ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה בנוגע לקוק קונטרול

אפ0​(נשלט)
לפני 17 שנים • 21 בפבר׳ 2007

שאלה בנוגע לקוק קונטרול

אפ0​(נשלט) • 21 בפבר׳ 2007
הכרתי לאחרונה גבירה ממדינה אחרת, והיא מעוניינת לשלוט על האורגזמות שלי.
בכל מקרה
היא רוצה שאשים על עצמי חגורת צניעות, והגענו למסקנה שכדי שהיא תוכל לעקוב אחרי האמינות שלי, אני אצטרך לנעול את הכלוב עם מעיין אזיקון פלסטיק עם מיספר סידורי, כדי שהיא תדע אם החלפתי את האזיקון או לא, ע"י כך שאני אשלח לה תמונות עם המספר הסידורי מתי שתבקש.

איפה ניתן לקנות אזיקונים כאלו?
אני זוכר שבצבא היו כאלו כדי לוודא שלא פרצו למכולות....

מישהו מכיר איזה מקום כזה?
Shimmy​(נשלט){Vents}

Re: שאלה בנוגע לקוק קונטרול

Shimmy​(נשלט){Vents} • 21 בפבר׳ 2007
אפ0 כתב/ה:
הכרתי לאחרונה גבירה ממדינה אחרת, והיא מעוניינת לשלוט על האורגזמות שלי.
בכל מקרה
היא רוצה שאשים על עצמי חגורת צניעות, והגענו למסקנה שכדי שהיא תוכל לעקוב אחרי האמינות שלי, אני אצטרך לנעול את הכלוב עם מעיין אזיקון פלסטיק עם מיספר סידורי, כדי שהיא תדע אם החלפתי את האזיקון או לא, ע"י כך שאני אשלח לה תמונות עם המספר הסידורי מתי שתבקש.

איפה ניתן לקנות אזיקונים כאלו?
אני זוכר שבצבא היו כאלו כדי לוודא שלא פרצו למכולות....

מישהו מכיר איזה מקום כזה?

אני מניח שהיא מתכוונת ל cb3000.
ממה שראיתי כשהתעניינתי איתו ניתן לרכוש גם אזיקונים.

שתהייה לך הרבה הנאה והרבה הקרבה.
אפ0​(נשלט)

יש למישהו מושג היכן ניתן להשיג?

אפ0​(נשלט) • 21 בפבר׳ 2007
להשיג את ה CB3000 הזה בארץ?
כי קצת בעיה מבחינתי לשלוח בדואר אביזרים כאלו
LordAmra​(שולט)
לפני 17 שנים • 22 בפבר׳ 2007
LordAmra​(שולט) • 22 בפבר׳ 2007
במידה ויש לך בעיה להזמין ולקבל בדואר, הרי שתוכל להגיע להסכמה מול חנות זו או אחרת בארץ שיזמינו עבורך בעלות זו או אחרת.

מה שכן, המכשיר הנ"ל מבוסס מנעול, ולא אזיקון.

יש מספר סוגים של עזיקונים, כאלו מפלסטיק וכאלו מבדיל, כאשר אלו מפלסטיק ניתנים להשגה בקלות רבה ויש גם כאלו שניתן לכתוב עליהם (אבל גם קל לזייף אם הורדת). כאלו ניתן להשיג בהום סנטר וכו', פשוט לבקש עזיקון שיש לו T לרישום.

אלו מבדיל ניתנים לסגירה והטבעה על ידי מכשיר מיוחד אשר יכול לכתוב את התאריך, אבל שוב, ניתן לזיוף, ומה שכן, קשה הרבה יותר להשיג (אין לי מושג איפה).
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 17 שנים • 2 במרץ 2007
red-cell​(מזוכיסט) • 2 במרץ 2007
כל ה- CB למינהם באים עם כמות מוגבלת של אזיקונים ממוספרים, זה חלק מהחבילה. עוד לא הבנתי אם יש לך או אין לך חגורת צניעות.
בכל מקרה העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך זה להיות כנה איתה. אם היא תוכל לסמוך עלייך שלא תוריד את הכלוב ואתה מצדך לא תוריד אותו ללא רשותה אז הרווחתם.

