סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שירות משלוחים לשולטות/אני גאון שיווקי

עכוזית הכרך
לפני 3 שנים • 30 בדצמ׳ 2020
עכוזית הכרך • 30 בדצמ׳ 2020
בדיוק חשבתי על רעיון דומה וגאוני לא פחות !
גיפט כארד אנונימי לוולט .
מתנה כזאת בטוח הייתי מקבלת בשמחה .
כלבלב מתוקי​(נשלט)

Re: שירות משלוחים לשולטות/אני גאון שיווקי

כלבלב מתוקי​(נשלט) • 30 בדצמ׳ 2020
Mistress Tamarao כתב/ה:
נכון כל הנשלטים שמציעים לך להביא לך משהו עד הבית, אבל מהסיבה המובנית מאליה את לא רוצה שידעו איפה את גרה?

אז קבלו את- סאב וולט. שירות משלוחים בדסמי. הנשלט מוסר את החבילה/מזמין מהשירות המשלוחים הנ״ל את הפינוק שרצה למסור והשליח מברר דרכך את הכתובת.

כמובן בצורה חסויה ובלי להעביר הלאה.

נובי גוד שמח!! 🎉🎉

twist: השירות החדש סאב וולט הוא למעשה מנגנון להלבנת כספים.
EL PATRON​(אחר)

EL PATRON​(אחר) • 30 בדצמ׳ 2020
Mistress Tamarao כתב/ה:
נכון כל הנשלטים שמציעים לך להביא לך משהו עד הבית, אבל מהסיבה המובנית מאליה את לא רוצה שידעו איפה את גרה?

אז קבלו את- סאב וולט. שירות משלוחים בדסמי. הנשלט מוסר את החבילה/מזמין מהשירות המשלוחים הנ״ל את הפינוק שרצה למסור והשליח מברר דרכך את הכתובת.

נובי גוד שמח!! 🎉🎉

שברת אותי מצחוק😂😂😂😂
תמרעה המרטשת​(שולטת)

כלבלב מתוקי כתב/ה:
Mistress Tamarao כתב/ה:

נובי גוד שמח!! 🎉🎉

twist: השירות החדש סאב וולט הוא למעשה מנגנון להלבנת כספים.

זה כאילו אתה מכיר אותי
A-paradox
לפני 3 שנים • 31 בדצמ׳ 2020
A-paradox • 31 בדצמ׳ 2020
אם מחפשים שליחים אני זמין .. 🤨
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 31 בדצמ׳ 2020
כלבלב מתוקי כתב/ה:
אם הפנייה של נשים לכלובי היא הוכחה שנשים לא רוצות מתנות מזרים?
אז מדוע נשים שכן מבקשות מתנות מזרים היא לא הוכחה שנשים כן רוצות מתנות מזרים?
.

לא רציתי להגיב בשרשור הזה ברצינות אבל זאת טעות נפוצה שיש צורך להתעכב עליה: רוב מבקשות המתנות הם בעצם מבקשים.
מדובר בכל מיני גברים שמהיותם גברים יודעים איך לדבר לפנטזיות של גברים אחרים, ואין להם בעיה להניח אשליה להבטחת מימושן תמורת כסף, ואז להיעלם ברגע התשלום.

נשים שולטות לרוב לא יתייחסו לעצמן כמו דמויות פורנוגרפיות שטוחות חסרות רצון עצמי מלבד להיות מונחות כפיתון שמבטיח לספק לגברים חרמנים, זה מרתיע את רובן כי לצמצם את עצמך לאוביקט שתכליתו לגרות את הגבר מושך אליך סוג גברים מאוד דוחה שלא שווה שום שקל שיכול לצאת מזה.
בעוד לגברים פחות אכפת לאיזה יחס הם יזכו מגברים אחרים, בטח כשהם מסתתרים מאחורי דמות בדויה שלא באמת יכולה להיות הם, לעומת שולטת אישה שהיא באמת שולטת ובאמת אישה.

