ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשמח לשמוע דעתכם

James Bondage​(מתחלף)
לפני 6 שנים • 19 במרץ 2018
James Bondage​(מתחלף) • 19 במרץ 2018
black dolphin כתב/ה:
אני מוכן לוותר על הפנטזיה. העניין הוא שאני רוצה לקיים מצוות פרו ורבו, ומאחר וסקס ונילי לא מושך אותי אני לא יודע איך אוכל לעשות את זה?

לא מכל משגל נכנסים להריון, אבל עם תזמון נכון (שניים שלושה משגלים בהפרשים של יומיים סמוך למועד הביוץ, בלי אוננות של הגבר ביניהם)*, אפשר להגיע לאחוז הצלחה גבוה למדי אצל שני בני זוג בריאים.

אז סקס ונילי לא מושך אותך. תגלה במהלך הזוגיות שלך שיש אי אלו דברים שלא ימשכו אותך ובכל זאת תעשה למען שלום בית. כמה פעמים סקס ונילי עבור כל ילד, במכלול חיי הזוגיות, זו הקרבה קטנה. מה גם שיש לא מעט נשים (אני יודע לגבי חילוניות, אני בטוח שגם דתיות) שגם הן לא חובבות סקס ונילי או בכלל.

עצתי היא, אל תוותר על בת זוג אם אתה רוצה לקיים מצוות פרו ורבו; תוותר (מספר קטן מאוד של פעמים) על הויתור על סקס ונילי. למען ההגינות, כדאי שבת הזוג שלך (או השדכן/ההורים שלה במקרה של שידוך) תדע על זה לפני שאתם נישאים, ותסכים לזה.

ומעבר לזה, אל תהיה כל כך בטוח שאתה מוכן לוותר על הפנטזיה. אצל הרוב המוחלט של האנשים, הפנטזיות האלה לא נעלמות עם הזמן, והעדר המימוש שלהן מתורגם לאורך זמן לתסכול ו/או גירושין ו/או בגידות. גם במגזר הדתי. (במינונים אחרים, אבל עדיין)

* - אני לא ממש מעודכן, יכול להיות שיש היום המלצות טובות יותר ומדויקות יותר
black dolphin
לפני 6 שנים • 19 במרץ 2018
black dolphin • 19 במרץ 2018
אתה מסכים איתי שבשביל סקס ונילי צריך שיעמוד לי? אם סקס ונילי לא מושך אותי, איך יעמוד לי ואיך אבצע חדירה ואיך אגמור?
bigdawg​(נשלט)
לפני 6 שנים • 20 במרץ 2018
bigdawg​(נשלט) • 20 במרץ 2018
"אתה מסכים איתי שבשביל סקס ונילי צריך שיעמוד לי? אם סקס ונילי לא מושך אותי, איך יעמוד לי ואיך אבצע חדירה ואיך אגמור?"

תפנטז.
איך הומואים נשואים שוכבים עם הנשים שלהם?
איך גברים בלי בת זוג מאוננים ?

באמת שאין פה שום בעייה טכנית.
אתה רוצה אשה שתשלוט עליך ? סבבה.
אבל בשביל "פרו ורבו", אין צורך.
אתה רוצה את זה בשבילך ולא בשביל הדת.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 20 במרץ 2018
באופן כללי, אני מוכרח להודות שזה לא פייר לנהל דיון עם אנשים מאמינים.

אנו יושבים להתדיין בשולחן, אני יושב עם ידיים מאחורי העורף ורגליים משוכלות על השולחן. הוא יושב בידיים משולבות ומאחוריו עומד מישהו דמיוני עם אקדח לרקה ואומר לו "תזכור, אם אתה אומר שאני לא קיים אותך ישר לגיהנום לעינויי נצח!"

