שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל העבדים - תזהרו מהXXXXX

Rocco​(שולט)
לפני 20 שנים • 20 בפבר׳ 2004
Rocco​(שולט) • 20 בפבר׳ 2004
לדרבי יש בהחלט חוקים משלו..!!!!!
והחוק הראשון הוא.....
בדרבי גשום מכבי תמיד מנצחת.....!

אפרוח יפה שנון וצהוב

אנחנו בעדך !
(לא משנה מי נגד מי ומה הסיבה! צהוב עולה!)

יאללה....
השירשור הזה מיצה את עצמו.
אפרוחון חביבון ופשן יקר.
תרגיעו לפני שאני אדאג לכך!
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 20 בפבר׳ 2004
אפרוח זה בהחלט חיה מוגנת אפילו רוקו מגן עליו icon_lol.gif
אני מתה עליך איש גדול
וגם עליך פלומתי שלי icon_profilekiss.gif
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 20 בפבר׳ 2004
"שיקי, החלק השני הולך אלייך. והוא הרבה יותר קצר. אף פעם לא ניסיתי להרשים אותך, ואם לא הצלחתי - ניחא. אתה מוזמן לחשוב שכל מי שמתבטא בצורה פחות "נקייה" ממך הוא לא אינטליגנטי, או שרק אנשים שאוכלים בסכין ומזלג הם אנשים חכמים. ההפסד הוא שלך, לא שלי.
ואם גנבתי לך את החשק לצחוק או לבכות, אני באמת מצטער. "

במשפטים יש מושג שנקרא "הדבר מדבר בעד עצמו" - אז הנה, מסתבר שלא רק במשפטים, מסתבר שמספיק שניתן לך להמשיך להתבטא בדרכך המוזרה כדי שכוווולם יבינו כמה נמוך אתה מסוגל לדאות בדרכך להתרסקות הבלתי נמנעת.

לא אנסה אפילו להתמודד עם להקת המעודדות שלך עם הפונפונים והדגלים... אני לא אהוד כמוך בשכונה ואינני נתין של ממלכה צבעונית כלשהי ונכון, אני גם לא עושה כמוך שמיניות באויר כדי לזעזע את עולמם התרבותי של יושבי הפורום, ואפילו הקהל מסביבי לא עושה לי גלים...אבל לפחות בניגוד אליך, אני מצליח לשמור על רמה כלשהי ו...כן אם כבר העלית את הסוגיה הקולינרית שוב (לדעתי כבר הזכרת אותה באינספור הודעות בעבר... אבל רק לדעתי) לא יזיק לך לאכול עם סכין ומזלג... לידיעתך הגענו כבר לשנת 2004 - אנשים אוכלים בעזרת ההמצאה הזו כבר מספר שנים לא מועט.

ואם הזכרנו את סוגיית הסכין והמזלג, אולי כדאי שתרחיב את מעגל המשפטים הקבועים שלך, כי זה מתחיל לשעמם, סליחה טעות - זה משעמם עד אימה.

אתה ממש לא קטלני, תפסיק להתלהב מעצמך, צא מהסרט הזה, אתה רדוד, מתנשא וחסר מקוריות, עם כל הצער שבעניין (הנה גם אני יודע להודות בטעות, מסתבר שכן אפשר לקטול מישהו בלי להכיר אותו אישית - צדקת בעניין הזה).

בזאת תמה מבחינתי ההתייחסות שלי אליך, המאמץ והאנרגיה שהשקעתי בך עד כה הם הרבה יותר ממה שתכננתי.

יום טוב לך ולקבוצת המעודדות - אתה המלך queen.gif

שיקי{L}
קרוליין​(שולטת)
לפני 20 שנים • 21 בפבר׳ 2004
קרוליין​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2004
איזה חמודים אתם!

אני לא חושבת שיש משהו יותר מעניין כרגע מאשר לראות את שניכם בסאשן!
התעשו לי את הכבוד ? icon_wink.gif
בiני
בiני • 21 בפבר׳ 2004
שיקי{L} כתב/ה:
"...אתה ממש לא קטלני, תפסיק להתלהב מעצמך, צא מהסרט הזה, אתה רדוד, מתנשא וחסר מקוריות, עם כל הצער שבעניין (הנה גם אני יודע להודות בטעות, מסתבר שכן אפשר לקטול מישהו בלי להכיר אותו אישית - צדקת בעניין הזה).
...
יום טוב לך ולקבוצת המעודדות - אתה המלך queen.gif "

שיקי{L}

ראשית... מהיכרות אישית עם הצהבהב הנדון לעיל עולה כי הוא בהחלט שנון, מעמיק, מקורי איטיליגנטי ובכלל עלם חמודות אמיתי עם נימוסי שולחן מלבבים אשר יכולים לייצג אותנו בכבוד בכל אירוע רישמי רם דרג.