רוב הנשים מעדיפות להימנע ממתנות מגברים זרים בכלוב לא כי בהכרח כולן צדיקות שכסף לא נוגע בהן אלא פשוט כי כל אישה כאן מגלה די מהר, ואפילו שלא ביוזמתה (כי יש מספיק נשלטים שמיוזמתם יסתערו עליה עם הצעות תשלום, עוד לפני שהספיקה לכתוב על עצמה מילה), שאין בכלוב מתנות בחינם מבלי שמצפים שתחזירי טובה מינית-קינקית בתמורה.

מי שמציע לך להיות "כספומט ללא תמורה" ועוד איך מחפש תמורה ויעשה לך את המוות אחרי שתקבלי את "המתנה" (הסייג היחיד זה כשזה נעשה במסגרת מערכת קבועה שהאמון התבסס בה הרבה לפני הענקת המתנות, וממש לא במקרים בהם זר דוחק בך לקבל מתנה).
כל שקל שמוצאים מהכיס נשלטים שמכריזים בגרנדיוזית שהם "מנוצלים כלכלית" בפני זרות, נועד לספק את עצמם, לרכוש לעצמם פנטזיה כלשהי שהם מצפים שהתשלום יוליד.
הם מצפים שאחרי התשלום השולטת תגיב אליהם בדיוק באופן שהם מפנטזים עליו אחרת יצא כל העוקץ המגרה מהקינק שלהם, כי סתם להוציא כסף מארנק בלי סיפור מסגרת קינקי לא מדבר אל אף אחד מהם, ואם השולטת צעירה לא מנוסה מאמינה בנאיביות שאין להם שום אינטרס מיני שהיא תצטרך לספק בתמורה, פה יתחיל הזעם שלהם כלפיה.

אתה יכול לראות כמה הם זועמים ומאחלים רע לאלו שהם הבטיחו "לפנק", לאיזה יחס הן זוכות אחרי שבחרו לא להמשיך איתם הלאה אחרי ששילמו עליהן סכום של קפה ומאפה.
אז כששולטת תסרב אחרי שנתנו לה מתנה בסכום יותר ניכר? אתה רק יכול לנחש איזה תגובות אגרסיביות זה יוליד.

משם בדיוק הגיעה הדרישה של נשים לבטל קבלת מנוי זהב כמתנה באופן אוטומטי.
זאת הצעה שאני הייתי בין אלו שקידמו אותה בפני כלובי, והסיבה לכך הייתה שנשלטים היו מחליטים "לתת מתנה" על דעת עצמם, ואחר כך היו עושים לנשים את המוות, דורשים תמורה כי שילמו להן מבלי שביקשו 25 ש"ח על מינוי זהב, אז מבחינתם הן חייבות להם עכשיו את כל היחס והגשמת הפטישים בעולם.

גרוע מכך, הם השתמשו במנוי הזהב ככלי שנועד להעניש ולהציף בפניות מציקות את אלו שסירבו להם.
כי כשאתה מזהיב משתמשת שאפילו לא יכולה לסרב למנוי, אתה פותח עבורה את האופציה לקבל בעל כורחה הודעות גם ממשתמשים רגילים, מה שגרם לאותם מטרידים שנחסמו על ידן במשתמש המקורי שלהם לפחות עוד עשרות פקטיביים, ובגלל שלכל משתמש אפור יש אפשרות לפנות למנוי זהב, הם יכלו להפציץ אותן בהודעות במקום שיאלצו להזהיב את עצמם בכל משתמש חדש ולהוציא על זה סכום יותר ניכר מ 25 ש"ח.

בקיצור, כפי שנאמר בפתגם מפורסם ברוסית "גבינה בחינם יש רק במלכודת עכברים". למתנות מזרים חרמנים יש מחיר שלא שווה את זה, ונשים לומדות שזה לא משתלם מהר מאוד.
EL PATRON​(אחר)
EL PATRON​(אחר) • 31 בדצמ׳ 2020
בדרך כלל יש לך המון פניני חכמה במה שאת טוענת.
מה שרשמת פה זוהי שטות מוחלטת! או לחילופין התעלמות מוחלטת שלך או חוסר הבנה.
אני מכיר 2 ״שולטות״ שהן נישלטות טוטאליות!! אבל גילו ״שכשולטת״ אחד שוכר להן בית, אחד קונה להן..
רוב ה״שולטות״ הן כאלה! אחרי מחקר ארוך מאוד של 4 נישלטים, 2 נישלטות ו2 שולטים.
זה נהיה ״מקצוע״ לכל דבר ודבר ואני בוחר במילים האלו ולא במילים גרועות יותר.
מוכן להתערב ולעשות מחקר איתך יחד שלמעלה מ70% מ״השולטות״ הן כאלה
EL PATRON​(אחר)
EL PATRON​(אחר) • 31 בדצמ׳ 2020
ArchAngel כתב/ה:
כלבלב מתוקי כתב/ה:
.

