ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הכלוב הוא אתר לאינסלים?

TrueSelf​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
TrueSelf​(שולט) • 14 בינו׳ 2023
התבלבלת בפניה, כאן זה אתר ה woke bdsm
בכל פעם שאתה מצליף צריך לבקש סליחה. והתוקף של מילת בטחון הוא לכמה שנים טובות אחרי הסשן.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
קטלב​(מתחלף) • 14 בינו׳ 2023
א. כן, יש כאן הרבה מיזוגניה. זה לא בדיוק אותו הדבר כמו אינסלים.
ב. כן, יש כאן טרולים. הטרולים נוטים לנקוט במיזוגניה, כי זאת דרך קלה לעצבן אנשים, וזה מה שטרולים רוצים.

אל תאכילו טרולים. אל תענו להם. תשומת לב היא מקור האנרגיה שלהם.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 14 בינו׳ 2023
TrueSelf כתב/ה:
התבלבלת בפניה, כאן זה אתר ה woke bdsm
בכל פעם שאתה מצליף צריך לבקש סליחה. והתוקף של מילת בטחון הוא לכמה שנים טובות אחרי הסשן.

אכן.
אני משוכנע שהוא בסה"כ רוצה קצת צומי. יחסי הכוחות קצת משתנים (ברמה האקטיבית), אבל באופן כללי אתה עדיין תראה רוב מאוד דומיננטי של woke ו-pc, ככה שהבהלה שלו (ושוב, לדעתי הוא רצה קצת צומי. אני בספק שהוא נבהל, אבל נצא שנייה מנקודת הנחה שכן) ממש לא מוצדקת. גם מאסטר ברוס שדווקא נמצא בצד שלו שם לב לזה - שוב, מדבר על זה ברמה האקטיבית. אני לא חושב שהוא מבין באופן כללי כמה אנשים חושבים אחרת, אבל הוא כן שם לב לזה ברמה האקטיבית. מאמין שבאופן כללי אנחנו מיעוט, אבל הרבה פחות קטן ממה שחושבים בפועל.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
בלי מודרציה אין פורומים גדולים שנעים בהם. זה לא קורה בשום מקום באינטרנט אז זה נראה לי תמים לחשוב שזה יכול להתקיים פה.

הנה דוגמה למודרציה שלא באינטרנט:
(מבוסס על המציאות אבל שיניתי קצת לטובת הבהירות)

עשיתי מסיבה אצלי בבית. הזמנתי הרבה אנשים. אחד מהם, דווקא חבר טוב שלי, הגיב לכל דבר שמישהו אמר בסיפורים קולניים על אורגיות.
לי אין בעיה עם סיפורים על אורגיות, וכשאני נפגשת איתו אחד על אחד אני מקשיבה בכיף ומתעניינת. אבל ראיתי שזה לא נעים לאנשים, ניסו לרמוז לו שהוא משתלט על המרחב ולא מאפשר לאנשים לפתח שיחות על דברים אחרים.
אז לקחתי אותו לצד וביקשתי שירגיע עם זה. ענה שלא רוצה, שהוא חושב שהוא מרים את המסיבה.
הסברתי שכיוון שאני המארחת של כל האנשים האלה, זה שהם לא נהנים זו בעיה שלי, ואני חייבת להתעקש שיכבד את הבקשה שלי לכבד את האורחים שלי. הוא סירב.
ביקשתי ממנו לעזוב. הוא חבר שלי ואני אוהבת אותו ונהנית מחברתו. אבל אני גם זוכרת את חובתי כמארחת.

(וכן, יכולתי להגיד פאק איט זכותו להיות פה. האחרים היו הולכים. כך או אחרת מישהו היה הולך. כך או אחרת, הייתה לי אחריות על המרחב שאני יצרתי. כך או אחרת, האווירה במסיבה שלי תלויה ישירות בנכונות שלי להתעניין באיכותה).

אני אישית בעד מודרציה. אני מבינה גם את מי שלא, אבל הייתי רוצה שיבינו שזה המחיר, אינהרנטית.

***עם זאת***
כולנו יכולים לעשות את חלקנו בכך שלא נאכיל טרולים. אני בזאת קוראת לכולם להפגין איפוק ולשנן את משנתה של מטפורה. אבל גם זה, עוד לא ראיתי פורום שבו ללא מודרציה כל המשתתפים יחדיו מצליחים להתאפק.
Master Bruce
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
Master Bruce • 14 בינו׳ 2023
אוף, אנשים שלא אוהבים סיפורים על אורגיות....
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
בלי מודרציה אין פורומים גדולים שנעים בהם.

אני יודעת, מניסיוני האישי, שבכלוב לא הכל מותר. ראיתי אנשים נחסמים והודעות נמחקות. כך שגם בכלוב קיימת מודרציה. לא יודעת באילו גבולות היא מתקיימת ועל-פי אילו פרמטרים, אבל היא ישנה, ולא ניתן לדרוש ממנה שתהיה זהה למה שקורה בסלון ביתך. כי הכלוב אולי הוא ביתו של כלובי, אבל כלובי יצר אותו (למיטב הבנתי) להיות פתוח לכל חברי הקהילה. לא הוא יוצר את התכנים, לא הוא מגיש לשולחן ולא הוא שולח את ההזמנות. אנחנו עושים את כל אלה… או שלא. וככל שיהיו פחות חוקים, לדעתי, כך עדיף. כי החוקים לעולם אינם אובייקטיביים, פרט אולי לחוקים כגון ״לא להסית, לא לקלל, וגו״.