אומנם לא שייכת לממלכה הכתומה אך בהחלט נוטלת חלק בקבוצת המעודדות כולל הפונפונים, המיני השירים והצעקות. (צהוב עולה זה אפרוחחחחחח , תנו לי א'! תנו לי פ'!... וגו')

ושנית.. המלך בכלל הוא רוקו !
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2004
בונבוני ,מלכה אמיתית !!!!!!!!!!!
בתור ההנהלה אני ממנה אותך בתור האחראית על הציוד (פומפנים מיני וכו... , אתמול המגפיים היו נהדרות ...)
ואני רוצה כבר לציין אחת ולתמיד ענין הממלכה זו בדיחה פרטית ,כולה קיר כתום בסלון הבית שלי queen.gif

אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

שיקי

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 21 בפבר׳ 2004
להבדיל ממך, לי יש אלייך רק כבוד - לא קראתי הרבה דברים שכתבת, אבל המעט שקראתי מעלה בהחלט את רמת הדיון כאן, ואני מסכים איתך ברוב הדברים - חוץ מנימה קלילה של סנוביזם אינטקלטואלי, ועכשיו גם קולינרי.

אז רק ברמת היידוע היבש - אוכל הרבה יותר טעים כאשר אוכלים אותו בידיים, וטעים כפליים עם מתלכלכים ממנו. נסה פעם ותיהנה.

ושוב ברמת היידוע היבש - אף פעם לא התייחסתי קודם כאן לסוגיית האכילה בסכין ומזלג, ואם הסוגייה משעממת אותך עד אימה - נו, אני אצטרך לחיות עם זה. איכשהו. אני מבטיח להבא לדון בנושאים אשר יותר ברומו של עולם, במיוחד בשבילך. נגיד זכות הקניין, למשל - אבל מצד שני, אני רדוד מדי בשביל לעסוק בנושאים כאלה, אז אני אשאיר את זה לך.

לא ממש ברור לי מי חירבן לך בקורנפלקס, ולמה אתה מוציא את העצבים שלך עלי, אבל אתה מוזמן להמשיך ולעשות את זה, אם זה עוזר לך בחיים - לי זה לגמרי לא מזיז. או יותר נכון, 90% לא מזיז. החלק של ה"רדוד, מתנשא וחסר מקוריות" באמת הוציא ממני כמה דמעות. עם הרדוד והחסר מקוריות אני איאלץ להשלים איכשהו, בייחוד כשזה בא ממקור מוסמך כמוך, אבל המתנשא נראה לי קצת מוגזם - מתנשא על מי בדיוק? זה לא אני כאן שקורא לאנשים לאכול בסכין ומזלג ולדבר בנימוס אחד לשני...

האמת, כל כך נפגעתי מזה, שפשוט אין מספיק טישיו בבית להכיל את דמעות העלבון שלי. אני איאלץ לצאת ולשדוד את מפעל הטישיו, וזה יהיה על מצפונך בלבד.

החלק היחיד שבאמת מציק לי כאן (טוב, אולי לא באמת...) הוא שבהפרש של יממה פאשן מאסטר אומר לי שחרב החיים עוד תתהפך עלי, ואתה קובע שאני בדרכי להתרסקות בלתי נמנעת. אולי אני צריך ללכת לבדוק את ההורוסקופ שלי...
שוב, להבדיל ממך, אני לא בטוח שבזאת תמה ההתיחסות שלי אלייך. אתה בנאדם, ומגיע לך יחס, אוזן קשבת ולב מבין. זה בדיוק הפרינציפ שניסתי להעביר כאן - אנשים הם בני אדם, גם עם הם עבדים, וזה מחייב להתייחס אליהם באיזשהו מינימום של הומניות- אלא אם כן זה לא מה שהם רוצים. ציטוט של הודעות פרטיות בפומבי לא נכלל במינימום הזה.

בקיצור - אנחנו כאן בשבילך.
Rocco​(שולט)
Rocco​(שולט) • 21 בפבר׳ 2004
אפרוח למה אתה צריך לחקור מי חרבן בקורנפלקס תתקדם בחיים
יש דברים שעדיף שישארו בגדר סוד....
ו...ממממ....יש לך כמה ריבועים של טישו.....
אני צריך לנגב.