לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה מחרמן בזה/ אנטגוניזם לנשלטים

ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 14 בינו׳ 2019
ArchAngel​(שולטת) • 14 בינו׳ 2019
מסכימה איתך. יחסי שליטה הם יחסי גומלין של תן-וקח הדדיים.
העניין הוא שקל לראות מתי השולטת שמה את עצמה במרכז, זה דיי ברור מאליו בהתנהגותה.
אבל עם נשלטים יש את תדמית "האפסיות" שהם מתחבאים מאחוריה והיא נורא מתעתעת.
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 14 בינו׳ 2019
"יחסי גומלין הדדיים של תן וקח" זה קר...
זו חברות, חלקי פאזל שמשלימים.
גם אם לא פרקט.

אחת הבעיות המהותיות היא חוסר האיזון המגדרי, בשילוב האופי הלא שיוויוני שמוטמע בעצם המילה שליטה.

או.. ביקוש והיצע בשפת התן והקח ?.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 14 בינו׳ 2019
לא כל יחסי שליטה מבוססים על אהבה וחברות עמוקה. וזה בסדר, בדיוק כמו ביזיזות בעולם הונילי.
הבסיס הוא יחסי גומלין הדדיים. קשר רגשי עמוק זה בונוס שנוצר בהמשך, אם שני הצדדים רוצים בכך.
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 14 בינו׳ 2019
פה לי יש בעיה..
אולי כי ביער הבדסמי אני ממש צועד דיי מעט זמן.
רמת האינטימיות גבוהה בהרבה בעיניי,
לכן קשר עמוק הוא סוגשל סף בתודעה, תחושה שלי.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 15 בינו׳ 2019
האנשה, סיפוק של השולטת לא עומד כנגד סיפוק של הנשלט. האדון שלי מאוד נהנה לראות אותי מתענג, אבל הוא מחליט כמה, מתי, איך בדיוק. אני תמיד נותן לו מה שהוא מצפה ממני, ולפעמים זה קשור נטו להנאה שלו ולפעמים של שנינו.
כל מערכת יחסים ניתנת לתיאור במונחים כלכליים. זה אולי נשמע קר, אבל יש גם יתרונות לשימוש בשפה הזאת. רק צריך לזכור שזו הסתכלות דרך מודל כלכלי, ולא שמערכת יחסים = עסק
Lanya Colson

Re: מה מחרמן בזה/ אנטגוניזם לנשלטים

Lanya Colson • 15 בינו׳ 2019
a little different כתב/ה:
אני פונה לשולטות כאן - זה אולי לא יפה, אבל אני פחות פונה לשולטות שלוקחות כל מה שבא ליד, ויותר לאלה שיודעות מה הן שוות.
כמובן שכולם מוזמנים לענות -

מה מחרמן בזה ש"גבר" מתחנן אלייך כל כך שתעשי לו דברים כאלה ואחרים, שתכאיבי לו, שמראה התלהבות מכך שתענישי אותו.
מה מחרמן בזה שגבר כל כך נואש שאישה תגע בו ותשפיל אותו, שהוא מסכים לכל מה שאת אומרת? שהוא מכוון אותך לעשות לו דברים מסוימים?
מה מחרמן בגברים שאוהבים להתלבש כנשים? כלומר, אני יכולה להבין את הסקסיות בכך שאישה מכריחה גבר להתלבש כאישה - שהוא לא כ"כ רוצה ועושה את זה בכל זאת, וזה רומס לו את הגבריות. אבל גבר שמכוון לשם?
משעמם אותי.
לא יותר מהנה *להביא* את הגבר לשם? שהגבר יסגוד לך מעצם היותך -את-, ולא משום שהוא רוצה כל כך שמישהי תפתח אותו מאחור ותגיד לו שהוא כלבה?
מה מחרמן בנשלטים של הכלוב? רובם (נו, לא כולם) פשוט, איך נאמר את זה, אפסים. (לאו דווקא בתור בני אדם, פשוט מעצם היותם נשלטים לא מעניינים)
ואיזה מן חומר גלם זה "אפס"? איך אפשר להביא אותו יותר נמוך ממה שהוא עכשיו? זה מרגיש שמתחילים בנק' הסיום.

