אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דומית, מלכה בתשלום ומה שביניהן

Succubus​(אחרת)
לפני 18 שנים • 1 באוג׳ 2005
Succubus​(אחרת) • 1 באוג׳ 2005
Tame כתב/ה:
דאסי
ברגע שמתחילים לכמת דברים בכסף זה הורס את כל הרומנטיקה.
"היום הצדקת 100 ש"ח"
"או היום הצדקת 300"
"לא היום לא היית משהו רק 50"

לדעתי בבדסמ כמו בכל מערכת יחסים קיימת נתינה הדדית. אי אפשר לכמת דברים כאלה בכסף.

ויי! מה זה? פתאום אנחנו מסכימים??? icon_eek.gif
Tame
לפני 18 שנים • 1 באוג׳ 2005
Tame • 1 באוג׳ 2005
מה פתאום?
אמנם זה נראה כהסכמה אבל אם תתייחסי לזה מנקודת הבלה בלה בלה בלה תשימי לב שלא רק שאנחנו לא מסכימים אלא אנחנו בעלי דעות מנוגדות לחלוטין, אם נתייחס לבלה בלה בלה בלה וגם לידה ידה ידה יוצא ש..

סתם סתםicon_smile.gif
קורה מידי פעם, תופעה מוזרה של היקום שעדיין לא נחקרהicon_smile.gif
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 18 שנים • 2 באוג׳ 2005
red-cell​(מזוכיסט) • 2 באוג׳ 2005
העולם הא מורכב, האנשים הם מורכבים, ואל לכם לפסול.
יש אנשים שזה הפטיש שלהם לשלם למלכה אף אם היא אינה מלכה בתשלום, וכמובן תהינה כאלה שתנצל את העניין, ניצול חיובי או שלילי, גם כאן הדבר הוא מורכב. זוהי החלטתו של העבד האם להכנס למערכת יחסים כזו או לא (אלא אם הדבר נכפה עליו באיומי אקדח שזה סיפור שונה) זוהי דוגמה אחת.
לגבי מלכות בתשלום העניין הוא מורכב קצת יותר. מלכות בתשלום אמיתיות הנהנות ממה שהן עושות ועולם הבדס"מ הוא עולם שלם בשבילן הן זן נדיר אבל קיים. בעולם הגדול מלכות בתשלום כאלו מקבלות המון הערכה, חלקן למדו את הנושא לעומק וחלקן אף פסיכולוגיות המעבירות קורסים בנושאים שונים בתחום, חלקן מסתובבות ברחבי העולם במסגרת הקורסים שהן מעבירות והעזרה שהן נותנות לקהילות הבדסמ הוא בלתי ישוער.
המקום שמלכות בתשלום תופסות בעולם התרבותי הוא חשוב ואינו דומה למצבן בארץ. חלק מזה נובע בחלקו מהיחס אליו הן מקבלות מהקהילה, ובדגש על קהילת הבדס"מ. בארץ כנראה היחס אליהן הינו כפי שאפשר לראות מהתגובות הנ"ל וגם חלק באשמתן. רובן אינן עוסקות בזה לשם העניין עצמו אלא בשביל להרוויח כסף קל (ואני לא יודע כמה זה נכון) ומיעוטן הן מלכות ראויות בעלות ניסיון אבל אינן מעורות מספיק בקהילה אולי בגלל חוסר הכבוד של הקהילה, ביצה ותרנגולת.

למדתי להכיר חלק מהן בארועים חברתיים, לא בארץ לצערי, וחלקן מדהימות ותורמות לקהילת הבדס"מ חלק גדול מזמנן בהדרכה, יעוץ ושרות לקהילת הבסד"מ. חבל שזה לא קורה בארץ, אבל בעצם שום דבר בארץ הוא לא רציני באמת, אבל שוב, אני בטוח שיש בארץ כמה כאלו.

