סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשיפה תקשורתית...

בכוח המוח{Aion}
לפני 5 שנים • 21 בפבר׳ 2019
בכוח המוח{Aion} • 21 בפבר׳ 2019
ישראליסלייב, איך זה שכמעט בכל פוסט בו אתה מגיב, אתה הופך את הדיון בו, לדיון בעצמך, בקורותיך, בפגיעותיך, ומייד לאחר מכן זה הופך ללוחמה בין המינים, עם מיליון רפרנסים כאלה ואחרים שמוכיחים כי נשים הן השורש לכל הרע בעולם. בין אם אתה צודק ובין אם לא, אולי כדאי שתתן מרווח וכבוד גם לאחרים ולנושאים שהם מעלים. עולה כאן נושא מעניין שרגישה מתייעצת לגביו, אפשר לנסות לא להסיט את הדיון.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2019
זה מדהים איך בכל פעם ש israelislave מגיב זה חייב להפוך לעוד פוסט טרחני של "מלחמת המינים". תמיד עם אותם נאומים מייגעים ששמענו כבר אלף פעם.
נו הבנו, נשים הן נוראיות ורצחניות, גברים הם קורבנות חסרי אונים, פמיניסטיות אשמות בהכל.
אפשר להתקדם הלאה ולא לחזור על אותם משפטים בכל פעם מחדש?
הבחורה בסה"כ רוצה לתת קול למה שרבות ורבים (הנה, גם גברים! עכשיו יש לזה תוקף מבחינתך?) לפניה העידו שקרה גם להם. אין צורך לשלוף טענות לא רלוונטיות בכלל לנושא על ניכור הורי וכו' ולהסית לעוד "מלחמת מינים" מיותרת.
israelislave
israelislave • 21 בפבר׳ 2019
בכוח המוח כתב/ה:
ישראליסלייב, איך זה שכמעט בכל פוסט בו אתה מגיב, אתה הופך את הדיון בו, לדיון בעצמך, בקורותיך, בפגיעותיך, ומייד לאחר מכן זה הופך ללוחמה בין המינים, עם מיליון רפרנסים כאלה ואחרים שמוכיחים כי נשים הן השורש לכל הרע בעולם. בין אם אתה צודק ובין אם לא, אולי כדאי שתתן מרווח וכבוד גם לאחרים ולנושאים שהם מעלים. עולה כאן נושא מעניין שרגישה מתייעצת לגביו, אפשר לנסות לא להסיט את הדיון.

1) הבעתי את דעתי, נתתי עצה. רגישה החליטה לתקוף אותי על העיצה שנתתי וכלל לא היתה קשורה אלי.

מאותו רגע ואילך זכותי להגיב ברמה האישית

2) למה?

כי נמאס, נמאס מהחד צדדיות בה נשים רבות רואות ומטיפות לאחרות - ואחרים - כמה הגברים רעים, כמה שהנשים תמיד הקרבנות, כמה שכל הרוע בעולם מונח על כתפי הגברים, כמה הם אלימים, ברבריים, בבונים חסרי רגש, ושכל, וגבולות, וזה בא לידי ביטוי בכל מקום אפשרי מה שבעצם מוביל לכך שבמציאות לנשים יש הרבה יותר יתרונות וזכויות, אפילו בחקיקה, בעוד הגברים ומעמדם בחברה נשחק כל הזמן.

את המלחמה בין המינים לא אני המצאתי, אבל בהחלט קרבן שלה. כאשר את ואחרות\אחרים, בוחרים לצאת נגדי, האם באותה אבחה טרחתם לכתוב לויצ"ו שדי עם ההסתה נגד גברים? טרחתם לפנות לפרקליטות ולדרוש העמדה לדין של מי שנמצאו מוסרות תלונות שקר? דרשתם שהחוק ישונה כך שגם נגד אשה ניתן יהיה להגיש כתב אישום באשמת אונס - כי הרי אונס משמעו מעשה בכפייה בעוד שהפרקליטות מתייחסת לאונס רק אם הייתה חדירה....

