סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצד האפל של הפמיניזם הרדיקלי ואיך הוא פוגע בנשים

תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני 3 שנים • 6 באוק׳ 2020
AlphaPower כתב/ה:
Mistress Tamarao כתב/ה:
אם אתה לא מחפש דיון ורק רוצה להשתלח ולהפיץ מניפסט רדיקלי משלך, מקומך לא פה. או בכל מקום בו מנהלים דיון ומסבירים דעה בצורה מפורטת ורציונלית.

הבנת הנקרא שלך לא משהו או שאת בוחרת להתעלם ממילים ולנסות ליצור הטעיה?
את ראית שביקשתי לא לנהל דיון?, לפני שאת נכנסת לדיון את צריכה לראות מה הנושא של הדיון ובלי לראות את הראיון לא תביני ותוכלי לכתוב את דעתך בעניין.

אני מכירה מספיק טוב את מעלליה של רונית דרור וגם את העמותה שהיא הייתה בראשה, אין לי צורך לצפות בסרטון.
מהתגובות האלימות שלך אני מאמינה שאין לך פה שום רצון להשכיל, אלא רק לשחרר את שנאת הנשים האינסלית שאגורה בתוכך.
מאחלת לך לצמוח, כי שנאה ומרמור מורידים המון שנים מתוחלת החיים שלך.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 6 באוק׳ 2020
אלפא, מכיר את הילד שצעק ״זאב, זאב״?
זה אתה רק בפמינאצית.

בוא נגיד שאיבדת אמון.
אראגורן​(נשלט)
אראגורן​(נשלט) • 6 באוק׳ 2020
עצוב (ולא בציניות) לראות איך פונדמנטליזם הוא כל כך נפוץ בפורום.

כמות האידיאולוגיות והתיאוריות המטורפות של אנשים כאן בכלוב היא פשוט הזויה, ונעזוב את העובדה שרובם בהיבט הלוגי מטומטמים ברמות על.

לגבי רונית דרור, היא אישה ופוליטיקאית הגונה, אמיצה וחכמה ומאחל למערכת הפוליטית עוד אנשים כמוה.

השנאה הכי בוטה היא של נשים ששונאות נשים רק בגלל שהן לא חושבות כמוה.

בשבילם נשים יכולות לחשוב מה שהן רוצות כל עוד הן חושבות כמוני.

זאת הכל צביעות, ממש כמו המקרה האחרון של אמיר השכל - הדיבורים הגבוהים על זכויות אדם הם הכל מסך עשן.

ההמלצה שלי פשוט תמנעו מאינטראקציות אישיות עם אנשים כאלה.

אישה שרואה בכל גבר אנס - כנראה גם תתייחס לבן זוג שלה כמו זבל (ובטח לא כאדם מורכב עם חולשות וחוזקות).

גבר שרוצה לשרוף את המדינה - כנראה לא כשיר לנהל מערכת יחסים בוגרת.

מעדיף לנהל שיח עם אדם מן הישוב שהוא לא אינטלקטואל (או במקרה של רובכם מתיימרים להיות כאלה) ובכל זאת מחזיק בנורמות מוסריות ורציונליות בריאות יותר מרוב האנשים כאן.

אנשים שקודם אכפת להם מהאדם עצמו.

כי כשאידיאולוגיה משתלטת על הכל - הדבר הראשון שנפגע הוא היחסים בין אדם לאדם.

למזלי מצאתי מישהי שאהבת אדם נמצאת אצלה במקום הראשון.

מעדיף לחיות בסביבה בריאה עם שיח לא קיצוני, גזעני ואלים מאותם אנשים שרואים את עצמם כפעילי זכויות אדם בלי להביט בדבשת של עצמם.

אני אישית לא מתכוון להיות כאן יותר.

ואני שמח על כך.

נ.ב. אולי עדיף תתמקדו בבדסמ לפחות שם תמצאו מכנה משותף.

ניפרד במילים מתוך שיר של אן סינק:
bye bye bye
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 6 באוק׳ 2020
עוד משהו של בעלת מקצוע אחרת, היא מדברת על המגיבות כאן:
נשים יקרות: אתן לא באמת רוצות שיווין. אתן רוצות פריווילגיות! הנה ההוכחות:
https://www.youtube.com/watch?v=ASStQFQwvHc
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
״לגבי רונית דרור, היא אישה ופוליטיקאית הגונה, אמיצה וחכמה....״

