שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מודעות סטייל ״מחפשת נהג/סנג׳ר/מנקה״ של שולטות - באמת מנסה ל

כלבלב מתוקי​(נשלט)
לפני 3 שנים • 6 בינו׳ 2021

Re: מודעות סטייל ״מחפשת נהג/סנג׳ר/מנקה״ של שולטות - באמת מנ

כלבלב מתוקי​(נשלט) • 6 בינו׳ 2021
pointBreak כתב/ה:
אני רואה מודעות של נשים שאין בהם שום קשר למיניות ומחפשות אך ורק משרת שיהיה ״עבד נקיון״ ,״נהג מונית״ , ״סנגר״
וחלקם גם באות הם דרישות הזויות בנוסף..
גולת הכותרת שמישהי רשמה שהיא מחפשת אך ורק מישהו שיביא לך משלוח וולט בלי אפילו כתובת ובלי שום אינטרקציה איתה.
גם אם נעשה בהסכמה אין זה ניצול ציני ורגשי , מרגיש שאנשים , גם גברים וגם נשים תכלס ישתמשו בפלטפורמה הזאת שנקראית ״הכלוב״ כדי להשיג את מטרותיהם.

אני תוהה אם היו מודעות הפוכות כאלה של שולטים : ״מחפש מנקה״ או ״מחפש שפחה שתקפל כביסה כל היום ותבשל״ ותסיע אותי ממקום למקום ,
אני בטוח שהייתה פה התלהמות אדירה מהצד השני.

חשוב לי לציין שאני רואה כן מודעות לגיטימיות לגמרי ששולטות מחפשות נשלטים ובאמת מחפשות קשר אמיתי וחשוב להם מראה מראה שהם באמת רוצות קשר או מערכת יחסים כזאת או אחרת אבל לא של ניצול ציני שפל.

מעניין אותי באמת מה ההגיון

הייתי פעם עבד ניקיון (הטוב אי פעם) וזה היה ממש נחמד.
זה לא חייב לבוא ממקום של ניצול.
אני כן חושב שצריך להיות אלמנט מסוים של בדסמ, אפילו רך (למשל נשיקה לכפות הרגליים בסיום), בלעדיו אין היתכנות לסוג כזה של יחסים. ללא משהו נוסף בדרך כלל ההתלהבות של הנשלט מסתיימת מהר מאוד.

וכמובן יש את הנצלניות.
שאין להם קשר לבדסמ.
בדרך כלל לא מדובר בנשים שמחפשות עבד ניקיון או נהג.
הן מבהירות על ההתחלה שאין שהיא לא מחפשת קשר רגשי.
הכוונה לנשים שמחפשות כספומט.

