סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צמצום

ivy​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 26 בנוב׳ 2019
ivy​(נשלטת) • 26 בנוב׳ 2019
היית ממשיך ל-ז.
ואז אולי כבר לא היית רעב.
ivy​(נשלטת)
תודה! בזכותך נשלטת אחת תהיה רעבה פחות
מקשיב​(שולט)
מקשיב​(שולט) • 26 בנוב׳ 2019
לא מטוב לב. פשוט לא הטעם שלי. רק תבדקי תוקף לפני.
ivy​(נשלטת)
עם החמיצות הזו, כדאי שאתה תבדוק תוקף.
תמשיך לעשות לעצמך שירות דוב, אחר כך אל תתבכיין שלא מגיעות האדומות.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
מקשיב כתב/ה:

א. לא אמרתי שנשים לא פונות לגברים.
ב. אין מה להשוות בין כמות הפניות.
ג. לא דיברתי על שולטי העל שאין להם זמן לעבור על הפניות הרבות המציפות את תיבת המסרים שלהם ולכן מחזיקים שתי שפחות מסרים שאין להן זמן לסשנים עם שולט העל עקב עומס הפניות.
ד. הטייטל של הפוסט הוא צמצום ולא ביטול. מי שמעוניינת בביטול שתשנה בהגדרות את האפשרות לקבל פניות חדשות.
ה. לציין מצב משפחתי ואם תפוסה או לא, יכול לצמצם פניות מגברים מסויימים. גם זה משהו.
ו. בוקר ואני רעב.

ענו לך שציון, גם אם כולל סימן קריאה, אינו מצמצם את כמות הפניות, אלא אם 999 פניות במקום 1000 נחשב בעיניך צמצום. ואם באמת רצית להגיד שכשנציין דבר מה בפרופיל נקבל על כל אלף פניות לא ענייניות פניה אחת פחות, אז אתה צודק. אבל לצערי ההבדל המינורי הזה אינו פותר את הבעיה.

בקיצור, סליחה שבלבלנו אותך עם העובדות. התאוריה שלך אינה משקפת את המציאות ואם ההסברים שלנו לא נראים לך אמינים, אתה כאמור מוזמן לפתוח ניק של אישה, לציין שאתה נשואה עם שמונה ילדים, מתגוררת במאדים, לא נמשכת מינית לבני האדם, לא מעוניינת בפניות לשם הכרות ונמצאת בכלוב כחלק מתהליך גמילה משרבוטים אווילים על קירות תל אביב. ותבדוק בעצמך עד כמה הצטמצמה כמות ה״קראתי בעיון את הפרופיל שלך ואני ללא ספק עונה על מה שאת מחפשת״.

בהצלחה 🌷
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 26 בנוב׳ 2019
מקשיב כתב/ה:

ה. לציין מצב משפחתי ואם תפוסה או לא, יכול לצמצם פניות מגברים מסויימים. גם זה משהו.

אבל נשים פה כותבות לך אחת אחרי השניה שזה פשוט לא עוזר.
הפניות ממשיכות לא משנה מה תכתבי בפרופיל.
את יכולה לכתוב שאת תפוסה, נשואה, לא מחפשת, לכתוב בקילור את הניק של השולט/נשלט/בן הזוג שלך, לכתוב בקילור הזה את המילים "לא מחפשת" בשביל שעצלנים טוטאליים שלא קוראים פרופילים יראו את זה כבר ליד הניק שלך... ועדיין את תקבלי הודעות.

והתלונות של נשים באתר מעולם לא היו סתם על הודעות מרובות אלא כאלו שהזלזול נודף מהן.
מעולם אף אחת לא התלוננה על הודעה של מישהו שבאמת העריך אותה ורצה להכיר אותה בשל כך, שבאמת ניסה לעשות משהו טוב אבל בתום לב לא שם לב לאיזה פרט בפרופיל שלה.
תאמין לי שאף אחת לא עושה ביג-דיל ממישהו ששלח הודעה מכבדת ובטעות לא שם לב שהכותבת תפוסה כי זה היה כתוב אי שם בין השורות.
מה שכן מעצבן נשים זה כשברור שהכותב זילזל בבקשות שנכתבו באותיות אדומות בולטות, כשהכותב שלח איזו הודעת העתק הדבק שמעידה שהוא אפילו לא טרח להיכנס לפרופיל בשביל לדעת למי הוא פונה, כי הוא לא באמת מכבד אותה אלא כי עומד לו הזין והוא רואה בה פונקציה שהוא זכאי להשתמש בה.

אתה נותן פה קרדיט ענק לפונים האלו, רק בגלל שכשאתה פונה אז אתה טורח לקרוא פרופילים ונמנע מלשלוח הודעות לתפוסות ולכן את מניח שגברים אחרים פועלים פה כמוך, אבל רובם לא.
וזה כל כך נוח לגברים פה לא להבין על מה נשים מתלוננות, להניח שזה פשוט כי הן מפונקות או בררניות, שאם הן רק יכתבו את "הדבר הנכון" בפרופיל אז לא יפנו אליהן יותר, אז אולי הן בכלל אוהבות את כל "הצומי" הזה.
גברים חושבים שבגלל שהם בדר"כ לא בצד המחוזר אז "הלוואי עליהם" להיות בנעליים שלנו ולקבל מלא פניות. אבל מה שהם לא לוקחים בחשבון זה איזה סוג של פניות אנחנו מקבלות וכמה שהן לא מחמיאות.

