סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה נשלטים באמת חושבים על נשים?

MoonlightSonata​(נשלט)
לפני 4 שנים • 23 בדצמ׳ 2019
MoonlightSonata​(נשלט) • 23 בדצמ׳ 2019
שאלה מעניינת שלא יצא לי לשאול את עצמי למרות שאני בקטע של שליטה נשית הרבה זמן.

לפני שנכנסתי לכל הקטע של הבדסמ לא הייתה לי דעה כל כך מורכבת. מבחינתי נשים שולטות אלו פשוט נשים שמוצאות ריגוש ומשיכה בשליטה על גברים בקטע מיני.
גם היום הדעה שלי לא השתנתה כל כך, אולי חוץ שלמדתי לכבד אותן ולראות את התמונה כיותר גדולה ורחבה מאשר סיפוק מיני לגבר (כל האלמנטים הרגשיים והמחשבה מאחוריי עולם השליטה).
MoonlightSonata​(נשלט)
MoonlightSonata​(נשלט) • 23 בדצמ׳ 2019
שאלה מעניינת שלא יצא לי לשאול את עצמי למרות שאני בקטע של שליטה נשית הרבה זמן.

לפני שנכנסתי לכל הקטע של הבדסמ לא הייתה לי דעה כל כך מורכבת. מבחינתי נשים שולטות אלו פשוט נשים שמוצאות ריגוש ומשיכה בשליטה על גברים בקטע מיני.
גם היום הדעה שלי לא השתנתה כל כך, אולי חוץ שלמדתי לכבד אותן ולראות את התמונה כיותר גדולה ורחבה מאשר סיפוק מיני לגבר (כל האלמנטים הרגשיים והמחשבה מאחוריי עולם השליטה).
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 23 בדצמ׳ 2019
וואלה, נראה לי שאנו הגברים לא חווים הרבה נשים בעמדות כוח וסמכות,
מורות בתיכון למשל אלה דמויות סמכותיות, אבל הן לרוב די גרועות בלהפגין סמכות ושליטה במצב, או שהפער ביניהן לבין התלמיד גדול מדי
מכדי שהן יתפסו בתור דמות אטרקטיבית באיזו צורה.
כשהיו לי מפקדות וקצינות בצבא דוקא היה בזה משהו מושך.
מאז לא באמת נתקלתי באיזו בוסית גדולה, אני חושב שאשה סמכותית באופן טבעי זה משהו שונה למדי מגבר,
ויש בזה משהו מהפנט, אלה שנתפסו בעיני ככאלה היו דמויות חיוביות, עם הרבה כשרון ובטחון עצמי, רגישות ומודעות.
בצבא היו כאלה שהתפקיד נתן להן כוח, אבל הן גם ידעו להשתמש בו, וזה סוג אחר של דומיננטיות, מה שמעניין שיש כאן גם המון אחריות.
לגבי נשים חדות מרפקים שיורות פקודות בעובדים מתחתן או עובדים איתן, זה מרגיש לי קר יותר.
אבל בתור נשלט כן יש לי משיכה לסמכותיות, ואם היא מתבטאת בחיים הרגילים זה מעניין, אבל אני לא מעריך מישהי בגלל שהיא "מצליחה" ו"סמכותית"
אני מעריך אותה כי משהו בה מדבר אלי, ואם היא מספיק נאה בעיני, אני אהנה להשתחוות לה גם אם היא תבקש את זה בגמגום, וגם אם
בפועל החיים שלה בבלאגן.
אני חושב שמישהו שהוא מנהל מצליח ומפגין ביטחון עצמי רב, יתפס כאופציה עם יציבות ובטחון, שאלה תכונות חשובות לשולט שצריך לבטוח בו,
אבל אני לא מזהה בטחון כזה דוקא עם התכונות האלה, לא בהכרח סומך על מצליחנים, ולא בטוח שנשים מצליחניות תמיד יותר אמינות מאלה שלא.
איכבוד​(נשלט)
איכבוד​(נשלט) • 23 בדצמ׳ 2019
זה שגילית שלנשים נשלטות חשוב שהגבר יהיה בעל מקצוע מרשים, זה בעיקר מלמד משהו על נשים ומה הן מצפות מגברים. יש הרי גם שולטות שרוצות שהנשלט שלהן יהיה זכר אלפא מצליחן בחוץ וכלבלב אתן בבית. זו לדעתי אחת הסיבות לאי השוויון בין גברים ונשים בעולם העבודה. גברים יודעים שהם נמדדים לפי הצלחותיהם ולכן הם יעשו הכל כדי להתקדם ולהצליח, יהיו יותר 'קילרים' מנשים שמבינות שאין קשר בין הצלחתן בעבודה להיותן נחשקות.
WhoreDaddy
לפני 4 שנים • 24 בדצמ׳ 2019
WhoreDaddy • 24 בדצמ׳ 2019
בכוח המוח כתב/ה:
פתאום חשבתי על זה, אני לא סגורה על זה עד הסוף: אולי גם רוב הנשלטים מאויימים מאישה מצליחה, בעלת קריירה מרשימה משלהם, עד שזה הופך להיות לגורם שמסרס ליבידו ולא מטפח אותו. יש מצב?

