לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה בתשלום

זאלופון​(שולט)
לפני 17 שנים • 25 באוק׳ 2006
זאלופון​(שולט) • 25 באוק׳ 2006
ציטוט: איך לנהל סשן, איך לנתב סאב, פסיכולוגיה של סאב, גבולות, מתיחת גבולות,ף, כל הפילוסופיה שיש לנו..

חזוס כריסטוס! את זה לא מלמדים! אין "איך לנהל סשן". אין "איך לנתב סאב". בגלל זה בדיוק שומעים פה כלך כך הרבה שאין ספר חוקים לבדסמ. כל אחד שישלוט איך שטוב לו ואיך שמתאים לו ולסאב שלו, ומן הסתם אופן השליטה ישתנה במקצת מסאב לסאב בהתאם לאדם המעורב.
אפשר, כמובן, לנסות לחקות את הסממנים החיצוניים שמפגין אדם ש"לימד" אותך איך לשלוט וגרם לך להאמין שזו הדרך ה"נכונה" לשלוט. לטעמי זה נוטל את העוקץ מהעניין.

זאת ועוד - הנסיון הרב שיש להן אולי (בדגש על ה"אולי", מהסיבות שקווינסי ציינה) ממקצע מלכות בתשלום בדברים טכניים מסוימים, אבל דווקא בשליטה אני בספק רב אם הן מתמקצעות. הרי יש הבדל בין סשן בתשלום לבין סשן שאינו בתשלום. כשמישהו משלם לך כדי שתעשה לו כל מיני דברים, אתה צריך להפעיל עליו מעט מאד שליטה. ההישלטות שלו מובנת מאליה - הוא שילם עבורה. נסי לדמיין שסאב מסוים שילם לך כדי לסשן אותו ותראי את ההבדל בגישה (זה תופס עוד יותר לגבי דומים, כי גם אצל דומיות שאינן בתשלום יש הרבה פעמים משהו מובן מאליו בכניעה של הסאב, בדומה למלכות בתשלום, בגלל הביקוש הרב. זה פחות תופס במיילדום).
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 25 באוק׳ 2006
לא מלמדים?

אפשר ללמוד, הכל אפשר ללמוד, נכון שיש את הנטיה הטבעית ואפשר וצריך גם ללמוד טריקים חדשים וגם לשפר טריקים ידועים. לא כולם נולדים עם כל הידע בעולם, בניגוד לכמה פה....

נא לא להתפלא שאפשר ללמוד כמה דברים, אבל כמובן, למה ללמוד הרי אנחנו יודעים הכל, הכל !!!

כל אחד הרי נולד פה פסיכולוג מלידה, רופא מלידה, מנתח לב, קרדיולוג מלידה, גם חוקר ספרותי מלידה, שום דבר לא צריך ללמוד. נו באמת....

ואל תדברו איתי על חוקים, נכון שאין חוקים, מה הקשר?
זאלופון​(שולט)
במחשבה שניה מה שכיניתי קודם "סממנים חיצוניים" כן יכולים להחכים. אפשר ללמוד מצפיה בסשן של אדם אחר. הוא לא ילמד אותך "איך לשלוט" אבל כן יוכל להציע דרך מסוימת, הדרך שלו, שתעבור אצלך אינטרפרטציה ותיושם באופן שנראה לך ושלו את מסוגלת. בעניין הזה אני חושב שתיאורטית כל דום יכול ללמוד מכל דום אחר, בתשלום או לא, כאשר מה שחשוב לצורך לימוד מוצלח הוא שהדום האחר יעשה משהו שיהיה חדש עבור דום הלומד וייראה לו כמשהו נכון עבורו ושהוא יכול ליישם בדרכו שלו.
red-cell​(מזוכיסט)
יותר מזה, להבין פסיכולוגיה של סאב צריך הרבה נסיון. אנשים חדשים שנכנסים לקטע לא מבינים את זה. לומדים את זה במשך הזמן, מה הסאב חושב ואיך הוא מתנהג ואיך מתמודדים איתו ושולטים בו. כל סאב הוא עולם ומלאו עם רצונות וצרכים שונים לגמרי, דרך מחשבה אחרת והשליטה בו היא שונה מבאחר. עם הנסיון מקבלים מושג על איך להתמודד עם סאבים, זה לא תמיד פשוט, בעצם זה בכלל לא פשוט, לפעמים אני לא יודע איך אני מתמודד עם עצמי....

