לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עובדות על תסכול גברי

איה74
לפני 5 שנים • 24 בינו׳ 2019
איה74 • 24 בינו׳ 2019
אופציה אחרת היא סירוס כימי.
איך זה שאיש לא העלה את האופציה הזו?
יש בזה אותה מידה של הגיון. החשק המיני ירד, והמחשבה של הגברים תיהיה פנויה לנסות להכיר את האדם שמולם מבלי להיות מוסך ע"י הבליטות והחורים.

ונשים עושות את זה כמה עשרות שנים, סירוס כימי = גלולות. שבאופן פרדוקסלי נועדו לאפשר מין ללא דאגה להריון אבל מורידות מאד את החשק.
האבי

Re: השיטה חייבת לך?

האבי • 24 בינו׳ 2019
טלי35❤ כתב/ה:

אשמח ממש שתציע משהו אחר שיעבוד.
#סקרנית

טלי כפי שראית מהתגובות אחרייך הפוסט הזה כבר אבוד מלהיות ענייני , ואולי זו עוד דרך להתחמק מלתת פתרון , מי יודע, תודה שהגבת היה שווה לקרוא ולכתוב את כל השטויות כאן בשביל לשמוע ממך icon_smile.gif
האמת שגם סמ ארט נורא חסר לי כאן
סמ אם אתה קורא הדעה שלך מעניינת אותי .
לילית חדשה
לילית חדשה • 24 בינו׳ 2019
זורד, צר לי,
אני לא מקבלת את הטענה שאוכל, כצורך בסיסי, שקול למין כצורך בסיסי.
נגיד ואני מחליטה לעשות ניסוי- לוקחת 2 גברים עם אותם נתונים פיזיים ובריאותיים ומספקת להם הכל או גישה להכל (עבודה, לימודים, תחביבים, ספרים, מוזיקה, סרטים סדרות חברים טיולים וכן הלאה,) אבל מגבר א אני מונעת אוכל ומגבר ב אני מונעת מין
משהו אומר לי שאחרי חצי שנה או שנה רק גבר אחד יהיה בחיים וזה לא יהיה גבר א.

אני מניחה שאתה לא אינסל ולא עונה להגדרה של אינסל (מניחה כי למיטב ידיעתי אני לא מכירה אותך) אבל הרעיון שלך הוא למעשה רעיון מאוד מרכזי בגישתם- לאלץ נשים בצורה כזו או אחרת להיות עם גברים שלא מצליחים למצוא פרטנרית.
הרעיון הזה מעורר חלחלה, גם אם הוא מיועד לגברים נשים ליליות או חתולות. פשוט מצמרר לחשוב שהמדינה למעשה תאלץ נשים להיות עם גברים (או לפי כל נטייה אחרת).

מאוד קשה לגלות אמפטיה לבעיה כשהפיתרון הוא 'תאלצו נשים לשכב עם גברים' (וכן אם התסכול המיני הוא הבסיס- אז זו השורה התחתונה של הפיתרון).
אפשר לדבר על מבנה והיררכיות חברתיות ועל תפיסות מגדריות וחברתיות ותכונות מושכות ומה לא מושך והכל
אבל לא כשזה הפיתרון שמונח על השולחן.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
התסכול מובן, ועדיין, incels - גם אם פותח השרשור אינו כזה, זה מה שעולה לראש מהטיעונים

https://en.wikipedia.org/wiki/Incel

* הערה: לא קראתי את כל השרשור, מתנצלת מראש
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 24 בינו׳ 2019
האבי
האבי • 24 בינו׳ 2019
שיר דיפ וארכ
אתם טועים ומסוכנים
אנא תתקנו את דרכם
אם לא למעננו
למענכם .

מילים האב
לילית חדשה
לילית חדשה • 24 בינו׳ 2019
בתור הראשונה שאמרה על משהו שהוא דיי אינסל בדיון הזה, חשוב לי מאוד לומר שלא התכוונתי להאבי.

הכוונה היתה אך ורק ל'פיתרון' של זורד