ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שחרור אהובתך לידי שולט אחר

up u rs​(אחרת)
לפני 9 שנים • 14 בינו׳ 2015

שאתה מזוכיסט(-:

up u rs​(אחרת) • 14 בינו׳ 2015
מה לא ברור?
bird

שלח לי הודעה

bird • 14 בינו׳ 2015
אני מוכן ללמד אותך
משתמש מחוק
משתמש מחוק • 14 בינו׳ 2015
לכל המעוניינים - חל שינוי קל במערכת היחסים שלי ושל הקטנה.

נכנעתי גם אני לעדר קודחי המקלדות ופתחתי בלוג.

להלן הקישור:

http://www.thecage.co.il/blog/userblog?blog_id=80977
שיקי​(נשלט)
לפני 9 שנים • 16 בינו׳ 2015

הכותרת של השרשור...

שיקי​(נשלט) • 16 בינו׳ 2015
הזכירה לי מיד את הספר סיפורה של O אם כי הסיטואציה שונה, ושם הנשלטת נמסרה ממש לשולט אחד ולא כמו המקרה שאתה תיארת, ואני חייב לציין שיש בזה משמעויות נפשיות עמוקות הקשורות לשליטה ולטוטאליות - אני בטוח שרבים פה באתר יבינו.

אישית אני בעד מונוגמיות, אני לא חושב שאין מחירים ל"חלוקת בני זוג" - לדעתי יהיה לזה מחיר אם לא עכשיו אז אי שם בעתיד, וזה לאו דווקא בזה שהיא תרצה לעזוב אותך מיד... יש מחירים נפשיים שהתוצאה שלהם מתגלה רק בטווח הארוך, אם אתה מוכן לשלם אותם אז זה בסדר ואם לא - תעצור את זה עכשיו.

אני מבין שהרבה פה תומכים נלהבים של פולימריה, וסבורים שזה אפילו בריא לזוגיות, ועם זאת - אני חושב כאמור אחרת.

מאחר והבחורה רק בת 20 היא עוד רחוקה מלגלות את עצמה בתחום השליטה, זה תהליך ארוך, ואם בחרת לעשות זאת (גם) בדרך זו, קח בחשבון גם את הסיכונים הנלווים.

נכון, אם אתה אוהב מישהו דע גם לשחרר אותו... אבל אם הוא /היא בוחרים ללכת, יכול להיות שמלכתחילה הם לא ממש רצו להיות איתך...

גם פער הגילאים משמעותי במקרה שלכם, היא רק בת 20 ורוצה לטרוף את העולם, אתה מן הסתם כבר התנסית ויודע מה אתה מחפש, כשהיא תכיר את האטרקציה החדשה.. אתה כבר תהיה חדשות ישנות, אתם פשוט במקומות אחרים והדבר מקבל משנה תוקף כאשר מדובר ב בדסם, כי להבדיל מהעולם הונילי פה, מן הסתם, יש לה עוד הרבה דברים ללמוד.
רקדנית אקזוטית​(נשלטת){AlphaDog}

הזוג שהייתם איתו

קודם כל תודה על ה"מחמאות" סליחה אבל על "הזין שלי " שאין לי מה שאתה חושב. כל הזמן אומרים לי שאני מאוד יפה ויש לי תחת של ברזל כי אני עושה הרבה ספורט ויש לי חזה די גדול ורגליים מאוד ארוכות .והמון אומרים לי שיש לי גוף מעולה . אז דקיקה בתחת שלי. אני מאחלת לכל אחת שיהיה לה את הגוף שלי בייחוד אחרי שתי לידות זה בכלל סופר קשה. וגבר "נמוך קומה" ? אני מאחלת לך להיות רבע מהשולט שהוא. הוא מדהים, יפה מבחוץ ומבפנים. בסה"כ היא פנתה אלינו והיה כיף איתה .אף אחד, לא כפה או עשה משהו בניגוד לרצונה ...ואפשר לחשוב כבר מה היה ? כמה נגיעות ? זהו פחות או יותר. אז, אני לא מבינה למה אתה צריך לרדת על אנשים ? אפשר לחשוב מי אתה ? ועוד לפרסם את זה ככה ב"ריש גלי " לא מכובד ולא ענייני.

