צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשמח לשמוע דעתכם

ArchAngel​(שולטת)
לפני 6 שנים • 20 במרץ 2018
ArchAngel​(שולטת) • 20 במרץ 2018
בכוח המוח כתב/ה:
כולם מנסים למצוא לך פתרונות, ואף אחד לא אומר לך שכנראה יש לך בעיה אמיתית שמתנגשת עם יצירת קשר משמעותי ואינטימי עם אישה, כל אישה. אף אחד גם לא אמר לך שנשים דומיננטיות, רובן ככולן, לא רוצות ולא מוכנות לוותר לחלוטין על סקס הכולל חדירה, ובכלל זה אף אחד לא אמר מילה על כך שמערכת יחסים, גם עם אישה דומיננטית, לא אומר שהיא מתקיימת 24/7. לפני שאישה היא דומיננטית, היא אישה, ויש לה צרכים של אישה. לנשלטים קל ונעים לדמיין ולפנטז שאותה דמות שואבת את כל הריגושים והצרכים שלה מכך שהיא ״למעלה״ והם ״למטה״, והם רק לא מבינים למה הם לא מוצאים את אותה ה״מושלמת״, ותולים את זה באיזו פונקציה של חיפוש ארוך יותר. קח בחשבון שרוב האנשים מחפשים קשר כזה שנים ארוכות ולא מוצאים, כי הקשר שהם מבקשים להם, בכלל לא ישים, וההבנה שלהם את האישה וצרכיה אינה מכוילת כלל עם המציאות. אני חוששת שזה המקרה גם אצלך, אבל אינני מכירה אותך טוב. זה שאתה מבקש שאותה אישה תהיה גם דתיה/ חרדית, רק הופך את כל העניין לקשה עשרות מונים, כי החיים הם לא סרטי הסקס שאתה כנראה מאונן עליהם. זוגיות זה נסיון לחיות באופן שתומך הדדית בצרכי בני הזוג גם בחולשות וקושי, משברים, תוך הקמת משפחה, ובלי אינטימיות וחברות, הבנת בן הזוג וצרכיו, תמיכה בו, קשה לעשות את זה. אולי כדאי שתשקול טיפול, לפני שאתה מתחתן ומאמלל את עצמך ואת בת זוגך לעתיד. אולי זה יעזור, או לפחות יגדיר לך את הצרכים שלך בצורה מדויקת יותר ויכייל אותך עם המציאות, כך שתוכל לקחת בחירות מושכלות יותר, בתחום הזה. בכל מקרה, בהצלחה.

