לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה: איפה אפשר להשיג כאן נרות שינה?

Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 19 שנים • 4 באוג׳ 2005
Lilu-FemdoM{Pon} • 4 באוג׳ 2005
ציטוט: כשאלוהים סיים את מעשה הבריאה הוא קרא לאדם וחוה ואמר להם שנשארו לו עוד שני דברים לחלק...
האחד - היכולת להשתין בעמידה,
קפץ אדם ואמר: "אני אוכל למצוא בזה שימוש, תן לי את היכולת להשתין בעמידה!".
נתן אלוהים לאדם את היכולת להשתין בעמידה, ואדם המאושר רץ לו לעץ הקרוב לנצל את התכונה הנפלאה.....
אמר אלוהים לחוה:"אני מניח שאת תמצאי שימוש בדבר השני, חוה, המח"....

rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif

אוחחח כמה שאני אוהבת אותך קווינסי מלכתי }}}}{{{{

ודיייייי תסיימו עם השרשור הזה !
Succubus​(אחרת)

Re: אוטופיה פאמדומית

Succubus​(אחרת) • 4 באוג׳ 2005
Queencie כתב/ה:
האלדוס האקסלי בספרו "עולם חדש מופלא" (1932!!!) צייר אוטופיה חברתית עתידנית שבה קיימים מעמדות ברורים המנוצלים באופן המקסימלי לפי יכולתם המתוכנתת מראש ע"י התניה מחשבתית ע"י סמים, שטיפות מח ואמצעים אחרים.

מה???
"עולם חדש מופלא" - אוטופיה???
סליחה, אני ממש משתנקת כאן, כרגע. "עולם חדש מופלא" נחשב לאחד המייצגים הבולטים של ז'אנר הדיסטופיה, כלומר, בדיוק כמו אוטופיה - רק לגמרי להפך. נציג נוסף של הז'אנר הוא 1984.
העולם ב"עולם חדש מופלא" הוא עולם שבו אין חירויות הפרט, אין חופש מחשבה, הרגש, ההתנהגות והמיניות נשלטים באמצעות התנייה וסמים, כל בני האדם הם רובוטים שתוכנתו מלידתם על פי הדגם הגנטי שהם משתייכים אליו.
ממש, אבל ממש מפחיד אותי לחשוב שיש אנשים שעשויים לראות ב"עולם חדש מופלא" אוטופיה. אני נורא מקווה שזה נאמר בבדיחות הדעת.
baby(expired)​(לא בעסק)

Re: ועל זה נאמר

baby(expired)​(לא בעסק) • 4 באוג׳ 2005
פייה כתב/ה:
"תדע כל אם עברייה שמסרה את גורל בניה לידי המפקדים הראויים לכך"

cheerleader.gif

ועל כך נכתב גראפיטי גאוני בבסיס כלשהו במרכז הארץ הקרוב לסינמה סיטי:

תדע כל אם עברייה, כי בניה הם שלה!!!
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 4 באוג׳ 2005
תגידו. בסופו של דבר מישהו גילה איפה משיגים נרות שינה? icon_rolleyes.gif
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 4 באוג׳ 2005
nerissa כתב/ה:
תגידו. בסופו של דבר מישהו גילה איפה משיגים נרות שינה? icon_rolleyes.gif

מי צריך נרות שינה???
מתחילים לעקוב אחר השרשור הזה ונרדמים בצ'יק...

sleep1.gif
רפאל

Re: אוטופיה פאמדומית

רפאל • 4 באוג׳ 2005
Queencie כתב/ה:

אולם מצד שני, התמונה שאת מציירת מהווה אוטופיה פאמדומית. ומה רע בכך? האם הנשלטים שטענו פה בלהט נגד הרודנות הנשית שאת מציעה מתנגדים לכך באמת ובתמים? אינני סבורה כך.

תתפלאי, קווינסי. יש לנו עוד כמה אמונות ועקרונות שחזקים מן הפטיש שלנו לנשים דומיננטיות.

