סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה: איפה אפשר להשיג כאן נרות שינה?

red-cell​(מזוכיסט)
לפני 18 שנים • 28 ביולי 2005
red-cell​(מזוכיסט) • 28 ביולי 2005
מכל השרשור המעייף הזה לא הבנתי שני דברים:
א. איפה לעזאזל מוצאים נרות שינה
ב. מה הקשר בין נרות שינה לחוסר תזוזה בשינה. האם נרות שינה גורמים לבן אדם לא לזוז בנוסף לזה שהם מרדימים אותו? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 28 ביולי 2005
כחכחכחכח הא כן, הייתי גם מגיב המאה, האם מקבלים חבילת נרות מתנה? כלובי?
Tame
Tame • 28 ביולי 2005
רד סל,
הנרות הם לא הפיתרון, כבר דובר בתחילת השרשור על הפטנט החדש יחסית שלנו, הוא נקרא בפשטות "נבוט" icon_smile.gif
אני חושב שאפשר לרכוש כמה אצל שיקי, ואולי הוא יעשה לך הנחה כמגיב ה-100 בשרשור icon_smile.gif
איה ותום
לפני 18 שנים • 29 ביולי 2005
איה ותום • 29 ביולי 2005
עינבר - לשאלותיך:
1.זו לא פרובוקציה
2.אני חושב כך ולא מתבייש (על מה עלי להתבייש)
3.מכלה את זמני

(אגב, היו הימורים?)

הניק שלי הוא לא רק שלי אלא גם של מלכתי האהובה איה, אבל הפוסט הספציפי הזה הוא על דעתי בלבד (לא יודע.. העדפתי לא לשאול אותה מה דעתה על נרות בתחת ולתת לה רעיונות.. icon_rolleyes.gif )

לשאלותיך טיים, אכן קראתי , תוך הקרבה גדולה, את כל התגובות, אבל על כל החלק הפילוסופי המגוחך בחרתי שלא להגיב. בגדול השטויות של הקטור, שמצטייר בעיני רוחי כסטודנט אפרפר לפילוסופיה באוניברסיטת ת"א, שכותב גרוע, וגרוע מכך - לא חווה בחייו מיל של חשיבה יצירתית נקייה מאזכורים וניימס דרופינגס - השטויות שלו אם כן הרבה יותר מעצבנות מכתיבתה המגניבה של דנית.
לכולם יש סתירות פנימיות - אם אצל הקטור - שקובע ממרום מושבו בגילמן שדנית אינה אינטיליגנטית ובאותו משפט מלגלג על אלו שחושבים שאפשר להגיד "תבונה" מבלי לתת את הדעת לשאלה מהי תבונה - ואם אצל כל אחד אחר, אלא שאצל הקטור, ולפחות אצל הקטור כפי שהוא משתקף מדבריו בדיון הזה, אין הרבה בשר מאחורי רשת הסתירות הפנימיות ואצל דנית נראה שיש בשפע ולכן - אני בעדה. יהיה אשר יהיה הויכוח.
וגם יש משהו בתאוריה שלה (שאמנם נראית מופרכת) בדבר ההתקדמות הכללית לכיוון של עולם הנשלט ע"י נשים. שימו לב שהיא רק הביעה שאיפה (מוצדקת) או אמונה שבוא יבוא היום הזה ולא הציעה לפעול כדי לקרב אותו, מה שלא מנע מרבים מהמגיבים לקשר את דבריה לנאציזם וחיות אחרות. היא בסך הכל הביעה אידיאליזם, ועוד אידיאליזם שאמור להיות יותר ממבורך בפורום זה ואתם כבר ייחסתם לה את הקריאה לממש לאלתר עולם שכזה (באמצעות המטאפורות האפלות שלכם)
תום
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 29 ביולי 2005
1. כאשר חושבים על המשמעות מתברר שאיה הוא לא שם כזה מוצלח למלכה.
2. מה גם שהוא תפוס.
3. מענין מאוד ש"אתם" נאותתם לכבד אותנו בנוכחותכם זמן קצר לאחר פתיחת השרשור הזה ומצאתם לנכון להגיב רק בו.
4. סגנון הכתיבה שלך תום לא סובל מאצילות יתרה ובכך אתה מזכיר אושיה מסוימת.
5. One man, one nick.
6. דנית, אל תנסי לעבוד על שועלי כלוב ותיקים כמונו.
7. בניגוד לאמונה הפופולרית, להגיד שקר פעמיים לא הופך אותו לאמת.
8. אל תפריחי תאוריות בתחומים שאת לא מבינה בהם
9. צר לי לבשר לך אבל ההיסטוריה של מטריאכליזם/פטריאכליזם הוא כנראה אחד מהם.
10. אם היית טורחת לחקור את הענין היית מגלה שחברות מטריאכליות היו קיימות, קרוב לודאי, משחר ההיסטוריה.
11. כידוע, רובם ככולם נכחדו אבל ישנם מיקרים בודדים ששרדו עד היום.
12. המגמה כיום היא כלפי שיוויוניות.
13. השרשור הזה פתאטי.
14. בוקר טוב.
Tame
Tame • 29 ביולי 2005
הממ.
בלי שום קשר לאם "איה ותום" הוא ניק נוסף של "דנית האצילה"

