בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם המיינסטרים הפמיניסטי יוצר דיכוי מיני וקינק חדש?

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 4 שנים • 11 בדצמ׳ 2019
כשרון טבעי כתב/ה:
פלוס, אני הוספתי גם את הטענה הפשוטה מאוד, שהמגמה אינה תרבותית אלא ביולוגית לחלוטין. כשאומרים שהמגמה ביולוגית, מתכוונים שסביר להניח שגם הטיפוס הנדיר, ביולוגי. רוצים רק להגיד שההתפלגות עצמה, כלומר הנדירות של הטיפוס הנדיר, היא ביולוגית. שלא במקרה ההתפלגות אינה סימטרית - אלא מסיבה אבולוציונית פשוטה שאפשר לבסס אותה. וכנ"ל, אגב, לגבי גייז וכל נטיה. כשאומרים על נטיה מסויימת "היא נטיה טבעית של המין האנושי", לא מתכוונים שהטיפוס הנדיר היא "לא טבעי", אלא, שהוא לא שכיח ושהנדירות נובעת מסיבות ביולוגיות.

אז בבקשה תבסס את הטענה ה״פשוטה מאוד״ שלך שגבר פסיבי הוא חריגה מאותה המגמה הביולוגית. לא תרבותית, אלא כפי שציינת — ביולוגית.
להזכירך ש״חתולות מכופפות את הגב וכלבים עולים על כלבות מיוחמות״, זאת הוכחה שלא עבדה לך בפעם שעברה. נסה משהו אחר.

מכיוון שהצבת את הטיעון הזה במרכז כל הפוסטים שלך עד כה, זה המינימום שאתה מתבקש לעשות כדי להפוך את השיח הזה לדיון.
israelislave
לפני 4 שנים • 12 בדצמ׳ 2019
israelislave • 12 בדצמ׳ 2019
מי שלא מבין את ההבדל בין התנועה הפמיניסטית ומטרותיה בגלים הראשונה וזו הנוכחית כדאי שיפתח עיניים ויקרא קצת.

המהפכה הפמיניסטית השיגה את מטרותיה בעולם המערבי כבר לפני שנים רבות.

הגל הפמיניסטי העכור הנוכחי מטרתו הרס החברה המערבית, ריסוק הגבריות והשגת שליטה מוחלטת בכל דרך אפשרית.

השליטה על המיניות היא רק חלק משליטה על כל אורחות החיים.

זה לא "זכויות שוות" אלא נרטיב פוליטי פשיסטי לכל דבר ועניין מבית סיפרו של יוסף גבלס.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אתה יודע, סלייב, הנה משהו מעניין
היו פה כל מיני דיונים איתך, על כל מיני נושאים.
תמיד הבאת נתונים, מאמרים, הרצאות. לא הסכמתי איתך על איכות או פירוש הנתונים, אבל זה דיון. צדקת או טעית, כשהעלית טענה, ניסית להוכיח אותה.
פה יש לנו דיון שכל כולו "כי ככה אמרתי" בלי שמץ של נתונים, ראיות, משהו. אני חושב שגם אתה מבין שככה לא עושים דברים
Crimson
Crimson • 12 בדצמ׳ 2019
וואו כשרון טבעי… אני, אני הנשלטת הזאת.

אני לא רוצה להיות כזאת. חודשים של טיפול פסיכולוגי להבין למה אני ככה ולמה לעזאזל זה כל כך קשה בלי ואיך נדפקתי מזה.

לא קראתי את החפירה הארוכה שלך כי, בכנות, אתה פשוט נשמע כמו גבר נשוי מדוכא ומשועמם שהחליט להטריל.

