סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות - איך אתן מגינות על עצמכן?

DRAMA QUINN
לפני שנתיים • 2 בספט׳ 2021

שולטות - איך אתן מגינות על עצמכן?

DRAMA QUINN • 2 בספט׳ 2021
נמאס לי
נמאס לי ממאונני מקלדת
נמאס לי מנשלטי צעצוע
נמאס לי מפייקרים
ונמאס לי להרגיש בסכנה

איך אתן מגינות על עצמכן במהלך הכרות עם נשלט חדש?
מה אתן דורשות ולא מוותרות?
מה הדגלים האדומים מבחנתכן?

אני מרגישה אבודה כבר
אני בטוחה שיש נשלטים שמתאימים לי ואני להם
אבל אני אבודה בתוך ים של בולשיט ונגמר לי הכח כבר
פטד
פטד • 2 בספט׳ 2021
פותחות קבוצה בשם המגדריות השיוויונית שלנו, רצוי בטלגרם, עם דיווח על זכרים 24/7.
ככה נמגר את התופעה!
Kitty frank
Kitty frank • 2 בספט׳ 2021
נראה לי שתהליך ממש איטי יעזור לך.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 2 בספט׳ 2021
הפרופיל שלך משדר פחד.
והנשלטים מיד מבחינים בזה.
ונכנסים לחרדה.
והופכים למאונני מקלדת.

מציע לך לערוך מספר שינויים בפרופיל שלך.

במקום המשפט: שלב ראשון שלח תמונת פנים.
לכתוב: שלב ראשון מפגש פנים מול פנים.
(הסבר: נשלט לא שולח תמונת פנים,הוא מתבייש בהתנהגות שלו..)

במקום המשפט: שולטת מסוג cfmn- אני לבושה אתה בעירום
לכתוב: שולטת בעירום.
(נשלט זקוק לחורים..)

למחוק מהגבולות את המילים "ללקק לי"
(עוד לא נולד הנשלט שלא מלקק)

במקום המשפט :אוהבת להזדיין עם שולטים
לכתוב: אוהבת לזיין נשלטים.
(כשנשלט קורא את זה ,הוא אומר לעצמו היא לא שולטת אמיתית היא נשלטת בעצמה)
DRAMA QUINN
מר מתהפך
תודה שנדחפת
הסגברת
ניסית לשנות אותי
הכל בתגובה אחת
יאללה טוס תודה וביי
תמרעה המרטשת​(שולטת)
זה יישמע ממש שלילי אבל לא משנה כמה הכנות תעשי יכול להיות שגם תיפגשי מישהו שהוא לא בסדר. אני תמיד תמיד רוצה כמה תמונות וגם אמצעי תקשורת לגיטימי כמו מספר טלפון נורמלי ולא מספר טלפון משני, איזושהי מדיה חברתית לברר עליו וגם כמובן להיפגש קודם במקום ציבורי.
קל מאוד להבין מי מאונן מקלדת, מי שכותב לך ישר מלכתי ומציע לך הצעות מפה עד הודעה חדשה תמחקי מייד. מישהו שמנסה לשלוט מלמטה ולהגיד לך שאת לא שולטת כי את מבקשת ככה וככה, תזרקי.
יש פה המון זבל, אבל בין כל הזבל יש גם מציאות לא רעות.
המון בהצלחה.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 2 בספט׳ 2021
תראי, נשמע מהפרופיל שלך שאת מחפשת נשלט מסוג מאוד ספציפי. גם מאוד שירותי וגם בעצם... ללא מין, אם אני מבינה נכון?
זה לא שאין כאלה שזה מה שהם מחפשים, רק להיות עבדי שירות למישהי בלי שום אקטים מיניים בכלל. יש. אבל באופן לא מפתיע, הם מיעוט מאוד קטן. כי אנשים הם לרוב יצורים מיניים, ולרוב הם מעוניינים במין במערכות היחסים שלהם, גם אם הם נשלטים ומין אידאלי מבחינתם הוא פחות חדירה של זין לכוס ויותר ליקוקים / פוט פטיש / חדירות "הזויות למיניהן" (מה זה הזוי? הכוונה כאילו לחצילים ודברים בסגנון, או שגם סטרפאון זה "הזוי"?)