אני מסכימה עם הנכתב באופן כללי כי לצערי השקפה פנטזיונית שכזו היא בהחלט מנת חלקם של לא מעט נשלטים, אך במקרה הספציפי של הבחור הזה הצגת תמונה שחורה הרבה יותר מכפי שהיא.
לא הבנתי על סמך מה קבעת שהוא חי בסרט פורנו ומצפה שבת הזוג שלו תהיה דומיננטית מרוחקת 24/7 מבלי שהוא יתחשב בצרכיה?
הוא במפורש כתב "אני מגדיר את עצמי כנשלט במיטה בלבד", משמע הוא מגביל זה לתחומי המיטה *בלבד*.
הבחור בסה"כ אוהב קצת פייסיטינג, פוט פטיש ולהעמיד פנים שהוא פוני לפרק זמן מוגבל, הוא לא יצא בנאומי "אני עבד נרצע שמחפש מלכה קשוחה אפלה ואכזרית".
הוא לא מדבר על פנטזיית שיעבוד אלא על חתונה ובהמשך מדגיש שזה לצורך הקמת בית ומשפחה. ניכר שהוא מכוון לקשר שהוא מציאותי ושיוויני מחוץ לחדר המיטות ולא לאיזו פנזטיה.
הבעיה היחידה שלו זה היא לבצע חדירה, ולעניין הזה יש שפע פתורונות שלא דורשים טיפול משום סוג.
כמו למצוא בת זוג שחדירה אליה לא מדברת אליה במיוחד (זה לא כזה נדיר, אפשר לעשות סיבוב באתר ולראות) ויכולה להסתדר היטב בלעדיה בהנחה והיא מקבלת את האורגזמות שלה בדרכים אחרות (והוא מת על פייסיטינג, אז הוא נכס לאחת כזו), למצוא בת זוג לא בדס"מית אבל עם "ראש פתוח" ולעלות בפני את הנושא בהדרגה ואז בחדר המיטות להשיג זיקפה דרך משחק בדס"מי ואז לעבור לחדירה, או להפוך את החדירה עצמה לסשן (לחדור למישהי לא מחייב להיות אקט של שליטה שלו בה) ולעשות את זה כשהיא למעלה ומכתיבה את הקצב.
והאמת? נראה לי שיש לו בעיה בניסוח והוא הובן לא נכון, כי הוא כן כתב "סקס שבו האישה למעלה", אז אולי הכוונה שלו היא שלהיות חודר דומיננטי זה ה- turn off שלו ולא חדירה בכללי.
בהנחה וזה העניין- אז זה בכלל נהדר עבורו, כי לחלוטין יש נשים שמעדיפות להיות בתנוחות שבהן הן למעלה, ואפילו אם הן לא מעוניינות בשליטה יש סיכוי סביר שלא יהיה אכפת להן להחזיק בו בחוזקה או לשלב איזה אזיקים או כיסוי עיניים. הוא ממש לא חייב "לבצע חדירה" אלא החדירה יכולה להיות מבוצעת עליו והוא יכול להרגיש נשלט גם במצב הזה.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 20 במרץ 2018
הבעיה שאני מתייחסת אליה, ארכאנג'ל, נמצאת בדבריו כאן - "אתה מסכים איתי שבשביל סקס ונילי צריך שיעמוד לי? אם סקס ונילי לא מושך אותי, איך יעמוד לי ואיך אבצע חדירה ואיך אגמור?" ולא הפוסט הפותח שלו.
אני לא מסכימה איתך ש"הבעיה היחידה שלו זה היא לבצע חדירה, ולעניין הזה יש שפע פתורונות שלא דורשים טיפול משום סוג." הפתרון לבעיית החדירה הוא לא רק במציאת הדרך להזריע את בת זוגו. ברור שניתן למצוא לעניין הזה פתרונות (יש גם פתרונות רפואיים), אבל העניין הזה כשלעצמו, מראה כי הוא מתקשה להגיע לעוררות מינית, בקשר "נורמלי" אינטימי ואוהב שאינו משלב, לשם הדוגמה, החפצה או השפלה, או כל אלמנט של ניכור (שוב, בהנחה שהבנתי נכון את מה שהוא כותב).
חוסר היכולת הזו לקיים גם מין ונילי, חדירה, רק מצביעה בעיני על הבעיה, היא כשלעצמה רק הסימפטום. אני מתכוונת שאפשר לפתור את הסימפטום, להוריד את החום, אבל שורש הבעיה לא יפתר, ולבעיה הזו יש לא מעט השלכות על מערכת זוגית, ובכלל.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 20 במרץ 2018
זה מעניין, על הדרך אשמח לשמוע דעתכם:
נשים שולטות: איך הייתן מגיבות לו הייתן מגלות שלבן הזוג שלכן לא עומד בסקס ונילי, עד שהוא לא יכול לבצע חדירה? אם זה המצב (או היה המצב) במערכת הזוגית שלך, איך התמודדת/ם עם זה?
גברים נשלטים: האם יש לכם קושי בביצוע חדירה (ו/או גמירה) בסקס ונילי? אם כן, איך זה משפיע על מערכות היחסים הזוגיות שלכם? איך אתם מנסים לפתור את הבעיה?
black dolphin
black dolphin • 20 במרץ 2018
אני מסכימה עם הנכתב באופן כללי כי לצערי השקפה פנטזיונית שכזו היא בהחלט מנת חלקם של לא מעט נשלטים, אך במקרה הספציפי של הבחור הזה הצגת תמונה שחורה הרבה יותר מכפי שהיא.
לא הבנתי על סמך מה קבעת שהוא חי בסרט פורנו ומצפה שבת הזוג שלו תהיה דומיננטית מרוחקת 24/7 מבלי שהוא יתחשב בצרכיה?
הוא במפורש כתב "אני מגדיר את עצמי כנשלט במיטה בלבד", משמע הוא מגביל זה לתחומי המיטה *בלבד*.
הבחור בסה"כ אוהב קצת פייסיטינג, פוט פטיש ולהעמיד פנים שהוא פוני לפרק זמן מוגבל, הוא לא יצא בנאומי "אני עבד נרצע שמחפש מלכה קשוחה אפלה ואכזרית".
הוא לא מדבר על פנטזיית שיעבוד אלא על חתונה ובהמשך מדגיש שזה לצורך הקמת בית ומשפחה. ניכר שהוא מכוון לקשר שהוא מציאותי ושיוויני מחוץ לחדר המיטות ולא לאיזו פנזטיה.
הבעיה היחידה שלו זה היא לבצע חדירה, ולעניין הזה יש שפע פתורונות שלא דורשים טיפול משום סוג.
כמו למצוא בת זוג שחדירה אליה לא מדברת אליה במיוחד (זה לא כזה נדיר, אפשר לעשות סיבוב באתר ולראות) ויכולה להסתדר היטב בלעדיה בהנחה והיא מקבלת את האורגזמות שלה בדרכים אחרות (והוא מת על פייסיטינג, אז הוא נכס לאחת כזו), למצוא בת זוג לא בדס"מית אבל עם "ראש פתוח" ולעלות בפני את הנושא בהדרגה ואז בחדר המיטות להשיג זיקפה דרך משחק בדס"מי ואז לעבור לחדירה, או להפוך את החדירה עצמה לסשן (לחדור למישהי לא מחייב להיות אקט של שליטה שלו בה) ולעשות את זה כשהיא למעלה ומכתיבה את הקצב.
והאמת? נראה לי שיש לו בעיה בניסוח והוא הובן לא נכון, כי הוא כן כתב "סקס שבו האישה למעלה", אז אולי הכוונה שלו היא שלהיות חודר דומיננטי זה ה- turn off שלו ולא חדירה בכללי.
בהנחה וזה העניין- אז זה בכלל נהדר עבורו, כי לחלוטין יש נשים שמעדיפות להיות בתנוחות שבהן הן למעלה, ואפילו אם הן לא מעוניינות בשליטה יש סיכוי סביר שלא יהיה אכפת להן להחזיק בו בחוזקה או לשלב איזה אזיקים או כיסוי עיניים. הוא ממש לא חייב "לבצע חדירה" אלא החדירה יכולה להיות מבוצעת עליו והוא יכול להרגיש נשלט גם במצב הזה.[/quote]

