בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחזקת את כלובי על התמיכה במאבק הנשים!

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 4 בדצמ׳ 2018

דווקא כן

עוץ הגדול כתב/ה:
לענות לגופו של עניין זה לא הקטע שלך אני מבין...

מה שיצרת הוא כשל לוגי. ניצי ציינה על אישה אחת שביא פרובקטורית (יכול להיחשב אד הומינם, צריך לבדוק את הפוסט הספציפי בו מדובר)
אתה שאלת אם כל אחת תיחשב בוגדת בגלל שהיא חושבת אחרת מניצי - זו אינה המסקנה הנגזרת מדבריה, והיא הגיבה לזה.

ניצי, אני יכול להבין את עוץ. מישהי כתבה טיעונים נגד המחאה. צריך לקרוא, דווקא בגלל שאת לא מסכימה. אולי יש אמת ואת צריכה לתקן חלק מדעותייך? אלה האנשים שחושבים אחרת מאיתנו שאנחנו צריכים להקשיב להם.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 4 בדצמ׳ 2018
תשובתי מבוססת על התגובה שלה לפוסטים של אחרים בדיון הנוכחי (ראה
הערת "מיזוגן" והתגובה האישית נגד החוקרת) ועל אופי התשובות שלה באופן כללי כאן באתר לכל מי שלא מסכים איתה. ההערה (לא טיעון) הייתה על כך שהיא לא ענתה באופן ענייני לאחרים. הדגשתי את האד הומינם שלה וזה בלי להסיק שהדעות שלה לא רלוונטיות. בנוסף, מתוך ההערה שלה אפשר להבין שהיא רואה בה סוג של בוגדת. לסיכום, לא כל הערה אישית היא אד הומינם.

לגבי נושא הדיון, לא אמרתי את דעתי בשלב הזה, בקרוב אפרסם נייר עמדה בנושא: תכנית להפחתת מספר הנשים הנרצחות.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
ניצי: קודם כל תסכימי שאני לא מיזוגנית icon_smile.gif
לידיעתך אני חווה קושי מסוים עם הנתונים המוצגים, ויודעת למה?
כי מכירה הרבה גברים שסופגים אלימות מנשים, ולא מתכוונת לשליטה.
מעון לנשים מוכות? אשתו של חבר טוב וקרוב נמצאת שם עם הילד כבר חודשים, מנצלת את המדינה לקבל מגורים בחינם (נדמה לי שגם דמי כיס), כשבעלה מעולם לא היכה אותה. היא זאת שהיתה פוצעת אותו כל הזמן, בין השאר באגרופים ושריטות לפנים. ויותר מזה: מכיוון שאני מאמינה גדולה בהסתברות ולא מאמינה במקרי קיצון, אני חשה שהיא לא המקרה היחיד שנמצא שם ללא הצדקה.
אגב, גם השכנה שלי בקומה מתחתיי מכה את בעלה (והילדים), ויש לי שני חברים נוספים שחווים ניכור הורי - הסתה מתמשכת ללא עילה אמיתית פרט לפסיכופתיה של בן.ת הזוג המנכר. ואם נחשוב על זוועות כמו רצח ילדים? על פניו נראה שיותר אמהות עשו זאת מאבות, בין השאר על רקע דיכאון אחרי לידה כנראה.
ומה הפואנטה, ניצי?
שיחד עם מחיאות הכפיים שלי לכלובי, אני מסתכלת על עוד חלקים בתמונה
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 4 בדצמ׳ 2018
להסביר למה המחאה הכרחית לדעתך אפשר בדרכים יותר מבוססות ומשכנעות מאשר "כל מי שלא מסכים איתי מיזוגן/פרובוקטור נה נה נה בננה".
לא כל אי הסכמה עם טיעון שקשור לזכויות נשים זאת שנאת נשים, יש אנשים שהדעה שלהם שונה משלך ממגוון סיבות ואם היא תשתנה אי פעם זה רק בהנחה וייתחסו אליה במקום להטיח בהם אד-הומינם ולהתחמק ממענה בטענה "שהם לא שווים את הזמן שלך" כשדווקא כן פינית זמן לרדת עליהם. slave for ever דווקא צירף לינק מעניין שיש מה להגיב עליו, וחבל לוותר על הזדמנות להגיב משהו שיוכיח את עמדתך ולבזבז אותה על טיעונים שרק מחזקים את האנטגוניזם כלפיה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי דצמ' 04, 2018 6:38 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 4 בדצמ׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
להסביר למה המחאה הכרחית לדעתך אפשר בדרכים יותר מבוססות ומשכנעות מאשר "כל מי שלא מסכים איתי מיזוגן/פרובוקטור נה נה נה בננה".
לא כל אי הסכמה עם טיעון שקשור לזכויות נשים זאת שנאת נשים, יש אנשים שהדעה שלהם שונה משלך ממגוון סיבות ואם היא תשתנה אי פעם זה רק בהנחה וייתחסו אליה במקום להטיח בהם אד-הומינם ולהתחמק ממענה בטענה "שהם לא שווים את הזמן שלך" כשדווקא כן פינית זמן לרדת עליהם. slave for ever דווקא צירף לינק מעניין שיש מה להגיב עליו, וחבל לוותר על הזדמנות להגיב משהו שיוכיח את עמדתך ולבזבז אותה על טיעונים שרק מחזקים את האנטגוניזם כלפיה.

ArchAngel​, אני לא אשאל למה הורדת את הלייק מאותה תגובה של ניצי.
אבל אני כן אשאל למה עשית אותו מלכתחילה?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 4 בדצמ׳ 2018
למה אתה מתחקר אותי בפומבי על לייקים שאני עושה או לא עושה ואיך זה רלוונטי בכלל?
אתה כאילו מנסה לבייש אותי מול כולם? כי זה לא ילך לך. אתה לא "מוכיח" שום דבר מלבד קטנוניות של חיטוט בלייקים במקום להתייחס לתוכן שכתבתי.
אני לא חייבת לך הסברים, אבל בגלל שזו כבר ההודעה השנייה שלך שמנסה להכפיש אותי והגיע הזמן לשים לזה סוף: אם הסרתי לייק, אם כתבתי תגובה שמגנה את איך שהיא מתבטאת, מה יותר סביר שהתרחש? קונספירציה או שנלחץ לי בטעות?