יש אנשים שבשבילם ללכת למלכה בתשלום היא האופציה היחידה (נשואים וסיבות אחרות ) מלכה בתשלום מגשימה להם את הפנטזיה ואין בזה שום דבר רע,ההפך. מלכה כזאת מחזיקה ציוד רב העולה ממון רב וכולנו יודעים כמה יקרים הם האביזרים והביגוד המיקום וכו ואם היא יודעת מה שהיא עושה ועושה זאת היטב מגיע לה תשלום בהתאם !!!

ושוב אין פה שום ניצול, לא נכפה על אף אחד ללכת !

ולגבי הנקודה שהעלתה, קייל
יש חלק כזה בבדס"מ, אולי חלק מהאנשים פה לא אוהבים את זה, אבל זה קיים וכל אחד יכול להתיחס אל זה כפי שהוא רוצה. אם זה לא מוצא חן בעיני מישהו אז שלא יפנה לאותה דומית וישמור את הביקורת לעצמו. זה ממש ספורט לאומי להכנס בכל מי שלא ממש הולך לפי המסלול של העדר. כל עוד אף אחד לא הזיק לסביבתו, תנו לו לחיות בשקט.

ולמען השם תגיבו תגובות עיניניות.... icon_eek.gif
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 2 באוג׳ 2005
המשפט האחרון היה בשביל המגיבים בהמשך לא לאלו שכבר הגיבו, כי אני כבר צופה את העתיד.

סתם רציתי להבהיר....

דרך אגב רומנטיקה, למי שמלכה בתשלום הורסת לו את הרומנטיקה, שלא ילך, אין דבר פשוט מזה.... icon_eek.gif
דני בוי

Re: אילו..

דני בוי • 2 באוג׳ 2005
דומית דרומית כתב/ה:
מאחר וישנן לא מעט מלכות בתשלום באתר זה, ולא ארצה לפגוע בכבודן , תגובתי תהיה קצרה.

ברגע שכסף נכנס לתמונה השליטה היא בעצם של הסאב/עבד, לכן לדעתי האישית בלבד, מדובר בניצול חולשה של אותו סאב/עבד למצוא לו אחת שלא גובה תשלום על מעשה שכביכול אמור להיות אקט מהנה לשני הצדדים.

כשנכסנתי לעולם הזה לא עלה בדעתי שקיים דבר שכזה, אך לצערי הדבר קיים במלוא המרץ.

רק לידע כללי התגובה צונזרה ברמות מטורפות. דעתי היא הרבה יותר חריפה אך אשמור אותה לעצמי.

יום טוב לכולם.

צודקת מאה אחוז.

איפה שיש כסף, יש כאן איזה שינוי בכללי "המשחק" ובמהות השליטה.
במתנות אין שום דבר רע, הן צריכות לבוא כזכות ולא כחובה או התנייה לקשר, הן צריכות לבוא מהלב וברצון מלא.
אבל הנושא של שליטה תמורת תמיכה היא צורת הסתכלות נוספת אצל אנשים מסויימים, אומנם שגויה בעיניי אך לא פסולה כיוון שאין חוקה בנוגע לבדס"מ.
פייה{O}
פייה{O} • 2 באוג׳ 2005
כדורית אדומה -
לפי מיטב הבנתי, קייל לא יצא חוצץ כנגד מוסד המלכות בתשלום, אלא כנגד מלכות שאינן מוגדרות מלכות בתשלום אבל בכל זאת דורשות ומצפות לתמיכה כספית כחלק מהיחסים.
האמת - זה לגמרי לא כוס התה שלי ואפילו נוגד את רוב הדברים שאני מאמינה בהם, אבל אני יכולה לקבל את העובדה שיש כאן אנשים שכחלק מיחסי השליטה שלהם רוצים לכלול גם אספקט כלכלי.
או לחילופין מישהי עם אינטרס כלכלי ומישהו עם אינטרס של להיות ביחסי שליטה.
בכל מקרה, אם יש כאן ניצול - זה ניצול הדדי.

כל עוד זה נעשה מבחירה ובהסכמה, איש הישר בעיניו יעשה.
רפאל

Re: דומית, מלכה בתשלום ומה שביניהן

רפאל • 2 באוג׳ 2005
קייל כתב/ה:

מה דעתכם סאבים על הנושא הזה?
ומה דעתכן דומיות, מלכות בתשלום וכל מה שבאמצע?
האם התופעה הזו לגיטימית? חיובית? רצויה?