בהצלחה עם זה.
israelislave
דרקן ראהל​(נשלט){משוייך} כתב/ה:
תמיד הבאת נתונים, מאמרים, הרצאות. לא הסכמתי איתך על איכות או פירוש הנתונים, אבל זה דיון. צדקת או טעית, כשהעלית טענה, ניסית להוכיח אותה.
פה יש לנו דיון שכל כולו "כי ככה אמרתי" בלי שמץ של נתונים, ראיות, משהו. אני חושב שגם אתה מבין שככה לא עושים דברים

עד שלא עברת הסכם גרושים בבית המשפט למשפחה, עד שלא הפכת בבת אחת ל"אויב העם", עד שלא עשו ממך הורה "משני", עד שלא הפכו אותך לכספומט, עד שלא עברת ניכור הורי קשה, עד שלא הוכיחו לך במפורש ובכתובים ש"טובת האשה" חשובה יותר מכל נזק שהיא עושה לילדינו המשותף, לא משנה כמה אסביר לך ואספר לך, לא תוכל להבין.

הנה אתגר.

אני מזמין אותך אלי הביתה, תעשה את המאמץ הקטן להגיע לצפון השרון, תקבל קפה ועוגה ותשב יחד אתי על מסמכים, החלטות בית משפט, המלצות של אנשי מקצוע ובסוף אעמיד אותך מול התוצאה הסופית שהיא החיים שלי.

אם לא תשתכנע אחרי המפגש שלך עם המציאות שלי אני מתחייב לפרוש למחרת מהכלוב אך לא לפני שאודה בריש גלי שאני טועה בכל מה שאני אומר ואתה הכי צודק בעולם.

נב. אתה מוזמן לצרף אליך את מי שרק תרצה, כמו למשל חברים מהאתר גם חושבים שאני הוזה. לי אין מה להסתיר, מצפוני צח כשלג וכל אדם נוסף שישמע ממקור ראשון את הסיפור שלי אולי יתעורר סוף סוף למציאות שחלק גדול כאן לא מכירים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי דצמ' 12, 2019 7:55 am, סך-הכל נערך פעם אחת
porcupine
porcupine • 12 בדצמ׳ 2019
israelislave כתב/ה:
הגל הפמיניסטי העכור הנוכחי מטרתו הרס החברה המערבית, ריסוק הגבריות והשגת שליטה מוחלטת בכל דרך אפשרית.

בחיי סלייב, תגיד לי מתי היומולדת שלך אני אביא לך מתנה שק ופעמון. תוכל להסתובב עיר עיר כיכר כיכר לבוש בשק, לצלצל בפעמון ולבשר על חורבן הציוויליזציה.
israelislave
"בחיי סלייב, תגיד לי מתי היומולדת שלך אני אביא לך מתנה שק ופעמון. תוכל להסתובב עיר עיר כיכר כיכר לבוש בשק, לצלצל בפעמון ולבשר על חורבן הציוויליזציה."

קמצן שאתה. חצי שנה בשביל שק ופעמון?

ואני מניח שנתוני למ"ס כמו למשל שהשנה למעלה מ 50% של תלמידי כיתה א' בישראל אינם יהודים ואינם חילונים - לא מצביע על מגמה?

ושכונות שלמות באירופה שהפכו תוך עשור ל No Go Zone זה לא מגמה?

ואקדמיה שלא מתירה לשום קול מלבד הנרטיב השמאלני רדיקאלי להשמיע קול - זו לא מגמה?

וחקיקת חוקים שבמפורש מפלים גברים לרעה - זו לא מגמה?

ושישראל המדינה האחרונה במערב בה חזקת הגיל הרך לא בוטלה - זו לא מגמה?

לי אולי שק ופעמון אבל לך לא יזיקו גלולה אדומה ומשקפי ראיה.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 12 בדצמ׳ 2019
היי אמרת דברים שבחלקם נכונים.
אני רוצה לעושת הבדלה בין גברים ׳נשלטים׳ כפי שדיברת עליהם, שהם תוצר חברתי של הפמיניזם או המודרניזציה. גברים שמנסים לרצות את נשותיהם יתר על המידה או מתנהגים בצורה כנועה ובכך מתסכלים נשים, לבין נשלטים בדסמים.
בסופו של יום הגבר הבדסמי הנשלט מעורר מבחינה מינית מדברים שונים מהגבר הסטרייט הונילי הממוצע. אני בתור גבר בעל נטיות בדסמיות כאלו ואחרות יכול להיות ג׳נטלמן יותר מהגבר הונילי, גברי יותר, כנוע יותר, דוש יותר, מרצה יוצר, כוחני יותר, חלש יותר, חמוד יותר או פחות מכל גבר ונילי. אין לזה כל קשר בסופו של יום לשוני המיני ביני לבין אותו גבר ונילי ממוצע
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 12 בדצמ׳ 2019
israelislave כתב/ה:
דרקן ראהל​(נשלט){משוייך} כתב/ה:

