סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

Netrunner​(נשלט)
לפני 3 שנים • 4 באפר׳ 2021
Netrunner​(נשלט) • 4 באפר׳ 2021
דרקן ראהל כתב/ה:

והכי חשוב - תפסיקו כבר להקשיב לג'ורדן פיטרסון

כדאי שתסדר את החדר שלך עכשיו בחור!
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 4 באפר׳ 2021
שנאוצר כתב/ה:
הכול במידה כתב/ה:
כל הגברים שתולים את הבעיות שלהם בחיים בקיומן של "פמינאציות" הם פשוט לוזרים.
ל-ו-ז-ר-י-ם. וזה מסביר הכול.

יש סיכוי גדול שאת צודקת. אומרים שאנשים מצליחים משתמשים בכשלונות שלהם כסולם להצלחה, ומי שרק מתלונן הוא מפסידן.
כן אבל אני משער שלא היית אומרת את אותו משפט כלפי אישה שלא מוצאת אהבה בעולם הזה, ואומרת שכל הגברים חרא. סביר יותר שהיית אומרת לה ״מבינה אותך מותק, לא נורא יהיה בסדר בסוף תמצאי״

בחורה ישראלית באינטרנט: "טסתי לאייסלנד להזדיין עם ויקינגים, נמאס לי מהישראלים המכוערים עם הקטן"

אינטרנט: "You go girllllll"
"איזו אישה אמיצה, תקנאו גברים"
איה74
איה74 • 4 באפר׳ 2021
1. הן מזדיינות עם ויקינגים איסלנדיים שמזדיינים איתן מבחירתם החופשית, לא קונות שרותי מין בכסף.

2. גם אם הן חושבות "שכל הישראלים מכוערים עם קטן" הן לא ממציאות קונספירציה גברית נגדן.
Zord​(מתחלף)
פה, בין היתר.

אני מסתובב רק במקומות הזויים.
Tzel​(שולט)
Tzel​(שולט) • 4 באפר׳ 2021
בחורה איסלנדית ברשת: "טסתי למידל איסט אכלתי הומוס ופגשתי מלא ישראלים חמים ומתוקים (צל היה הכי🌚).
בווווו לויקינגים.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
deepThinker כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:

והכי חשוב - תפסיקו כבר להקשיב לג'ורדן פיטרסון

כדאי שתסדר את החדר שלך עכשיו בחור!

אמר בנאדם שהתמכר לאופיאטים, פנה להליך גמילה במזרח אירופה שלא חוקי לעשות בקנדה, סבל נזק מהתהליך וניסה להפיל את זה על הביטוח הקנדי שלו. כנראה שרק אחרים צריכים לסדר את החדר, bucko. (המילה בחור פשוט לא תופסת את הקסם של bucko. זה כאילו הבנאדם למד בומרית בתור שפה שנייה)
לכל המעוניינים, קישור לאתר שמאפשר להפיק משפטי פיטרסון:
http://www.wisdomofpeterson.com/
Mary Jane
Mary Jane • 4 באפר׳ 2021
DanisNotaStoner כתב/ה:
אנשים שאין להם מה להציע לעולם לא ימצאו פרטנר בעולם שאינו מסורתי (קרי "מערבי"), שאין בו שידוך או כפיה חברתית כלשהי להינשא.
אנשים שאין להם מה להציע יתבכיינו וילינו על נשים ב"עולם המערבי" ואז יטוסו למדינות נחשלות בעולם הלא-מערבי כי זה המקום היחיד על פני כדור הארץ שיש לאותם גברים מה להציע בו - את האזרחות שלהם.
90 day fiance זו דוגמה מדהימה, הן לגברים והן לנשים.
במקום להאשים את הקידמה, את ג'ון לוק ואת המאגנה כרטה בחוסר הצלחה שלך במציאת בת זוג - תעבוד על עצמך.

אהבתי את הגישה (:
גברים רבים מהסוג הזה מבינים שכעת, כשנשים לא תלויות בהם ויש להן יכולת ללמוד, להתפרנס, להחזיק ברכוש, לעבור לחו״ל, להתבטא בפרהסיה, לחבור זו לזו ולקדם אינטרסים כקבוצה, וגם לשכב עם ויקינגים - כל כך הרבה חופש, כלכלי, חברתי, מיני - ובכן, במצב כזה, עליהם להתאמץ, והם כבר לא יכולים להישען כבעבר על הפליית נשים ועל קבלת שירות בלעדי במטבח, במין, בניקיון, בגידול צאצאים, ללא מאמץ מיוחד, רק בשל היותם גברים, מפרנסים יחידים שצריך להנעים להם את הזמן שאיננו זמן עבודה.

במובן הזה ברור מדוע הם צווחים ״פמיניזם, פמיניזם״ (: הרעה החולה הגדולה. מתקשים למצוא ספקית צרכים עם סטנדרטים בסיסיים.

מזכירה גם שהכותרת של השרשור - ולא בכדי - היא ״מצב הסקס...״. מה שמפריע להם הוא שהסקס מוצג עי נשים אטרקטיביות (או אטרקטיביות לכאורה) אך אינו זמין עבורם, ופחות ענייני זוגיות עם אישה סבירה.