לדעתי מציאותן של מלכות בתשלום הוא דבר חשוב ומבורך. כלומר, מלכות שסאב יכול לשלם להן, לקבל סשן של שעה או שעתיים, וללכת הביתה. יש גברים שזקוקים נואשות בדיוק לדבר הזה.

באשר לקשר (מסוג זה או אחר) בתשלום - אינני אוהב את הרעיון. קשה לי לראות את עצמי במקום שבו לרגשות של אישה יש מחיר כלכלי. נתינה פשוטה שבאה מן הרגש - כמובן שכן. אבל לקנות רגשות בכסף - זה לא מסתדר לי.

אני גם יכול להתחבר לשליטה כלכלית ולהבינה. מי שמוסר את כולו למלכה הרי הוא מוסר גם את רכושו ואת כלכלתו. אלא ששליטה כלכלית אינה מסחר כלכלי. אם מלכה מבקשת שליטה כלכלית כדי להפריש לעצמה סכום חודשי, אין היא מבקשת שליטה כלל אלא ממון בלבד. לשון אחר: במסחר אין סנטימנטליות, ואילו בשליטה פועלים גם שיקולים של רגש ודאגה. (ואז הכל נראה אחרת.)
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 2 באוג׳ 2005
גם אני הבנתי את הנושא כמדבר לא על מלכות בתשלום אלא על מחפשות "תמיכה" למיניהן.

כשר? כנראה שכן.
גורם לי להעריך במיוחד את אותן זונות במסווה (שאגב, לא כוללות את ה"תמיכה" ביחסים אלא מתנות את היחסים בתמיכה, ויש הבדל גדול)? ממש לא.

כפי שאמרו כאן, איש הישר בעיניו יעשה, ואיש הישר בעיניו יעמוד מהצד וישפוט כראות עיניו הישרות.

ונקודה לא לגמרי קשורה אבל קצת כן: משעשע כמה שבפמדום אנחנו הרבה יותר סלחניים מאשר במיילדום. אם סאבית פלונית היתה מפרסמת פוסט שבו היא מתארת כיצד היא מממנת את האדון הנערץ שלה, השרשור כבר היה מוצף במילים כמו "ניצול" ו"דומיקולו" והצעות לעזוב אותו.
מקופלת​(נשלטת){Blue eyed }
מעניין שהסוגיה הזו עולה רק כשמדובר בדומיות וסאבים.

אני לא מכירה דומים שייתנו במילים או בעקיפין
מחוייבית כספית כלשהי מהסאבית שלהם.

בעצם כן פגשתי באחד כזה פעם,
אבל התברר בסוף שהוא סאב וזה מה שהוא למד מהמלכות שלו.
זוכרים את הסיפור?

עם זאת,
ואזהר במילותיי שלא תבינו אותי לא נכון
גבר הוא אכן מגונן ומפנק ו.. [אויש באילו מילים לבחור עכשיו?]
וזה לא משנה אם זה מלמטה או מלמעלה.

ההבדל כאמור הוא בהתניה.
Tame
Tame • 2 באוג׳ 2005
מקופלת,
אני אפנה אותך רגע למה שבלא בלו רשמה.

למה גבר הוא המפנק? למה אישה לא יכולה לפנק?
אני יודע שזה נראה מאוד הגיוני לך אבל בעיקרון זה סוג של התניה חברתית שמקורה בשוביניזם ותו לא. זה גם תמיד שם את האישה בעמדת נחיתות מאחר והיא הרי לא יצור עצמאי אלא יצור חלש שלא מסוגל לדאוג לעצמו.

ולא אני לא נגד מתנות ודברים רומנטים שכאלה כי זה כיף לתת כמו שזה כיף לקבל.
אני פשוט נגד חלוקת התפקידים הזו שבסופו של דבר רק פוגעת בנשים מבחינה חברתית..