וסוף סוף יש פה דיון רציני (:
זאלופון​(שולט)
red-cell כתב/ה:
לא מלמדים?

אפשר ללמוד, הכל אפשר ללמוד, נכון שיש את הנטיה הטבעית ואפשר וצריך גם ללמוד טריקים חדשים וגם לשפר טריקים ידועים. לא כולם נולדים עם כל הידע בעולם, בניגוד לכמה פה....

נא לא להתפלא שאפשר ללמוד כמה דברים, אבל כמובן, למה ללמוד הרי אנחנו יודעים הכל, הכל !!!

כל אחד הרי נולד פה פסיכולוג מלידה, רופא מלידה, מנתח לב, קרדיולוג מלידה, גם חוקר ספרותי מלידה, שום דבר לא צריך ללמוד. נו באמת....

ואל תדברו איתי על חוקים, נכון שאין חוקים, מה הקשר?

לא הגיע הזמן להפסיק עם פוזת ה"אויש, אתם כאלה פרובינציאליים כזה, כאילו, בחו"ל הכל מה-זה יותר מאגניב"? זה ממש מתנשא ולא תורם לדיון.
red-cell​(מזוכיסט)
זאלו אתה צודק

אבל כל פעם שמישהו כותב שאין מה ללמוד או ללמד זה מקפיץ לי את הפיוז, טוב גם אני ישראלי...

מצטער
זאלופון​(שולט)
red-cell כתב/ה:
זאלו אתה צודק

אבל כל פעם שמישהו כותב שאין מה ללמוד או ללמד זה מקפיץ לי את הפיוז, טוב גם אני ישראלי...

מצטער

והאירוני הוא שכשכתבתי את זה בכלל לא התכוונתי לומר שאני יודע הכל אלא דווקא שלמרות שנים של נסיון ועשרות סשנים, אני לא חושב שמבחינת השליטה שלי אני בהכרח יותר טוב מאיזה עולל בדסמי שעושה את צעדיו הראשונים בתחום, כי איך כל אחד מאתנו ישלוט נקבע בעיקר על ידי האופי שלנו וההעדפות שלנו ופחות על ידי הנסיון (לדעתי). אבל אני יכול להבין למה הדברים שלי הובנו כאילו אני טוען שנולדתי עם הידע ושיזדיינו כולם.
יאללה, דיון ענייני icon_smile.gif
כלבלבון עירוני
כלבלבון עירוני • 25 באוק׳ 2006
בד"כ דברים מתנהלים לפי חוקי הביקוש וההיצע.
מקריאת השרשור הזה נראה שיש ביקוש ללימוד מניסיונן של המלכות בתשלום ולפי מה שנכתב יש 3 פורומים שבהן המלכות בתשלום כותבות.

red-cell כתב/ה:

כמיטב זכרוני, עוד מימי הפיפ היו כמה שהיה שווה לשוחח איתן, אולי הן מתו (אני בספק) אולי הן פשוט ברחו מפה מסיבה כלשהיא, אין לי מושג. הצהרות שמלכות בתשלום הן סתם זונות כפי שיש כאן בכלוב השכם וערב בטח לא מקרבות אותן לכאן.

צפוי שאם המלכות שהזכרת היו משם הן כותבות בפורום של המקום.
ניסיתן לשאול שאלות בפורומים האחרים שבהן המלכות בתשלום כותבות לבקש שיכתבו שם?
למשל בפורום של המקום שהזכרת?

יש ארועים ומסיבות בקהילה.
אם יש ביקוש כזה, כפי שכתבתם, לסשנים פומביים שינוהלו ע"י מלכות מקצועיות בתשלום ולא ע"י מלכות אחרות מה הסיבה שאתם לא מארגנים סשנים פומביים כאלה?
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 25 באוק׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
במחשבה שניה מה שכיניתי קודם "סממנים חיצוניים" כן יכולים להחכים. אפשר ללמוד מצפיה בסשן של אדם אחר. הוא לא ילמד אותך "איך לשלוט" אבל כן יוכל להציע דרך מסוימת, הדרך שלו, שתעבור אצלך אינטרפרטציה ותיושם באופן שנראה לך ושלו את מסוגלת. בעניין הזה אני חושב שתיאורטית כל דום יכול ללמוד מכל דום אחר, בתשלום או לא, כאשר מה שחשוב לצורך לימוד מוצלח הוא שהדום האחר יעשה משהו שיהיה חדש עבור דום הלומד וייראה לו כמשהו נכון עבורו ושהוא יכול ליישם בדרכו שלו.