ולנושא עצמו גם הוא משחרר אותי עם אחרים ויש לנו זוגיות מדהימה וסקס מעולה עוד יותר. זה עניין של ביטחון בקשר כשאתם באמת משוחררים מינית ופתוחים אפשר לעשות הרבה דברים וזה לא פוגע כי בסופו של דבר זה רק סקס, זה לא אינטימיות שזה מה שיש ביניכם שזה כמה דרגות מעל. זה פשוט נותן הרגשה של שחרור וריגוש זה כמו "לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה ". לא כל זוג מסוגל להגיע לרמה הזאת...זה עניין של המון אמון וכנראה גם קילמוטרז' זוגי מספיק ארוך ביחד שאולי אצלכם אין אותו. אנחנו כל כך קשורים אחד לשני שמבחינתנו זה עד לקבר. אנחנו כל כך בטוחים בזוגיות שלנו שזה סתם איזשהו תבלין למערכת הזוגית...מוסיף לזה עוד רובד אבל זה לא המנה העיקרית ולעולם לא יהיה. המנה העיקרית זה הזוגיות בינינו ,האינטימיות והמשפחה ,זה הבסיס וזה מה שחשוב כל השאר מסביב זה נטו תיבול,זה מעלה את רמת החרמנות והמשיכה ומגביר לתחושת השחרור שאתה לא "בכלוב של זהב". אבל שוב לא לכל אחד זה מתאים ואם זה לא עושה לך טוב אז אולי לך זה לא מתאים.
רקדנית אקזוטית​(נשלטת){AlphaDog}

זה פורסם לי בטעות פעמיים :-)

היי, פורסם לי בטעות פעמיים icon_smile.gif עימכם הסליחה icon_smile.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת ינו' 17, 2015 2:25 am, סך-הכל נערך 5 פעמים
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 16 בינו׳ 2015
אני זה שליווה את הזוג. עוקב אחרי השירשור הזה זמן מה ולא אכפת לי "להיחשף". זה אגב לא הזוג הראשון שיצא לי ללוות וללמד.
לא אכביר במילים כי אין לדעתי יותר מידי מה לחפור כאן. אני מכבד כל דעה שנכתבה כאן כי היא מייצגת את הצרכים ואת תפיסת העולם של זה שכתב אותה.
לגבי הזוג- שניהם עשו דבר מדהים בעיניי, שמטרתו היתה האושר של שניהם. הם נתנו בי את האמון שלהם ואני שמח מאוד לראות את ההתקדמות ביחסיהם. כאחד שמאמין שהאושר הוא המטרה (ולא מוסכמות חברתיות)- אני חושב שהאומץ והנכונות שלהם ראויים להערצה.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 16 בינו׳ 2015
קשור רק חלקית לדיון, אבל שיקי הזכיר את המושג, אז רציתי לציין: פוליאמורי זו סטיה נוראית!

פולי = הרבה ביוונית

אמורי = אהבה בלטינית

אמרו מעתה: מולטיאמורי (מולטי = הרבה בלטינית) ולחילופין פוליפיליה (פיליה = אהבה ביוונית).

עד כאן פינת אבשלום קור להיום.

