סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התחלה של חיים חדשים

fguy
לפני 3 שנים • 16 בנוב׳ 2020

התחלה של חיים חדשים

fguy • 16 בנוב׳ 2020
היי חדש פה ונראה לי שפה המקום לפרוק ולהתיעץ.
כבר הרבה זמן שאני מפנטז שאישתי שולטת בי .
באמת שזכיתי וכל פנטזיה שדיברתי עליה עם אישתי היא זרמה איתי.
קניתי סטראפ-און והיא השתמשה בו (אישה עם סטראפ-און זה אחד הדברים הסקסים שיש).
אחר-כך קנינו ביחד שוט בשבילה גם בו השתמשנו (למרות שהיא לא מבינה איך אני נהנה מזה)
אחר כך ליום הולדת קניתי מעסה פרוסטטה (ואוו מי שלא מפחד זה החוויה הכי טובה שיש)
אבל היא לא נכנסה ממש לשליטה.
השבוע פתחתי את הנושא ואמרתי בבירור שאני רוצה שהיא תשלוט בי.
היא לא כל-כך הבינה איך אבל היא זרמה
סיפור של השבוע שהיה.
יום רביעי אני מתחיל למזמז אותה מתחיל במסג לרגליים לאט לאט אני מתקדם לעבר המפסעה שלה אבל לא נוגע.
ממשיך להסתובב מסביב עוד ועוד אחרי זמן התחלתי לגעת בעדינות בכוס שלה ליטוף קטן לדגדגן ועם האצבע בודק שהיא רטובה.
אחרי עיסוי כל של כמה דקות ירדתי לרצפה והתחלתי לרדת לה
אני לא רוצה להשוויץ אבל אני יורד ברמה.
אחרי ֳֳ2 גמירות(חולה על הציצים שלה) נעמדתי כדי לקבל גם.
היא מסתכלת עלי אומרת לי "לא היום אתה לא גומר אולי מחר"
ההיתי קצת בשוק אבל זה חירמן אותי ממש.
היא קמה תפסה לי בביצים(אחד הדברים שעושים לי את זה)
נתנה לי נשיקה והלכנו למיטה.
לא יודע איך ישנתי ההייתי חרמן ברמות.
יום אחרי נשארתי לעבוד מהבית החרמנות מיום מאתמול רק התעצמה.
את היום העברתי במחשבות העלתי פוסקות על כמה אני חרמן וכמה אני רוצה שיגיע הערב והילדים ירדנו כבר.
הלילה הגיע והילדים נרדמו.
בנו לשבת לראות קצת נטפליקס והיא הפתיעה אותי שוב.
"לך תכניס את המעסה פרוסטטה ותחזור"
(אחת הפנטזיות שלי היא לתת לה שליטה על פלאג רוטט שנמצא בתוכי)
התחלנו לראות סדרה ואז היא שולחת יד לשלט של המעסה שמתחילה להפעיל .
אני ישר ההיתי בעולם אחר היא שיחקה על המקצבים קצת והפסיקה בחיים לא חשתי רייקנות כזאת.
כל כך רציתי שתמשיך הביתי מוכן לעשות הכל רק שתמשיך.
אחרי עוד חמש דקות פתאום אני מרגיש את המעסה מתחיל לעבוד כמובן ששמחתי ועמד לי הזיין בגאון.
היא המשיכה לשחק במקצבים ואני עברתי לעולם שכולו טוב.
היא עלתה עלי (התנוחה האהובה עליה) וגמרה.
הסתובבנו לדוגי התנוחה האהובה עלי והתחלתי לזיין אותה.
היא התחילה לגנוח וגמרה ואני ישר אחריה .
נתתי לה נשיקה ואמרתי שלא חשבתי שאני אחזיק מעמד .
יום אחרי אנחנו יושבים ורואים טלוויזיה.
אמרתי לה "אני יכול לרדת לך?"
היא בתגובה "כן אבל לא בטוח שתגמור היום"
כמובן שזה רק חירמן אותי יותר.
קפצתי על ההזדמנות וירדתי לה הלשון שלי עברה מהרקטום ועד לדגדגן . נצמדתי לכוס שלה כאילו לא טעמתי דבר טעים ממנו בחיים.
אחרי שהיא גמרה פעמים נעמדתי .
היא אמרה "עוד לא החלטתי אם מגיע לך לגמור" והתחילה לשחק לי בביצים עם הרגל שלה.
עמד לי בטירוף והתחלתי לשפשף אותו היא במקביל משחקת עם הרגל שלה על הזיין והביצים שלי.
ראיתי שאני לא גומר והרמתי אותה כדי לחדור.
והיא בתגובה "מותר לך להיכנס ולצאת פעם אחת"
חשבתי שאני הולך להתפוצץ מחרמנות.
נכנסתי לאט מנסה להרגיש כמה שיותר ויצאתי.
ישר הרגל שלה נצמדת לבייצים שלי.
המיצים שלה עשו את העבודה ויצרו מספיק חומר סיכה טבעי .
שפשפתי עליה וגמרתי.
עוד מכה קטנה בביצים ונשכבנו גמורים.
מאז אני לא מפסיק לחשוב על זה .
מה הבעיה?
אני מרגיש שאני קצת לוחץ עליה לעשות עוד דברים.
היא עושה את הדברים בשבילי (והיא גם נהנת מזה אבל זאת לא פנטזיה שלה).
יש פה למישהו/מישהי שיש לו או לה דרך לפרוק את החרמנות בלי ללחוץ על הבן זוג (פורנו אני רואה אבל זה לא אותו הדבר).
סליחה על החפירה .
    התגובה האהובה בשרשור
החופשי​(אחר)
לפני 3 שנים • 16 בנוב׳ 2020
החופשי​(אחר) • 16 בנוב׳ 2020
נשמע שאתם בכיוון טוב, אל תלחץ ותראה לאיפה זה הולך, אולי בסוף אשתך תגלה שזה לגמרי עושה לה את זה.
E Boy​(נשלט)
לפני 3 שנים • 17 בנוב׳ 2020
E Boy​(נשלט) • 17 בנוב׳ 2020
שמע נשמע שאישתך לגמרי בעניין! היא פשוט נכנסת לזה.
היופי הוא שנשים בדרך כלל הרבה יותר דינמיות במיניות שלהן. הן ממשיכות לגלות פטישים חדשים ודברים חדשים שמגרים אותן כל החיים. והתהליך הזה קורה כשיש 'טראומה חיובית' כלומר אם ניסיתם חוויה חדשה והיא נחרטה כמשהו כיף ממש - סיכוי גבוה שאישתך תתחיל להנות ממנו משם והלאה.