אני מרגיש שהצלחת להבין אותי טוב, אז קודם כל כל הכבוד. מספר שאלות:
1. ״למצוא בת זוג שחדירה לא מדברת אליה״. בסופו של דבר המטרה העיקרית היא לקיים את המצווה ולכן חדירה חייבת להיות חלק מהתמונה.
2. אכן ה-turn off שלי זה להיות חודר דומיננטי ולא חדירה בכללי. אין לי באמת ניסיון לקבוע את זה בוודאות אבל אני חושב שזה המצב.
3.ההצעות שהבאת כמו להשיג זיקפה דרך משחק בדס״מי ואז לעבור לחדירה, ולמצוא מישהי שמעדיפה להיות למעלה כך שאני מקבל החדירה הן אכן הצעות טובות. הבעיה שלי היא שכדתי שמכיר את בת זוגתו בשידוך אני מרגיש שהסיכוי שלי למצוא אחת כזו שואף לאפס.
4. קשה לי להאמין שאחרי שבמיטה הייתי בתפקיד הפסיבי והנשלט, אוכל אחר כך להרגיש רגיל באינטראקציה היומיומית עם בת הזוג. במיוחד בדת שיש הגדרות ברורות שהגבר הוא הגבר והאשה היא האשה.לכן הרצון האמיתי שלי ביותר זה להצליח לעשות סקס ונילי. השאלה אם זה אפשרי. ממה שחלק ענו נראה שכן וכמובן שאני מקוה שהם צודקים.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 20 במרץ 2018
1. בהנחה וחדירה לא מדברת אליה, בכל זאת אפשר להביא ילדים לעולם. זרע אפשר להכניס פנימה גם בלי להכניס את איבר המין.
2. הניסיון בהחלט יכול להוכיח לך שזה אחרת.
3. יש משהו שמחייב אותך להכיר בשידוך בלבד? כי למשל, אתה יכול למצוא דתיה דרך האתר הזה.
בכל מקרה, גם במקרה של שידוך זה לא אבוד. הפטישים שלך לא קיצוניים ולא באמת נוגדים את ההלכה, פשוט אלו דברים שתצטרך לשלב בהדרגה ולהציג בפניה בצורה לא מאיימת.
נגיד להציע לעשות לה מסג' תמים ברגליים תוך כדי צפייה בטלוזיה ומשם להקדם, או להציע פשוט לשנות תנוחה בזמן הסקס מבלי לעשות מזה ביג דיל. זה לא כזה קיצוני שבחורה תרצה להיות למעלה, כל עוד היא לא חרדית קיצונית אין סיבה שהיא תרצה להגביל את עצמה רק לתנוחה שבה היא שוכבת כמו בול עץ.
אגב, נקודה למחשבה: האם לפנטז על סשן בדס"מי בראשך במהלך יחסים ונילים יעורר אותך מינית? כי זאת גם אופציה אפשרית.
4. כאן נכנס עניין הטיפול. אבל לא טיפול שאמור "להמיר" אותך אלא אחד שיעזור לך להבין שהמשיכה המינית שלך לא אמורה לשקף את האדם שאתה.
יש פה מספיק נשלטים שהם דוגמא חיה לגברים מאוד דומיננטים ביום-יום שבמיטה מאפשרים לעצמם להשתחרר מבלי לתת לזה לפגוע בהמשך תפקודם. אלו שני צדדים שבהחלט אפשר לחיות איתם בהרמוניה מבלי שיסתרו זה את זה, אם רוצים בכך ולומדים זאת.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 20 במרץ 2018
מה שבכח המוח אמרה. וגם מה שארקאנג'ל. וגם מה שזאלופון. וגם ביגדוג ומטאפיזי (ולא רק הם).

