סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 3 שנים • 7 באפר׳ 2021
Zord כתב/ה:
בגדול מבחינתי, אפילו אם נשלט אינסל אחד הפסיק לנסות פה בעקבות הפוסט הזה - הצלחתי.
יש פה איזה פוסט על מסיבת שליטה שאני רואה עכשיו שהוא צובר פופולריות. ה"שולטות" רושמות בפוסט שזו מסיבה לדוגמנים בלבד (חתיכים וגבוהים ולא מספיק שאמא אמרה לכם - ציטוט מהבלוג פוסט). אם ה"שולטות" שמארגנות את המסיבה הזו נראות כמו דוגמניות מסלול של ויקטוריה סיקרט, אני חותך לעצמי אשך. הצחוקים, שאני בטוח שזה יתרחש והן ישיגו את המסיבה הזו, בגלל המצב הגרוע של הביקוש-היצע פה (אין ממש ברירה לנשלטים כנראה).

והשולטות והנשלטים ההם ירוצו יד ביד אל האופק בסיום המסיבה? או שזאת מסיבה עם פן חשפני ושירותי. הן רוצות שגברים יפים יקיפו אותן, יגישו להן וישעשעו אותן. ועל מסיבות של גברים אליהן מוזמנות יפהפיות הפלייבוי לא שמעת? ועל שייט של איש עסקים מזדקן ומכורס בחברתן של חמש דוגמניות ושמפניה צרפתית לא קראת? ומה עם תחרויות יופי, שם אנשים לא יפים מחליטים מי היפה בעולם?

מה מפריע לך? שגם לנשים מותר לברור, לארגן מסיבות מעמדת כוח, ולצפות שגברים יפים מהן ישרתו אותן? למה? ואני אפילו לא נוגעת בהקשרים בדסמיים של המסיבה הזאת שיכולים להיות הסבר פשוט והגיוני לדרישה. גם אם לא היה מדובר בשולטות ונשלטים, זה לא משהו שהן המציאו. יכול להיות שהן למדו מגברים למשל?

אני לא חושבת שהפמיניסטיות עליהן אתה מדבר היו שמחות לראות אותי בין שורותיהן. הקיצוניות שביניהן בטוח לא. המבט שלי על הזוגיות ועל החיים נמצא אי שם באמצע איפה שנמצא השוויון והזכות השווה להחליט האם לבחור בבחירות או להשאר בבית ולהכין אומלט, לגשת לפוסט דוקטורט בנוירופסיכולוגיה או לגדל חמישה צאצאים ולחיות עבורם, להתחתן ולהיות תלויה כלכלית בגבר שאתי או להפריד את ההיבט הכלכלי מהזוגיות שלנו וכן הלאה. ולדעתי רוב הנשים ה״פמיניסטיות״ הן כאלה בדיוק. ומשרשור לשרשור אני מבינה פחות ופחות איפה הבעיה כאן.

למרות שאני חייבת להסכים שאם ולו נשלט אחד יעזוב את הכלוב בגלל שהשולטות מרשות לעצמן לעשות החלטות, לארגן מסיבות, ולבחור בני זוג מעמדה של כוח, גם אני אשמח.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
רק לגבי עניין השמרנים - מה זה התנגדות לשינויים רדיקליים? נגיד, מפלגת נעם רוצה לבטל חקיקה לשוויון מגדרי, להחזיר את צה''ל אחורה בלי בנות קרביות, כאלה. האם אתה מסכים איתם, או שהם לא שמרנים? בארהב מדינת ארקנסו העבירה עכשיו כמה חוקים אנטי-להטב (רופא לא חייב לטפל בלהטב, איסור על טיפול בטרנסים לפני גיל 18 ) - האם אתה מסכים איתם, או שהם לא שמרנים? ישנה אישה קצת מפורסמת בשם לורי אלכסנדר שרוצה שנשים לא ילכו לקולג', לא יצביעו, ישרתו את הבעל - האם היא לא שמרנית, או שאלה מהלכים רדיקליים שהיא מתנגדת להם בצדק?
יש משהו שנקרא no true scotsman.
איה74
איה74 • 7 באפר׳ 2021
סטאר, באמת קשה לנהל דיון ככה.