ואז נשארים מעט מאוד כאלה שמתאימים לך. ומי כן מגיעים? כמו שאמרת, מאונני מקלדת למיניהם, שמראש לא רציניים אז מספיק להם לאונן על השיחה איתך ואז להיעלם.
בנוסף, את מציבה עוד חסם מאוד משמעותי בדרישה הראשונית והמיידית לתמונת פנים לפני שנוצרו בכלל שיחה וחיבור. זכותך והכל, אבל תחשבי על זה. להרבה אנשים דיסקרטיות היא חשובה והם צריכים לקחת דברים יותר לאט. אולי את מאבדת לא מעט נשלטים מתאימים פוטנציאליים בגלל הדרישה הראשונית הזו?

בקיצור, אני הייתי מציעה לך להוריד משמעותית את כמות ה"לא" וה"לא" בפרופיל ולהתמקד בלנסח על דרך החיוב את מה שאת כן מחפשת. שהוא, עד כמה שהצלחתי להבין, קשר שליטה ללא מין עם מישהו שהוא בעיקר עבד שירות. תקני אותי אם אני טועה.
    התגובה האהובה בשרשור
DRAMA QUINN
ללא מין איתי
אבל יש אלמנטים מיניים
יכול אפילו להיות מצב שאני נוגעת ואף מאוננת לעבד במהלך סשן
יכול להיות סיביטי, החדרות, יש הרבה דברים שאפשר לעשות
ולכן גם הדגשתי שאני לבושה והוא ערום
אני מחפשת הרבה מעבר לשירותיות, כמו שכתבתי בפרופיל לא מעניין אותי עבד ניקיון
וכן אני מניחה שאני מחפשת משהו מאוד ספציפי, כולנו לא?
החדרות ההזויות זה גם חציל וגם דברים שאני לא רוצה להזכר בהם, לא סטרפון.
אם יש שאלות מוזמנים להגיד לי חופשי, אבל שאלתי שאלה אחרת, ובנתיים עונים לי איך לשנות את עצמי או את הפרופיל שלי… זה לא מה ששאלתי.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 2 בספט׳ 2021
אני מצטערת שעל פניו לא עניתי למה ששאלת, אבל דווקא התשובה שלך מבהירה לי כמה עניינים של עצות לבניית הפרופיל שלך כן רלוונטיים למה ששאלת.
כי שאלת, בניסוח קצת אחר, איך להימנע מכל מיני מאונני מקלדת / מטרידים שמציפים אותך סתם, וכן להגיע לקשר השליטה שאת כן מחפשת. כי בבירור זה לא רק זה שאת מתוסכלת מהצפת הפניות הלא רלוונטיות והמטרידות, את גם מתוסכלת מזה שאת לא מוצאת את הנשלט שאת כן רוצה!
ולא ברור מהפרופיל שלך בכלל מה קשר השליטה שאת כן מחפשת. הנה, בתגובה אחת אליי עכשיו הבהרת דברים שכן כלולים בקשר שליטה רצוי מבחינתך ומהפרופיל אין איך לנחש אותם בכלל.

איך להימנע ממטרידים, מאונני מקלדת מבזבזי זמן ומציקים - כל עוד את אישה פה ומוצהר בפרופיל שאת מחפשת, אין דרך להימנע מהם לגמרי לצערי.
כן אפשר ללמוד עם הזמן לזהות טוב יותר ומהר יותר מי רציני ומי לא, מי מתאים לך ומי לא, לא להרגיש מחוייבת לענות לכל מי שכותב לך (וואלה, בעיניי לקופי-פייסטים למיניהם או להודעות ריקות כמו סתם "היי" או כאלה שברור מהן שהבנאדם בכלל לא קרא את הפרופיל שלך - לא בהכרח מגיעה תשובה. חבל על הזמן שלך), ולא להתבייש להשתמש באופציות החסימה כשצריך.
DRAMA QUINN
הוספתי לפרופיל מקווה שזה יהיה יותר ברור

עדיין מחפשת אנשים שיענו לשאלות המקוריות שלי