אז אל תלחץ - תן לדברים להתגלגל ולהתפתח. חשוב שאישתך תהנה. תחמיא לה המון. על כל דבר שהיא עושה. ספר לה איזו שולטת מדהימה יש בה. כמה שהיא נולדה לזה. כמה שכיף איתה.
תן לה להרגיש בנוח , שאתה לא נרתע משום דבר שהיא עושה (ברגע שתרגיש בנוח היא כנראה כבר לא תפחד להיות הרבה יותר הארדקור).
בכלל , תראה לה כמה שזה עושה לך טוב וכמה שזה משפר את הנישואים שלכם.
אפילו תשרת אותה בבית, תעשה לה את העבודות. תביא לה פרחים.
אם היא תראה שאתה מאושר במקום החדש כנראה שהיא תהיה לא פחות
הצלפות וליטופים
הצלפות וליטופים • 17 בנוב׳ 2020
אשתך כבר שולטת בך, אתה לא בטוח? אל תביא שקל לבית ותראה..
אתה רוצה שאשתך תעשה אתך סקס שונה ממה שעשיתם
תגשים לך פנטזיה= בדי, ור תפתור הכל
רק מה הקשר למילה שליטה? שאשתך תשלוט בך?
יותר נכון תגשים לך פנטזיה
Kitty frank
Kitty frank • 17 בנוב׳ 2020
תשאל אותה מה הפנטזיות שלה, ותגשים לה גם כמה. ככה כולם יוצאים נשכרים.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
איזה כיף לך! נשמע מרגש ומלהיב. תודה על השיתוף ❤

זו מחשבה יפה, שצריך להיזהר ולא ללחוץ עליה ואתה צודק. אני לא חושבת שאתה צריך לפרוק חרמנות בלעדיה, דווקא נשמע שהחוויה המשותפת עושה לכם טוב. מה שכן נראה לי שכדאי לעשות זה לעודד אותה להביע את התחושות שלה ולשתף בפנטזיות שלה ולהיות נלהב להגשים לה פנטזיות, זה גם יעזור לה לא להרגיש שהיא רק מרצה אותך, וגם יעזור לה יותר להתחבר לכיף שבלהיות שולטת ויותר להנות מזה. תן לה לחוות שליטה שהיא לא רק בשביל העונג שלך אלא שהיא תקבל את התחושה שהיא מחליטה ושזה משהו שהיא יכולה לעשות לטובת ההנאה של עצמה. מהתיאור זה נשמע שאתה בכיוון הנכון, פשוט תהיה סבלני ותן לה לקחת את זה בקצב שלה, תמשיך להגיד לה שיש לה מנדט לעשות לך מה שהיא רוצה ולא רק מה שאתה מבקש מפורשות.
במקביל כדאי גם לשים לב איך אתה מתנהג אליה ביומיום, הקפד להביע הערכה כלפיה גם בשוטף ולא רק בסשן, לדבר אליה בנועם, להיענות לבקשות שלה וכו'. האידאל הוא שהיא תראה שככל שהסקס משתפר כך גם מכלול היחסים ביניכם משתפר, ככל שהחוויה תהיה חיובית אז עם הזמן היא תתחיל לאהוב את זה יותר ותרשה לעצמה יותר (אפשר לקוות).

הדרך שלי להוציא מבעלי את השולט הפנימי שלו הייתה להבהיר לו שמותר לו. לבקש ממנו שיצליף בי לא עוזר בכלום, זו פשוט עוד סיטואציה שבה אני אומרת לו מה לעשות, הוא יכול לעשות לי טובה ולמלא את הבקשה שלי אבל "זה לא זה", זה לא בא ממנו וככה זה גם מרגיש, הוא עושה את זה מכני וזה לא מרגש. אבל להעלות לו את הבטחון ולהראות לו כמה אני נהנית כשהוא לוקח שליטה - כן עובד. אז השוט נשאר במגירה (בעסה לי) כי זה לא מושך אותו, אבל קיבלתי דברים אחרים, כי הוא למד לעוף על עצמו ולתת לעצמו לזרום עם מה שמתחשק לו באותו רגע וזה נפלא.

יש לך בת זוג שזורמת ומוכנה לנסות דברים חדשים בשבילך ומוכנה להשתדל בשביל לענג אותך, אשריך, זה החלום. אל תחפש איך להניח לה, להיפך, תפוס אותה בשתי ידיים ותשקיע בה כמה שיותר כדי שהאושר הזה רק יגדל. איזה כיף לך ❤
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 17 בנוב׳ 2020
נשמע שכייף לכם. ומה שאתה לא עושה, תמשיך בזה. נראה שזה עובד לכם. 😁

לשאלתך:
אל תלחץ. ואל תנסה לפרוק חרמנות שלא איתה. אם מניעת אורגזמה היא הדרך שבה השליטה האותנטית שלה באה לידי ביטוי, תתמודד עם זה ואל תערער את זה. תשתף, תשוחחו, ותמצאו את הדרך שזה יעבוד לכם. אבל אם אתה רוצה שהיא "באמת" תשלוט תאמץ את רצונותיה ותתמסר להם.

שני השקלים שלי לשליטה בזוגיות הם:
אל תאחוז את החבל משני קצותיו. זה לא עובד טוב אם גם מבקשים ממישהי לשלוט, וגם אומרים לה איך לשלוט.

זה בסדר גמור לשלוט מלמטה. לבקש את מה שאתה אוהב ולאפשר לה לתת לך את זה. אבל אז, לא להתאכזב שזו אינה הפנטזיה שלה, ושאינה קופצת בהתלהבות מטורפת מהרגע הראשון.

לחילופין, תתמסר לרצונות השליטה האותנטים שהיא מגלה. תהיה קשוב וציתן. ואל תתאכזב אם השליטה לא מתרחשת בדיוק במתכונת שפינטזת עליה. לא אתה קובע.

והכי חשוב:
לתקשר. לדאוג לכך שיהיה כייף ביחד. ולהיות סבלניים. מאוד סבלניים. לטווח הארוך זה משתלם, ודברים טובים יקרו.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
אני יודעת שזה ישמע כמו רעיון מטורף אבל....שקלת לשאול אותה מה היא רוצה ומה מדליק אותה?
סתם צץ לי בראש כרגע.
וכן אומנם נראה שהיא זרמה על זה, אבל אם זה לא עושה לה את זה, זה יהפוך למטלה כמו לשטוף כלים.
fguy
fguy • 17 בנוב׳ 2020
ואוו ממש תודה עשיתם לי קצת סדר בראש .
איזה כיף שיש מקום לפרוק בו.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 17 בנוב׳ 2020
ונניח... שהיא פה בכלוב ואתה לא יודע שהיא בכלל עושה עליך ניסוי.
לאט לאט בזהירות ובהדרגה היא בודקת כמה היא יכולה להרחיק לכת וכמה היא יכולה להתפרע עליך 😈