במקום לבחון את העוולות שהמדינה פח הזו עושה יום יום לאחיכן, לאביכן, לחברים שלכם, אתן בוחרות לתקוף את השליח כי בסה"כ מאד נוח לכן בעמדה שבה מסירים מעליכן כל אחריות למעשיכן, שמים אתכן במקום "מרומם וטהור", נותנים לכן הנחות והטבות רק בגלל מגדר ולא ע"ס מעשיכם...

אתן בעצם מקדשות אפליה - כי היא לטובתכן.

אהה, עוד דבר קטן... כנראה שהאתר הזה מלא בזכרים שבחיים לא יעזו לומר לכן את מה שהם באמת רוצים להגיד... אז הם פונים אלי בפרטי... כנראה שאתן קצת יותר מדי מחוברות לפנטזיה ופחות מדי למציאות.

לא טוב לך עם התגובות שלי? דפדפי הלאה, זה מה שאני עם 95 % מהפרופילים הפומפוזיים והנרקיסיסטיים שלכן.
איה74
איה74 • 21 בפבר׳ 2019
מודה, אני חתומה על התוכנית האסטרטגית למלחמת המינים הזו!!!

יחד עם הפרוטוקולים של זקני ציון.

אז כדאי שתתחבא!
סבלני44
סבלני44 • 21 בפבר׳ 2019
האמת התשובה שלי מתחלקת לשניים
ראשית בהצלחה-זאת הדרך שבחרת לטוב ולרע זאת דרכך...בהחלט מבחינת מוסר יש לך זכות מין הצדק להלחם את מקומך האישי-שיהיה בטוח ומוגן .הצלחתך היא הצלחת הכלל מתוך כוונה שהדבר יתרום למרחב בטוח יותר.

החלק שני של התשובה-את על הגדר עבור עצמך ולא עבור אף אחד-...אף אחד לא ביקש או רוצה שתפתחי לאור מה שקורה בעולם הבדסמ...המלחמות הם שלך וגם ההשלכות של המעשה...ברמה האישית אומר מי שבחזית תמיד סופג יותר אש...(בעיה של מי שבוחר להיות בחזית).

מאחל לך הצלחה -תמיד!
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 21 בפבר׳ 2019
ישראליסלייב, זה לא קשור לזה שטוב לי או פחות טוב לי עם התגובות שלך. אני חושבת שאינך מכיר אותי או את דעותיי, חלק מהדברים שאתה טוען להם בהחלט מקובל עלי (כאישה ובעיקר כאדם), חלק אחר פחות. יחד עם זאת, לגנוב כל דיון שאתה נוכח בו, למקומות האלה, מרגיש לי, בכנות, סוג של בריונות, שאתה מכשיר עם שנאת/חשש מנשים. גם ההתבטאויות הן אלימות ומזלזלות, שלא לצורך, ואני בטוחה שזה לא מושך אל חייך אור ואהבה, אלא קשיים ותסכולים. חשבתי שכדאי לומר לך את זה, בחוכמתך תעשה או לא תעשה בכך שימוש.
israelislave
israelislave • 21 בפבר׳ 2019
בכוח המוח​(שולטת){Aion}

1) אם תבדקי את השרשור אני בטוח שתגלי שהפוסט הראשון שלי היה ממוקד בעיצה בלבד ושום דבר שקשור אלי.

רגישה בחרה לתקוף אותי אישית.

הגבתי בהתאם.

2) אינני "גונב" דיונים. אני כותב את שעל דעתי - הבחירה של אחרים להגיב לדבריי אינה בידי. למעשה מי שגנב את הדיון הן אלו שבחרו להתייחס לתגובתי.

3) אין בי ולא יהיו בי "שנאת\חשש מנשים". כל חיי סגדתי לנשים, אמי הייתה אשה, אשתי, אהבת חיי, גם אשה. אני שונא, וחושש, ומזהיר מפני תהליכים חברתיים שמתרחשים ומפחידים אותי מאד מאד.
טיזרית אורבנית
טיזרית אורבנית • 21 בפבר׳ 2019
כל הכבוד לך על האומץ ,
זה מעשה חשוב למען נשים אחרות שאולי אין להן את האומץ הדרוש להתלונן ,
זו זכותך המלאה להחשף ולחשוף את הצד שלך כפי שחווית אותו .