אני אתחיל במה שאני כן מסכימה: מערכת המשפט, והחברה כולה, צריכה להגן על כולם. לא אוטומטית בגלל מגדר, אלא על מי שבאמת נפגע.

לגבי ההתיחסות שלך לזה שזה לא נורא שלנשים לא יהיה כסף משלהן והן צריכות להמר על הן הזוג שלהן ולקוות לטוב... נו באמת. אתה פשוט מתעלם מזה שלא מדובר בניסוי תאורתי, אלא שזה היה כמה אלפים של שנים (לפני הכסף זה היה רכוש) ושזה לא ממש עבד לטובת נשים (אני לא אחזור על כל הדוגמאות). אז איזו סיבה יש לחזור למודל הזה?
ומה שכתבת, שגדלת במשפחה שכסף לא היה הצד החזק שלה. הייתי גם שם. אבל זה לא אותו דבר. יש הבדל בין פשוט אין מספיק כסף ויש כסף, אבל לך אין את הזכות לקבוע מה יעשה בו. אף אחד לא אסר עליך לצאת לחלק עיתונים (ואני מבינה שזה מבאס) ולהרוויח עוד כסף שאין. אני עבדתי, הרווחתי יפה, אבל לא יכולתי לקנות מה שרציתי. המזל שלי שזו לא הנורמה החברתית, אלא רק המצב שהיה אצלי בבית, אז יכולתי לקום וללכת. אם זו היתה הנורמה החברתית מתישהו הייתי מתה (לא מאלימות, פשוט נשארת הצל של עצמי).

אז במערכת הזוגית שלך תעשו מה שתרצו (חלק מהפרוולגיה לבחור) אבל אני לא מוכנה לעודד אנשים שזו תחזור להיות הנורמה.

כל מיניי דברים אחרים שכתבת על ליברטנייות וזכויות לילדים, אני פשוט לא הבנתי מה ניסת להגיד.

אבל לגבי יצאה מאזור הנוחות (שוב, לא ברור לי איך זה קשור) אבל כמה אנקדוטות מחיי, שתראה שאני כן השינוי שאני רוצה לראות בעולם;
1. הגעתי לראיון עבודה עם תינוק בן 3.5 חודשים ואף הנקתי בחדר של הבוס שלי (קיבלתי את העבודה, ר"צ בפיתוח). זה היה לפני 11 שנה.
2. כשעזבתי את הבית, אני הצעתי הורות משותפת. ללא מזונות וחלוקה של זמני שהות 50%
יש עוד, אבל הבנת את הרעיון.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
הנה מאמר מעניין על מה אישה לא יכלה לעשות בארהב עד שנת 1971 (כולל תיקון של כמה אי דיוקים). בין היתר, נשים לא יכלו לקבל כרטיס אשראי בלי גבר שיחתום איתן על הכרטיס, דירוג האשראי שלהן התעלם מעד 50% משכרן האמיתי, היה מותר להפלות אותן בביטוח בריאות, בעל לא יכל להיות מואשם באונס אשתו ועוד כמה דברים מקסימים. זאת ארהב המערבית והאולטרא דמוקרטית, עם החוקה שאומרת שכולם שווים, סך הכל לפני 50 שנה (חלק מההפליות נמשכו גם לתוך המאה ה21)
https://www.usatoday.com/story/news/factcheck/2020/10/28/fact-check-9-things-women-couldnt-do-1971-mostly-right/3677101001/
Mental Freedom
Mental Freedom • 7 באפר׳ 2021
יולי Yuli כתב/ה:
Mental Freedom כתב/ה:

