סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רוצה להיות אפס קטן ומושפל

masoul
לפני 3 שנים • 22 בספט׳ 2020
masoul • 22 בספט׳ 2020
היי תופת (:

לא מקבל אותה במובן של , כמו שכתבתי, זו גלוריפקציה של משהו אחר, שקשה לקבל ולהסכים לו, ולכן עושים גלוריפקציה.
אם אותם אנשים מאמינים שכך הם חשים חושבים ומרגישים ?
בוודאי, לא חולק על כך.
אלא אומר, לא מקבל ( עבורי לא מקבל, עבור עצמם, ובכן, הם לא באמת שואלים אותי או מזיז להם מה אני מקבל או לא )
לא מקבל, תחפרו קצת, תסתכלו במראה קצת, אל תעשו לעצמכם הנחות קצת, תרשו לעצמכם להיות מטונפים ולא יפים קצת,
ותראו מה יש מעבר לגלוריפקציה שנדמה לכם שהיא מה שאתם מרגישים וחושבים.

ושוב, זו דעתי, הערך שלה והחשיבות שלה עבור כל אחד שהוא לא אני הוא רק עד כמה שאותו אחד ( או אחת ) נותנים לה ערך וחשיבות.
ו" מאסול, אתה מדבר שטיות גמורות" זה גם בסדר .

ואחרון,
טלי העלתה פה כמה שאלות באמת טובות ועמוקות, שבאמת לדעתי שווה לשאול,
זו הסיבה למה השקעתי בתשובה ארוכה כנה וחושפנית.
לא הייתי רוצה להסית את הדיון אלי או למה אני מקבל או לא מקבל, מאסול אתה מדבר שטויות זה בסדר גמור בשביל להחזיר את הדיון לנושאים המקוריים,
ששוה להסתכל עליהם, לדעתי.

נ.ב.
כמובן שיש כאלו שצריכים לתת, גם אני צריך לתת, השאלה למה אותם אלו שצריכים לתת, צריכים לתת דווקא את ההשפלה שלהם,
דווקא את המחיקה שלהם.
וזה מחזיר אותנו לטענה הראשונה שלי, זה הצורך שלהם, בלי קשר לצורך אחר שלהם שהם צריכים לתת.

אנשים שצריכים לתת בלי שיהיה להם צורך בהשפלה מחיקה וכו, קונים פרחים לבת זוג, או מזמינים אותה לחופשה בחול.
ולא מבקשים ממנה שתשפיל אותם ותמחק אותם ותעשה מהם אפס וכלום.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ספט' 22, 2020 9:59 am, סך-הכל נערך פעם אחת
טלי35​(שולטת)

לא מצליחה לצטט אותך ארכיאיינג'ל

טלי35​(שולטת) • 22 בספט׳ 2020
ארכי... ואם בא לי להשפיל מישהו באמת.
להיות ממש רעה אליו.
לא לחשוב על הרגשות שלו אחרי הסשן?

כמו שלא ממש אכפת לך מה יקרה למכונית שכורה ואת נוהגת בה בפחות איכפתיות מאשר למכונית שהיא "שלך"
?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 22 בספט׳ 2020
זאת כבר החלטה שלך במסגרת מה שהוסכם ביניכם, אבל הנקודה שלי היא שגברים כאלו לא מחפשים יחסים ולכן גם לא אכפת להם שדברים "יחלחלו" ליחסים שהם לא רוצים שבאמת יווצרו ביניכם.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני נזהרת גם על מכוניות שכורות.

האם הרגע הצלחתי* לתמצת את כל פילוסופיית החיים שלי לתוך מטאפורה אחת קטנה ופשוטה? icon_razz.gif

*אם כן אז תודה טלי ❤
masoul
masoul • 22 בספט׳ 2020
לא קוראים לי ארכאנג'ל . ..

ובכל זאת.
זה כנראה אומר טלי,
שאת מרשה לעצמך להיות יותר במגע עם צדדים סדיסטים אמיתיים שלך.
שהצדדים הסדיסטים שלך מקבלים יותר מקום ויותר לגיטימציה.

סדיסט אימיתי לא מטפל בקורבן שלו, סדיסט אמיתי נהנה מהכאב של הקורבן שלו,
וכל טיפול בקורבן מפחית את הכאב וממילא את ההנאה של הסדיסט.
( לא להבהל, בסדיסט שהוא לא פסיכופט יש עוד צדדים, לא רק סדיסים, צדדים כמו אמפתיה, שתופסים גם הם את מרכז הבמה )
אהלן (:

( בטח צריך להוסיף פה איפה שהוא דיסלקיימר שהכל לדעתי בלבד ואני מייצג רק אותי וכו וכו וכו )
hrgiger
hrgiger • 22 בספט׳ 2020
היי מאסול (:

מה שאני טוענת זה שישנם לא מעט שחפרו בעצמם והפכו וחקרו ולמדו ועדיין טוענים אחרת לא כי הם עושים גלוריפיקציה אלא כי המנגנונים שלהם שונים. ואל לך להתנשא ולהגיד שברור לך שהם *באמת* חושבים ככה, אבל הם טועים.
בחרתי להגיב לזה לא כדי להגיב אישית, אלא כדי שמי שמרגיש אחרת ממך לא ירגיש שהוא אולי דביל מוחלט שלא מכיר את עצמו.

מניחה זה שווה ערך להצעה שלך להגיד לך "מאסול, אתה מדבר שטיות גמורות" , רק ככה שאחרים יבינו למה אני חושבת שזה שטויות (:
masoul
masoul • 22 בספט׳ 2020
תופת צופים כתב/ה:
מניחה זה שווה ערך להצעה שלך להגיד לך "מאסול, אתה מדבר שטיות גמורות" , רק ככה שאחרים יבינו למה אני חושבת שזה שטויות (:

נו, מצויין אם כך (:

אפשר לחזור לנושא ולשאלות המצויינות של טלי (:
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 22 בספט׳ 2020
masoul כתב/ה:
לא קוראים לי ארכאנג'ל . ..

( )

היתה סיבה שכתבתי לאריכאיינג'ל בשמה ולא באופן כללי.

זה בסדר שאתה כותב את דעתך - פשוט אתה לא הכתובת לענות לי על זה.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 22 בספט׳ 2020
כשבן זוגי ואני הכרנו, זה היה כשולטת ונשלט. הוא היה מאושר. חשב שזכה בלוטו.
תוך שנים מעטות גילינו שאנחנו לא מצליחים לאזן בין הזוגיות שלנו, שגם ככה מתאפיינת בהתחלה במאבקי כוח אצל כולם (מי ינצח במריבות, אצל ההורים של מי נהיה בראש השנה, מי ישתנה למען מי), לבין השליטה.
הוא אמר שקשה לו לשמוע ממני שהוא אפס במיטה כי זה בא מצד בת הזוג שלו.
ויתרנו על השליטה. נשארו אלמנטים שלה בסקס וקצת מחוץ למיטה. אלה כאלה שהם ממילא נגזרים מהאופי שלו ושלי.
אני שותפה לדעתה של ארצ' לגבי אנשים שפונים אלייך ככה.

נראה לי שכשולטות, אנחנו מאד רוצות להרגיש כניעה והתמסרות. זקוקות להן. אבל בפועל, מה שמציעים לנו הרבה פעמים הוא לא כניעה ולא התמסרות אלא רשימת מכולת של אקטים שמהנים את הפונה. החלום ושברו.