אז האמת היא כזו: רוב האינבוקס שלנו מורכב מגברים שפשוט הגדירו שרשימת המחוברים לאתר תציג להם רשימה של פרופילים נשיים בלבד, ואז הם מקליקים על ניקים רנדומלים שמופיעים על המסך, כשאפילו את הניק עצמו הם אפילו לא טורחים לקרוא עד סופו (ולכן יש הרבה פעמים שלא זוכרים שפנו אליך ושולחים לך את אותה הודעה למרות הסירוב, או שולחים לך "העתק הדבק" עם פרטים שרלוונטים לפרופיל של האישה הקודמת),
ושולחים להן את הפנטזיות שלהם או הודעות מציקות של "היי" בלתי פוסק או "אפשר לשאול אותך משהו?" שאחרי שתשתכנעי לענות עליהם הם יפילו עליך פנטזיה שאת לא מעוניינת לשמוע.

נשים אמנם זוכות ליותר פניות אבל רוב הפניות גסות רוח. אף אחת לא באמת מוצפת בבני זוג פוטנציאלים אלא בסכנות פוטנציאליות.
להיפגש עם גבר שלא מסוגל להתאפק טיפה כשהוא חרמן ולכבד אותך אפילו ברמה הטקסטואלית מנבא סכנה פיזית עבורך במציאות.
במציאות הוא ישלח אליך ידיים ולא מילים, במציאות לא יהיה לך כפתור "חסום" שיעלים אותו כשיסרב להקשיב לך כמו שעשה עד כה בטקסט.
אז מתוך כל הפניות האלו אנחנו מסננות את כל ההזויים, ואז נשארות עם רשימה מאוד מצומצמת של גברים. שאחרי שמורידים ממנה את אלו שאמנם כיבדו אבל אין בנינו התאמה בפרטים עקרוניים, אז הרשימה מצטמצמת עוד יותר ברמה שאת נשארת עם גבר אחד או שניים שגם איתם אין תעודת ביטוח ואולי אחרי כמה דייטים תגלו שזה לא זה.
אז וואלה, בסופו של דבר המצב של נשים וגברים די זהה באתרי הכרויות. נשים לא באמת משיגות את כל מי שרק בא להן, בדיוק כמו גברים. רק שגברים לפחות לא מוטרדים בתהליך (הרבה פחות מנשים, זה בטוח).
מקשיב​(שולט)
מקשיב​(שולט) • 26 בנוב׳ 2019
Ivy poison כתב/ה:
עם החמיצות הזו, כדאי שאתה תבדוק תוקף.
תמשיך לעשות לעצמך שירות דוב, אחר כך אל תתבכיין שלא מגיעות האדומות.

אני יודע אני יודע. רק לנשים יש חוש הומור ורק להן מותר להסתלבט.
תודה על הדאגה לאדומות שלי.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 26 בנוב׳ 2019
מקשיב, כוונתך טובה, אבל נשים בכלוב לא באמת יכולות לצמצם את כמות פניות הספאם אליהן, כי רוב הפניות לא קשורות אליהן בכלל. רק שינוי פונקציונלי באתר יכול להשיג את המטרה הזו. לו הייתי אישה, הייתי מבקש הגבלה של מספר ההודעות שניתן לשלוח למי שאינו מוגדר כחבר שלך באתר, או הוספת תיבת ספאם שכל משתמש יכול להגדיר אילו פניות יגיעו אליה בהתחשב במאפייני הפנייה (למשל אם היא כוללת פחות מ-20 תווים או את המילה "כלבה") או הפונה (למשל אם אין לו בלוג או שהפרופיל שלו ריק או שהוא כבר שלח הודעות ל-10 פרופילים שונים בשבוע האחרון). בהעדר כלים כאלה, החוויה הנשית פה נראית לי די בלתי נסבלת ולפעמים אני מתפלא שעוד יש כאן נשים שלא התייאשו.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 26 בנוב׳ 2019
[quote="ArchAngel"]
מקשיב כתב/ה:

אז וואלה, בסופו של דבר המצב של נשים וגברים די זהה באתרי הכרויות. נשים לא באמת משיגות את כל מי שרק בא להן, בדיוק כמו גברים. רק שגברים לפחות לא מוטרדים בתהליך (הרבה פחות מנשים, זה בטוח) .

אולי לא משיגות לחתונה/קשר מונוגמי/כל מה שקשור למחוייבות או השקעה.

אבל לסקס/סשן מזדמן או יזיזות / פוליגמיה, כמעט כל בחורה, גם אם היא באחוזונים התחתונים של האטרקטיביות יכולה להשיג גבר באחוזונים העליונים של האטרקטיביות באפס מאמץ.

ההיפך זה בחיים לא יקרה.