נניח בבלוגים. אולי אני לא מחפשת מספיק (או בכלל), אולי פספסתי משהו - כי פיתחתי סלידה מסוימת לנשלטים של הכלוב (לטייפ הסטראוטיפי, נו),
אבל פעם כתבו כאן על *תחושות* עמוקות - על איך אישה לוקחת גבר ומקמטת אותו לחתיכה אחת קטנה שהיא יכולה ללעוס ולירוק שוב לפינה של החדר.
על איך גבר, מעצם היותו -גבר-, עם נורמות וערכים של גבר, תת-תרבות פטריארכלית - יורד על ארבע כדי ללקק את התחת של השולטת שלו (או ללקק זין, הו כן. איפה ההומואים בבית הזה).
כל הכתיבה כאן והפניות של הנשלטים גורמים לכם (הנשלטים) להראות ממש רע. ואני כנראה לא היחידה שמפתחת סלידה מנואשוּת של נשלטים בכלוב.

* מציינת שזה לא קשור למראה חיצוני. רק לפנימיות. רק לאתגר. רק לליצור כאן משהו שהוא לא האובייסט.
מה מחרמן במובן מאליו?

* אני כותבת את זה מנקודת מבט של "נשלטת" (גם זה מגוחך בעיניי, כל ההגדרות), אבל אולי מנקודת המבט הזאת קשה לי יותר להתגרות מהדגם הקלאסי של הנשלטים בכלוב, ואני מחפשת אתגר? לא יודעת.
תאירו את עיניי.

(ולא, אני לא מחפשת נשלט. לכו מפה).

הממ.
את נשמעת ונילית....
שזה לגמרי נורמלי ובסדר, אין מה להתבייש.
סווריןן
סווריןן • 15 בינו׳ 2019
אולי די כבר עם הירידה הטקסית על נשלטים ואופן הפניה הקיבוצי והלא מובחן שלהם? זה אתר סאדו. אנשים מפנטזים שנים להיות שרפרף או כלב של מישהי, נרשמים לאתר ומתחילים לפנות. אין הוראות פניה שכלובי שולח. איך, בעצם, הם אמורים לפנות לשולטת? למה שהפנטזיה שלהם לא תהיה הבסיס ליחסים עם מישהי, הרי בדיוק בגלל זה הם הגיעו לכאן, ולא לאתר היכרויות כללי...

שולטות שרואות את האדם מאחורי הנשלט, אמורות להבין זאת. מעט סלחנות לא תזיק.

מן הצד השני, נשלט שמסתובב באתר הזה כמה חודשים, כבר לא אמור לפנות כך. אם תנבחו למישהי הודעה, או תציעו לנקות את דירתה, ככל הנראה זה לא יעבוד. הן כותבות זאת פעם אחר פעם, אז למה לנג'ס?
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 15 בינו׳ 2019
עבדים או תקראו להם אפסים או מה שלא תרצו .זה זן של גברים שפועל לבד בנחישות ,ובחשאי .
אם נקח עבד ונצמיד לו צ'יפ אלקטרוני ,ונפתח את הצ'יפ אחרי 10 שנית פעילות .נהיה נדהמים ומופתעים מהיקף החוויות ,המקומות ,והאנשים ,והידע ,שצבר אדם זה .

הדימוי העצמי חובה הוא בכדי שימשיך להיות פעיל להיקף הסבב שעליו לעבור .האנשים.והמקומות .
יש כוחות נסתרים עצומים ,המניעים את מוחו ,הלך מחשבתו ,ופעולותיו של העבד .
הכוחות הנסתרים הללו ,הם נסתרים .ומעצם זאת.שהם נסתרים .
נשארנו רק על איש ואישה ומחשב ומקלדת ושאר העולם הארצי .
זה מטריקס .

אם נחדור אל מבעד לעלילת העבד .
נגלה שהו לא לבד שם .

כל עם ישראל מאחוריו .
כל צבא השדים מאחוריו
גלקסיות שלמות של מאצילים ומאצילות מאחוריו
סמאל ולילית מאחוריו
ואלוהים לימינו ,לשמאלו ,מעליו ,מאחוריו ,ובתוכו פנימה .

לצורך התפקיד שלו,והדמות .
האצילו עליו את התואר אפסון ועבד .
כשהוא יסיים את התפקיד שלו .
הוא יהיה בין המקורבים ביותר לאלוהים .

זה חייב להיות כך .
שמי שהיה פה למטה
למעלה יהיה גבוה מאוד .

הכול זה עניין של מסכים והסתרה .
יש מציאות של אנשים הרואים מבעד אל קירות .
יש מציאות של אנשיל בעלי עין שביעית
יש מציאות של אנשים המשדרים לך מסר טלפתי מהקצה השני של היקום .
יש מציאות שבמקום מסויים יושב אדם ויודע אודותיך הכל הכל כולל מה היית בסבבי חיים קודמים שלך .

