לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה בתשלום

זאלופון​(שולט)
לפני 17 שנים • 25 באוק׳ 2006
זאלופון​(שולט) • 25 באוק׳ 2006
Queencie כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
במחשבה שניה מה שכיניתי קודם "סממנים חיצוניים" כן יכולים להחכים. אפשר ללמוד מצפיה בסשן של אדם אחר. הוא לא ילמד אותך "איך לשלוט" אבל כן יוכל להציע דרך מסוימת, הדרך שלו, שתעבור אצלך אינטרפרטציה ותיושם באופן שנראה לך ושלו את מסוגלת. בעניין הזה אני חושב שתיאורטית כל דום יכול ללמוד מכל דום אחר, בתשלום או לא, כאשר מה שחשוב לצורך לימוד מוצלח הוא שהדום האחר יעשה משהו שיהיה חדש עבור דום הלומד וייראה לו כמשהו נכון עבורו ושהוא יכול ליישם בדרכו שלו.

אני חושבת שזה מאוד נכון. כל אחד יכול ללמוד מכל אחד משהו.
כשאני צופה או משתתפת בסשן עם דום או דומית נוספת אני קולטת דברים ומה שמוצא חן בעיניי (באינטרפרטציה שלי) אני אנסה לשלב לשליטה שלי, בסגנון האישי שלי.
כך גם אפשר ללמוד מסרטונים, או מתאורים סיפוריים של סשנים של אחרים.
מכל מלמדיי השכלתי!

offtopic.gif
אני סוטה פה מנושא השרשור המרכזי, אבל מאחר שהנושא המשני הזה כבר התפתח ותודות לך, לכחולית ולרד-סל התחלתי להרהר בו ברצינות, נראה לי שאפשר לכתוב את זה פה:
שנינו דיברנו על למידה דרך צפייה או השתתפות בסשן של שולט אחר. האם יש אפשרות ללמידה כזו פה, בכלוב, בכתב? ואם כן, למה זה לא קיים כמעט?
אין פה ממש פוסטים שמלמדים טיפים או "טריקים" או רעיונות או סגנון. מה שכן יש הם סיפורים ותיאורי סשנים, וגם מהם הלימוד שניתן להפיק הוא דל. רובם מתמקדים בידוע והמוכר ביותר, וגם אלו שלא עוסקים לרוב יותר ב"מה" ופחות ב"איך". יצא לי פה ושם לקרוא חלק מתיאור של מישהו ולקחת משהו מזה, אבל נדמה לי שזה נדיר ובדרך כלל זה יותר ברמת הרעיון עצמו מאשר ברמת אופן הביצוע (מה עושים ולא איך עושים, מה אומרים תוך כדי ואיך אומרים את זה ולמה וכו').
כמובן שאני לא מחפש חוברת הוראות שצריך לפעול על פיה בדייקנות ולא לפספס אף סעיף, אלא בדיוק את אותה למידה שניתן להפיק מצפיה או השתתפות בסשן של אחר. התחושה שלי היא שקיים כאן מעט מאד מזה, בטח ביחס לפילוסופיה, לתיאוריה, לדומים המסוכנים ולסגידה להתמסרות. אפשר אחרת?
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 25 באוק׳ 2006
יש דברים שאפשר להעביר בכתב ויש כאלו שזה קצת קשה.

בהחלט אפשר אחרת, ואפילו רצוי. צריך פשוט להעלות שאלה או שרשור בנושא מסויים ולקוות שזה לא יהפוך למלחמת אחים icon_eek.gif

לדעתי אתרים כמו הכלוב נועדו לשם כך, לצערי האתרים ברובם הופכים עם הזמן לאתר הכרויות והודעות על ימי הולדת...
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 25 באוק׳ 2006
מלכות שמסשנות בצורה לא בטיחותית הן כאלה שמלכתחילה לא היתה להן זיקה לבדסמ והן מתייחסות לזה בתור מקצוע בלבד.
רוב המלכות בתשלום שאני מכירה שהן מלכות בבדסמ בלי קשר, קודם היה להן ניסיון של מספר שנים של סשנים רגילים ולאחר זמן מה החליטו שכדאי להן גם להרוויח מהתחביב (למי מאיתנו זה לא עבר בראש לפחות פעם אחת?)
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 25 באוק׳ 2006
כחולית כתב/ה:
מלכות שמסשנות בצורה לא בטיחותית הן כאלה שמלכתחילה לא היתה להן זיקה לבדסמ והן מתייחסות לזה בתור מקצוע בלבד.
רוב המלכות בתשלום שאני מכירה שהן מלכות בבדסמ בלי קשר, קודם היה להן ניסיון של מספר שנים של סשנים רגילים ולאחר זמן מה החליטו שכדאי להן גם להרוויח מהתחביב (למי מאיתנו זה לא עבר בראש לפחות פעם אחת?)

