סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים נשואים

המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
לפני שבועיים • 29 בספט׳ 2024
הבוקר קיבלתי מנשוי קופי פייסט מושקע.
טען שסקרנתי אותו ועוד כמה דברים עלי ועל עצמו. ברור אני מסקרת גם את עצמי.
רק שאם היה קורא לא היה כותב לי את המילה חטוב על עצמו (אני מחפשת דובי) או יותר עדיף היה שלא ישלח לי בכלל הודעה כי הוא נשוי!!!
Bluecollar​(שולטת)
לפני שבועיים • 29 בספט׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 29 בספט׳ 2024
המכשפה בג'ינס כתב/ה:
רק שאם היה קורא לא היה כותב לי את המילה חטוב על עצמו (אני מחפשת דובי) או יותר עדיף היה שלא ישלח לי בכלל הודעה כי הוא נשוי!!!

אין מספיק פייס פאלם
מלישס​(סדיסטית)
לפני שבועיים • 30 בספט׳ 2024
מלישס​(סדיסטית) • 30 בספט׳ 2024
"אולי אישה צעירה שמפנטזת על דאדי. אבל בחייאת, מה נסגר??"

כאישה צעירה , הדבר האחרון שאני רוצה..
זה ליצר אינטראקציה עם נשואים..
מה יש לרווקה כמוני לחפש עם נשוי?
גם אצלי הם מנסים...
אני מתעלמת.
בוגר ונשלט​(נשלט)
בוגר ונשלט​(נשלט) • 30 בספט׳ 2024
אני מסתובב באתר הכלוב לא מעט, וכן אני נשוי, אבל מעולם לא פניתי למישהי שציינה את הגבול הזה בפרופיל. ואם פניתי פעם באיזה ענין זה בשביל לדסקס איזה נושא ולא בשביל להכיר או משהו כזה. ואני שואל: זה מקובל? כלומר אפשר לשוחח על הא ודא גם שהענין מצוי בגבולותיכן?
הברון בכפכפים{זהרורים}
בוגר ונשלט כתב/ה:
אני מסתובב באתר הכלוב לא מעט, וכן אני נשוי, אבל מעולם לא פניתי למישהי שציינה את הגבול הזה בפרופיל. ואם פניתי פעם באיזה ענין זה בשביל לדסקס איזה נושא ולא בשביל להכיר או משהו כזה. ואני שואל: זה מקובל? כלומר אפשר לשוחח על הא ודא גם שהענין מצוי בגבולותיכן?

מנסיון:
ברוב הפניות שברור שהם לא בקטע של להכיר הכל היה בסדר.
פעם אחת ספגתי נזיפה וחסימה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 30 בספט׳ 2024
המכשפה בג'ינס כתב/ה:

גם אני קיבלתי חטוב. מעניין אם זה אותו אחד.
Kitty frank
Kitty frank • 30 בספט׳ 2024
בוגר ונשלט כתב/ה:

אין פה כמעט גברים שנשארים בשיחה, אחרי שהובהר בה שאין למתכתבת אף כוונות להיפגש או לדבר על מין- ומתוך המעט שנשארים אחרי שהוצב קו ברור בחול רובם גם נסו בכל זאת לכוון לשם. זה מצער, אבל הנשים שלא רצו לדסקס איתך סתם ככה, כנראה לא האמינו לך שזה מה שאתה מעוניין בו על סמך ניסיון עבר עשיר.
בוגר ונשלט​(נשלט)
לפני שבועיים • 1 באוק׳ 2024
בוגר ונשלט​(נשלט) • 1 באוק׳ 2024
Kitty frank כתב/ה:
בוגר ונשלט כתב/ה:

אין פה כמעט גברים שנשארים בשיחה, אחרי שהובהר בה שאין למתכתבת אף כוונות להיפגש או לדבר על מין- ומתוך המעט שנשארים אחרי שהוצב קו ברור בחול רובם גם נסו בכל זאת לכוון לשם. זה מצער, אבל הנשים שלא רצו לדסקס איתך סתם ככה, כנראה לא האמינו לך שזה מה שאתה מעוניין בו על סמך ניסיון עבר עשיר.
זה לא מה שכתבתי מן הטעם הפשוט שציינתי שאני לא פונה ואם אני מדסקס משהו אני מצהיר מראש באופן שאינו משתמע למשהו אחר. רק שאלתי אם זה מקובל
StreetCat​(שולטת)
StreetCat​(שולטת) • 1 באוק׳ 2024
מי שזה יפריע לה לא תמשיך בשיחה.
בהנחה ואתה מבהיר מראש את הכוונה ולא דוחף לשם, אני לא רואה בכך בעיה.
לי יש לא מעט שיחות שאין בהן מעבר לשיחה.
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
מבינה את "הצורך העז" לשאול "לא בקטע של להכיר" 😉
אצלי בפרופיל יש תשובה לכל שאלה שעלולה להישאל וגם כתוב שנשואים או בזוגיות שמרגישים צורך להחמיא או להציע משהו או "לשאול משהו" מתבקשים לעשות זאת בתגובה לאחד הפוסטים או להתאפק 😉
לא התאפקת? חדירה למרחב הפרטי שלי בהודעה תגרור חסימה.