צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התלבטות .

red-cell​(מזוכיסט)
לפני 20 שנים • 27 בדצמ׳ 2003
red-cell​(מזוכיסט) • 27 בדצמ׳ 2003
הא, כן
תהיה לו הזדמנות גם להגיע לסין ללא צורך בכרטיס טיסה.

עכשיו צריך למצא דרך לשלוח אותו לירח icon_eek.gif

זהו, להפעם
Lolita​(שולטת)
Lolita​(שולטת) • 27 בדצמ׳ 2003
רד , אתה גאון !
Tame
Tame • 27 בדצמ׳ 2003
הממ לא נראה לי שהוא יגיע לסין.. הוא יתקע בליבת כדור הארץ... אבל זה דווקא טוב.. כי אולי הלבה שתתפרץ משם בעוצמה תעיף אותו ישירות לירח.. זאת כמובן אם הירח יהיה בדיוק במקום הנכון..

לוליטה, את צריכה לחשב את מסלול הירח, החום הגיאותרמי של ליבת האדמה, המסה הסגולית של המשקולות ואת זוית הפגיעה...
אבל את בטוח טובה במתימטיקה..icon_smile.gif
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 20 שנים • 13 בינו׳ 2004
מממ...
רציתי לבדוק האם שיקי בסדר...
מישהו קפץ היום מעזריאלי.
(מניחה שזה יהיה מחר בעיתון)

רציתי לדעת אם זה הוא? icon_eek.gif
Seth
לפני 20 שנים • 14 בינו׳ 2004
Seth • 14 בינו׳ 2004
שיקי יקירי הסר דאגה מליבך !

אני אפרוש את רד סל למטה ואציל את נפשך המיוסרת !!!!
שיקי​(נשלט)
לפני 20 שנים • 16 בינו׳ 2004
שיקי​(נשלט) • 16 בינו׳ 2004
תאמינו לי שכשאנחת על רד סל ממרומי עזריאלי, הדבר האחרון שהוא יחשוב יהיה על גווני הצבע האדום שלו... או על ניקיטה.. הוא יצטרך להירשם למכון לעקירת קוצים לצמיתות.... ותאמינו לי שזה הולך לכאוב לו...

ועוד משהו...זה שרד סל יהיה פרוש למטה ויעצור את מריחתי המלאה על מדרכות ת"א... לא שומט את הקרקע מאחורי כל עניין הזריקה מעזריאלי?

ומשהו פצפון נוסף... תגידו, לאור ריבוי מקרי הקפיצות לארונה מעזריאלי (ע"ע התגובה של לוטוס החביבה) אתם לא חושבים שצריך להזדרז לפני שידרשו אגרת קפיצה?...

אויש אני לא יכול לעצור את עצמי... ואם אגרה... זה ישולם מהעיזבון? או שצריך לשלם מראש?

שיקי{L}
אמיראמיר​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 16 בינו׳ 2004
אמיראמיר​(מתחלף) • 16 בינו׳ 2004
אין לי מושג למה, אבל כשקראתי את את נושא הפורום ואת שלל התגובות, אפילו בדל של חיוך לא עלה על פני ( ואני אחד שמחייך הרבה ומטורף על הומור שחור ), אני מאמין גדול במשפט שאומר "בכל צחוק יש שמץ של אמת", האם אין גבולות?
השאלה הינה מתי יקום האדם שבאמת ינסה לבחון את הגבולות ככה?, האם גם אז נגיד שהכתובת הייתה על הקיר?
אבל מצד שני יכול להיות שאני לא מבין את ההומר הזה...ואולי עדיף גם שלא אבין אותו לעולם...
Lolita​(שולטת)
לפני 20 שנים • 17 בינו׳ 2004
Lolita​(שולטת) • 17 בינו׳ 2004
אמיר מאמי .... תתקרב אלי קצת ....הבט למטה <אתה יכול להיות רגוע , הסאב התורן כבר עף היום מהחלון >.

http://www.jdate.co.il/default.asp