לא כל הנשלטים אותו הדבר. יש הבדלים קיצוניים ויתכן שיש כאלו שזה אכן יסרס להם את הליבידו. לי זה משפיע על הליבידו, ואולי אפילו קצת מוסיף לי אם לאישה יש מקצוע נשי והיא תותחית בו. אולי קצת יוריד לי אם המקצוע הוא גברי. דגש על קצת. אבל אני מוצא כל כך הרבה הבדלים בסטיות שלי ושל אחרים, שפשוט אין מה להכליל. לפחות לא אצל גברים.

וברמה האישית יותר, כאחד שיצא עם נשים די מוצלחות (עורכות דין, רופאות, מתכנתות, בעלות עסקים מצליחים וכו') - דווקא במערכת יחסים אחת וארוכה הייתי עם בחורה ללא מקצוע, והיא זו שתרמה לי הכי הרבה בחיים, כי יש כל כך הרבה יותר לחיים מאשר רק עבודה.
Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 25 בדצמ׳ 2019
Sm Art{☆Sm} • 25 בדצמ׳ 2019
הנשים, של היום, זה הבחורות, של אתמול ,והנערות ,של שלשום ,ויום לפני שלשום ,הן היו בגיל הטיפשעשרה ,ויומיים לפני שלשום הן ,היו ,ילדות קטנות ונודניקיות .

הם כולן ,יש להן תקשורת לקוייה עם האבא שלהם.
הוא האבא הכריס מהר מידי, או ,הקריח מהר מידי ,ו/או ,שהוא כל הזמן היה בעבודה ,או,שכל הזמן נרדם מול הטלויזיע, או ,שהוא החליט באיזה בוקר אחד אחד ,שהוא עושה "טור דה פראנסה ",או,שהוא הולך לדדות,אחרי אתיופים ,במירוץ אשדוד ,ובמירוץ אשקלון.

כל אשה/בחורה / משהו הסתבך לה עם האבא שלה .
ואז ,הם הגיעו אל הבדס"מ .
הם חוקרות את "נושא האבא".

חלקן במודע ,או, שלא ,במודע מוצאות עצמן ביום זה ,או ,אחר ,שהן מקיימות יחסים עם אבא חלופי ,ולפתע , הוא אומר לה ילדה קטנה ,ואז היא מקבלת בראש אסוציאציה ,שהיא בזה הרגע עם האבא ביולוגי .
ואז ,היא לרגע נרתעת ,מה אני שוכבת עם אבא שלי ?
אבל ,זה לא אבא שלי ,אבל הוא קרא לי ,הרגע "ילדה שלי " ומשהו חדר אותי במקביל ,מאחורה..
אבל מי שחדר זה לא האבא שלי ,אז למה אני חושבת על אבא שלי דווקא ברגע שמשהו פלש אלי לטוסיק?
נורא ,נורא ואיום ,מה שנשים עוברות ..
כואב הלב ,ממש ...

