סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היי אחיות..

ruth
לפני 4 שנים • 26 ביוני 2019
ruth • 26 ביוני 2019
איזה כיף לכן..
לא עולה כסף ואפילו לא מאמץ,
להכפיש ולהשמיץ, ככה סתם..
רק כי את יכולה..
מישהי ניסתה לפנות ולברר אם יש כאן התחזות לפני שמפיצה רעל לכל עבר?
וכן, אני אישה. וכן, אני לא מצליחה למצוא לבד
קבוצות כאלו כי אני לא "גרה" בעולם הוירטואלי בפייס ובאתרים כמוכן..
לא מוכנה להשקיע מאמץ. לכן רציתי עזרה.
מה הפסול בזה??
ומפגשים של קהילה מעולם לא עניינו אותי.
זה לא הופך אותי למתחזה.
קצת נימוס והגינות. קשה???
סנדרה מכשפה קוסמת​(שולטת)

גם אם זה אכן מתחזה

אני ממש אשמח לפתוח קבוצת ווצאפ
של נשים בלבד!!!

עדיפות לשולוטות ונשלטות... להעלות סוגיות ואפילו להכיר קצת יותר לעומק מהניק והטייטל. ובשלב יותר רחוק "אלוהים ישמור" אפילו לארגן מפגש חברות... מי בעד?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 26 ביוני 2019
אף אחת לא תכניס אותך לקבוצה רגישה ואינטימית אם אין לך שום רקורד.

את פרופיל שנפתח לפני חודש (וזה שכתבת "חזרתי" לא מוכיח שבאמת היית פה עם פרופיל ותיק), זאת ההודעה היחידה שלך בפורום, ובניגוד לפרופילים של מרבית נשות הכלוב, הפרופיל שלך די קצר, שטחי וחסר בו תוכן לגביך מלבד זה שאת סקסית ומחפשת שיחות רטובות עם נשים (ולטענתך בלי גבולות- משהו שדי מדליק נורה אדומה)- כל אלו כמעט תמיד סממנים של פרופיל פקטיבי.
(ואמנם לא חסרות בכלוב נשים עם פרופיל מקוצר, אבל לאלו כמעט תמיד יש היסטוריית הודעות בפורום או בלוג שמחליף את הצורך בהצגה עצמית בפרופיל).

את אולי יכולה להיות מקרה יוצא מן הכלל, אבל אם מעולם לא השקעת מאמץ בלהכיר כאן בצורה ידידותית ולו אישה אחת שיכולה להעיד עליך, אם לא ראו אותך פעילה בשום קבוצה ברשתות החברתיות מהפרופיל האמיתי שלך, אם מעולם לא נפגשו איתך ואין שום הוכחה ממשית שאת אישה אמיתית את לא תכנסי לקבוצה אינטימית של נשים.
אי אפשר להסתמך רק "על המילה שלך" בדברים האלו, יש כאן יותר מדי מתחזים והם רק משתכללים עם הזמן.
אי אפשר לסמוך יותר על הבטחות, אפילו לא על תמונות (כי הן יכולות להיות מועתקות בקלות מאינסטגרם של איזו אמריקאית או אפילו של ישראלית לא מודעת), אז את כן תצטרכי להשקיע מאמץ ולצבור רקורד מסוים בקהילה בשביל לזכות פה באמון של נשים.
ואת יודעת מה? גם אם את באמת אישה זה לבדו לא מוכיח שאת יכולה לשמור סוד ולא להפיץ הלאה את התוכן שתחשפי אליו. צריך משהו להתבסס עליו בשביל לקבוע את אמינותך וזה לא יקרה דרך פרופיל שנפתח לפני חודש.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 26 ביוני 2019
ארצ', בכוונה לא כתבתי לה הסבר לחשדות. אני לא חושבת שנכון לחשוף במקום פומבי את הדרכים שבהן אנחנו מזהות מתחזים.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 26 ביוני 2019
אני לא חושבת שגליתי משהו שלא ידוע. פרופילים חדשים, ריקים ושטחיים תמיד מעוררים חשד.
ובעיקר, לא חשפתי על סמך מה אנחנו *כן* מזהות שניתן לסמוך על אנשים.
זה אחלה והכל שהיא תנסה להיות פעילה ולצבור רקורד, אבל אם היא לא באמת אישה היא לא תדע מה עליה לעשות וחוסר האותנטיות יבוא לידי ביטוי.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 26 ביוני 2019
אחותי רות אל תקחי את זה אישית. בקבוצה סודית שמספרים בה סודות אינטימיים על אחרים חשוב לבחור בקפידה רק אנשים שיודעים לשמור סוד. אמינות היא מעל הכל.