סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגובות / לייקים - הסקר הגדול!

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 3 שנים • 24 בספט׳ 2020

תגובות / לייקים - הסקר הגדול!

פרלין​(נשלטת){ש} • 24 בספט׳ 2020
עלתה טענה משתי נשים שאני מעריכה למרות שהן אובייסלי לא מבינות מהחיים שלהן, שלייקים עדיפים על תגובות! בבלוג כלומר.

האם זה נכון? מה אתם מעדיפים? והאם יש סיכוי שכפתור הלייק יחזור למחשכים בהם נהגה?
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 24 בספט׳ 2020
כל מה שבא ברוך הבא. מבחינתי.
לא עזרתי לך לסקר icon_smile.gif
the rain song
the rain song • 24 בספט׳ 2020
חד משמעית - לייקים.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
אומנם לא יכולה לצאת בהצהרות נגד לייקים ותגובות בהתחשב בכך שיש לי בלוג. אבל למה לתת לזה משקל כזה רב?
the rain song
the rain song • 24 בספט׳ 2020
פרלין כתב/ה:
מה? למה?

אני משערת שההבדלים בין ההעדפות נובעים מהסיבה שאנשים כותבים.
אני משתמשת בבלוג כדי להגיד את מה שיש לי להגיד על נושא מסויים ומבחינתי אני סוגרת את הפינה הזאת.
אני לא משתמשת בבלוג שלי כמקום לדיונים לכן אני לא מתה על תגובות. גם כשמגיבים לי, אני בדרך כלל עונה בקיצור ולא מפתחת דיון כפי שקורה בבלוגים אחרים.
אם אני כן רוצה לדון במשהו או לשאול/להתייעץ, אני אשתמש בפורום. מבחינתי זה המקום לדיונים.

ברור לי שלא כולם חושבים ומרגישים כמוני ונתקלתי בדיונים מעניינים שכן התפתחו בבלוגים אחרים.
אבל עבורי זה לא כך.
אז מה שנותן הרגשה נעימה בכל זאת זה מספר הצפיות ולייקים בתקווה שניתנו כי באמת אהבו את מה שכתבתי ולא מאיזה אינטרס של פופולריות או תחושת מחוייבות או כל סיבה שאנשים עושים לייק שהוא לא "אהבתי" וזהו.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 24 בספט׳ 2020
לגמרי. מעדיפה לייקים ושיסתמו, כי בדכ זה מלווה בפרשנויות וניתוחים. אלא אם מדובר במגיבים שאני קרובה אליהם.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
שניהם, לדעתי. רק אם אפשר הייתי מעדיפה להפוך את היוצרות בתשובה שלי. כשאני שמה למישהו לייק או מגיבה, מבחינתי המשמעות שאני נותנת לשתי הפעולות זהה: קראתי (לעתים יותר מפעם) ואכפת לי. וההבדל הוא שאני מגיבה כשיש לי מה להגיד על מה שקראתי, לעומת זאת לייק ללא תגובה אני משאירה כאשר הנושא חדש ואינו מוכר לי ולכן אין לי מה להגיד, אלא רק ללמוד, כאשר התגובה שלי לכתוב כל כך רגשית שאני מרגישה שלא בנוח לכתוב אותה בפומבי, או כי נוצרה אצלי התחושה שהכותב עצמו לא היה שמח לתגובה ושדי לו שיקראו אותו וישתתפו במה שהוא מרגיש בלי להתערב.
    התגובה האהובה בשרשור
קפקא​(אחר)

Re: תגובות / לייקים - הסקר הגדול!

קפקא​(אחר) • 24 בספט׳ 2020
פרלין כתב/ה:
עלתה טענה משתי נשים שאני מעריכה למרות שהן אובייסלי לא מבינות מהחיים שלהן, שלייקים עדיפים על תגובות! בבלוג כלומר.

האם זה נכון? מה אתם מעדיפים? והאם יש סיכוי שכפתור הלייק יחזור למחשכים בהם נהגה?

כפתור הלייקים לא ייעלם כי הוא מייצר טראפיק לאתר. לעשות לייק זה כמו לדפוק בדלת ולברוח. אבל סבבה. מי שמעדיף לדפוק ולברוח, בעצם מפגין נוכחות גם כשאין ממש מה לומר, כך שזו חצי תגובה. אז בסדר. כל אחד מבין מהחיים שלו בדרכו-הוא.

נ.ב.
במחשבה נוספת, למה זה בכלל חשוב?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ספט' 24, 2020 3:48 pm, סך-הכל נערך פעם אחת