תום,
ידעת רק לפסול את הקטור (בהתחלה כתבתי "לפסול את דבריו של הקטור" אבל לאחר מחשבה קצרה נוכחתי שתקפת אותו בתור בנאדם ולא את התוכן של מה שאמר) ובכך לא ענית לשאלתי לגבי דעותיה של דנית. אתה אומר שיש מאחוריהן בשר ושהשאיפה לאי שיוויוניות מוצדקת (אגב אם היא מוצדקת אז למה לא להישאר בעולם שוביניסטי וזהו? יש יותר דומים מדומיות).
אשמח אם תיתן את דעתך לחיזוק טענותיה של דנית ולא רק לפסילת אחרים. כך אולי יהיה סיכוי שהדעה תיתקבל (עדיין סיכוי קלוש, אני מודה, אבל למה לא לנסות?).

אני לא מאמין שאני חוזר הבייתה ב6 בבוקר, מפורק לגמרי ובמקום ליפול למיטה מגיב בפורום.. כנראה שאני באמת מכורicon_smile.gif
Succubus​(אחרת)
Succubus​(אחרת) • 29 ביולי 2005
Tame כתב/ה:
אני לא מאמין שאני חוזר הבייתה ב6 בבוקר, מפורק לגמרי ובמקום ליפול למיטה מגיב בפורום.. כנראה שאני באמת מכורicon_smile.gif

מה שלי קשה להאמין לו זה כמה שהדיון הזה התנפח.
קראתי את ההודעה הפותחת, צחקקתי. באי-נוחות, יש לציין. קראתי עוד קצת מההמשך, שפשפתי את העיניים. נעתי בין תגובות של "זו בדיחה מפגרת של מישהו" לבין "לא יודעת מי ה'אצילה' הזאת, אבל אין לה תרבות דיון בגרוש והיא בחיים שלה לא שמעה על נימוס כלפי בני אדם אחרים, בנוסף לזה שהיא מקשקשת בקומקום". ממש התקשיתי לבחור בין השתיים, ועד עכשיו לא הכרעתי, אבל בכל מקרה היה לי ברור שזה לא שווה תגובה רצינית.
ואז גיליתי שאנשים מרחו על זה דיון מלא פלצף באורך קילומטרים, והתייחסו לזה בשיא הרצינות.
קטונתי מלהבין, בחיי. לא חראם על האלקטרונים המסכנים שמתבזבזים?
Tame
Tame • 29 ביולי 2005
את צוחקת?
אנחנו עושים את זה בשביל האלקטרונים, זה כמו פארק שעשועים לשובבים הקטניםicon_smile.gif
Succubus​(אחרת)
Succubus​(אחרת) • 29 ביולי 2005
היי, כשזה אחר צהריים אחד, עשרה מתקנים, נגיד, גלידה וצמר גפן מתוק, זה פארק שעשועים. כשזה נמשך ככה עוד ועוד ועוד, בלי סוף? זה כבר יותר כמו טירונות או מחנה שבויים. אמיתי, אני מתכוונת, לא בנוסח הדאנג'ן...
אתה מדמיין לעצמך אלקטרונים מסכנים, קשורי עיניים, מתוזזים בטור מאחורי גדרות תיל גבוהות, עוברים עינויים קשים, נאבקים לשמור על שפיותם בתנאי השפלה ומחסור? כי זה מה שאתה עושה להם! אתה, חסר מצפון שכמוך! אתה!
והעולם שותק.
Tame
Tame • 29 ביולי 2005
האמת שזה רק הסוואה,
אני יוצא להם מקום עם תנאים קשים במיוחד שרק החזקים שורדים בו, נותן לאלו ששורדים יחס מגבש וככה אני יוצר לעצמי צבא של אלקטרוני עילית חסרי מורא ונאמנים עד אין קץ שאיתו אני מתכנן לכבוש את האינטרנט כולה..!!!!
אבל את חשפת אותי.. אז אל תתפלאי אם את מתעוררת יום אחד ומוצאת את המחשב שלך מטפס במעלה הרגל שלך עם סכין קצבים בין השיניים (כן כן, למחשבים יש שיניים!!!)

icon_wink.gif