קשה לנהל ככה דיון חופשי.
וחבל כי ממילא בתורה לא מוזכרים גן עדן וגהינום אחרי המוות. למזלנו יש ארכיאולוגיה ומדע שגילו לנו שזה הועתק מאוחר יותר מהזורוסתראיזם (דת עתיקה שהיתה נפוצה בתקופת התורה באזור מסופוטמיה). אבל לעזאזל ראיות ולוגיקה בריאה כשמפחיד לדמיין את ההוא עם האקדח...
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 20 במרץ 2018
זה כל כך עצוב שאתה מחפש בעצם להינשא לאישה שמראש אתה יודע שלא תרצה לשכב איתה, ורק מתלבט איך תצליח להרבות למרות זאת.
זה עצוב כלפי האישה, בעיקר. גם כי היא לא תקבל סקס, וגם (וזה פחות נורא, בעיניי, אבל הרוב לא יסכימו איתי) כי מראש אתה בעצם מחליט (לא במודע) לבגוד בה.

אחד הדברים שקשים לי בזרמים הדתיים הוא שחבריהם נדחפים להתחתן בנישואים שהם מראש אומללים, ובעיקר מאמללים את הצד השני, שלא בחר בזה.

כן, בטח שגבר חרדי שמתבטא בצורה הזו ^ ישב עם המדויטת הטרייה שלו לשולחן ויספר לה שהוא בקטע של בדסמ ולכן הוא מוכן להתחתן איתה, אבל בלי סקס שלא למטרת רבייה. ובטח שהיא תבין על מה היא מוותרת אם תיענה לו. ברור.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 20 במרץ 2018
כולם מנסים למצוא לך פתרונות, ואף אחד לא אומר לך שכנראה יש לך בעיה אמיתית שמתנגשת עם יצירת קשר משמעותי ואינטימי עם אישה, כל אישה. אף אחד גם לא אמר לך שנשים דומיננטיות, רובן ככולן, לא רוצות ולא מוכנות לוותר לחלוטין על סקס הכולל חדירה, ובכלל זה אף אחד לא אמר מילה על כך שמערכת יחסים, גם עם אישה דומיננטית, לא אומר שהיא מתקיימת 24/7. לפני שאישה היא דומיננטית, היא אישה, ויש לה צרכים של אישה. לנשלטים קל ונעים לדמיין ולפנטז שאותה דמות שואבת את כל הריגושים והצרכים שלה מכך שהיא ״למעלה״ והם ״למטה״, והם רק לא מבינים למה הם לא מוצאים את אותה ה״מושלמת״, ותולים את זה באיזו פונקציה של חיפוש ארוך יותר. קח בחשבון שרוב האנשים מחפשים קשר כזה שנים ארוכות ולא מוצאים, כי הקשר שהם מבקשים להם, בכלל לא ישים, וההבנה שלהם את האישה וצרכיה אינה מכוילת כלל עם המציאות. אני חוששת שזה המקרה גם אצלך, אבל אינני מכירה אותך טוב. זה שאתה מבקש שאותה אישה תהיה גם דתיה/ חרדית, רק הופך את כל העניין לקשה עשרות מונים, כי החיים הם לא סרטי הסקס שאתה כנראה מאונן עליהם. זוגיות זה נסיון לחיות באופן שתומך הדדית בצרכי בני הזוג גם בחולשות וקושי, משברים, תוך הקמת משפחה, ובלי אינטימיות וחברות, הבנת בן הזוג וצרכיו, תמיכה בו, קשה לעשות את זה. אולי כדאי שתשקול טיפול, לפני שאתה מתחתן ומאמלל את עצמך ואת בת זוגך לעתיד. אולי זה יעזור, או לפחות יגדיר לך את הצרכים שלך בצורה מדויקת יותר ויכייל אותך עם המציאות, כך שתוכל לקחת בחירות מושכלות יותר, בתחום הזה. בכל מקרה, בהצלחה.
אלפא-בטא​(מזוכיסט){נשלט}

בדיוק

מה שאמרה בכח המוח.
מדוייקת מאוד וחדה כתער בלהצביע על הנקודות הנכונות, ולא בפעם הראשונה icon_smile.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 20 במרץ 2018
black dolphin כתב/ה:
אתה מסכים איתי שבשביל סקס ונילי צריך שיעמוד לי? אם סקס ונילי לא מושך אותי, איך יעמוד לי ואיך אבצע חדירה ואיך אגמור?