החוכמה היא לדעת לזהות בין שני הטיפוסים.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני 3 שנים • 7 בינו׳ 2021
אוקיי בואו לא נהיה תמימים גבר שמציע להסיע, לנקות לך את הבית זה מרגש אותו וגם מדליק אותו.
נתחיל בזה שאני מלכתחילה כשנכנסתי לעולם הזה, לא חיפשתי דברים כאלה.
אחרי 1000 הודעות חוזרות ונשנות באותה מתכונת:
״מלכה רוצה נהג סנג׳ר״
״מלכה רוצה אני אנקה לך את הבית בחוטיני״
״מלכה רוצה אני אעשה לך קניות ותשפילי אותי בדרך כמו כלב״.
אז אני פשוט לא מתייחסת אליהם כמו לנשלטים רציניים או לפעמים גם לא כמו גברים אמיתיים.
השאלה מה קדם למה? הביצה או התרנגולת״. האם שולטות היו אלה שרצו שימלאו להן מטלות ואז הנשלטים התחילו מיוזמתם להציע את זה? אני בספק.
כי גם כשמישהו מציע מיוזמתו לבצע לך עבודות ניקיון הוא לא באמת בא לנקות, הוא חושב בפנטזית הפורנו שלו שהוא יבוא ויקבל מכות במדי משרתת או בלי בגדים בכלל, אבל כשצריך באמת לנקות? ״אוי הברוך איך מנצלים אותי ככה״.
אני רואה את השירותים שהם מציעים כניצול שלהם? ברוב המקרים לא.
האם יש מקרים בהם שולטות מנצלות נשלטים תמימים שרק חשבו לספק אותן? בוודאי, אבל כיוון שאותו ניצול גם מגיע מהמון מתחזים שהם גברים פה אז נשים את הנושא הזה בצד.
בסופו של דבר. לכל מטבע יש 2 צדדים. אתה לא תבין את חוויותן של הנשים פה והן לא יבינו את שלך.
אז לפעמים יש נשים פה, לא בהכרח שולטות שפשוט נמאס להן, מ2000 הודעות של בואי אני רק אריח לך את התחתון או את הכוס ופשוט לוקחות את המשוכות בידיים, ואומרות לעצמן, אם אתם באים בגישה כזו? לפחות אנצל זאת.
זה עצוב אבל זה המצב.
starduskonfire
starduskonfire • 7 בינו׳ 2021
תמרה, כמובן שהתרנגולת קדמה לביצה.
הכל התחיל מצ'יקה אחת שקיבלהגן עדן מאלוהים ואז ניסתה להפוך את האדם, הנחש, ואלוהים לסנג'רים.
אבל בסוף העולם עגול ובצער היא יולדת בנים.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
הפוך גוטה, הפוך.
אותם נשלטים מנצלים את השולטות ומספקים להן שירותי ניקיון או נהיגה או ווטאבר, כאשר עלות עוזרת טובה נמוכה בהרבה מעלות של סשן בתשלום.
והם מקבלים סשן בתמורה כי ברוב המקרים זה לא חינם הרי - תמיד זה לנקות בחוטיני תוך כדי יריקות או ווטאבר.
אז מי פה מנצל את מי?
תתבגרו כבר ותפסיקו לבכות ברבאק
starduskonfire
starduskonfire • 7 בינו׳ 2021
שיר, ברגע שהנשלטים האלו יתבגרו ויפסיקו לבכות זה הרגע בו פוף! הם לא יהיו יותר נשלטים.
החיבור לצד הנשי שלהם יעלם, החיבור שלהם לטראומת ילדות תתפוגג.
ולכל אלו שיודעות להפיק תועלת והנאה מהמקום הזה יהיה משעמם ובודד.
be careful what you wish for
כלבלב מתוקי​(נשלט)
כלבלב מתוקי​(נשלט) • 7 בינו׳ 2021
שיר כאב כתב/ה:
הפוך גוטה, הפוך.
אותם נשלטים מנצלים את השולטות ומספקים להן שירותי ניקיון או נהיגה או ווטאבר, כאשר עלות עוזרת טובה נמוכה בהרבה מעלות של סשן בתשלום.
והם מקבלים סשן בתמורה כי ברוב המקרים זה לא חינם הרי - תמיד זה לנקות בחוטיני תוך כדי יריקות או ווטאבר.
אז מי פה מנצל את מי?

מסכים חלקית.
כמוך אני לא מבין את הטענות של נשלטים בנוגע לשירותי ניקיון או נהיגה.
אך ה"ניצול" הוא הדדי - כל צד מרוויח משהו (השולטת לא משלמת על עוזרת בית והנשלט מקבל סוג של סשן).

ולנקות בחוטיני תוך כדי יריקות נשמע אחלה.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 7 בינו׳ 2021
מהנסיון שלי.
כששולטת מבקשת נהג,מנקה, או עבד קניות.
היא לא מתכוונת שבאמת יגיע אליה העבד ,בכבודו ובעצמו ,עם הרכב המפואר שלו לבאר שבע
יסיע אותה לתל אביב ויחזיר אותה בשלוש בבוקר לבאר שבע.

