סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה מנטלית

שירה בתנועה
לפני 17 שנים • 26 בספט׳ 2006
שירה בתנועה • 26 בספט׳ 2006
לא ראיתי סשנים פומביים אבל אני מסכימה שחייבים להרגיש חלק מהעוצמות ומהקשר.

לא ברורה לי ההפרדה בין שולטים מנטליים יותר ושולטים פיזיים יותר ואיך מתכננים שהסשן יהיה מנטלי.
שבירת גבולות היא בדרך כלל סשן מנטלי או ברוב הסשנים, גם באופן לא מתוכנן, הקשר הרגשי מביא להרגשה של שליטה מנטלית והתמסרות?
Here And There​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 12 באוק׳ 2006
Here And There​(נשלטת) • 12 באוק׳ 2006
שליטה מנטלית-זה סוג של שליטה-או ביטוי של שליטה שהיא לא פיזית: ישיבה לרגליו של השולט- אכילה מקערה, צורך באישור לעשות פעולות (שירותים, שתיה, אוכל וכו'), לקרוא לו "מאסטר" ולא בשמו.
"מנטלי" , בעיני לפחות, זה השליטה שקשורה לדרך התנהלותה של הסאבית אל מול השולט.
אני חושבת שיש הבדל גדול בין שליטה פיזית למנטלית.
לא חייבת להיות שליטה מנטלית ע"מ שתיהיה פיזית ונהפוכו.
electro-z
לפני 17 שנים • 14 באוק׳ 2006
electro-z • 14 באוק׳ 2006
אולי עדיף להפריד בין אמצעי השליטה לבין מהותה של השליטה.

אפשר להשיג שליטה מנטלית באדם גם באמצעים מנטליים וגם באמצעים פיזים ואפילו כימיים)

סתם אנקדוטה:

לפני עשרות שנים בוצע בצבא ארה"ב ניסוי פסיכיאטרי בקבוצה בת כמה לפי חיילים כאשר קבוצת הבדיקה שהולעטה דרך מי השתיה בחומר ששמו טריצינו אמינו פרופאן, וקבוצת הסיקורת לא צרכ את החומר.
הוכח בניסוי כי קבוצת החיילים שצרכה את החומר הפכה אותם ליותר ממושמעים, נוטים לציית ולא לפקפק בתקפותן ההגיונית של פקודות. הרבה יותר מאשר קבוצת הביקורת.
זו דוגמה לשליטה מנטאלית המונית שלא באמצעים מנטלים.

אפשר ליצור שליטה מנטלית באמצעים פיזים בטכניקות של התניה
זה דומה לאילוף, רק שאצל בני אדם זה צריך להיות יותר מתוחכם.

בעיני שליטה מנטלית , ולא משנה באיזה אמצעי היא בוצעה היא שליטה שמקנה לשולט כח להכפיף את רצונו ללא עוררין על הנשלט.
כמו כל דבר בעולם אפשר להגיע באמצעותה לתוצאות עגומות או מקומות מסוכנים, ומצד שני להתרוממות נפש גדולה שטמונה במסירות, התמסרות ותחושת בטחון גדולה.

אני באופן אישי לא חובב תוצאות של שליטה מנטלית.
אני מעדיף אנשים ונשים בעלי דיעה עצמאית, דעתניים, אשר יכולים להפרות אותך באופן דומה למידה בה אתה יכול להפרות אותם. וזה באמצעות היוזמה האינטליגנציה והכח שהם מעניקים לקשר, גם אם הם חובבים את פוזיציית הנשלט.
אני מעוניין להבין ולהרגיש את רצונו של הנשלט ולדעת כיצד להוביל אותו בתוך המבוך שלו עצמו במקום לאנוס עליו את רצוני יהא אשר יהא.
נשלטות מנטלית הופכת בעיני עול על כתפי השולט וחולשה אמיתית של הנשלט לנהל את חייו. (במידה ומדובר על 24/7)
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 14 באוק׳ 2006
שליטה באמצעים כימיים אינה שליטה מנטלית, ולדעתי אין בינה ובין בדס"מ ולא כלום.
בשליטה מנטלית הנשלט כן מודע למה שהוא עושה וכן מודע למידת ההתמסרות שלו. יש לו אפשרות להפסיק את האקט, ע"י מילת הביטחון והוא מסוגל לעשות זאת, מה שלא כן כשהוא תחת השפעה כימית או תחת היפנוזה, ולכן שניהם אינם בדס"מ בעיניי.
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 14 באוק׳ 2006
שרמוטה של כולם כתב/ה:
זאת לא שליטה מנטלית

