סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דף עמדה - *פגיעות מיניות בקהילת הבדס"מ/פטיש* – מרכז חב

ניצי המלכה המתוקה
לפני 5 שנים • 28 בספט׳ 2018
ניצי המלכה המתוקה • 28 בספט׳ 2018
כל הכבוד!!! יכולה לתבל בהומור ולומר שאני בטוחה שלרבים מהשוטרים הבדסמ לא זר icon_smile.gif אולי זה יעזור!
וברצינות, אם יש מהלך כזה, של הסברה, הייתי ממליצה להוציא הודעה לעיתונות. זה משהו סנסציוני ומשמעותי מאוד! להציע לעבוד עם דוברות המשטרה ושיפיצו לכל האתרים הגדולים, שהמשטרה, לאור התפתחויות של השנים האחרונות בכל הנוגע למסיבות מין שהפכו פופולריות מאוד, מתמקצעים ומתכוננים להענקת טיפול ייחודי/ייעודי לטובת הנושא.

זו מהפיכה של ממש, מקווה שתמיד יהיה לכם עם מי לשת"פ בצורה טובה.
המרכז למיניות אלט'
לפני 5 שנים • 30 בספט׳ 2018
המרכז למיניות אלט' • 30 בספט׳ 2018
The Great OZ כתב/ה:
איזה עוד ארגונים/מרכזים מפעיל "מרכז חברתי קהילתי בע"מ"?

מרכז חברתי קהילתי בע"מ (חל"צ) מפעיל אך ורק את המרכז למיניות אלטרנטיבית כיום. מטרות החל"צ הן לקיים שירותים חברתיים ולקדם אינדוודואלים וקהילות המתעניינים במיניות אלטרנטיבית ויחסים מאפשרים. השם שונה מ'המרכז למיניות אלטרנטיבית' כדי לאפשר לתורמים מידה של אנונימיות וגם בכדי להקל על שינו השם 'המרכז למיניות אלטרנטיבית', אם נרצה לעשות זאת בעתיד (יש כל מיני סייגים מהשם הזה).

The Great OZ כתב/ה:
שאלה נוספת:

מה זה פרוייקט safe zone?
ולמה לא שם ישראלי?

פרויקט safe-zone - יהיה פורום אנונימי פתוח לדיון בנושאים של סביבה בטוחה וביטחון במערכות יחסים. מטרת הפורום היא להפיק פעולות שיעזרו לקהילה בתחומים האלו.
זה השם שנבחר icon_smile.gif אין סיבה מיוחדת לכך שהשם לא ישראלי. ניקח את זה בחשבון לפרויקטים הבאים.
israelislave
israelislave • 30 בספט׳ 2018
מי מממן את פעילותכם?
המרכז למיניות אלט'
המרכז למיניות אלט' • 30 בספט׳ 2018
נכון להיום כל ההוצאות הוצאו על-ידי מייסד המרכז. אנחנו עתידים לאסוף תרומות מהקהילה וחלק מהשירותים שלנו אמורים גם הם לשמש למימון הפעילות.
Zohe{האיש שאיתי}
Zohe{האיש שאיתי} • 30 בספט׳ 2018
The Great OZ כתב/ה:
שאלה נוספת:

מה זה פרוייקט safe zone?
ולמה לא שם ישראלי?

למה לא שם ישראלי? כי זה מה שיצא עם הקופירייטרית.. והשם פחות מעניין, מעניין התועלת שהפורום הולך להציע לקהילה. העזרה, השיח..
אם תרצה, בתור מנהלת הפרוייקט אשמח לעניין אותך. ואשמח אם תרצה להתנדבicon_smile.gif
Zohe{האיש שאיתי}
Zohe{האיש שאיתי} • 30 בספט׳ 2018
למה The Great OZ ולא הקוסם מארץ עוץ או אוז הגדול?
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 30 בספט׳ 2018
חחח החזרת לי יפה.
להגנתי, אני לא נציג ציבור.

רציתי לשנות את השם עכשיו אבל כנראה שכחתי את הסיסמה.. icon_sad.gif