היי דולפין,
שני נתונים שחסרים לי בדיון הזה הם בן כמה אתה ועד כמה אתה מנוסה בפועל, לאו דווקא בבדסמ אלא בסקס בכלל.

מבין השורות אני מתרשם שאתה יחסית צעיר ולא מנוסה, וזה טוב. אם אתה צעיר עדיין, טרם הגיעה העת להתייאש ולוותר. בסך הכל מה שאתה מחפש הוא מתון יחסית וגם לא מעט וניליות נוטות לכך במידה כזו או אחרת. אם אתה לא מנוסה, עוד יותר טוב, כי לא פנטזיות ולא פורנו יכולים ללמד אותך מה אתה באמת אוהב ומה מעמיד לך כמו הדבר האמיתי. בנערותי הפנטזיות והפורנו שלי כמעט תמיד היו בדסמיים, אבל כשהתחלתי להתנסות גיליתי במהרה שבמציאות ובנוכחותה של אישה מושכת אני אוהב מאד גם סקס ונילי, ועומד לי icon_smile.gif

איך למצוא וכמה קשה זה יהיה - זה כבר עניין אחר. אני לא יודע כמה ריאלי מבחינתך לבדוק את ההתאמה המינית עם בת זוג לפני הנישואים. מצטרף למי שיעצו שלא להסתיר זאת מבנות זוג מיועדות, גם כי זה הדבר ההוגן לעשות וגם כי זה יאפשר לך לדעת אם הן מתאימות לך מבחינה זו.

אני מסכים עם ג'יימס שהפנטזיות האלה לרוב לא נעלמות ואם הן אינן ממומשות, הן נוטות ליצור תסכול ומתח ביחסים. אל תמהר לוותר עליהן. אבל עיקר החיפוש, בעיניי, צריך להתמקד במציאת אדם שאתה אוהב וטוב לך איתו. ככל שתוכל גם לברר מראש את מידת ההתאמה המינית ביניכם, ייטב.

בהצלחה בחיפושים!
Adam Heart
Adam Heart • 20 במרץ 2018
כן נו, לא רציתי לחטוף את השרשור הזה ולקחת אותו למחוזות שפותח השרשור לא התכוון אליהם,
ובטח שבמקרה זה, שפותח השרשור באמת שואל שאלה שמעיקה עליו, וזוכה לתשובות ממש מוצלחות ומעוררות מחשבה.

ומראש מתוך ידיעה שלא תסכימי איתי, בכל זאת הצגתי את הדברים,
ואנסה ממש בקיצור להציג ולחדד שוב.

כתבתי שקראתי הרבה, אולי הרבה מאד פרויד, כתבתי שיש לי הרבה כבוד אליו, זה לא מהשפה אל החוץ,
לא הייתי קורא ולומד כל כך הרבה ממנו, אם לא הייתי חושב שהוא ענק שבענקים ושיש כל כך הרבה מה ללמוד ממנו,
אני אגב חושב שגם היום, כל מי שבא אחריו, עומד על כתפיים של ענק.
לעניין הספציפי שלנו ומתוך קריאה ולימוד של פרויד, בכל מה שקשור להכרות שלו עם הדת, כמו שאמרתי בפוסט הקודם,
ההכרות שלו, וממילא הלמידה שלו והמסקנות שלו, רדודים, שטוחים, מכלילים דתות רבות בערבוביה, ומונחות מטרה.
( אם חכמי הדת גם מונחי מטרה ואם לא, לא גורע ולא מוסיף כלום בנוגע לפרויד )