הרבה בילבול. יש .חלקן מזדיינות עם אבוש.
וחלקן מזיינות בתחת ,את אבוש .

יש להן " פפוש, אישו".
חלקן מתגעגעות למוצץ,חלקן מתגעגעות לטיטולים.
חלקן מתגעגעות לבייבי סיטר.

וכולן ,נופלות על אותם גברים אומללים,שחשבו שלהיות שולט ,ודדי,זה הולך להיות דיסני וורלד .

את כל התיסכולים שיש להן, והבלבול,או ,שהאבא החלופי יחטוף ,או שהם יוציאו את זה על הבלוג .

אני מציע לאותם אבות חלופיים ,או לאותם עבדים ,לנשום עמוק ,ולהבין שהם נגזר עליהם ,לשלם מחיר ,בעבור ,הכשלונות והמחדלים, של האבות הביולוגיים,של אותן נשים. שנפלו בין הכסאות .

זה בדס"מ ,וזה משפחה אחת גדולה .
יש אבות שפשעו .ויש אבות חלופיים שיסבלו,
כמו במשפחה ,הכול נשאר ,בתוך המשפחה .
תהיה אבא .מה הבעיה?
תתרשם...

כמאמר :
"אבות אכלו בוסר ,ושיני בנים ,תקהנה ".
James Bondage​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 26 בדצמ׳ 2019
James Bondage​(מתחלף) • 26 בדצמ׳ 2019
בכוח המוח כתב/ה:
ארכאנג׳ל, זה גם מה שאני חשבתי. יחד עם זאת, עברתי שוב על התגובות, וזה לא מה שנשלטים ענו. הם לא אמרו שהם מתפשרים על קריירה והצלחה, כי אז לא ימצאו שולטת. הם אומרים, ברובם, שזה פשוט לא פרמטר שמשפיע עליהם.
זה מסתדר לי עם זה שנשלטים הם פריק קונטרול, ולא באמת היו רוצים יחסי כוחות שייצרו נחיתות ממשית מבחינתם. תחברי את זה לאיך שלא מעט נשלטים מציגים את עצמם (גם אם הם לא ממש כאלה): מצליחנים שמנהלים תחתיהם עובדים, אבל במיטה הם נשלטים. הם מציגים את הנשלטות שלהם כגורם מאזן לשליטה הרבה שיש בחייהם. זה מסתדר לי עם התיאוריה הזו, שאולי אחד הפרמטרים שמייצרים גירוי מיני, היא אישה שאינה מאיימת על ההיררכיה המקובלת בין גבר ואישה.

אני לא יודע לענות על השאלה "מה נשלטים חושבים על נשים", אבל זה מזכיר לי דיון אחר שהיה לי פעם.

למה שחקני/ות קולנוע ודוגמנים/ות מתרועעים עם שחקני/ות קולנוע ודוגמניות/ם אחרים? כשמסתכלים על זה לעומק, התשובה היא מאוד פשוטה: "כי הם יכולים". אני חושד שאחוז גבוה מהאוכלוסיה היה שמח, ובגיל הטיפש עשרה אפילו קיווה אקטיבית, שתהיה לו האפשרות לבן/בת זוג מעולם הזוהר. אבל המציאות מלמדת אותם, בסביבות גילאי ה-20 לכל המאוחר, שגם אם זה יקרה, זה לא משהו שאפשר באמת לתכנן (וכדי להעלות את הסיכוי מ"כמעט 0" ל- "קצת יותר מכמעט 0", צריך להקריב הרבה דברים), הם מסירים את זה מרשימת הדרישות שהם מודים בה, וגם ויגידו אם שואלים אותם "לא, בוודאי שדירוג בן הזוג ברשימת 100 האנשים הסקסיים בהוליווד אינו פרמטר שמשפיע עלי" -- ועם כל זאת, לו עמדה בפניהם האפשרות, אני חושד שהיו מסונוורים ממנה ובוחרים בה, לפחות לזמן מה.