הנשים האטרקטיביות מוצגות ומציגות אך אינן מעוניינות במה שיש להם להציע. באסוש. מה לעשות שלמרות משאלת הלב, סקס הוא לא מוצר צריכה עבור (רוב) הנשים, והן אינן בהכרח רואות עצמן כמוצר - ולמעשה, פחות ופחות...

כעת על גבר להתאמץ אחרת, להראות שכדאי לקשור איתו קשר בגלל מי שהוא - בין השאר בגלל השיחה, ההומור, החיבור, הערכים, הקסם, האינטימיות המיוחדת, השכל, ובגדול ההרגשה הטובה שאינטרקציה מייצרת (או הממון שברשותו icon_wink.gif).ואם אין הרגשה טובה, ואין קירבה ואין סיפוק צרכיה של האישה, אז בעצם למה לטרוח. אפשר להמשיך לחלום, עד לקבר (: או להתפשר בהמשך. אבל למה עכשיו, רבאק, באמצע הויקינגים ...

זו כמובן סיטואציה מורכבת ולה פנים רבות, והיא קשורה בטבורה להתפתחות הטכנולוגיה ולחיים שמתנהלים יותר ויותר באופן וירטואלי/מקוון - ועמה התגברות תופעות כמו ניכור, בדידות, תיעןב, קיטוב. אבל זו עדיין לא סיבה מספקת עבור רוב הנשים ובייחוד לא האטרקטיביות מביניהן, כדי לקיים יחסים עם דביל.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
אוקיי לא קראתי את כל המאמר, אבל החלטתי לקרוא תגובות ולהסיק את מה שנאמר שם.
בעיקרון חשבתי להבליג על הפורום הזה, כי כמה אפשר לטחון את אותו הדבר, אבל מעקצצות לי הידיים יותר מידי.
לענייננו, כמה נקודות:
1. אני רואה פה המון שימוש ב-״כל הפמיניסטיות האלה״, חשוב לעשות הפרדה בין פמיניסטיות לפמינאציות, 2 קבוצות מאוד שונות. אני מגדירה את עצמי פמיניסטית, כי אני רוצה שוויון זכויות בעבודה, שייקחו אותי ברצינות כבת אדם שוות זכויות וכן הלאה, לא כי מגיע לי יותר מגבר. פמינאצית היא זו ששקולה לאינסל, אם אנחנו רוצים לעשות הקבלה.
2. אף אישה לא חייבת לאף גבר שום דבר, תופעת האינסלים תמיד מפתיעה אותי מחדש. הצורך להעליב נשים, כי אתה לא מצליח להשיג סקס. כלומר, ״נשים לא נותנות לי כוס (סלחו לי על השפה), ולכן הן אשמות, כי הן שטחיות ורוצות רק מישהו מצליח״. אז במקום לשפר את עצמו ואת האישיות שלו, הוא יצור מניפסט שלם ללמה הוא לא הבעיה.
3. מה הבעיה בכך, שכל אחת נמשכת לבן אדם שונה? אני מאוד אוהבת טייפ מסויים, אז אני חייבת לתת הזדמנות למישהו שלחלוטין לא אמשך אליו, רק כדי לצאת בסדר? ובואו נדבר על זה, הרבה מהאינסלים מתלוננים על כך שבחורות שטחיות, אותן הנשים שהם מתחילים איתם אלה לדוגמא דוגמניות אינסטגרם שדוחות אותם. אז שטחי מצא שטחית. (בחלק מהמקרים).
4. אם נתייחס לכלוב, כרגע לי יש יותר מ1000 הודעות שלא נקראו במרוצת מספר חודשים, גם אם הייתי מחפשת, קשה למצוא את השושנה. לאחר כמה שנים פה ולאחר כמות הודעות לא מכבדות בעליל והתייחסות אליי, לא כבת אדם, אלא כדמות או סתם חור שבא להם ללקק, אני קצרה ולעיתים דוחה ישר. האם אני אשמה? לא. הבעיה הרבה יותר גדולה מזה.
אז במקום להאשים נשים שהן לא נותנות צ׳אנס, תבררו למה זה ככה.
שאו ברכה.
Zord​(מתחלף)
תודה על התגובות בנות.

נשלטים, כפי שאתם רואים אתם נמצאים בעמדת נחיתות עצומה בפלטפורמה שלנו פה.

בתור גברים אמור להיות לכם חלק רציונלי במוח שיכול לעשות את השיקול בין המאמץ שאתם משקיעים לבין סיכויי ההצלחה הריאלים שלכם.

באופן פרדוקסלי ככל שאתם מנסים יותר, זה מחמיר את התופעה שאנו מדברים עליה - כי האינבוקסים בצד השני מוצפים.

גם אמורה להיות לכם רמה מינימלית של כבוד עצמי, אתם לא שווים אפס והכבוד העצמי שלכם זה לא בור ללא תחתית, מתישהו צריך לשים סטופ לוס.