אני חס וחלילה לא מזלזל בגבולות של אף אחת, אבל יש נטייה לצפות (ואפילו לדרוש בצורה עקיפה ולעיתים אפילו ישירה ובוטה) מגבר שהרגע הכרת באיזו אפליקציה או וואטאבר להיות הג'נטלמן המושלם כמו ששמעת מחברות וראית בסרטים זה גם קצת אבסורד, כאילו אני לא יודע עוד איך את נראית במציאות.. אז למה מצופה ממני כל כך הרבה דברים בזמן שמה שמצופה ממך זה רק לרדת למטה בזמן (שזה בלי קשר אף פעם לא קורה חחחח), אני מבטיח שליזום ולחזר קצת בחזרה רק יתרום לסיטואציה .. לאחרונה אני מוצא את עצמי בהרבה מצבים שכאילו אם אני לא ייזום את השיחה ויזרים אותה, השיחה פשוט תתקע ותלך לעזאזל.

הו. ובכן. נניח שאכן כולנו מצפות לג'נטלמן מושלם (זה לא המצב, אבל נניח). כלומר, ידוע לך שג'נטלמנים מזיינים יותר. למה שלא תצטרף אליהם? תהיה אחד מהם ותשיג את מבוקשך 🤷‍♀️

כמו כן, אולי אם היית מצפה מנשים לקצת יותר מאשר לרדת למטה, אולי הבעיה שלך הייתה קטנה יותר. למשל, אם מראש תסכים לצאת רק עם אשה שעושה רושם של אשת שיחה אינטליגנטית וסבלנית, אם אופקים רחבים ותחומי עניין משותפים עמך, אתה עשוי למצוא את עצמך בפגישה מוצלחת שנגמרת בהבטחה לדייט שני.

(זה מה שאתה מחפש, נכון? אשת שיחה נעימה שכיף איתה במסיבות? כי אם אתה מחפש בובת גומי פשוקת רגליים ללא סטנדרטים אז העצות שלי לא רלוונטיות. אני לא בטוחה שנשים כאלה בכלל קיימות).

לא רוצה להשמע חצוף חלילה, וראיתי את ההודעה רק עכשיו.

אבל הגבתי כתגובה לנושא, לא עליי אישית. ואני מספיק גבר וג'נטלמן, ואינני זקוק לטיפים שלך כלל, אני לא מצפה מנשים לרדת למטה ואני גם לא מצפה מהן לעלות למעלה. אין טעם להתנשאות פה גבירתי היקרה.
דיברתי על תופעה (שראיתי ושמעתי לאו דווקא מחוויות אישיות) די כוללת של נשים שנוטות להסתמך על הצד השני שיפתח את השיחה, יזום, יחליט (גם נשלטות וגם "שולטות", אין קשר) יכול להיות שהבעיה בי או בגברים אחרים, אבל מספיק כבר עם הגישה הזאת של לחכות שההצעות, יוזמות והשיחות והכל יבוא מהגבר(אני מדבר על תחילת הקשר, במערכת יחסים זה כבר משתנה)
starduskonfire
starduskonfire • 7 באפר׳ 2021
דרקן, אלוף העולם בצרי פיקינג. ברשותך, אתעלם ממה שכתבת, כי באמת שאין לי עניין במלחמות עם תחנות רוח.
אתה לבד יכול לנחש מה ההשקפה שלי על רוב הסוגיות האלו.

איה, אני קצת לא מבין למה את חושבת שאני מקדם אורך חיים בו אישה אין לה בעלות על קניין...
בחיים לא כתבתי שזה סבבה שלאישה לא יהיה כסף משלה, ושהיא צריכה להמר. זה פשוט מגוחך.