אני חושבת שזה מאוד נכון. כל אחד יכול ללמוד מכל אחד משהו.
כשאני צופה או משתתפת בסשן עם דום או דומית נוספת אני קולטת דברים ומה שמוצא חן בעיניי (באינטרפרטציה שלי) אני אנסה לשלב לשליטה שלי, בסגנון האישי שלי.
כך גם אפשר ללמוד מסרטונים, או מתאורים סיפוריים של סשנים של אחרים.
מכל מלמדיי השכלתי!
red-cell​(מזוכיסט)
כלבלבון עירוני כתב/ה:
בד"כ דברים מתנהלים לפי חוקי הביקוש וההיצע.
מקריאת השרשור הזה נראה שיש ביקוש ללימוד מניסיונן של המלכות בתשלום ולפי מה שנכתב יש 3 פורומים שבהן המלכות בתשלום כותבות.

red-cell כתב/ה:

כמיטב זכרוני, עוד מימי הפיפ היו כמה שהיה שווה לשוחח איתן, אולי הן מתו (אני בספק) אולי הן פשוט ברחו מפה מסיבה כלשהיא, אין לי מושג. הצהרות שמלכות בתשלום הן סתם זונות כפי שיש כאן בכלוב השכם וערב בטח לא מקרבות אותן לכאן.

צפוי שאם המלכות שהזכרת היו משם הן כותבות בפורום של המקום.
ניסיתן לשאול שאלות בפורומים האחרים שבהן המלכות בתשלום כותבות לבקש שיכתבו שם?
למשל בפורום של המקום שהזכרת?

יש ארועים ומסיבות בקהילה.
אם יש ביקוש כזה, כפי שכתבתם, לסשנים פומביים שינוהלו ע"י מלכות מקצועיות בתשלום ולא ע"י מלכות אחרות מה הסיבה שאתם לא מארגנים סשנים פומביים כאלה?

לשאלתך, פיפ היה אתר כמו הכלוב, אולי הוא עדיין קיים, יש עוד פורומים בארץ שחלקם אפילו מתמקדים בפמדום, ושם יש כמה מלכות בתשלום שכותבות. אין לי מושג למה הן לא כותבות בכלוב.
לא אמרתי שיש ביקוש מיוחד ללמוד ממלכות בתשלום, כפי שטיצ'ר כבר הזכיר כנראה שעוד לא הגענו למקום הזה ואני נוטה להסכים איתו. אני מניח שיש שתיים-שלוש מלכות בתשלום בארץ שניתן ללמוד מהן, אבל, ניתן בהחלט ללמוד ממלכות רגילות, צריך רק למצא את אלו שבאמת יודעות וגם יודעות ללמד.
לגבי סשנים פומביים, ממה שלמדתי מלכות בתשלום נוהגות לבוא למועדונים עם בן זוג או פרטנר ולא נהוג לשלם להן שיסשנו פומבית במועדונים. הן עושות את זה כי הן אוהבות את זה. יש כאלו שמעסיקים מלכות בתשלום במועדון. אני זוכר שהיו כאלו פעם בהלפייר בניו יורק. לא נתקלתי בתופעה הזאת בסן פרנסיסקו. בד"כ הן באות להשתעשע ולפגוש חברים ואולי קצת לעשות פרסומת לעצמן.
אני לא יודע מה נהוג בדנג'ן לעשות. אני זוכר שהיו באות מלכות בתשלום ומסשנות על הבמה המרכזית, אין לי מושג אם שלמו להן או לא. אני לא יודע מה המצב היום. אישית, הייתי מעדיף שחברי הקהילה יסשנו את עצמם ואם תהיה תוספת של מלכה בתשלום אהלן וסהלן. תוספת, לא העיקר.