוססת על לא יותר מאחיזת עיניים כדי להבדיל את עצמה.
StreetCat​(שולטת)
StreetCat​(שולטת) • 21 ביולי 2024
האם היא צודקת? אולי עבורה.
וכמו שלא דומה קינק אחד לשני, לא דומה שולטת אחת לשניה או גישה לבדסמ.
לכל אחד יש את הדרך שלו להתחבר לקינק או לבדסמ.
לכולנו יש פנטזיות שונות, ואולי היא אכן מתאימה לחלק מהנשלטים פה באתר.
זה לא הופך את כל מי שלא נוהג כמוה לונילית, ולעולם לא אבין למה להוריד או להקטין אחרות כדי להעלות את הערך שלך.

אני? אני אוהבת להקשיב, ללמוד אותם, להכיל את הכאב והרגשות הרגילים - רק כדי שאוכל להשתמש בדיוק בהם כדי להוריד ולהוביל, להכאיב בהם.
האם זה הופך אותי לונילית? לא חושבת.
אבל מי שמחפש מישהי שתזלזל בו כאדם - ילך אליה.
ומי שיחפש מישהי שתעריך אותו כאדם ומתוך כך תשפיל אותו עד מתחת לעפר, ותעשה שימוש בכל הנקודות החלשות שלו כדי ללחוץ, להוריד, ולהכאיב (לא הקינקיות. הרגילות) יגיע אל שולטות כמוני.
ומי שמחפש אימקפט אגרסיבי? בכלל יגיע אל שולטת אחרת שאוהבת אימקפט..
וכו' וכו'

כולם נשלטים, כל אחד שונה מהשני, וזה לא הופך את האחד לונילי והשני לבדסמי.

התאמה בדסמית היא לא קלה, ולפעמים אנחנו חושבים שאנחנו טועים בדרך שלנו כי לאחרים זה נראה כ"כ קל וזורם ופשוט.
אבל זה לא, זה האתגר הגדול בסוף - ההתאמה הזו, למצוא את החיבור הבדסמי (לא מדברת על הזוגי אפילו)
ובבלוגים הכל נראה קל, ופשוט, ותיאורים ומילים על גבי מילים..

אבל המציאות? הרבה יותר מורכבת מזה.
ולטווח הארוך? יש מי שיתאים לו א ויש מי שיתאים לה ב'.
הטופר המפשר
הטופר המפשר • 21 ביולי 2024
קראתי את זה. לדעתי פשוט נובע מתסכול וכאב ואפשר להבין את התסכול.

בעולם הזה יש פער מאוד גדול בין פנטזיה למציאות משני הצדדים. נשלטים מצהירים משהו מסוים אבל בסוף הם לא באמת
יכולים לקיים אותו, חלקם אפילו לא רוצים. וזה נכון גם לגבי שולטות. אבל אולי זה טבעה של "פנטזיה", ולכן צריך לקחת את הדברים בפרופוציה ולהיות זהירים באנשים שאתה מתקשר איתם, ולזכור תמיד שיש גם בני אדם מאחורי הפנטזיות.

מתחבר למה "שהברון בכפכפים" אמר, אם גבר היה כותב משהו כזה זה לא היה עובר חלק.

מאחל לכותבת הפוסט רק טוב ואולי זה זמן טוב לקחת איזה פסק זמן ולנשום.
Kitty frank
Kitty frank • 21 ביולי 2024
נשמע לא כיף, קשרים כמו שהיא מתארת.
--Nir--
--Nir-- • 21 ביולי 2024
shirazbar כתב/ה:
--Nir-- כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:
מגיבה לך מה שהגבתי לה:

אם נשלט יישאר תחתייך או לא, תלוי במכלול שלך כשולטת וכאדם התאמה בדסמית וזוגית. למעט אם הוא רואה בך רק דמות מגיע רק לסשנים ואינו יודע מי את בכלל מניחה שהיו לך קשרים שהסתיימו על אף היותך שולטת על 🙂
מקווה שלא טועה אבל בתחושה שלי ואם תהיי כנה נראה עוד פוסטים בבלוג שלך על נשלטים לא רציניים, כאלה שמבטיחים הרים ובסוף אפילו שטיח בכניסה לבית לא היית שמה אותם.

היא מוכרת פנטזיה בפועל הפער הוא גדול וכל שתצליח להרים זה סשנים בלי עומק. כל היופי בשליטה הוא להכיר את האדם תחתייך ומכאן לשלוט בו. כמה הצלפות וסושי לא יבואו אותה לשם. בעצם אולי בכך מסתכמת מהותה..

(זה שבפועל לנהל זוגיות מלאה כזו זה לא ריאלי/לא חכם זה כבר משהו אחר, למרות שגם בחירה לגיטימית)

לפטור את זה ב״כמה כלבלבים״ (ביטוי שבחיים לא היה עובר פה לגבר שהיה מתבטא ככה כלפי פטיש נשי כלשהו) כלפי מי שמעניין אותו המקומות האלו אבל מבאס באתר שאמור להכיל מיניות חריגה ברמה כזו או אחרת

אין קשר הכי מכילה בעולם בד בבד מכירה את החומר האנושי בכלוב. תראי לי מי הנשלט שלך ואומר לך מי את. אני מכוונת לגבר עם עמוד שדרה זה רק מכבד אותי בתור שולטת. הטעות שלה לחשוב שהיא טובה יותר משולטות אחרות ועוד מרחמת עליהן מבוססת על לא יותר מאחיזת עיניים כדי להבדיל את עצמה.