להמשך דבריך.
וזה דיון מאד מאד מורכב, שמצריך הרבה לימוד והתבוננות,
כאן זה בטח לא המקום לעשות את זה.
אני מרשה לעצמי לדבר בנושא, מיכוון שהנושא מאד סיקרן אותי בשנותי המוקדמות יותר, ועסקתי ולמדתי אותו באינטנסיביות.
ומכאן אני מרשה לעצמי להגיד, הידיעה של היהודי השומר תורה ומצוות את בוראו, לפחות היהודי שבאמת מתעניין ולומד,
היא ידיעה, דגש על ידיעה ולא אמונה, ידיעה ברורה מאד, ושוב, ידיעה ולא אמונה ( יש נושאים שהם אמוניים, כמו נבואות, כמו ביאת המשיח לדוגמא,
אבל זה לא הנושא שלנו כאן כרגע )
אני כמובן לא מקבל את ההגדרה שלך, 'ידיעה מעורפלת' .
ואני מניח שאת לא מקבלת את ההגדרה שלי, ידיעה מוחלטת או קרוב מאד לכך,
שוב, אפשר להרחיב מאד בנושא הזה, נדמה לי שלא הוגן לעשות את זה כאן.

וזה מביא אותנו לסיפא של דבריך,
לפסוק " וארישתיך לי באמונה, וידעת את ה' "
זה כמובן מקרב אותך מאד לעמדתי,
כאן את כבר לא חולקת על ו"ידעת את ה'", אלא
רק חולקת מה בא קודם, האמונה או הידיעה,
בכל מקרה, את קוראת כאן ציווי, "וידעת את ה'".
וזה ידיעה, בניגוד לאמונה, שמופיעה בתחילת הפסוק.

ליבי לפותח השרשור,
רק תדע, אנשים מצליחים במקומות כמו שלך, זה לא קל,
זה לא פשוט, אבל הרבה אנשים מצליחים, ונדמה לי שיש לך ביד קלפים יותר טובים
ממה שאתה מציג כאן, וכנראה שגם יותר טובים ממה שאתה חושב, אז תתעודד.

Mary Jane כתב/ה:
אגיב רק בקצרה:

פרויד כתב לא מעט דברים של טעם, לצד הצהרות והנמקות שכיום נתפשות כמיושנות וחוטאות לאמת. נראה לי שלא נכון לפטור את החשיבות של דבריו באותו מאמר כלאחר יד בשל ידיעות שאינן מעמיקות לכאורה בנבכי הדת ועמדות מוכוונות מטרה (האם הדת, חכמיהופרשניה אינם מוכווני מטרה?). הדברים שם, לדעתי, כלליים ויפים לדת ריטואלית (כדוגמת היהדות, תריג מצוות וכו).

ניסיון בהקרבה כדי לבחון אמונה ולאמתה, להוכיחה. זוהי התכלית והמטרה.

בנוגע ליחס ידיעה-אמונה, ודאי שאיני מקבלת את אותה ידיעה מעורפלת עליה אתה מצביע כקודמת לאמונה, ובטח שבפרקטיקה אצל המאמינים לא כך הוא הדבר. מאמינים המה ולא ״יודעים״, ולא לחינם. על כך יש להוסיף את הציטוט:
וְאֵרַשְׂתִּיךְ לִי, בֶּאֱמוּנָה; וְיָדַעַתְּ, אֶת-יְהוָה.
ללמדך כי לאו דווקא קודמת הידיעה, כטענתך.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 20 במרץ 2018
שוב מבסס את דבריך על ידיעה כשאינך יודע מה היא ידיעה. כמו לנסות להרכיב משפט כשמתקשים עם האלף בית.
שוב, תודה בסיוע ובהדגמה כיצד חשיבה דתית מביאה למסקנות לא קוהורנטיות ומאוד נפרדות לכל אינדוידואל. כל מאמין "יודע" דברים אחרים לחלוטין מחברו המאמין האחר, כי "הידיעה" מבוססת על תחושות בטן ולא על כללי היסק מוגדרים ומקובלים.
אין בדת שיטת אירגון מידע והסקנת מסקנות יעילה. התלמוד ניסה להציב כללים כגון גזירה שווה, קל וחומר וכו׳ המבוססים על חשיבה מיסטית נטולת ראיות ולכן לא משתמשים בכללי ההסקה המיושנים האלו כיום.
עצוב לי לראות דיון ארוך על כמה יפה הבנין, כשהיסודות שלו סדוקים ומטים ליפול בכל רגע.