במה מתבטא האומץ שלה? הקשבתי למחצית מהראיון בזמן שבישלתי ושמעתי שהיא מתרעמת על כך שידיעות אחרונות בחרו באישה שהרגה את בעלה המכה בתור אשת השנה. כי לטענתה אלימות היא אלימות. כלומר, בין גבר עם מערוך וסכין שמכה באשתו הגוססת ודוקר אותה לסירוגין לעיני ילדיהם בן השנה, לבין אישה שהורגת את בעלה המכה, היא לא רואה שום הבדל. היא גם לא רואה הבדל בין אישה שסוטרת לבעלה לגבר שמכה את אישתו עד מוות לעיני ילדיהם המשותף. היא אף טוענת שהעובדה שהיא חוששת לעבור לבד בלילה בסמטה חשוכה מצביעה על היסטריה שפושה בחברה בגלל ההפחדות של התנועה הפמיניסטית. מוזר, כמיטב ידיעתי גם טרם נולדה הפמיניסטית הראשונה, נשים פחדו להסתובב במקומות חשוכים פן יאנסו. היא גם מספרת על כך שנשים רבות נזכרות מאוחר מדי ללדת ילדים בגלל שכל חייהן היו עסוקות בקריירה. וכמובן גם זה בגלל הפמיניסטיות ובשום פנים לא בגלל חופש הבחירה לו סופסוף זכו הנשים. במקביל אינה רואה שום סתירה בין הטענה האחרונה שלה לבין טענה אחרת שעולה מיד אחר כך שסטודנטיות לרפואה ביפן לעתים נושרות מהלימודים כי הן מחליטות לוותר על מקצוע דורשני לטובת ילדים ומשפחה. לדעתה גם זאת דוגמא להשפעתו השלילית של הפמיניזם שמאלץ נערות להחליט ללמוד מקצועות שאינם מתאימים להן. כלומר, לא משנה מה קורה ואיזו דוגמא נביא, היא תגמיש אותה בווירטואוזיות עוצרת נשימה, כדי לטעון שפמיניזם רע.

מצד אחד הייתי מזועזעת מכך שלטענתה היא טיפלה בנאנסות, מצד שני הוקל לי כשאמרה שאף אחד לא לוקח אותה ברצינות ולכן היא הולכת לשבת בחושך.
המלט

Re: הצד האפל של הפמיניזם הרדיקלי ואיך הוא פוגע בנשים

המלט • 6 באוק׳ 2020
AlphaPower כתב/ה:
אנו מדברים פה הרבה על העניין המגדרי ועל תלונות השווא אז אני מצרף קישור שמוביל לראיון עם בעלת מקצוע(ד"ר רונית דרור) שמתארת את המצב כמו שהוא.
...

בדרך כלל, מי שבא לתאר ״את המצב כפי שהוא״, כבר חמוש בהשקפה, טעון ברגשות, ולא מחפש דיון פתוח אלא להרצות טיעונים. סוציולוגים, פסיכולוגים וחוקרות מוח כבר יודעים
שאין דבר כזה ״מציאות אובייקטיבית״, וכל אחד בורא לעצמו מציאות שנוחה לו. מסתבר שזה מאד אנושי.

אז יש אישה שחושבת ש #MeToo עושה נזק. סבבה. אז יש אישה כזו.
yosishoam
yosishoam • 6 באוק׳ 2020
לא יודע מי מכירה או לא מכירה את רונית אבל אני מכיר אותה אישית וקודם כל היא בחורה מדהימה .

לגופו של עניין הנושא הזה של תלונות שווא הוא המפתח לניכור הורי , כמעט כל מקרה של ניכור הורי מתחיל בתלונת שווא .

בהליכי גירושין להערכתי יותר מ-50% מהתלונות הן תלונות שווא לכן חוקרי משטרה כבר לא מייחסים אמינות לתלונות .

אני לא הייתי מתחיל לטפל בזה כי נגרם נזק למתלוננות אמת , זה הנזק המשני .

הנזק הישיר הוא ילדים שנפגעים / גברים שנפגעים ובסופו של דבר מאות מתאבדים בשנה ישירות מהחוקים המפלים בישראל .

אפשר לקחת את זה גם לחוקי המזונות המופרכים בארץ וחזקת הגיל הרך כשישראל היא המדינה המערבית היחידה שבה עדיין בוחנים את שני הפרמטרים העיקריים בנושא גירושין (החזקת ילדים ותשלומי מזונות ) על בסיס מגדרי ולא על פי טובת הילדים כמו שמקובל בעולם .

יש שינוי בשנים האחרונות מכיוון שדעת הקהל השתנתה אבל זה לא מספיק .
zytry​(שולט)
zytry​(שולט) • 6 באוק׳ 2020
קראתי כאן דיון של שפת אנשים מלומדה עם ציתותים של העולם הנעלה.. ואני התמים רוצה רק לתת דוגמת רקע." לפני שנים כאשר אמרתי לפקידה שיש לה ישבן יפה,
קבלתי חיוך נאה בתגובה.. היום אילו אמרתי זאת אני מסתכן במשפט על הטרדה מינית.." השאלה: האם קומפלימנט כזה לא חסר היום לאישה ?
Lanya Colson
Lanya Colson • 6 באוק׳ 2020
לא רק שהקומפלימנט לא חסר לנו, סביר להניח שלפני כמה שנים, כשעוד היה מותר להטריד במסווה של מחמאות, הפקידה אולי חייכה, אבל רק בגלל שלא היתה לה ברירה, ובפנים היא קצת רצתה למות.
ההבדל היחידי הוא שהיום מותר לנשים להגיד מה הן חושבות על ״המחמאות״ האלו.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
zytry כתב/ה:
קראתי כאן דיון של שפת אנשים מלומדה עם ציתותים של העולם הנעלה.. ואני התמים רוצה רק לתת דוגמת רקע." לפני שנים כאשר אמרתי לפקידה שיש לה ישבן יפה,
קבלתי חיוך נאה בתגובה.. היום אילו אמרתי זאת אני מסתכן במשפט על הטרדה מינית.." השאלה: האם קומפלימנט כזה לא חסר היום לאישה ?

הישבן שלי, מיינד-יו, הוא העסק הפרטי והאינטימי שלי. לעומת זאת, אני תמיד אשמח לקבל מחמאה על האופן בו אני מבצעת את העבודה שלי.