אני לא מסכימה איתך שאין להן זיקה לבדס"מ. הן נהנות, והן חושבות שהן עושות את הדבר הנכון, או שלא חושבות שיש מה לחשוב..... אבל זה לא מונע מהן להמשיך ולעשות את מה שהן עושות ואיך שהן עושות מבלי לטרוח וללמוד.
יתכן ששורש הבעיה הוא באופי הישראלי של "סמוך עליי, יהיה בסדר", או "מה יש פה ללמוד". בכל מקרה, זה קיים בקהילה ללא קשר לתשלום על הסשן או לא. אלא שאפשר היה לצפות ממי שמוצאת לנכון לגבות תשלום על הסשנים שלה שתתמקצע, תלמד, ולא רק על בסיס הנסיון האישי, אלא שכמו (כמעט) כל בעל מקצוע אחר, תקדיש לזה מזמנה וכספה ותתמחה.
huan
לפני 17 שנים • 26 באוק׳ 2006
huan • 26 באוק׳ 2006
זאלו בטח שאפשר אחרת...קדימה אתה מוזמן להרים את הכפפה ולפתוח פוסט בנושא...אני אפילו אתמוך בו ולפחות תגובה אחת תהיה לךicon_smile.gif
זאלופון​(שולט)
לפני 17 שנים • 26 באוק׳ 2006
זאלופון​(שולט) • 26 באוק׳ 2006
huan כתב/ה:
זאלו בטח שאפשר אחרת...קדימה אתה מוזמן להרים את הכפפה ולפתוח פוסט בנושא...אני אפילו אתמוך בו ולפחות תגובה אחת תהיה לךicon_smile.gif

זהו, שזו בדיוק הבעיה. לא סתם אני שואל אם אפשר אחרת, מפני שאני באמת לא בטוח שאפשר. אני לא בטוח איך בדיוק אני יכול ללמד על ידי כתיבה את מה ששולט אחר יכול ללמוד מלצפות בי (כלומר, דברים שהם מעבר לכללים תיאוריים ורעיונות לאקטים למיניהם) ואני לא בטוח איך קטע כתוב צריך להיראות כדי שאני אוכל להפיק ממנו את מה שאני יכול להפיק מצפיה באופן שבו שולט אחר מנווט את שפחתו. לכן אני תוהה אם יש אפשרות כזו ואם כן, איך זה נראה?
אינטימי
לפני 17 שנים • 28 באוק׳ 2006

תשלום

אינטימי • 28 באוק׳ 2006
איי
כל אחד עושה מה שהוא בוחר או בוחרת לעצמם וכל אחד משלם את המחירים שלו .....
ובלבד שעל חשבונו !!!!!!
רק מה יש דברים שאי אפשר לקנות בכסף.......אהבה אמיתית למשל בגלל זה
כשיש צריך לנצור אותה כי כאמור אין לה מחיר.......
כנ"ל חברות ...........
כנ"ל עיניין המלכות בתשלום ......כאילו מי שטוב לו סבבה שיהנה !!!
אבל ניראה לי סתם לא מעניין !!!!!
האם להתכונן לבלתי צפוי לא הופך את הבלתי צפוי לצפוי ?
גילוי נאות : הכותב הינו רפה שכל וכך יש להתייחס לדברים icon_rolleyes.gif
אינטימי

"פסיכולוגים ופסיכיאטרים אומרים שאני סובל מחוסר שפיות..........
באימשלי דפוקים !!!!!!!!!! אני נהנה מחוסר השפיות כל רגע ................ " icon_lol.gif