עד שלא עברת הסכם גרושים בבית המשפט למשפחה, עד שלא הפכת בבת אחת ל"אויב העם", עד שלא עשו ממך הורה "משני", עד שלא הפכו אותך לכספומט, עד שלא עברת ניכור הורי קשה, עד שלא הוכיחו לך במפורש ובכתובים ש"טובת האשה" חשובה יותר מכל נזק שהיא עושה לילדינו המשותף, לא משנה כמה אסביר לך ואספר לך, לא תוכל להבין.

הנה אתגר.

אני מזמין אותך אלי הביתה, תעשה את המאמץ הקטן להגיע לצפון השרון, תקבל קפה ועוגה ותשב יחד אתי על מסמכים, החלטות בית משפט, המלצות של אנשי מקצוע ובסוף אעמיד אותך מול התוצאה הסופית שהיא החיים שלי.

אם לא תשתכנע אחרי המפגש שלך עם המציאות שלי אני מתחייב לפרוש למחרת מהכלוב אך לא לפני שאודה בריש גלי שאני טועה בכל מה שאני אומר ואתה הכי צודק בעולם.

נב. אתה מוזמן לצרף אליך את מי שרק תרצה, כמו למשל חברים מהאתר גם חושבים שאני הוזה. לי אין מה להסתיר, מצפוני צח כשלג וכל אדם נוסף שישמע ממקור ראשון את הסיפור שלי אולי יתעורר סוף סוף למציאות שחלק גדול כאן לא מכירים.

זה לא פמיניזם, סתם חרא.
הקטע הזה של לקחת משהו מחורבן, ארכאי ומאוד לא הוגן במערכת המשפט ולהחליט שזה ״הגל השני של הפמיניזם״ נשגב מבינתי.

אני מצטערת, באמת ובכנות בשבילך ובעיקר בשביל הילדים שלך. אבל אולי יעזור לחפש את האשמים האמיתיים במצב.
כשרון טבעי
כשרון טבעי • 12 בדצמ׳ 2019
תודה על תגובה מעולה ארק (ל-kgb). עכשיו שהצלחת להזדהות עם עמדת נשלטים שתיארת, מה תגידי אם אספר לך, שכיום זו עמדת הנשלטות. הן מבטאות בדיוק את הקונפליקט שייחסת לנשלטים. ואני מרגיש שנשלטים, מבטאים את העמדה שאת ייחסת לנשלטות. את תיארת את העולם של לפני 20 שנה. מה תגידי אם אומר לך שכרגע, יש מגמה הפוכה בדיוק? נשלטות הן אלה שמרגישות שהכניעות סותרת את המסר של החברה ואת ציפיות החברה מהן, ונשלטים דווקא מרגישים שיש משהו טבעי בנשלטות שלהם שעקבי עם מסרי החברה?

העניין הוא, שהפמיניזם פעל, והשפיע, ושינה את החברה, והוא לא מוכן להתייחס לשינוי שהוא עצמו יצר. אותם הדימויים החברתיים שייחסת לגברים, הם היום בחלקים גדולים של החברה הדימוי הנשי, ולהיפך, הדימויים שייחסת לנשים, הם הדימוי הגברי באותם חלקים של החברה. ובהתאם, לפי ההתרשמות האישית שלי, המצב עם נשלטים ונשלטות הפוך למה שתיארת - הן אלה שמרגישות אשם, וקונפליקט, אי-נוחות ביחס לדימוי האישה שהחברה שהן מכירות וחיות בה העמידה בפניהן כציפייה, ונשלטים דווקא מוצאים בחברה שהם מכירים סביבם רמזים מאשרים לנטיה שלהם.

