צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נטייה בדסמית - מתי גיליתם והשלמתם עם זה?

TheMentor​(שולט)
לפני 6 שנים • 12 בנוב׳ 2017

נטייה בדסמית - מתי גיליתם והשלמתם עם זה?

TheMentor​(שולט) • 12 בנוב׳ 2017
בעיקבות הדיון הקודם... נטיה בדסמית...
מתי גיליתם שאתם כאלה? האם היה רגע שבו האסימון ירד? או רגע שבו ידעתם לתת לזה שם?
איך היתה ההרגשה?
איך היה הסשן הראשון שלכם?
ספרו. אני גם אספר על שלי icon_smile.gif
תודה מראש על הפתיחות וההשתתפות ...
מר ארנב​(מתחלף)
מר ארנב​(מתחלף) • 12 בנוב׳ 2017
שלום.. אשמח לשתף.
כשהייתי בן 13 נחשפתי בפעם הראשונה בחיי לפורנו.. כמו כל ילד שחוקר את המיניות שלו את העונג של הגמירות הראשונות וכ'.
בגיל 15 נחפזתי בפעם הראשונה לפורנו בדסמי.. אני זוכר את הפעם הראשונה שראיתי מישהיא שקשורה באופן דיי מוזר למין אזיקיי עץ... ואני זוכר שהנושא גרם לי להתרגשות.. הרגע הזה בוא היא הייתה תחת חסדיו של הבחור עם המסיכה שהוציא בא זממו..
מגיל קטן מאוד כשאני עצבני הייתה לי נטיה להכאיב לעצמי בין אם זה בצביטע בירחיים או להכניס את היד מתחת לחולצה בלי שאף אחד שן לב ולסובב לעצמי את הפטמות עד שאני נרגע.. שנתיים לאחר מכאן חוויתי את ההתנסות הראשונה שלי בבדסמ.. הייתי בן 17 והתחתי לצאת עם מישהיא מהעיר שלי..
בסופו של דבר נהיינומחברים ואז פתחתי בפניה את הנושא הזה.. את הדחפים והייצרים הביזארים שלי.. היא נענתה בחיוב.. היא התמסרה אליי לאורך כל תקופת הקשר.. אני זוכר את הפעם הראשונה שהיא הלכה על ארבע שבקשתי וצעקה מן כמו פרה.. הייתי כזה ילד אני זוכר איך ניסיתי "לקשור" לה תידיים חחח.. כאשרנהיא עומדת על ארבע מביטה בי בקשתי ממנה לנשוך אותי הכי חזק שהיא יכולה.. הרגע הזה הפעם הראשונה שהלב דופק מוזר שאתה מרגיש שלרגע הקטן הסה הבחורה שעומדת פה על ארבע היא הרכוש שלך.. היא הבובה שלך.. תחושת האופוריה הקטנה שגורמת להקל מסביב להראות כאלו שווה כלום יחסית לאישה שכרגע מולך.. ברגעמהספתיפי הזה היא כל כולך.. לאחר התנסות זו נפל לי האסימון.. שחיי המין שלי נועדו להיות תחת חסדיו של אדם אחר.. או תחת שלטוני האכזרי.. ואין באמצע..
בהתחלה לא ידעתי איך לקרוא למה שאני מרגיש ולהנאה והסטייה המוזרה שיש לי.. כשהייתי מדבר על זה עם חברים היו עושים לי פרצוף כזה מוזר.. בזכות מושגים שמצאתי ברשת ידעתי איך להגדיר את זה.. והיום אני כבר לא הילד שהייתי.. הרבה יותר מנוסה הרבה יותר מכוון ומכיר את עצמי..
יש הרגלים שלא משתנים כמו הצביטות.. זה משהוא שהוא שלי ובחרתי לשתף אותו אתכם..
שבוע טוב לכולם אשמח לשמוע גם את הסיפורים שלכם.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 12 בנוב׳ 2017
הממ לא היתה נק זמן מסוימת שגיליתי את זה אבל האסימון נפל אחרי שהכרתי אותו.. הסשן הראשון היה מנטלי נטו ומאד מנטלי.. יצאתי ממנו מותשת ומאושרת
איה74
איה74 • 12 בנוב׳ 2017
תמיד הייתי כזו. כל הפנטזיות שלי תמיד כללו הכנעה, עוד לפני שבכלל הצטרף הפן המיני לעניין.
צייתנות ותחושת מחויבות גם מאד חזקות אצלי, תמיד. ולדעתי אין לזה שום קשר לפסיביות, כי אני לא פסיבית.