הרי כל העניין הוא לעשות כרצונה, אחרת כל העניין הזה לא שווה. אם אין באפשרותך לתת לה את המפתח (ובמקרה הנ"ל כשהשולטת שלך נמצאת במדינה אחרת, חובה שיהיה לך מפתח למקרה חרום) אני מציע שתשכנע אותה שאתה לא תוריד את זה.
אני בטוח שאם אתה רציני, אתה תציית לה, ואם לא, היא תרגיש את זה. תשתף אותה בכל מה שעובר עלייך, אם יהיה לך קשה תשתף אותה, אם אתה מחליט להוריד, תודיע לה, תבקש את רשותה. אל תעשה דברים מאחורי גבה, אל תנסה ל"עבוד" עליה. גם אם קורה ואתה נאלץ להוריד את הכלוב בגלל כאבים וכו', תיידע אותה. מלכה מנוסה תגלה מייד אם גמרת ללא רשותה.
בהצלחה !!
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 2 במרץ 2007
מסכים עם red cell
אם תרצה "לתחמן" אותה אז אזיקונים ממוספרים לא ישנו דבר כי
גם ככה תוכל לשלוח תמונות מימים שונים או לשנות אותן עם פוטו שופ ושטויות כאלה.

מלבד זאת לא נראה לי שאתה נהנה מזה שהיא חושבת שהיא שולטת על האורגזמות שלך אלה מעצם זה שהיא שולטת על האורגזמות שלך...

חג שמח
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 2 במרץ 2007
red-cell כתב/ה:
כל ה- CB למינהם באים עם כמות מוגבלת של אזיקונים ממוספרים, זה חלק מהחבילה. עוד לא הבנתי אם יש לך או אין לך חגורת צניעות.
בכל מקרה העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך זה להיות כנה איתה. אם היא תוכל לסמוך עלייך שלא תוריד את הכלוב ואתה מצדך לא תוריד אותו ללא רשותה אז הרווחתם.

הרי כל העניין הוא לעשות כרצונה, אחרת כל העניין הזה לא שווה. אם אין באפשרותך לתת לה את המפתח (ובמקרה הנ"ל כשהשולטת שלך נמצאת במדינה אחרת, חובה שיהיה לך מפתח למקרה חרום) אני מציע שתשכנע אותה שאתה לא תוריד את זה.
אני בטוח שאם אתה רציני, אתה תציית לה, ואם לא, היא תרגיש את זה. תשתף אותה בכל מה שעובר עלייך, אם יהיה לך קשה תשתף אותה, אם אתה מחליט להוריד, תודיע לה, תבקש את רשותה. אל תעשה דברים מאחורי גבה, אל תנסה ל"עבוד" עליה. גם אם קורה ואתה נאלץ להוריד את הכלוב בגלל כאבים וכו', תיידע אותה. מלכה מנוסה תגלה מייד אם גמרת ללא רשותה.
בהצלחה !!

כל מילה בסלע. מנסיון icon_smile.gif
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 2 במרץ 2007
red-cell כתב/ה:

בהצלחה !!

נכון..
וגם בלי כלי עזר ניתן להגיע למצב שלא תעשה כל שימוש באברך,למעט פיפי,והתנסיתי בעבר עם גבירה שדרשה שלא לעשות כל שימוש,ללא היתר מפורש ממנה,וצייתתי.ובהיותי נשוי הדבר היה לעתים מסובך,אך בהיות הגבירה מבינה לנפש רכושה ידעה לתת את ההיתר בתכיפויות מתאימות לדרישות בבית(ולא צריך לציין,אבל אני מציין,שביררה איתי את תכיפות היחסים בבית ןההיתר היה איכשהו סמוך,אבל מושהה,ולא תמיד הרשות ניתנה כשהיתה דרישה)
והזין ,רק התקשה יותר ויותר עם הציות לאיסורה.
ולא חיפפתי,שהרי,וכמו שאמר רדסל,כל מטרתי לרצות רצונה.