עם כל הכבוד וההערכה לתשובות של אנשים בשירשור הזה, ויש כבוד, ויש הערכה - התפישה שלי (ויש לה גם מחקרים תומכים*) היא שאנשים לא באמת יודעים איך ולמה הם מקבלים החלטות, אלא מסבירים (ולעיתים קרובות מתרצים) בדיעבד. ההסברים הם, לעיתים קרובות, כנראה נכונים - אדם שנוכח בגופו כשהוא מקבל החלטות לאורך כמה עשורים, יודע להסביר אותן היטב -- כמו גם את אלו של הקרובים אליו. אני לא טוען שכל הסבר הוא בהכרח שגוי, אני כן טוען שלאדם אין גישה מלאה לתהליך המחשבה שלו וקבלת ההחלטות שלו, אלא גישה חלקית בלבד (יותר מאשר לזו שיש לו לגבי הזולת, אבל פחות משנדמה לו).

אז אנשים שעונים -- והם כנים לחלוטין -- שפרמטר כזה או אחר לא משפיע עליהם, עונים (לתפישתי) לא על העדפה אינהרנטית נטולת מגבלות שיש להם, אלא לגבי ההסקה שלהם על ההיסטוריה של עצמם ועל חוסר אונים נלמד (learned helplessness) מאילוצי המציאות בהקשר של בני זוג אפשריים.

* - אין לי זמן עכשיו לבבלגרף, אבל יש מחקרים חלוציים רלוונטיים של https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Gazzaniga בעיקר באנשים עם פגם בחיבור בין אונות המוח, סיכום מדהים (ויש האומרים מטורף - ואני לא חולק, אבל ללא ספק מנומק ומרופרר היטב) של https://en.wikipedia.org/wiki/Julian_Jaynes בספר The Origin of Consciousness in the Breakdown of the Bicameral Mind - ועוד אי אלו.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 26 בדצמ׳ 2019
זה בהחלט יכול להיות, בונדג׳, שנשלטים מעדיפים נשים עם קריירה מפותחת וזוהרת משלהם, שמרוויחות יותר מהם, אבל כאמור זה פשוט לא מסתייע. מצד שני, מסתבר שמערכות יחסים מהסוג הזה, שבהן שאישה ״מוצלחת״ יותר בתחום התעסוקתי, מציבות קשיים ואתגרים לא פשוטים לזוגות כאלה, ומשפיעות על התפישה העצמית של הפרטים במערכת, כי גבר מוסלל להרוויח יותר מבת הזוג שלו (ואישה מוסללת לכך שגבר ״טוב״ הוא ״מפרנס טוב״). מסתבר שמערכות כאלה גם מתפרקות באחוזים גבוהים יותר.
ואז חשבתי לעצמי, שזה לא בהכרח אמור להיות שונה אצל נשלטים, שצריכים איזון מחוץ לבועת הבדס״מ. פשוט משהו לחשוב עליו.
Aya'ss​(טרנסית נשלטת)
Aya'ss​(טרנסית נשלטת) • 26 בדצמ׳ 2019
אני ראיתי פה לא קצת תגובות שמעידות על זה שנשלטים חושבים שבגלל המין של השולטת (נקבה. מין הסתם) היא שווה יותר מהם ועלתה לי השאלה. אם זה ככה ולדעתכם המין הנשי הוא המין השולט, מה אתם חושבים על נשלטות? אחרי הכל הן גם נקבות
אשמח לתשובה
אור הנשלט​(נשלט)
לפני 4 שנים • 29 בדצמ׳ 2019

Re: מה נשלטים באמת חושבים על נשים?

אור הנשלט​(נשלט) • 29 בדצמ׳ 2019
מה הנשלטים חושבים על השולטות? לא יודע בקשר לאחרים אבל אני אישית רואה בה דמות להערצה ודמות שיש לכבד מכמה סיבות.
אחת מהסיבות היא שעל מנת להיות שולט/ת יש צורך בעיקר בביטחון עצמי והדבר הזה גורם לי לרכוש כבוד לאדם.
סיבה אחרת היא משום שהשולטות צריכות להיות תמיד מובילות, אני רואה כאן סיבה להעריך אותן.