אין ספק שיש שם כמה ציטוטים שהיו גורמים לי להסס מלפנות (במילא לא רלוונטי עבורי מסיבות אחרות)
אבל זה הסגנון וזה בלוג ולא ניסיון לקבוע ברצינות ש״כולם כאלה״, ואם כן - אז זה מגוחך מאוד.

אבל בטח שהגיוני שיש כאלה שזה מדבר אליהם. לא כולם פה נעולים על למצוא זוגיות דרך האתר, ומי שלא מחפש פה (ואני למשל לא מחפש פה)- בהחלט יכול לחפש במחוזות הקינק היותר קיצוניים חוויות כאלה ואחרות.

לא לגמרי הבנתי את הביקורת
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 21 ביולי 2024
--Nir-- כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:
--Nir-- כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:
מגיבה לך מה שהגבתי לה:

אין ספק שיש שם כמה ציטוטים שהיו גורמים לי להסס מלפנות (במילא לא רלוונטי עבורי מסיבות אחרות)
אבל זה הסגנון וזה בלוג ולא ניסיון לקבוע ברצינות ש״כולם כאלה״, ואם כן - אז זה מגוחך מאוד.

אבל בטח שהגיוני שיש כאלה שזה מדבר אליהם. לא כולם פה נעולים על למצוא זוגיות דרך האתר, ומי שלא מחפש פה (ואני למשל לא מחפש פה)- בהחלט יכול לחפש במחוזות הקינק היותר קיצוניים חוויות כאלה ואחרות.

אווווו... אני סקרנית מה הסיבות
shirazbar​(שולטת)
shirazbar​(שולטת) • 21 ביולי 2024
--Nir-- כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:
--Nir-- כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:
מגיבה לך מה שהגבתי לה:

.

בדיוק, עוד חוויה, דמות, פנטזיה . ואין עם זה בעיה רק שזה מוצג על ידה כשליטה "הנכונה" שמשאיר אצלה נשלטים. משעשע, כידוע מסתיימת הפטזיה ושם זה נגמר. באופן אישי, מבחינתי סשנים ללא קשר( לאו דווקא זוגיות) שקולים לסטוץ לא רואה קשר בין זה לבין שליטה. וכן חוויתי כאלה, זה נחמד אבל לא חשתי..
Too sweet{}
לפני חודשיים • 22 ביולי 2024

Re: הכלה

Too sweet{} • 22 ביולי 2024
Bluecollar כתב/ה:
הפוסט הזה עורר בי מחשבה. אולי היא צודקת, אולי אני תקועה יוצתר מדי בתפיסה הוונילית של שוויון במערכת יחסים.
לעתים אני מרגישה שבמקום שבו נתתי מקום לצרכים של הנשלט הוא ברח לאחרת שלא הביעה התחשבות. כזו שהשאירה לו קערת מים מחוץ לבית אחרי שקנה לה מגש סושי
חוץ מהמניפסט שלה ושלי.
אמשח לדיון ומחשבה ונקודות מבט
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=177069&postid=1585430

בתור אחת שחיה 24/7 בזוגיות בדסמית פלוס חשבונות, חופש גדול וילדים -
מה שהיא כותבת זה נהדר ברמת הפנטזיה בשבילה.
המציאות מורכבת ואפורה.
יש דברים שהם שחור ולבן מבחינתו, שלא יתפשר ולא יקצר לי, אבל הם יכולים להשתנות בהתאם לתקופות בחיים גם.
כדי ממש להתמסר ולהיות שפחה סתומה אני צריכה לדעת שמולי עומד מישהו שרואה אותי ושומר עליי, גם כבן אדם ולא רק כאוסף חורים.
קיצר - נראה לי שהיא פשוט כותבת את מה שמרטיב אותה icon_smile.gif
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 22 ביולי 2024
בעקבות תשובה שקיבלתי רציתי לתת נקודת מבט נוספת. אולי המילים שלה מאתגרות את התפקידים החברתיים. בזה שהיא אומרת שהיא לא רוצה להיות רכה, עוטפת ומכילה היא מאתגרת את התפיסה שלנו לגבי נשיות או התפקיד של האישה להכיל ולעטוף את הגבר ולתת לו מענה רגשי
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 22 ביולי 2024
אני חושבת, בדיוק כמו שכתב הברון, שאם שולט היה כותב ככה היו יוצאים עליו באלף קמ"ש, ואף אחד לא היה מצדיק אותו בשם איזשהי גבריות.
דווקא כי היא אישה מתנהל פה דיון של "בעד ונגד",
מגיבים אליה בסלחנות יחסית כי כשמדובר בנשים הקו המנחה הוא "זכותן ומי שלא רוצה שלא יפנה".
יש פה הכלה דווקא כי היא אישה, גבר מזמן היה מתוייג כאלים על אותו הטקסט בדיוק, וכנראה גם מדווח ונחסם.
לדעתי, הבעיתיות בטקסט שלה לא נובעת מהיותה אישה שמישהו ציפה שהיא תכיל ותעטוף אלא כי שולט/ת שמכריז/ה שמה שמניע אותו/ה זאת מרירות ותסכולים זה מפעיל לרוב הקוראים נורה אדומה.