ולכך צריך להוסיף - בראייה שלי, אנחנו בתוך תהליך, כך שסביבנו יש השתנות, וכתוצאה, תהיה סביבנו מגמה מעורבת. יהיו נשלטות ונשלטים עם תחושות כמו שאני תיארתי, לצד כאלו עם תחושות כמו שאת תיארת. כך שכיום דוגמאות נגדיות למה שכתבתי הוא צפוי, ואינו הפרכה. הוא תוצאה ששינוי לא קורה ברגע אלא בתהליך הדרגתי, וכך ככל שמתקדם הזמן וההשפעות (הפמיניזם) ממשיכות, עוד ועוד מטיפוס אחד מופיע ועוד ועוד מטיפוס אחר נכחד. בתחושה שלי, פעם קינק היה עם שפחות, וכיום שפחה הוא טיפוס כמעט לא קיים, ופעם עבד היה אכן מלווה במבוכות שתיארת, והיום זה מלווה אצל יותר ויותר אנשים באופן מוחצן. אני רואה מולי תהליך, שמייצר בדיוק את המציאות ההפוכה למה שתיארת. את תיארת עולם שהיה קיים לפני עשרים שנה. את מוכנה להיות הפמיניסטית הראשונה בהיסטוריה שמכירה בזה שהפעולות של הפמיניזם משנות את החברה והיא היום שונה לגמרי, באותם חלקים עצומים שהושפעו מהפמיניזם? אבל זהירות - אם תודי שהפמיניזם כן שינה מקצה לקצה חלקים גדולים בחברה, אני אשאל אותך: מתי זה מספיק? מתי השינוי ביחסי כוח, כבר יהפוך ליצירת שוביניזם של החברה המנויישת כלפי הגברים? האם כשגבר יכתוב שהוא נשלט אבל שלא רצה להיות ולא יודע איך לצאת, זאת תהיה אינדיקציה? האם כשמחקר של רשות רפואית גדולה בארה"ב בהנהלת חוקרות שמוגדרות פמיניסטיות רדיקליות, יימצא שמספר הגברים המוכים מנשים במדינה גבוה ממספר המוכות? האם כשמגזין לייף סטייל כמו קוסמופילטן גברים יתראיינו לכתבה ויספרו שהם ביחסים בהם בנות הזוג שוכבות עם מי שרוצות בעוד הם נאמנים, בלי שיראויינו נשים דומות? כשעיתון יומי באנגליה יפרסם "גבר עזר לאשתו לשכב עם 18 גברים יחד וחילק קונדומים", שאנחנו יודעים שאין נשים שעושות זאת לבני זוגם? כשנדע שבכל הנערב יש איסור לגברים לגעת בחשפניות, למעט מגע לפ דנס ביוזמתה, אבל שאלפי נשים מגיעות למועדוני חשפנות מדי שבוע ונוהגות בגברים כבחפצים, נוגעות היכן רוצות וכמה שרוצות, עם סקס מלא (זנות)? כולל לעשות זאת במסיבות משרדים, כולל נשים נשואות או בזוגיות, כשאין במערב תופעה מקבילה של גברים כי זה נאסר עליהם ואין נורמה מקבילה שמתירה לגברים בזוגיות לעשות את בגיחות לעולם השלישי - להיפך - מה שמותר לנשים לעשות במערב מגונה בעיתונות המערב כשמתוארים גברים העושים זאת בעולם השלישי?

אנחנו, במקום להיות בשוויון, במציאות של שני שוביניזמים. השוביניזם הנשי קיצוני מאוד. במערב הוא יותר קיצוני ממה שהיה השוביניזם המודרני, שבכל זאת רוסן על ידי שמרנות ודת.