ספציפית לשרשורים האחרונים, אולי טוב שקמו אלה שאמרו את מה שאמרו, ואני גם חושבת שטוב שענו להם. הם הביעו דעה שמייצגת יותר מאדם אחד ודעות כאלה טוב להן להשמע ולקבל מענה. כי זאת עוד דרך להתמודד אתן ואולי גם לקבל אינדיקציה לגבי העולם שסובב אותנו.

והיי 😊

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ינו' 15, 2023 1:03 am, סך-הכל נערך פעם אחת
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 14 בינו׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
בלי מודרציה אין פורומים גדולים שנעים בהם. זה לא קורה בשום מקום באינטרנט אז זה נראה לי תמים לחשוב שזה יכול להתקיים פה.

עשיתי מסיבה אצלי בבית. הזמנתי הרבה אנשים. אחד מהם, דווקא חבר טוב שלי, הגיב לכל דבר שמישהו אמר בסיפורים קולניים על אורגיות.
לי אין בעיה עם סיפורים על אורגיות, וכשאני נפגשת איתו אחד על אחד אני מקשיבה בכיף ומתעניינת. אבל ראיתי שזה לא נעים לאנשים, ניסו לרמוז לו שהוא משתלט על המרחב ולא מאפשר לאנשים לפתח שיחות על דברים אחרים.
אז לקחתי אותו לצד וביקשתי שירגיע עם זה. ענה שלא רוצה, שהוא חושב שהוא מרים את המסיבה.
הסברתי שכיוון שאני המארחת של כל האנשים האלה, זה שהם לא נהנים זו בעיה שלי, ואני חייבת להתעקש שיכבד את הבקשה שלי לכבד את האורחים שלי. הוא סירב.
ביקשתי ממנו לעזוב. הוא חבר שלי ואני אוהבת אותו ונהנית מחברתו. אבל אני גם זוכרת את חובתי כמארחת.

(וכן, יכולתי להגיד פאק איט זכותו להיות פה. האחרים היו הולכים. כך או אחרת מישהו היה הולך. כך או אחרת, הייתה לי אחריות על המרחב שאני יצרתי. כך או אחרת, האווירה במסיבה שלי תלויה ישירות בנכונות שלי להתעניין באיכותה).

אני אישית בעד מודרציה. אני מבינה גם את מי שלא, אבל הייתי רוצה שיבינו שזה המחיר, אינהרנטית.

***עם זאת***
כולנו יכולים לעשות את חלקנו בכך שלא נאכיל טרולים. אני בזאת קוראת לכולם להפגין איפוק ולשנן את משנתה של מטפורה. אבל גם זה, עוד לא ראיתי פורום שבו ללא מודרציה כל המשתתפים יחדיו מצליחים להתאפק.

מטפורה לא חושבת שאני טרול. הייתה אי-הבנה, היא הסבירה לי בפרטי.
אחותי, אני אומר את מה שרבים כאן חושבים. טרול אני לא. אם הייתי טרול וזה היה כל כך שקוף, ממזמן הייתי עף מפה.

את יודעת בכלל מה ההגדרה של טרול?
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023

בריייההההה!!!!

טלי35​(שולטת) • 14 בינו׳ 2023
ברייה כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
בלי מודרציה אין פורומים גדולים שנעים בהם.

אני יודעת, מניסיוני האישי, שבכלוב לא הכל מותר. ראיתי אנשים נחסמים והודעות נמחקות. כך שגם בכלוב קיימת מודרציה. לא יודעת באילו גבולות היא מתקיימת ועל-פי אילו פרמטרים, אבל היא ישנה, ולא ניתן לדרוש ממנה שתהיה זהה למה שקורה בסלון ביתך. כי הכלוב אולי הוא ביתו של כלובי, אבל כלובי יצר אותו (למיטב הבנתי) להיות פתוח לכל חברי הקהילה. לא הוא יוצר את התכנים, לא הוא מגיש לשולחן ולא הוא שולח את ההזמנות. אנחנו עושים את כל אלה… או שלא. וככל שיהיו פחות חוקים, לדעתי, כך עדיף. כי החוקים לעולם אינם אובייקטיביים, פרט לאולי חוקים, כגון ״לא להסיט, לא לקלל, וגו״.

ספציפית לשרשורים האחרונים, אולי טוב שקמו אלה שאמרו את מה שאמרו, ואני גם חושבת שטוב שענו להם. הם הביעו דעה שמייצגת יותר מאדם אחד ודעות כאלה טוב להן להשמע ולקבל מענה. כי זאת עוד דרך להתמודד אתן ואולי גם לקבל אינדיקציה לגבי העולם שסובב אותנו.

והיי 😊

חזרתתתתתת 💜
מטפורה
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
מטפורה • 14 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

***עם זאת***

מטפורה לא חושבת שאני טרול. הייתה אי-הבנה, היא הסבירה לי בפרטי.
אחותי, אני אומר את מה שרבים כאן חושבים. טרול אני לא. אם הייתי טרול וזה היה כל כך שקוף, ממזמן הייתי עף מפה.

את יודעת בכלל מה ההגדרה של טרול?

בפרסום שלי לא כיניתי אותך טרול, התייחסתי באופן כללי לדפוסי שיח לא הוגנים ולא מקדמים. על כמה מהם הערתי לך, מנקודת הראות שלי, גם כשפנית אליי בעקבות הפרסום. אתה רחוק מלהיות היחיד שאפשר להעיר לו על דברים דומים, ואני גם לא חושבת שזה פרודוקטיבי להתייחס לאנשים ספציפיים, אלא יותר לנסות להבין איך להשתפר, כל אחד ביחס לעצמו, וללמוד איך להגיב לאחרים שלא מחזיקים בקוד מוסרי דומה. בשביל זה צריך מוטיבציה, חמלה, ביקורת עצמית בלתי מתפשרת, יושרה.