אני רוצה להדגיש נקודה שארקאנג'ל העלתה כבדרך אגב, ושמגיע לה קצת יותר פירוט:

אני לא יודע מאיזה זרם אתה, אבל חשוב מאוד להתרחק מכל טיפול שלא בא לעזור לך להבין את עצמך ולהתמודד, ובמיוחד מטיפולי המרה למיניהם -- ולמרבה הצער, ברוב הזרמים הדתיים, אלו הטיפולים היחידים שיש להם הכשר בתוך הזרם.

למרות מה שעשויים להגיד לך בהקשר הזה, אחוז ההצלחה של טיפולי גמילה מפטיש או נטיה מינית, ובכלל זה טיפולי המרה מכל סוג עומד פחות או יותר על אפס, ושיטות הטיפול כשלעצמן מעוררות אצלי בחילה (ואני מניח שאצל כמעט כל "אדם סביר"). כמו כל אינדוקטרינציה אינטנסיבית מספיק, ובמיוחד עם מטופל שמשתף פעולה, נראה ביום הסיום שאולי משהו השתנה, אבל בבדיקה כמה חודשים לאחר מכן מסתבר שלא. אם ינסו להפנות אותך לדבר כזה, אני ממליץ בחום לקרוא על הנושא - במיוחד על סטטיסטיקות הצלחה, בכל העולם, (ולא, הפסיכו-רב הספציפי הזה לא המציא שום דבר, זה כמו כל האחרים), ואז לסרב בנימוס בהנחה שאתה מגיע לאותה מסקנה שאני ורוב העולם המערבי הגענו אליה.

אתה עלול מתישהו להצטרך לבחור בין המימוש העצמי שלך לבין המשך השתייכות לחברה שבה גדלת (או לפחות היותך "חבר מהמנין" בה). קח את זה בחשבון. אני לא חושב שיש תשובה נכונה, ואני לא מביע שיפוט ערכי פה - אני בסה"כ מציין את ההתרשמות שלי ממצבך. אני מאחל לך שאם זה יהיה המצב, תבין אותו ותבחר בבחירה שמתאימה לך.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
black dolphin כתב/ה:

4. קשה לי להאמין שאחרי שבמיטה הייתי בתפקיד הפסיבי והנשלט, אוכל אחר כך להרגיש רגיל באינטראקציה היומיומית עם בת הזוג. במיוחד בדת שיש הגדרות ברורות שהגבר הוא הגבר והאשה היא האשה.לכן הרצון האמיתי שלי ביותר זה להצליח לעשות סקס ונילי. השאלה אם זה אפשרי. ממה שחלק ענו נראה שכן וכמובן שאני מקוה שהם צודקים.

אני לא אדם דתי בשום צורה, כך שאני לא יודע לגבי העניין של הגדרות ברורות מהו גבר ומהי אישה.
אני כן יודע שאני נהנה ממין אנאלי (לקבל) יותר מכך צורה אחרת של מגע מיני. ואשתי (המדהימה) מחדירה לי צעצועים, משתמשת בסטרפאון ואפילו עושה לי פיסטינג. עכשיו, לפי ההגדרה המקובלת, זה משמעותית פחות "גברי" מאישה שרוכבת על הגבר שלה.
ועם זאת, מעולם לא הרגשתי פחות גברי או היא פחות נשית. מעולם לא היתה זליגה של חיי המין לחיים שמחוץ למיטה (טוב, נו, מת על זה שהיא תופסת לי תתחת באמצע החיים). אף פעם לא הרגשתי איכשהו פסיבי או כמו ביומיום שלנו.
לא מוצא סיבה אובייקטיבית שאתה תרגיש ככה
כפוף
לפני 6 שנים • 21 במרץ 2018
כפוף • 21 במרץ 2018
בכלוב לא מוצאים כלה למרות שלכאורה זה המקום שבו בת הזוג האידאלית שלך הייתה צריכה לשוטט, הן לא כאן וגם לא שם.
נראה לי שדי ברור לך שפנטזיה לחוד ומציאות לחוד ושכלית אתה מוכן לעשות מה שצריך לעשות אבל אתה צריך עזרה מקצועית/טיפולית (ויכולים לעזור לך).
כאן בפורום תוכל לקבל עצות בשקל אבל זה לא מה שיוציא אותך מהבוץ. פנה למטפל/ת מוסמך, באופן דיסקרטי מבלי שהשכנים ידעו. יש לך סיכוי טוב להקים משפחה לחיות חיים "נורמליים" אם זה מה שאתה רוצה.