לא רציתי להגיב בשרשור הזה ברצינות אבל זאת טעות נפוצה שיש צורך להתעכב עליה: רוב מבקשות המתנות הם בעצם מבקשים.
מדובר בכל מיני גברים שמהיותם גברים יודעים איך לדבר לפנטזיות של גברים אחרים, ואין להם בעיה להניח אשליה להבטחת מימושן תמורת כסף, ואז להיעלם ברגע התשלום.

נשים שולטות לרוב לא יתייחסו לעצמן כמו דמויות פורנוגרפיות שטוחות חסרות רצון עצמי מלבד להיות מונחות כפיתון שמבטיח לספק לגברים חרמנים, זה מרתיע את רובן כי לצמצם את עצמך לאוביקט שתכליתו לגרות את הגבר מושך אליך סוג גברים מאוד דוחה שלא שווה שום שקל שיכול לצאת מזה.
בעוד לגברים פחות אכפת לאיזה יחס הם יזכו מגברים אחרים, בטח כשהם מסתתרים מאחורי דמות בדויה שלא באמת יכולה להיות הם, לעומת שולטת אישה שהיא באמת שולטת ובאמת אישה.

רוב הנשים מעדיפות להימנע ממתנות מגברים זרים בכלוב לא כי בהכרח כולן צדיקות שכסף לא נוגע בהן אלא פשוט כי כל אישה כאן מגלה די מהר, ואפילו שלא ביוזמתה (כי יש מספיק נשלטים שמיוזמתם יסתערו עליה עם הצעות תשלום, עוד לפני שהספיקה לכתוב על עצמה מילה), שאין בכלוב מתנות בחינם מבלי שמצפים שתחזירי טובה מינית-קינקית בתמורה.

מי שמציע לך להיות "כספומט ללא תמורה" ועוד איך מחפש תמורה ויעשה לך את המוות אחרי שתקבלי את "המתנה" (הסייג היחיד זה כשזה נעשה במסגרת מערכת קבועה שהאמון התבסס בה הרבה לפני הענקת המתנות, וממש לא במקרים בהם זר דוחק בך לקבל מתנה).
כל שקל שמוצאים מהכיס נשלטים שמכריזים בגרנדיוזית שהם "מנוצלים כלכלית" בפני זרות, נועד לספק את עצמם, לרכוש לעצמם פנטזיה כלשהי שהם מצפים שהתשלום יוליד.
הם מצפים שאחרי התשלום השולטת תגיב אליהם בדיוק באופן שהם מפנטזים עליו אחרת יצא כל העוקץ המגרה מהקינק שלהם, כי סתם להוציא כסף מארנק בלי סיפור מסגרת קינקי לא מדבר אל אף אחד מהם, ואם השולטת צעירה לא מנוסה מאמינה בנאיביות שאין להם שום אינטרס מיני שהיא תצטרך לספק בתמורה, פה יתחיל הזעם שלהם כלפיה.

אתה יכול לראות כמה הם זועמים ומאחלים רע לאלו שהם הבטיחו "לפנק", לאיזה יחס הן זוכות אחרי שבחרו לא להמשיך איתם הלאה אחרי ששילמו עליהן סכום של קפה ומאפה.
אז כששולטת תסרב אחרי שנתנו לה מתנה בסכום יותר ניכר? אתה רק יכול לנחש איזה תגובות אגרסיביות זה יוליד.

זאת הצעה שאני הייתי בין אלו שקידמו אותה בפני כלובי, והסיבה לכך הייתה שנשלטים היו מחליטים "לתת מתנה" על דעת עצמם, ואחר כך היו עושים לנשים את המוות, דורשים תמורה כי שילמו להן מבלי שביקשו 25 ש"ח על מינוי זהב, אז מבחינתם הן חייבות להם עכשיו את כל היחס והגשמת הפטישים בעולם.