Queencie כתב/ה:

אכן, יש בכך יסודות שעליהם התבססו גם צורות השלטון הרודני, אולם בל נשכח – בדס"מ מבוסס על עקרונות של SSC – לא על עקרונות הדמוקרטיה.

בדס"מ הוא צורה של זוגיות, או של קשר בין יחידים. איננו משנה פוליטית ואיננו צורת משטר! בל תשכחי, קווינסי, שהדמוקרטיה היא הסיבה שבגללה מקומות כמו אלו שאת קוראת בהם עכשיו מתקיימים. זה מצער לגלות תודעה פוליטית שאינה מבחינה בין הזכות שניתנת ליחיד שחפץ בכך לחיות חיי-בדס"מ, לבין הצורך בשלטון לא-בדס"מי השומר על הזכות הזו. שלטון שיתיר, לחפצים בכך, לחיות גם חיים-לא-בסד"מיים.

בפנטזיה שולטים חוקים שונים מאלו השולטים במציאות. שם ניתן לנסר את הענף שיושבים עליו ולא ליפול. וכל עוד מנסרים את הענף בפנטזיה בלבד - אמנם לא נופלים. הבעיה היא כאשר גוזרים מן הפנטזיה למציאות, ותאוות מיניות נעשות לתורת המדינה. אל תנסרי את הענף שאת יושבת עליו.
רפאל

Re: תגובה לדיון הענייני

רפאל • 4 באוג׳ 2005
דנית האצילה כתב/ה:

התחלת טוב רפאל אבל המשכת באופן פופוליסטי לדעתי. בהתחלה ירית טילים מדוייקים אך כרגע
כוחות הקרקע שלך נעלמים בבילבולם בשדות המוקשים.

דנית האצילה, אל תטעי לחשוב שאני כותב פה מתוך אתגר אינטלקטואלי או שאני מושפע מן הציונים שאת מחלקת לי ולאחרים. אינני מתרשם במיוחד מן היכולת האינטלקטואלית שלך, ואם נושאו של השרשור היה אחר - בוודאי הייתי מתעלם ממנו. אני מגיב כאן מסיבה אחת, והיא שאת מקדמת רעיונות נאציים ומסוכנים. וחונכתי שבמקום שבו נשמעים רעיונות כאלו ראוי להגיב נגדם.

אין בשרשור הזה דיאלוג תבוני רציף, ואין בו עיבוד אינטליגנטי של מחשבות, רק פריצות פטישיסטית. במישור התבוני - את עיקר הדברים שהיו צריכים להאמר כבר אמרתי. ואם קורא אקראי יפגוש את השרשור הזה - אז הוא גם יפגוש את דברי. במישור הפטישיסטי - אין לעשות אלא לחדול מן העיסוק התאוותני ברעיונות האלו. ולפיכך, גם אני מפסיק את כתיבתי כאן.
Succubus​(אחרת)

Re: תגובה לדיון הענייני

Succubus​(אחרת) • 4 באוג׳ 2005
רפאל כתב/ה:
דנית האצילה, אל תטעי לחשוב שאני כותב פה מתוך אתגר אינטלקטואלי או שאני מושפע מן הציונים שאת מחלקת לי ולאחרים. אינני מתרשם במיוחד מן היכולת האינטלקטואלית שלך, ואם נושאו של השרשור היה אחר - בוודאי הייתי מתעלם ממנו. אני מגיב כאן מסיבה אחת, והיא שאת מקדמת רעיונות נאציים ומסוכנים. וחונכתי שבמקום שבו נשמעים רעיונות כאלו ראוי להגיב נגדם.

יש עוד סיבה שאין טעם שתטריח את עצמך עם העניין הזה: אין שום סיכוי שבעולם שטיעונים מהסוג של דנית ישכנעו אדם בעל אינטלקט סביר ומעלה.
העולם הזה מלא תמהונים שמבטאים מגוון דעות שנעות בין המגוחך למסוכן. ברוב המקרים, ההתייחסות הטובה ביותר היא להתעלם, ובמהרה דבריהם ייעלמו בתהום הנשייה שבה דברים כאלה נעלמים בדרך כלל.