מה שניסיתי להגיד עם הנקודה של ליברטריאניות, זה שאנחנו רואים שמרנות גם בצד הימני של המפה וגם בצד השמלי של המפה.
לכן לנסות לקבע אותי בתור מי שרוצה להחזיר את הגלגל אחור דיי מגווחך.
אני מוכן לשקול הרבה הצעות פרוגרסיביות אם אני רואה איך זה מגיע למצב שבו אותה קהילה פרוגרסיבית עושה מספיק ילדים כדי לעמוד בלחצים דמוגרפים מצד אחד ומצד שני מצליחה לצמצם את כמות האנשים שזקוקים לכספי מיסים כדי לשרוד,
בקצב של נפילת הילודה אצל אותם פרוגרסיבים שנלחמים בשיניים לקדם אג'נדות כאלו ואחרות, הילדים שלי ישארו קרחים מכאן ומכאן.
במדינה שלנו זה אגב ברור ממש. הנאורים פשוט מפסידים בתחרות הדמוגרפית, ורק בונים על זה שהפרופוגנדה שלהם תצליח לגייס עוד ועוד עריקים מהמכנה הערבי, חרדי, דתי לאומי. אני לא הייתי קושר את הגורל שלי ושל ילדי לעתיד עם אנשים שלא מעוניינים בילדים או עתיד.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ברור שאני יכול, כמו כל בר דעת - אתה מאה אחוז מסכים איתם, היית מיישם כל מדיניות כזאת מחר בבוקר.
כל מה שאמרתי זה שאתה צמצמת את מושג השמרנות למשהו שנח לך, ואז אתה טוען שזו השמרנות. בפועל, יש שמרנים כמוך ויש מפלגת נעם, שזה גם שמרנים. אתה זה שטען שלא צריך להתייחס לנשים כמונוליט, אבל כשמראים לך ששמרנים זה לא מונוליט, אתה קורא לזה צ'רי פיקינג.
אז אולי תגיד שהפרשנות האישית שלך לשמרנות אומרת משהו מסוים, אבל מי שם אותך לדבר בשם "השמרנות העקרונית"?
מה שכן, אתה נהיה מגעיל מפעם לפעם. אז אני רק אציין שאתה היית ונשארת דוש בג ממדרגה ראשונה, שמשתמש בכל טקטיקה מגעילה כדי לפסול דברים שאתה לא אוהב. זה המחנה שלך, השמרני, שאתה כל כך מפחד להזדהות איתו, אתה יודע
Mary Jane
Mary Jane • 7 באפר׳ 2021
ברייה כתב/ה:

...

הן רוצות שגברים יפים יקיפו אותן, יגישו להן וישעשעו אותן. ו?

...
מה מפריע לך? שגם לנשים מותר לברור, לארגן מסיבות מעמדת כוח, ולצפות שגברים יפים מהן ישרתו אותן? למה? ואני אפילו לא נוגעת בהקשרים בדסמיים של המסיבה הזאת שיכולים להיות הסבר פשוט והגיוני לדרישה. ...
.

מה למה?
זו אמת פשוטה שלא דורשת תילי תילים של חפירות אינסלים:
שנאת נשים שלא מקבלות את הנרטיב של עליונות גברית, נשים שמאמצות נרטיבים של החפצה פיזית השמורים מימים ימימה למין הגברי
דיכאון ותסכול על כך שמין הגברי מבזה עצמו, לכאורה, ובכך מעניק כוח הולך וגובר למין הנשי
מוח מוטרף מקנאה בוערת בנשים, ואולי גם בגברים שנבחרו
(:
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 7 באפר׳ 2021
זה טוב לגברים.
גבר רוצה שאשה תחפיץ אותו.
תשתמש בו רק לסיפוק היצר המיני שלה.

אבל נכון להיום זה עדיין לא קורה.
כנראה מפני שאין לאשה מספיק יצר מיני.
וגם היא נוטה לקפוא במצבים כאלה.

יש פה ושם התארגניות קטנות של מס נשים בודדות
שמארגנות מסיבת החפצה ובוחרות את המשתתפים בקפידה.
אבל הדרך עדיין ארוכה.
אנחנו בכיוון הנכון אבל לנשים אין את זה.
זה לא בא מבפנים כמו אצל הגברים.
זאת בעיה רצינית.
אבל כל יוזמה בכיוון הזה מצוינת.
בואו נהיה אופטימים.
maribelle

באמת?!

maribelle • 7 באפר׳ 2021
והפמיניסטיות.... הפמיניסטיות המודרניות מאוד אוהבות ונמשכות לרודנות האיסלמית הקשוחה בו האישה *שייכת* לגבר.[/quote]

מה זה הקישקוש הזה שכתבת?