סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיה בפרופיל או בי ?

Aya'ss​(טרנסית נשלטת)
לפני 5 שנים • 1 במרץ 2019

בעיה בפרופיל או בי ?

אז ככה אני מרגיש שהצלחתי להציג את עצמי האמיתי בפרופיל שלי כדי "שיכירו" אותי קצת ובמה אני מאמין. בזמן האחרון אני מרגיש אולי שהניסוח/העמוד עצמו מרתיע או אפשר להגיד מרחיק אתכן.
אולי התוכן מוגזם מידי או נפוח מידי או מתיימר (כמובן שיכול להיות שסתם לא יצא שמישהי התחברה אלי) ואני רוצה לדעת מה לתקן או מה אני צריך להוסיף/להוריד.
תודה מראש למי שמוכן/ה לעזור
שלגי
שלגי • 1 במרץ 2019
מה הבעיה להחליף את הכינוי?
נכנסים בהגדרות להחלף כינוי (או משהו כזה) ומחליפים
קח בחשבון שאחרי שמחליפים יש פרק זמן שבו אי אפשר להחליף שוב, אלא אם פונים לכלובי ומבקשים.
עוץ הגדול​(נשלט)

Re: בעיה בפרופיל או בי ?

עוץ הגדול​(נשלט) • 1 במרץ 2019
ItsEden כתב/ה:
אז ככה אני מרגיש שהצלחתי להציג את עצמי האמיתי בפרופיל שלי כדי "שיכירו" אותי קצת ובמה אני מאמין. בזמן האחרון אני מרגיש אולי שהניסוח/העמוד עצמו מרתיע או אפשר להגיד מרחיק אתכן.
אולי התוכן מוגזם מידי או נפוח מידי או מתיימר (כמובן שיכול להיות שסתם לא יצא שמישהי התחברה אלי) ואני רוצה לדעת מה לתקן או מה אני צריך להוסיף/להוריד.
תודה מראש למי שמוכן/ה לעזור

אחלה פרופיל.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 1 במרץ 2019
גם בעיני פרופיל טוב, ואתה עובר בו מעניין וחמוד. זה לוקח זמן לכולם, סבלנות.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 1 במרץ 2019
הפרופיל שלך סבבה (וממש ממש חמוד icon_smile.gif ). אבל אפשר לנסח אותו בצורה קצת יותר ממוקדת, עם פחות בלבול, הערות ביניים ומשפטים שהרעיון שלהם חוזר על עצמו, שמאריכים אותו שלא לצורך.
זה יציג אותך בצורה רצינית יותר, של אדם שיודע מה הוא רוצה ולא של ילד מבולבל.

כמה נקודות לשיפור:
* אל תכתוב "כמובן שיש עוד דברים אבל אני לא רוצה יותר מידי לחפור על עצמי"- אם אתה רוצה לא לחפור, פשוט תצמצם את הטקסט, תוסיף וכו' בסוף הדוגמאות במקום לפרט יותר מדי.

* אל תפרט על דברים מובנים מאליהם כמו "אוהב להתלבש יפה" או "אוהב לעבוד". אם עולם האופנה הוא חלק מהותי בך, תציין את זה בעזרת שם תואר מעניין, אם יש לך עבודה מסקרנת שיש לך תשוקה אליה תציין את זה. אם לא- אז אין טעם להוסיף.

* אל תתנצל על מה שאתה כותב. למשל אל תכתוב "לפי מחמאות שקיבלתי. לא מהערצה עצמית או משהו כזה."- בהנחה ואתה מרגיש שהמשפט יכול להתפרש כך, פשוט תנסח אותו אחרת.

* תנסה לצמצם משפטים ארוכים למונחים, כלומר, במקום לכתוב "אוהב ללכת לים לשחות ולצלול" יכולת לכתוב שאתה שחיין או צוללן.
תנסה להעשיר את השפה, להשתמש במילים מגוונות, ולא רק לכתוב "אני אוהב..." או "אני עושה...".
לכתוב משהו כמו "שחיין עם חיבה לים" נשמע הרבה יותר רהוט מ"אוהב ללכת לים לשחות ולצלול".

* אל תכתוב משהו כמו "...מזה שאני רוצה/מבקש/ויעשה" כי חוזר על עצמו (וגם כי בגוף ראשון, מילים בעתיד מתחילות בא' ולא בי') אז תשתמש במילה אחת שיכולה לסכם את מה שאתה רוצה להגיד.
כנ"ל לגבי כל הפעמים שאתה מציין שאתה אוהב לשרת, זה מובן כבר מהפעם הראשונה.

* יש לך הערות ביניים ארוכות שאתה כותב בסוגריים כמו: "שככה אני אעשה לשולטת שאני אתאים לדרישותיה, לא מצפה שלשולטת תהיה תשוקה לרצות אותי כי אני אישית מרוצה כשהצד השני מרוצה אלא שתדע לעשות מה שהיא רוצה ולדעת להרים ולהאצים אחרי שהיא מפילה".
עזוב את זה. זה יוצא מסורבל. מי שתכיר אותך תדע את זה לבד.

* בגבולות, עזוב את כל השטויות האלו של "בעלי חיים" ודברים הזויים שאף אדם סביר במילא לא עושה בסשן. זה מרמז על זה שאותו אחד חסר ניסיון ולא טרח לחשוב ולו קצת על הבדס"מ שלו אז הוא פשוט זורק את הדברים הכי הזויים שעולים לו לראש. תחשוב על סשן סביר ומה לא היית רוצה לעשות בו- למשל כתבת בלי סאונדינג (ניסוח מוצלח יותר ל-"להכניס דברים לזין") וזה אחלה.
    התגובה האהובה בשרשור
abir
abir • 1 במרץ 2019
שמע, קיבלת פה משובים מהטובות ביותר שיש כאן.
לא כל כך אחד מצליח לקבל כזה משוב, כנראה שמשהו בך נגע בהן והן מצאו מקום להשקיע בך.
אבל אתה צעיר מאד. ממליץ לך לצאת מכאן ללכת לחיים הרגילים , למצוא לך בת זוג קינקית ואם תרצה תחזור לכאן בעוד כמה שנים בשל יותר ומבוגר יותר בגיל.
השהיה כאן כגבר צעיר מאד ככל הנראה תגרום לך לתסכולים רבים. הסיכוי שלך למצוא מישהי מתאימה לא גבוה (בלשון המעטה).
מצטער אם אני הורס לך איזו פנטזיה , אבל תאמין לי שאני בעדך.
המלכהx​(שולטת)
המלכהx​(שולטת) • 1 במרץ 2019
יש לך אחלה פרופיל..קצת חופר לטעמי.

תרווח בין הפסקאות..זה נראה עמוס ולא עושה חשק לקרוא.

קצר משפטים. הורד כל מה שלא מוסיף להבנת המשפט.

בהצלחה