סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רוצה להיות אפס קטן ומושפל

ר ו ח
לפני 3 שנים • 22 בספט׳ 2020

Re: רוצה להיות אפס קטן ומושפל

ר ו ח • 22 בספט׳ 2020
כולנו פעם היינו חסרי אונים קטנים ותלויים לחלוטין בהורים שלנו, בעיקר באמא.
היא קבעה מתי אוכלים מתי קמים מתי יושבים מתי שוכבים מרימה מזיזה תופסת מנקה מסדרת מלבישה וכו...
כלומר המצב הראשוני ביותר של האדם הוא נשלט מוחלט ותלוי באופן טוטאלי בסביבה.
באופן מסוים כנראה פסיכולוגי סוציולוגי חברתי רוחני או לא יודע מה מתחברת השאיפה העתיקה הזאת של הנשמה לעולם המיני ויוצקת תוכן מיני, אצלי למשל חשוב מאוד סממנים נשיים ״קיצונים״ לשולטת, למשל עקבים גבוהים ריח טוב טיפוח לק וכו׳...
לפי אריך פרום (בגדול על קצה האצבע)
הדבר הקשה ביותר בחיים זה חופש הבחירה, ע״י התמסרות של המאזוכיסט לסאדיסט מרוויח המאזוכיסט עונג אין סופי בכך שהוא זוכה להיות חופשי מחופש הבחירה זוכה להיות שוב ״תינוק״ בלתי אחראי וע״י זה לצאת מגבולות העצמי שלו, לרוב ע״פ פרום המאזוכיסט יש לו יותר מידי מעצמו ולכן זקוק לצמצום האני שלו בעוד לסאדיסט יש חוסר וזקוק הוא להרחיב את עצמו ולכן זקוק הסאדיסט למאזוכיסט במידה שווה לנזקקות המאזוכיסט לסאדיסט על מנת שישחרר אותו מכבלי החיים ומחופש הבחירה.
מקוה שהצלחתי לשפוך קצת אור על הנושא.
זיקפת הבוקר​(שולט)

Re: לא מצליחה לצטט אותך ארכיאיינג'ל

זיקפת הבוקר​(שולט) • 22 בספט׳ 2020
טלי35 כתב/ה:
ארכי... ואם בא לי להשפיל מישהו באמת.
להיות ממש רעה אליו.
לא לחשוב על הרגשות שלו אחרי הסשן?
כמו שלא ממש אכפת לך מה יקרה למכונית שכורה ואת נוהגת בה בפחות איכפתיות מאשר למכונית שהיא "שלך"
?

יש מערכת יסחים שהיא במבט של 'צעצוע', יש מערכת יחסים שהיא במבט של 'כלב' או 'עבד'... יש מערכת יחסים שהיא עם 'פרטנר' - רק שיש הירארכיה...

זה הכל תלוי במערכת היחסים שלך
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 22 בספט׳ 2020
יש הרבה יתרונות ללהיות אפס מושפל, ולכן זה מעמד נחשק.

קודם כל, אפס לא צריך להוכיח להוכיח את עצמו, וזה מאוד משחרר. הוא לא צריך להשקיע אנרגיה בלתחזק את הדימוי העצמי שלו ולהוכיח למה הוא מוצדק.

דבר שני, בגלל שהוא מושפל, אין לו צורך בעכבות, הכל מותר ונסלח כי ממילא אתה מושפל. הוא לא צריך להגן על התדמית שלו כלפי חוץ, ולהחליט איזו תדמית לשדר.

כדי להיות אפס מושפל, הנשלט זקוק לשולטת או שולט.

קודם כל, השולטת מאשרת לו שהוא אכן אפס מושפל על ידי השפלות, החפצות ומיני התעללויות.
דבר שני, השולטת מוכיחה שהוא לא אפס מושפל, כי היא נותנת לו יחס, מוצאת לו שימושים לתועלתה, ומוצאת דרכים להשפיל אותו, שמאשררים את מעמדו המכובד במצב של יחסים כרגיל. ככל שאתה יותר נחשב ומוערך, אפשר להשפיל אותך יותר.
ויש בזה אפילו סוג של אהבה ללא תנאי, בקונטקסט מוגבל. למרות שאותו מישהו הוא אפס מושפל, הוא עדיין זוכה לקבל ממך כל מיני דברים.

זו סיטואציה פגיעה שדורשת לא מעט אמון ומידה מסוימת של לקיחת סיכון.
ולכן מי שמתחיל שיחה בהכרזה הזו כנראה לא יבנה מספיק אמון כדי לקחת אותה רחוק.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 22 בספט׳ 2020
"אני אוהבת להשפיל. מאד.
הגברים שהשפלתי היו הכי רחוקים מאפס יכולים להיות. באמת. אחד מהם הוא אדם שאת רואה בטלוויזיה כמעט כל יום (לא סלב) והוא הגבר הכי מצליח ואסרטיבי בעיניי.
בחדר המיטות? הוא אפס מושפל.
אין סתירה."

אשמח להבין מה הצורך שלו.
מה מניע אותו. מה ההסבר שלו לזה.
זה מה שאני מנסה להבין. לכן פתחתי את השרשור.

זה שאת ואני אוהבות להיות מעל גברים חזקים - אני יודעת.
לקקן מדופלם
לקקן מדופלם • 22 בספט׳ 2020
אני אומר לך למה באופן הישיר ביותר. גם אני לא מבין את הרצון הזה. העניין הוא שזה מה שאתן משדרות והנשלטים מוכנים לרצות אתכן בכל מחיר.
לקקן מדופלם
לקקן מדופלם • 22 בספט׳ 2020
אני אומר לך למה באופן הישיר ביותר. גם אני לא מבין את הרצון הזה. העניין הוא שזה מה שאתן משדרות והנשלטים מוכנים לרצות אתכן בכל מחיר.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 22 בספט׳ 2020
פרשנות: אני לא משתמש במשמעות הרגילה של המילים ולא עומד על דיוקן. אני רוצה יותר, לטבוע ברגש ולרעוד ולמעוד לרגע, לשאול את עצמי האם כל זה באמת קורה עכשיו ואמיתי? להרגיש הרבה מאוד וכמה שיותר מכל מנעד הרגשות כולל אלה שבתחום האפור, הכואב, הקר והפוגע ולכן אני בוחר בתיאורים קיצוניים יותר שמעצימים את הניגודיות.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 22 בספט׳ 2020
אהבתי את התגובות שכתבו פה, דיון יפה.

אבל, מבאס אותי כל הזמן לקרוא שנשלט = אנוכי,
אולי תחליפו את הנרטיב 😓?

כל אדם ומשלים צרכיו.. ללא קשר להגדרה בראשכם..
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לקקן מדופלם כתב/ה:

לא הבנתי. מה אנחנו משדרות?