מבחינה מינית, עם הנסיון נתקלתי בכל מיניי דברים שאהבתי והוספתי לרפרטואר (קשירות, אזיקים, סטירות וכו') אבל לא הייתי ערה להגדרות או לקיום עולם בדסמי, כך שאלו היו סוג של הפתעות נעימות בביצה הונילית. אז הצורך תמיד היה קיים שם, רק בלי הרבה מענה או ידע.
בשנתיים האחרונות, מאז שעזבתי את הבית, גם פירגנתי לעצמי להתפתח בנושא הזה. ללמוד מה זה בדסמ ולתת שמות וההגדרות לכל מיניי דברים. ולפחות לגבי, המעבר מהתת מודע, מסוג של צורך היולי, לתהליכים מודעים והיכולת להבין מי אני למה אני פועלת בדרכים מסוימות רק עשה טוב. כי עבורי בדסמ זה הרבה יותר מרק כמה ספנקים במיטה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 12 בנוב׳ 2017
מאז שאני קטנה (גיל 4, מאז שאני זוכרת את עצמי) ספנקינג חירמן אותי בצורה חזקה מאוד. ולא, לא מדובר בכמה פליקים לתחת, זה ממש דינמיקה שלמה.
אני שנים מנסה להבין למה אני נמשכת לזה ולא משנה מה נסיתי עדיין אין לי הסבר לזה. לא הרביצו לי, לא ראיתי מישהו שמרביצים לו, לא היה אינטרנט זמין בילדותי בבתים ככה שזו לא איזו חשיפה לפורנוגרפיה. אבל זה תמיד היה שם, תמיד פינטזתי על זה (ואני זוכרת שאפילו נסיתי "לממש" את זה בשיא התמימות עם בנים הייתי איתם בגן דרך משחקים ילדותיים) עוד לפני שידעתי איך קוראים לזה ובטח לפני שקלטתי שהריגוש שלי מזה הוא מיני.
עם תחילת גיל ההתבגרות, אני הבנתי שזה מיני והבנתי שאני שונה מאחרים כי לא התעניינתי בבנים באופן שבו בנות גילי הביעו בהם עניין (נראה לי עד עצם היום הזה אני מסתכלת על גברים בצורה שונה מרוב הנשים).
אז בגיל 12 בערך, כשקבלתי את המחשב הראשון שלי, אני נכנסתי לגוגל והתחלתי לחפש מילים שקשורות לעניין הזה... מפה לשם לא רק שגליתי שיש לזה שם אלא שגם יש קהילה סביב זה ו"שאני לא ההזויה היחידה" והתחלתי לקרוא על זה עוד ועוד, והרגשתי פחות לבד. מפה לשם, גליתי שלתחת של גבר יש פוטנצאלים נוספים והמחשבה להיות אקטיבית השתלבה לי טבעי כי גם ככה אני טום-בוי ומעדיפה להיות "הגבר" בקשרים זוגיות/מיניים שלי (כן אני יודעת שזה לא מחייב, אני מדברת על החוויה האישית שלי).
בהמשך גם גליתי שיחסי שליטה לא חייבים להיות עם איזה דיסטנס ואפשר בהחלט לעשות אותם בסגנון דואג כזה של mommy dom/little boy או סתם להראות חיבה רחמנא ליצלן. ובקיצור, כמו שאתם רואים, האינטרנט (לאו דווקא פורנו) עזר לי ללמוד הרבה ובתקופת גיל ההתבגרות ראיתי איך עם כל שנה שחולפת ההשקפה שלי על בדס"מ נעשת בוגרת, שקולה ומגובשת יותר.
ההתנסויות שלי התחילו בגיל 14 עם בני זוג (טוב, איזה זוגיות יש בגיל הזה, סתם בני נוער סקרנים) ונילים עם אופי כנוע/עדין שהיו לי, האמת שלא הקדשתי לזה מחשבה אבל זה תמיד הגיע למצב שהידיים שלי נשלחו לישבניהם ואצבעותיי מצאו את דרכן לתוכם, בצורה הכי טבעית ונעימה שיש... כאילו זאת השגרה של כל הונילים הטינאייג'רים. ממש לא בגלל שנסיתי לחקות משהו מהפורנו, פשוט זה הרגיש נכון בדינמיקה בנינו להביע ככה אינטימיות.