אוקיי, אז בואי תאירי את עניינו עם הבנתך בנושא...
ציטוט: בעיני שליטה מנטלית , ולא משנה באיזה אמצעי היא בוצעה היא שליטה שמקנה לשולט כח להכפיף את רצונו ללא עוררין על הנשלט.

יפה הגדרת את זה. אני מסכימה שזה הכוח ללהכפיף את האדם לרצונו ( אבל לאו דווקא בצורה מוחלטת. אני חושבת שגם אם זה בצורה חלקית זה עדיין שליטה)
איך זה מתבטא בקשר בעיניך?

ציטוט: אני מעדיף אנשים ונשים בעלי דיעה עצמאית, דעתניים, אשר יכולים להפרות אותך באופן דומה למידה בה אתה יכול להפרות אותם. וזה באמצעות היוזמה האינטליגנציה והכח שהם מעניקים לקשר, גם אם הם חובבים את פוזיציית הנשלט

אני לא חושבת שלהיות נשלט מנטלי סותר יכולת להיות אינטיליגנט בעל יכולת דעה עצמאית ודעתני. אדם יכול להיות כנוע בסשן עצמו אבל מחוץ לו הוא יכול לנהל שיחות מאוד מאוד מעמיקות עם השולט. זה יכול להיות בגדר היחסי שליטה (ואז הוא פשוט פונה לשולט בתור כנוע) או שהם יכולים לקבוע שמחוץ לסשן הם באותו מעמד. (אם זה קשר שהוא שליטה בלבד, ולא 24/7).
Goddess Selene
לפני 17 שנים • 9 בנוב׳ 2006

כן אני סוטה, אבל מקוה שלא מהנושא

Goddess Selene • 9 בנוב׳ 2006
כל שליטה בידיאסאמית מבוססת קודם כל על שליטה מנטלית המתגבשת בתנאים מסוימים בעיני רוחה של השולטת. שליטה שלעתים באה לידי ביטוי בצורה פיזית.
שליטה מנטלית היא שליטה בידיאסאמית הבאה לידי ביטוי ללא האלמנט הפיזי, ומוצאת את ביטויה בשפת הדיבור, בהשפלות מילוליות, בקשר וירטואלי טהור, טלפטיה והשפעה מנטלית ישירה על מוחו של הנשלט ללא אמצעים מתווכים נוספים כמו גוף או אביזרים.
רגע,ואני בכלל הייתי בדרך לשירשור על 'אהבה ו BDSM'.....
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 17 שנים • 10 בנוב׳ 2006
red-cell​(מזוכיסט) • 10 בנוב׳ 2006
נדרתי נדר לא להגיב לשרשורים חודש. ואני עומד בזה מצויין !!!!
מלאה וסקסית32​(שולטת)
לפני 17 שנים • 10 בנוב׳ 2006
dr jekyll and MASTER hyde כתב/ה:
שמדברים על שליטה מנטלית, מדברים בעצם על האותיות D/S מאותיות ה-BDSM.
Domination & Submission. עצם השליטה והכניעה. שלא כמו S/M שמדברות יותר על השליטה הפיזית. Sadism & Masochism.

סוף סוף...!!!
תשובה עניינית.