לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לאינטלגנטים -

Slendy​(נשלט)
לפני 3 שנים • 12 במאי 2020
Slendy​(נשלט) • 12 במאי 2020
the paradox כתב/ה:
דרקן .. יש אבולוציה וכולי .. יש כל מי תאוריות .

וזה גם לא מעניין אותי . אותי מעניין לדעת מי אני .

אם תגיד לי שאני הגוף אז הגוף זה אוכל ואוויר ושמש ולכן בהסתמך על הסיבה הפשוטה הזו - אני כל היקום בקטן .

ורם אני כל היקום בקטן איך אני יכול לרצות משהו שכבר יש לי אותו מלכתחילה ?

פרדוקס . אז מי אני ?

אתה בסהכ ביטוי בזמן אמת של המוח שלך, היכולת שלך לשאול מי אתה והחוסר יכולת של צב לשאול מי הוא באים מאותו מקום, שנקרא המודע שלך. יש ניסוי יפה שמראה בצורה ברורה כמה המודע הוא חלק קטן מהמציאות שלך, זה שאתה שואל מי אתה זה דבר אחד, מה אם הייתי אומר לך שהמוח שלך כבר יודע מי אתה ומה אתה? או ליתר דיוק (כי אי אפשר באמת לדעת אתזה..) שהמוח שלך החליט עוד לפני שאתה מודע, באילו מחשבות להעסיק אותך, מה אתה שווה, מי אתה, כמה אתה, מאיפה, מה אתה צריך, כל שאלה שתעלה בדמיונך.. המוח שלנו מחליט על תשובות והנחות לגבי העולם עוד לפני שאנחנו יודעים להן והמודע זו דרך של המוח לגרום לעצמו לחשוב שיש לו החלטה חופשית, ובכך הוא כל המזן חזור למעגל החיים המודעים, יכול לערער על הדרך שהוא עושה, חיידק חסר מוח לא מערער כי הוא גם חסר מודעות.
הסיבה שאתה מעלה שאלות כאלו זה כי בפנים, המוח שלך מעדיף אולי להיתלות בתשובה אחת וזה חכם! כי אתה לא מתקבע, אבל זה יצר לך קיבעון בדיוק הפוך, של חוסר החלטיות באג'נדה לחיים.. מבחינתך אין משמעות לחיים שלך ולמה שאתה עושה? סבבה, תמצא בכוח, שאלת למה נהנים מהחיים? החלק היפה הוא לגלות icon_wink.gif אף אחד לא יודע, אין בן אדם שיותר מבין ממך כמו שאתה לא מבין יותר מאף אחד אחר, ולהגיד שעולם טיפשים זה כמו להגיד שכולם גאונים, אף אחד מהם לא נכון בוא אני אגיד לך משהו, כולם "מתחילים" ומשם אפשר לקחת אתזה הלאה icon_wink.gif
Nadja​(שולטת)
Nadja​(שולטת) • 12 במאי 2020
עמית קדם כתב/ה:
למה אנחנו נולדים עם אהבה למתוק?

איזה קשקוש.
Audhild{Agnar}
Audhild{Agnar} • 12 במאי 2020
תשובה לשוטים-
למה לא?
Trajan
Trajan • 12 במאי 2020
יש משהו מעט אירוני בלכתוב לא נכון את המילה "אינטליגנטי."
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אההה... לא נכון... זה פרדוקס, ו... אין אינטליגנציה. גם אין איות. וכל האיותים נכונים. כי חקרתי.
בעצם, אתה לא קיים, אז אני לא צריך להתייחס, נה נה בננה.
Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 13 במאי 2020
Sm Art{☆Sm} • 13 במאי 2020
כשאתה לא קיים, ספר חוקים לא רלוונטי .אתה פיקציה, אתה עוד משועמם ,מובטל,וחסר חיים,במערכות הפרדוקס, הפועלות עליך ,כענישה מקולקטיב פרדוקסלי,עד שתלמד להיות ,בן אדם ,שפרץ את החסימה (כישוף),שהושת עליו
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
בחיי המתארכים התנסיתי בהנאות ובסבל.
כך גיליתי שלי אישית, הנאה עושה טוב יותר לנפש.
אגב, ברוב המקרים בחיים הסבל נכפה על האדם, בעוד שאחרי הנאות רודפים.
כמובן שיש אנשים שנהנים מזה שכופים עליהם סבל אירוטי ומשלבים בין הדברים icon_smile.gif
דנייאלה{Z}
דנייאלה{Z} • 13 במאי 2020
שיר,
ממש אהבתי את התשובה שלך.
"פשוטה" ועיניינית.
Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 14 במאי 2020
Sm Art{☆Sm} • 14 במאי 2020
הפרדוקס האמיתי הוא התפיסה שבני האדם הם אויבי הטבע .סדר עולמי זה קונספציה משתנה של הון ושלטון.
כל תורת דילול האוכלוסין הגיעה כבר מדארווין ,שאגס לא התקבל מהבחינה המדעית .
הכפירה מוליכה, לרוע!! שוב,הכפירה ,מובילה, אל,הרוע.
ביל גייטס אמר שעם חיסונים, יהיה אפשר לדלל 15 אחוז מאוכלוסיית כדור הארץ .
תורת האילומניטי, מקורה בכשפי, מצריים העתיקה...אנטלגנציה, היא מידע מהפכני ..
הנאה ,זה תא במוח ,שאוכל לאדם ,את כל הממון ,והזמן ,שלו .בהבל.
L U C I F E R
לפני 3 שנים • 17 במאי 2020
L U C I F E R • 17 במאי 2020
אם היקום הוא רציונלי ושואף לשלמות באמצעות אבולוציה דיאלקטית, אזי לשאוף להנות מן החיים יהיה הדבר הרציונלי ביותר מאחר וזה דבר אשר מגביר את הכוח שלנו. זה יהיה אי-רציונלי לרצות לסבול. לסבול מוריד את הכוח שלנו. אך לעתים סבל (עבודה קשה) הרבה יותר משתלם לנו לטווח הארוך מאשר הנאה רגעית (טווח קצר).