משהו שהוא סוג-של-סשן (אם אפשר לקרוא לזה ככה) ולא סתם התמזמזות חצי-ונילית היה בגיל 16 ומשהו, בשלב הזה כבר דברתי עם הסביבה שלי באופן גלוי על בדס"מ (אחרי שנים של הסתרה ובושה מסוימת שהחלטתי לשבור, ולמרבה הפתעה את אף אחד זה לא הפתיע שאני בעניין), ככה שזה לא היה איזה ביג-דיל עבורי אלא די מובן מאליו עבורי שזאת המיניות שלי, הסיבה שזה ריגש אותי היא כי זאת הייתה הפעם הראשונה שבמציאות פגשתי מישהו בגילי עם משיכה לבדס"מ שיכל להבין אותי ואת כל מה שעבר בראשי עד כה.
את המסע שלי בתוך הקהילת הבדס"מית התחלתי מן הסתם בגיל 18, ומאז, עם כל שנה שחולפת וניסיון שאני צוברת, יחסי השליטה שלי והסשנים שנכללים בתוכם הופכים למורכבים ועמוקים יותר.
בגיל 18 וחצי הייתי בקשר רציני שכלל בתוכו בדס"מ (למרבה הפלא, לא עם מישהו שהכרתי במסגרת בדס"מית) בגיל 20 נפרדתי ממנו מסיבות אישיות ומאז אני שוב במסע חיפושים, גילויים וחוויות עד שמישהו יגרום לי לרצות להישאר עבורו icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
היד
היד • 12 בנוב׳ 2017
בהתחלה זה היה בפורנו, ראיתי ולא הבנתי מה הקטע. זה היה משהו שמעולם לא עניין אותי. לקראת גיל 40 היה לי קטע עם מישהי שאהבה סטירות על השדיים ושאני מועך לה אותם וספנקניג. אני זוכר שדיברנו על זה בטלפון כמה ימים אחרי זיון שבו קצת עשיתי את הדברים הללו ושאלתי אותה על זה והיא אמרה שהיא אוהבת אבל קיבלתי את הרושם שעברתי שם גבול. וחשבתי לעצמי אח"כ שאני לא כזה, אני לא רע! אני אדם טוב ואכפתי ושמגלה דאגה ומאוד רגיש לצרכים של אחרים אזמה פתאום עשיתי את זה? ידעתי שניפגש עוד וניסיתי לחשל את עצמי לפגישה הבאה. אני כבר לא זוכר בדיוק איך זה היה אבל לקחתי אותה טרמפ לעבודה ותוך כדי נסיעה שלחתי לה יד "מתחת לתחתונים" ואח"כ כשהגענו לחניון מתחת לבניין אז התמזמזנו ותוך כדי סטרתי לשדיים שלה ובאיזה שהוא שלב "אילצתי" אותה למצוץ לי תוך שאני גורם לה לחנק קל. היתה לנו עוד פגישה (במיטה) שבה היא הפסיקה ספנקיניג כי הספיק לה (לא יותר מחמש עד עשר מכות) ומשם זה המשיך רגיל. לא היו עוד פגישות איתה אחרי זה.
זה היה לפני כארבע/חמש שנים.
לפני כשנה וכמה חודשים התגרשתי ועזבתי את הבית ואז פגשתי אותה. הקשר התחיל כמיני (היא בעולם ה bdsm משנות הנעורים שלה והיום היא באמצע שנות השלושים לחייה היום).
דיברנו והיא באה בערב ו...וואו...כזה חיבור פיזי לא היה לי עם אף אחת בחיים! באותו ערב במיטה איך שהוא, מתי שהוא, לא יודע למה, היא סטרה לי. החזרתי לה. היא החזירה לי וכן הלאה וזה הפך להיות מין אלים. היה מעולה! אח"כ דיברנו על זה והיא ניסתה להסביר לי ומאז למדתי לקבל את זה שזה חלק ממני. היתה לנו תקופה הפכפכה שבה המין היה מעולה ואגרסיבי ולעיתים אלים (אני דומיננטי אבל מכיוון שלא הכרתי כלום והיא לא מתמסרת בקלות זה היה...אממ...שקול(?)...בקיצור לא שלטתי לגמרי אבל מסיבות נוספות שלא אפרט). ממנה נפרדתי לצערי.
בכל אופן, מאז לא היתה משהי אבל כבר חציתי את מפתן הדלת בכמה צעדים וכמו שזה נראה אני רק ממשיך הלאה. אני עדיין לא יודע איך אשלב את זה אבל אני לא רואה את עצמי מקיים יחסי מין ששליטה הם לא חלק מהם.
Lulish lola love