אני לא חושבת שזה משליך על ׳ הקהילה׳ הטרדות מיניות יש בכל מקום .

בהצלחה
הכי רגישה שיש
הכי רגישה שיש • 21 בפבר׳ 2019
הכי רגישה שיש כתב/ה:
israelislave כתב/ה:
בוקר טוב רגישה.

בהנחה שכל מה שאת אומרת אכן קרה עובדתית ולא מדובר "תחושות" או "הרגשתי כאילו ש..."

אזי

הנה השנקל שלי.

כמה חבל שבעולמנו הקרבן יותר מתבייש מהפושע.

ולעצם הדברים. השאלה היחידה שאת צריכה לשאול את עצמך היא במה זה יועיל ---- לך ---- !!!!

אף אחד מאתנו לא יכול לעשות את חשבון הפלוס והמינוס, תועלת מול מחיר, החיים ביום שאחרי היציאה הפומבית, ההשפעה על פרנסה, חיי משפחה וחברה, קרבה ל"קהילה" ועוד.........

בהצלחה כך או אחרת.

בדיוק , אבל בדיוק בגלל תגובה כמו שלך!!! בול אבל.

עצם התהייה שלך אם באמת עברתי את מה שעברתי או אני מדמיינת!
עצם הפחד לטפל בזה כמו שצריך.
עצם זה שבכלל יש שאלה של תועלת מול מחיר!!!!! מחיר כבר שילמתי תאמין לי.

ותעשה לי טובה או בכלל כולכם, מה זה יציאה פומבית? ההשפעה על פרנסה? קרבה לקהילה? תגיד רצחנו מישהו? ביתרנו גופות של אנשים ? אנסנו תינוקות? אולי קצת פורפורציות? אנחנו בתור קהילה יותר גרועים לפעמים מהחברה בחוץ.

אנחנו עושים מזה יותר גרוע ביחס שאנחנו מתייחסים אל עצמנו, אנחנו ממגדרים את עצמנו , אנחנו מבדילים את עצמנו, זה יותר גרוע ממה שעברו הגייז. אם אנחנו מסתכלים על עצמנו בצורה כל כך קיצונית ונבדלת מהחברה הונילית - מה אתה מצפה שהם יחשבו עלינו?!

יקירי ,
אני עוקבת כל היום אחרי המתרחש פה ויש לי הרבה מה להגיד לך אבל אנצור את לשוני, אבל אשאל אותך כך, איפה במה שכתבתי "נכנסתי בך אישית" ?! כתבתי באופן כוללני על כולנו כחברה. למה אתה מחפש במה כדי להתבטא באופן כזה? על איזה צורך בדיוק זה עונה לך? ואם יש לך צורך כזה תפתח פוסט משל עצמך .
ואם היית איש כל כך חכם מלומד ואינטילגנט כמו שאתה מתיימר להרשים פה , היית קורא קודם כל את הבלוג שלי, היית קורא את יומן המסע שלאחר הפגיעה ששיתפתי פה מול כולם ומבין מה עברתי, יום יום ושעה שעה במשך שבועות רבים, אולי אז , אדם בגילך היה מראה קצת איפוק ואמפטיה לסיטואציה שאני נמצאת בה , מאידך בחרת לנהל מערכה אחת שלמה נגדי ונגד נשים בכלל. תודה לך שהשתמשת בבמה שיצרתי לעצמי על מנת לקבל קצת חיזוקים וקצת חום ואהבה והפכת (גם פה) את הסיטואציה לאלימה .
שיהיה לך אחלה וויקאנד ואני אשמח מאוד אם תפסיק לאלתר את השרשור המיותר שלך בפוסט שלי.
תודה.
OR1977
OR1977 • 21 בפבר׳ 2019
בהצלחה יקירה, לא להתרגש מחכמי חלם.

מי שצריך להיות איתך יהיה איתך תמיד,

מחזקת אותך ❤️