אז עבדים תפקידם לפעול בחשאי כמו "רובוטים",הם חושבים שהם לבד .
אז שיחשבו ,זה מה שצריך להיות שהם יחשבו שהם לבד .

אם הם היו יודעים כמה גורמים צועדים עמם אל כל מקום
וכמה גורמים נלחמים אודותיהם בכל פעולה וצעד בחייהם
וכמה מערכות וגלקסיות ומאצילים ושדים ורוחות ונשמות ובני משפחה מדורי דורות ומלאכים מעורבים בעלילת חייהם .
או בעצם היו רואים את הלינקים שמנהלים את העולם
מעבר למסך השחור ...

וואייי ווואייי ,מה היה קורה ..
אז מה נשאר ציור .שהוא העולם.
וחיים זה גם ציור .
אבל מבעד לציור ששמו עולם .
יש את הלינקים של המטריקס .
ועבד זה חייל בנדודים שכל מהלך שלו הוא פעולה של טיל מונחה יעד מראש .

כולם מעורבבים עם כולם .כולם קרובים לכולם .כולם מכירים את כולם .גם מסבבי חיים קודמים.
כולם חושבים יחד .כולם פועלים יחד .כולם זה צ'יפים ששייכים לתוכנה אחת ויחידה.

האדם כאשר ישן על מיטתו ,אם היו פותחים לו תא במוח ,והיה רואה כמה גורמים איתו במיטה ובחדר שישן .ומי משחק לו במוח על החלומות שחולם ..
ונוגע בו וממזמז אותו בשינה ..וגונב לו זרע ואנרגיה ומידע ..
אם האדם היה יודע כל זאת ?
את החלומות שחולם מה המהות שלהם
ומה התוכן ומה חשיבותם להמשך חייו ..
היה כבר נוהג בכובד ראש ורצינות ודריכות שיא לקראת השינה שלו .
איה74

Re: מה מחרמן בזה/ אנטגוניזם לנשלטים

איה74 • 15 בינו׳ 2019
Lanya Colson כתב/ה:
[quote="a little different

הממ.
את נשמעת ונילית....
שזה לגמרי נורמלי ובסדר, אין מה להתבייש.

יש לך את זה ביותר מתנשא?

ולשאלה המקורית, גם לי אצלי חלק מהנשלטים יוצרים אנטיגוניזם, כי ההחפצה שלהם את "השולטת" ואת עצמם כלכך בוטה.
בילי ג'ין​(שולטת)
בילי ג'ין​(שולטת) • 15 בינו׳ 2019
קצת שונה.... אני קוראת הרבה כעס בין השורות שלך, הרבה דחיה ואני שואלת את עצמי למה?
למה הנושא הזה כל כך בוער בך? העניין שאת מוצאת בפורמט שהוא כביכול לא שלך מאוד גדול ודחוף.....
ואני חושבת שבגלל שכתבת ככה ישר מהלב באיזה שילוב של גועל וזעם ודחיה, לא נותר לי אלא להבין שאת רואה את עצמך שם.
האם יכול להיות שבתוכך את מזדהה עם ההרגשה הטוטאלית הזו שבה אדם מתרפס אל מול אלה (מבחינתו)?
אני במקומך הייתי בוחנת את זה כי ברור שהנושא מרתק אותך.
האם את מזדהה או אולי חושקת? כי זה ברור שיש לך משהו לא פתור עם המקום הזה שבו את מזהה נשלטים טוטאלים שאינם מחפשים מלחמה ומאבק, נשלטים שבאים נקי ואומרים בפה מלא: אני רוצה לחוות מקום נמוך, מקום שבו לא תהיה לי דאגה לתיחזוק האגו, מקום מכיל ומעניש ומחפיץ. מקום בו אמצא ביטוי לנחיתות שאני מרגיש בתוכי ורוצה לממש.

יכול להיות שזה מציק לך כי הטוטאלית הזו בוערת בך?

ולסיום אני רוצה לעוץ לך עצה, החיים האלה כל כך מסובכים וקשים לכולם, מעט חמלה וקבלה לא יזיקו. זה לא חייב להיות כוס התה שלך בשביל שתעשי מקום ותקבלי דברים שאולי לא לטעמך.
בלי לתפוס תחת, כי לדרוך על מישהו לא באמת גורם לך להרגיש יותר טוב. אבל לדרוך על מישהו שרוצה ומבקש.... זה כבר סיפור אחר.
(: