סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגבי גיל

זיקפת הבוקר​(שולט)
לפני 3 שנים • 30 באוג׳ 2020

Re: שאלה לגבי גיל

זיקפת הבוקר​(שולט) • 30 באוג׳ 2020
vinnybaby37 כתב/ה:
לאחרונה שמתי לב שישנם הרבה פרופילים באתר של חברים אשר, מחישוב פשוט של גיל ותאריך הצטרפות לאתר, נראה שהם הצטרפו לאתר בגיל מאד (יותר מדי) צעיר. מספר פרופילים נראה שהצטרפו בגילאי העשרה המוקדמים.

האם הכלוב לא מגביל הצטרפות לגילאי 18 ומעלה ?!

אתה חושב שאתה הראשון שעלה על הנושא ושואל אותה? ניסית לחפש אם כבר כתבו על כך?
קנטור​(שולט){חתולהלה}
ניתן לערוך את הגיל מתי שאת רוצה.
כמה אתה רוצה.
מי שנירשם בתור קטין מעדכן את הגיל בדרך כלל כשהופך לחוקי.
Boy Toy
Boy Toy • 30 באוג׳ 2020
מבחינה חוקית ברגע שאדם סימן שהוא מעל גיל 18, בעל האתר מכוסה משפטית.
זו בעיה שקיימת בכל אתר לגילאי 18 פלוס.
הטענות צריכות להיות מופנות כלפי ההורים שנותנים לילד הקטן שלהם לגלוש באינטרנט ללא פיקוח, לא לבעל האתר.
Kitty frank
Kitty frank • 30 באוג׳ 2020
'הראשון לשמו' אתה באמת חושב שאחריות ההורים היא לפקח? שיש להם סיכוי לגבור על הצפת המידע בימינו?

אני מאמינה שתפקידו של הדור המנוסה יותר זה לחנך לשאילת שאלות ביקורתיות,
לחנך לאמונה ואהבה עצמיים,
לחנך לנימוסין ודרך ארץ.

פוריטניות והרחקה של נערים לנערות משיח מיני רק מביא איתו לרוב יותר נפגעים ונפגעות.
אני מבינה את הבירוקרטיות הכסת''חית הזה של 'מתחת לגיל 18' אבל בסופו של דבר אני שמחה שלנוער יש גישה לאתרים כמו הכלוב, והלוואי שהיו יותר דברים כמו פה ופחות דברים כמו סנאפצ'אט וסטוריז שמצמצמים את החוויה האנושית לעומת הרחבה והעמקה בה.
Boy Toy
Boy Toy • 30 באוג׳ 2020
בהחלט. להורים יש את היכולת לחסום תכנים מסוימים מול ספק האינטרנט.
תוכן פורנוגרפי, למשל.
vinnybaby37​(מתחלף)
vinnybaby37​(מתחלף) • 30 באוג׳ 2020
יש מרחק רב בין ״שיח מיני״ לבין חשיפה לא מבוקרת לתכנים המצויים באתר כמו הכלוב. אני מכיר מספיק מבוגרים שמתקשים לעבד תכנים וחוויות כאלו באופן בוגר מבחינה רגשית, לא כל שכן קטינים שעודם בשלבים מוקדמים של התפחות האישיות והבגרות הנפשית.

חמור מכך, נוכחות של קטינים בסביבה בה יש אינטראקציה בעלת אופן מיני בין משתמשים, אשר ברובם הם בגירים היא בעייתית ביותר. במיוחד אם מתאפשר למשתמשים להסוות את גילם.

כל האמור לעיל, לא בא לומר שאתרים ואפליקציות אחרות כמו סנאפצט אינם בעייתיים יותר או בעייתיים פחות. יש סכנות שטמונות עבור קטינים בכולם.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 30 באוג׳ 2020
קראתי פה דיונים בכיתה ה’ (בזמן שהרגתי סליים ירוק במייפל, הכנתי מדורה ברונסקייפ והורדתי לאנשים את הסולם בבריכה בסימס ואז גיליתי שאני סאדיסט מאנייק) ביי חחחח.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אוג' 31, 2020 12:16 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 30 באוג׳ 2020
Kitty frank כתב/ה:
'הראשון לשמו' אתה באמת חושב שאחריות ההורים היא לפקח? שיש להם סיכוי לגבור על הצפת המידע בימינו?

אני מאמינה שתפקידו של הדור המנוסה יותר זה לחנך לשאילת שאלות ביקורתיות,
לחנך לאמונה ואהבה עצמיים,
לחנך לנימוסין ודרך ארץ.

פוריטניות והרחקה של נערים לנערות משיח מיני רק מביא איתו לרוב יותר נפגעים ונפגעות.
אני מבינה את הבירוקרטיות הכסת''חית הזה של 'מתחת לגיל 18' אבל בסופו של דבר אני שמחה שלנוער יש גישה לאתרים כמו הכלוב, והלוואי שהיו יותר דברים כמו פה ופחות דברים כמו סנאפצ'אט וסטוריז שמצמצמים את החוויה האנושית לעומת הרחבה והעמקה בה.

איפה הימים של הפורומים והמסן אייסי והאנונימיות (שלא כמו תרבות-הפוזה וחוסר האנונימיות).
אנאלון​(נשלט)
לפני 3 שנים • 31 באוג׳ 2020
אנאלון​(נשלט) • 31 באוג׳ 2020
שאלה לכלובי
למה לא מעיפים מפה את Sm Art החפרן הסידרתי?
לא נמאס לכם מההטרלות שלו?
איה74
לפני 3 שנים • 31 באוג׳ 2020

כשתיהיה הורה אז תגיב לגבי מה בר ביצוע

איה74 • 31 באוג׳ 2020
הראשון לשמו כתב/ה:
בהחלט. להורים יש את היכולת לחסום תכנים מסוימים מול ספק האינטרנט.
תוכן פורנוגרפי, למשל.

ולא, הכוונה היא לא אם זה בר ביצוע ברמה הטכנית.
כאמא לתיכונסטית, אין לי שום כוונה להגביל אותה. פה זה לא החברה החרדית שעוברת מקיצוניות של "אסור להתרועע או להיישיר מבט לבני המין השני" לנישואים וציפיה לילדים תוך 0 זמן. אם אני סומכת עליה, גאה בה, ביכולות שלה ומאפשרת לה לחוות את העולם, זה לא יכול לקרות על ידי חסימה מלאכותית.
מה כן? ליצור שיח, להיות כנים ולשתף, כצה שאפשר