למען הסר ספק - אין לי דבר נגד מולטיאמורי או פוליפיליה או רבזוגיות ובלבד שהיא נעשית ביודעין בין בגירים מתוסכמים, או איך שלא מתרגמים consenting adults לעברית. זה לא מתאים לכל אחד, אבל גם מונוגמיה לא.
משתמש מחוק
לפני 9 שנים • 17 בינו׳ 2015

Re: הזוג שהייתם איתו

משתמש מחוק • 17 בינו׳ 2015
רקדנית אקזוטית כתב/ה:
קודם כל תודה על ה"מחמאות" סליחה אבל על "הזין שלי " שאין לי מה שאתה חושב. כל הזמן אומרים לי שאני מאוד יפה ויש לי תחת של ברזל כי אני עושה הרבה ספורט ויש לי חזה די גדול ורגליים מאוד ארוכות .והמון אומרים לי שיש לי גוף מעולה . אז דקיקה בתחת שלי. אני מאחלת לכל אחת שיהיה לה את הגוף שלי בייחוד אחרי שתי לידות זה בכלל סופר קשה. וגבר "נמוך קומה" ? אני מאחלת לך להיות רבע מהשולט שהוא. הוא מדהים, יפה מבחוץ ומבפנים. בסה"כ היא פנתה אלינו והיה כיף איתה .אף אחד, לא כפה או עשה משהו בניגוד לרצונה ...ואפשר לחשוב כבר מה היה ? כמה נגיעות ? זהו פחות או יותר. אז, אני לא מבינה למה אתה צריך לרדת על אנשים ? אפשר לחשוב מי אתה ? ועוד לפרסם את זה ככה ב"ריש גלי " לא מכובד ולא ענייני.

ולנושא עצמו גם הוא משחרר אותי עם אחרים ויש לנו זוגיות מדהימה וסקס מעולה עוד יותר. זה עניין של ביטחון בקשר כשאתם באמת משוחררים מינית ופתוחים אפשר לעשות הרבה דברים וזה לא פוגע כי בסופו של דבר זה רק סקס, זה לא אינטימיות שזה מה שיש ביניכם שזה כמה דרגות מעל. זה פשוט נותן הרגשה של שחרור וריגוש זה כמו "לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה ". לא כל זוג מסוגל להגיע לרמה הזאת...זה עניין של המון אמון וכנראה גם קילמוטרז' זוגי מספיק ארוך ביחד שאולי אצלכם אין אותו. אנחנו כל כך קשורים אחד לשני שמבחינתנו זה עד לקבר. אנחנו כל כך בטוחים בזוגיות שלנו שזה סתם איזשהו תבלין למערכת הזוגית...מוסיף לזה עוד רובד אבל זה לא המנה העיקרית ולעולם לא יהיה. המנה העיקרית זה הזוגיות בינינו ,האינטימיות והמשפחה ,זה הבסיס וזה מה שחשוב כל השאר מסביב זה נטו תיבול,זה מעלה את רמת החרמנות והמשיכה ומגביר לתחושת השחרור שאתה לא "בכלוב של זהב". אבל שוב לא לכל אחד זה מתאים ואם זה לא עושה לך טוב אז אולי לך זה לא מתאים.

קודם כל - אם פגעתי אני מתנצל. מה שנכתב נכתב מהערכה ומאהבה גדולים אליכם..... עשיתם משהו מקסים בעיניי, והענקתם לנו לילה שלא נשכח.
דקיקה זו מחמאה בעיניי! את יפהפייה, ומלאה בדיוק במקומות הנכונים.

והשולט שלך? נמוך קומה אך גבה עוצמה-המשמעות הייתה נטו שהוא יותר נמוך ממני, ושזה הדבר הראשון ששמתי לב אליו. בכמה מילים שהחלפנו ישר לאחר מכן הבעתי בפניו כמה אני מעריך את מה שהוא, והסברתי כמה שנפעמנו ממה שהולך ביניכם.

באמת ובתמים שהפוסט נכתב מתוך רצון עז לשתף בחווייה מדהימה שהייתה לנו-וחלק לא קטן ממנה בזכות שניכם.

אומר שנית-מתנצל מקרב לב.
משתמש מחוק
לפני 9 שנים • 17 בינו׳ 2015

תיקון שגיאה - בלוג

משתמש מחוק • 17 בינו׳ 2015
רקדנית אקזוטית וAlpha Dog - אני לא יכול לערוך את ההודעה שלי, אז פרסמתי התנצלות בבלוג.
http://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=449482&blog_id=80977