גרוע מכך, הם השתמשו במנוי הזהב ככלי שנועד להעניש ולהציף בפניות מציקות את אלו שסירבו להם.
כי כשאתה מזהיב משתמשת שאפילו לא יכולה לסרב למנוי, אתה פותח עבורה את האופציה לקבל בעל כורחה הודעות גם ממשתמשים רגילים, מה שגרם לאותם מטרידים שנחסמו על ידן במשתמש המקורי שלהם לפחות עוד עשרות פקטיביים, ובגלל שלכל משתמש אפור יש אפשרות לפנות למנוי זהב, הם יכלו להפציץ אותן בהודעות במקום שיאלצו להזהיב את עצמם בכל משתמש חדש ולהוציא על זה סכום יותר ניכר מ 25 ש"ח.

בקיצור, כפי שנאמר בפתגם מפורסם ברוסית "גבינה בחינם יש רק במלכודת עכברים". למתנות מזרים חרמנים יש מחיר שלא שווה את זה, ונשים לומדות שזה לא משתלם מהר מאוד.

בדרך כלל יש לך המון פניני חכמה במה שאת טוענת.
מה שרשמת פה זוהי שטות מוחלטת! או לחילופין התעלמות מוחלטת שלך או חוסר הבנה.
אני מכיר 2 ״שולטות״ שהן נישלטות טוטאליות!! אבל גילו ״שכשולטת״ אחד שוכר להן בית, אחד קונה להן..
רוב ה״שולטות״ הן כאלה! אחרי מחקר ארוך מאוד של 4 נישלטים, 2 נישלטות ו2 שולטים.
זה נהיה ״מקצוע״ לכל דבר ודבר ואני בוחר במילים האלו ולא במילים גרועות יותר.
מוכן להתערב ולעשות מחקר איתך יחד שלמעלה מ70% מ״השולטות״ הן כאלה
כלבלב מתוקי​(נשלט)
כלבלב מתוקי​(נשלט) • 31 בדצמ׳ 2020
ArchAngel כתב/ה:
כלבלב מתוקי כתב/ה:
.

מה את רוצה מהחיים שלי ArchAngel?
מטיפה וחופרת לי על דברים שבכלל לא אמרתי.
סה"כ תיקנתי את הפרדקוס שעלה מדבריו של דרקן.

אני אפילו מסכים איתו ואיתך שרוב הנשים לא רוצות מתנות מגברים ויש משהו מטריד במתנה ללא אישור מהצד השני.
לעומת זאת, הטענה ש"רוב מבקשות המתנות הם בעצם מבקשים" היא לא יותר מאשר wishful thinking.

היה כנראה משהו שהיית ממש חייבת להוציא מהלב והחלטת לטפס עליי כדי להביע את דעתך.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 31 בדצמ׳ 2020
איזה חמוד אתה כשאתה מנסה לספר לעצמך סיפור בדיוני לגבי בשביל להקל על עצמך. אני כבר בקושי ב"כלוב" בכלל בשביל שיקרה לי משהו שיכעיס אותי בו.

צר לי, אבל אתה לא מעניין מספיק בשביל שארצה משהו מהחיים שלך, הטקסט שלי לא עסק בך ודיברתי בו לגופה של תופעה נפוצה.
לא טענתי שזו דעה שאתה מחזיק בה, פשוט דרך השאלה ששאלת נורא נוח לגשת לנושא הזה ולעלות אותו לדיון, במיוחד כששאלת אותה אחרי שדרקן הזכיר את עניין "הביטול האוטומטי של קבלת מנוי המתנה" שיזמו לא אחרות מאשר נשים, כשאני הייתי מהנשים שקידמו את זה, ככה שיש לי מה להרחיב על הסיבות שבגללן נשים הרגישו שמתנות מזרים כאן זו צרה צרורה.

למה בוחר להיעלב מזה כאילו שאפילו מילה ממה שכתבתי התעסקה בך? בוא תצביע לי על הטפה אחת שעשיתי לך.
אולי עליך עובר משהו שהיית צריך להוציא החוצה, יש מצב?