גם כשהיא מחפשת עבד שינקה לה את הבית
היא לא מתכוונת שבאמת יבוא אליה עבד וינקה את הבית
ובאותה הזדמנות יריח את התחתונים שלה שבסל הכביסה.
לא.
היא מתכוונת שישלח לה כסף שווה ערך למונית הלוך חזור
או כסף לתשלום שש שעות למנקה.

וזה מה שהנשלטים לא רוצים להבין..
motislv​(נשלט)
motislv​(נשלט) • 7 בינו׳ 2021
Mistress Tamarao כתב/ה:
אוקיי בואו לא נהיה תמימים גבר שמציע להסיע, לנקות לך את הבית זה מרגש אותו וגם מדליק אותו.

זה עצוב אבל זה המצב.

ממש לא,
הריגוש הוא לא מעצם ההסעה או הניקיון
הוא מצפה לעוד משהו בתמורה (ואני לא מתכוון לסקס), והניקיון וההסעות זה דרך אפשרית להשיג את זה.
מאכזב מאוד שאת לא מבינה את נפש העבדים.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 7 בינו׳ 2021
כל מה שנשלטים (כקבוצה) רוצים ששולטות (כקבוצה) יפסיקו לעשות, הם צריכים ללמוד להציב לו גבול.
אם הן ידעו שהתנהגות מסוימת לא תזכה אותן במענה, היא תהפוך ללא משתלמת לחזור עליה. בדיוק כמו שהן לא חוזרות על לבקש שירותים שונים מגברים במרחבים ונילים כי שם אף אחד לא יקח אותן ברצינות והן יהפכו למוקד לסתלבט.

דוגמא נוספת היא הפער בין שולטים לשולטות:
למה שולטים לא מבקשים נהגת? כי אף אחת לא תפנה, אז זה לא משתלם להתנהג כך.
למה שולטות ממשיכות לבקש נהגים? כי לא משנה כמה נשלטים יתלוננו על זה בפורום, הרוב תמיד יסכימו לזה.

אז אם יש מספיק נשלטים שמזנקים על ההצעה והופכים את עצם הבקשה שלה למשתלמת עבור שולטות, כנראה שזה משתלם גם להם יותר ממה שהם אוהבים להתלונן על זה.
כפי שכתבה "שיר כאב", כנראה שהם כן משיגים מזה משהו ומבינים ש"עסקת חליפין" כזו יותר זולה ויותר זמינה מסשן אצל מלכה בתשלום, ומה שכואב להם זה שהם לא השיגו את אותו הסיפוק המיידי מידי זרה בחינם לגמרי.

ואם זה לא מספק אותם, שיפעלו בדיוק כמו הנשלטות שלהיות נהגות/מנקות/כספומטיות לא מספק אותן, שהפכו את חוסר הבקשות האלו לנורמה שמצופה משולט שרוצה שיקחו אותו ברצינות-
שישימו יחדיו גבול שיהפוך את הבקשה ללא משתלמת, במקום למלא את הבקשה ולהמשיך להתפלא שזה משתלם להמשיך לבקש אותה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ינו' 07, 2021 3:17 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
כלבלב מתוקי​(נשלט)
כלבלב מתוקי​(נשלט) • 7 בינו׳ 2021
כלבלב מתוקי כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:
הפוך גוטה, הפוך.
אז מי פה מנצל את מי?

מסכים חלקית.
כמוך אני לא מבין את הטענות של נשלטים בנוגע לשירותי ניקיון או נהיגה.
אך ה"ניצול" הוא הדדי - כל צד מרוויח משהו (השולטת לא משלמת על עוזרת בית והנשלט מקבל סוג של סשן).

ולנקות בחוטיני תוך כדי יריקות נשמע אחלה.

עכשיו אני מבין ששיר התכוונה לפער בין התשלום למטפלת לעלות של סשן - ככה שהנשלט כביכול מרוויח 300 שקלים.
כמובן שזה עדיין לא הופך את זה לניצול של אף צד - זה כנראה משתלם לשני הצדדים.