משתפת

Lulish lola love • 12 בנוב׳ 2017
בגיל 23 השלמתי עם זה,המשכתי לעולם הזה בגיל 19 ,כשאיבדתי את בתוליי, גיליתי שסקס כוחני יכול להיות כיף,ובגיל 23. הכרתי את העולם הזה תוך כדי הספרים של 50 גוונים,ואז למדתי את העולם הזה,את עצמי.שבדסמ עושה מצב רוח נהדר.
פלייפול
פלייפול • 12 בנוב׳ 2017
ArchAngel כתב/ה:

(נראה לי עד עצם היום הזה אני מסתכלת על גברים בצורה שונה מרוב הנשים).

די, את לא רצינית.
Kape​(שולט)
Kape​(שולט) • 12 בנוב׳ 2017
אני אעשה את זה קצר כי אני מת לישון, מתמיד ידעתי שיש לי נטייה בדסמית, אמנם בגיל קטן זה לא היה מבחינה מינית, זה היה יותר לעצבן את הבייביסיטר שלי בשביל שתעניש אותי, אחרי זה בגיל 16, כשבקשתי מחברה שלי שנתנסה בשליטה לייט, והיא הסתכלה עליי כאילו נפלתי ממאדים, לכן ניסיתי להדחיק את זה, וחשבתי שזה לא בסדר וזה מוזר, גם כשראיתי פורנו ניסיתי להמנע מסירטוני שליטה, עד לפני שנתיים כשעליתי לארץ והחלטתי לזרום עם זה, ולא להדחיק את זה כאילו זה טאבו, אם זה מה שעושה לי טוב אז למה לא?
מאז זה השתלט עליי icon_smile.gif
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 12 בנוב׳ 2017
בגדול אני חושב שיש שני סוגים של אנשים בסגנון החיים הזה: אלו שגילו אותו בשלב כזה או אחר בחייהם, טעמו וראו כי טוב ואלו שזה תמיד היה טבוע בהם. אני שייך לסוג השני.
בתור ילד, אי שם בשנות ה-80, סרטים, סיפורים ותמונות בהם מישהו קושר מישהו אחר קסמו לי מאוד. כמה היה נדיר למצוא את זה בעולם לפני האינטרנט. דוגמאות שאני זוכר עד היום: סצנה בספר "מרוסיה באהבה" (ג׳יימס בונד) בה סוהרת רוסיה מענה אסיר, תמונות של אינקוויזיציה באינציקלופדיה (הייתי מתגנב לדפדף), ומשחק באזיקים זולים מפלסטיק בערכת משחק זולה של שוטר. כמובן שלא ידעתי לתת לזה שם, אבל זה כל כך ריגש אותי.
הדבר הזה, שלא ידעתי איך לקרוא לו, המשיך גם בשנות הנעורים, בראשית שנות ה90. אז התפתח לי הפטיש (כמובן שלא ידעתי שיש בכלל מושג כזה) ל..... ברזלים בשיניים. משהו בזה היה נראה לי שונה, מוזר, סוג של בונדג׳ (עוד מושג לא ידוע אז) וגם קצת השפלה. אגב, בדיעבד היום אני מבין שהחברה הראשונה שלי גם נמשכה לתחום, אבל לא ידענו לבטא זאת במילים ובבקשות מפורשות. הכל היה כל כך מפחיד והרגיש סוטה. מי ידע שיש עוד אנשים כמוני?
את החשיפה הראשונה לפורנו מסוג זה לעולם לא אשכח: סצנה בסרט זול בשם "כלא נשים" בו אסירה נענשת על ידי תלייתה מהשיער, וחוברת בדסמ שהעזתי לרכוש בחיפה בכרמל כאשר נסעתי לצו ראשון.
רק באוניברסיטה פרץ עולם האינטרנט, וגם אז הכל נעשה בהורדה איטית של תמונות בקבוצות דיון. אבל ההשפעה הפסיכולוגית היתה מדהימה, פתאום הבנתי שיש עוד אנשים כמוני בעולם, שאני לא לבד! את השנים הללו ניצלתי לקרוא ולקרוא ולקרוא וללמוד. אני ממש מרגיש שדווקא היעדר המידיות של פורנו ברשת בשנים הללו תרמה לרמת הידע שלי בתחום.
לקח לי שנים לדבר עם אשתי על המשיכה שלי לבדסמ. אמרתי לה שאני לא יודע למה אני נמשך לזה, אני רק יודע שזה תמיד היה שם וככל הנראה תמיד יהיה. זה משהו שטבוע בי. ככל הנראה כך המוח של מחווט, זה לא משהו שבחרתי בו. שנים הרגשתי כל כך בודד, כל כך מוזר שזה מושך אותי וגם רגשות אשמה (למה שמישהו יתרגש מתמונות של יהודים מעונים באינקוויזיציה?). במידה מסויימת אני מקנא במי שמגלה את הסגנון חיים הזה היום, כמה קל לכם כאשר כל המידע זמין. במידה אחרת, פחות, כי דווקא כך קודם גיליתי את התחום ורק אחר כך הבנתי שקשור בסקס. לכן מבחינתי בדסמ זה יותר יחסים של אהבה ואמון מאשר חילופי נוזלים.
תודה שקראתם עד כאן. כל יום אני מקלף עוד שכבה ומגלה את האני האמיתי שבי. זו דרך ארוכה.