סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה תהיה הפנטזיה המינית שלכם שמעורבים בה חברי כנסת?

מטפורה
לפני שנתיים • 29 בדצמ׳ 2021
מטפורה • 29 בדצמ׳ 2021
Lady Hightower כתב/ה:
נתניהו מושפל עד עפר (לא קריטי לי על ידי מי) כשעבדיו הנאמנים בליכוד נאלצים לצפות.
אבל אין שום דבר מיני בפנטזיה הזאת אז אולי זה לא קשור פה...

אז באופן אישי, עבורי, בדיוק וידויים מסוג אלה היו גורמים לי להדק בכח את האחיזה באשכיהם של נבחרי הציבור שלנו. בעיני, התרגלנו לשיח מהסוג הזה מצד המנהיגים ושכחנו שמגיע לנו טוב בהרבה. יש מסיבות סלון ומפגשי פקולטה שבהן נהוג להתבטא ככה, וחלק מהמשתתפים אולי אפילו חושבים שיש בזה משהו אינטלקטואלי או מתוחכם (כמובן שלא מתייחסת ישירות לכותבת התגובה, אלא לתופעה רווחת), אבל אני באמת באמת חושבת שזה לא בריא ולא מועיל. באופן אישי, לא יכולה לחשוב על אדם שאני רוצה לראות 'מושפל עד עפר', ודאי שלא מסורסר לזנות, כך על פי תגובה קשה בשרשור זה. לעומת זאת, אני מייחלת ליום בו אוכל להיכנס בכמה פוליטיקאים בדיון על גבולות חופש הביטוי, מודל הפרדת רשויות ראוי, דת ומדינה וכו' (או מוטב מישהו חכם ממני שמחזיק בדעות שלי, שאז זה יישמע אפילו יותר טוב). אני באמת חושבת שבחברה כל כך מגוונת ומאותגרת, זה המישור שבו דברים מהסוג הזה צריכים להתנהל - מהראש ומהלב, לא מהבטן המלאה. אני מסכימה עם האבחנה שמדובר בפנטזיה לא מינית, משום שרק לעיתים רחוקות שנאה מובילה למשהו יצירתי, פרודוקטיבי, מעמיק ושלם, כמו מין טוב, או סאטירה ראויה לשמה, או טיעון מנצח.
הלוואי שכולנו ניטיב ונתעלה. 🫀❤️
Snitch
Snitch • 29 בדצמ׳ 2021
אני אמנם סטרייט אז הל, אבל הייתי מת לנהל סשן פורסד בי לטיבי ובן גביר
שלגי
שלגי • 29 בדצמ׳ 2021
Snitch כתב/ה:

🤣🤣🤣
אפילו לא בצחוק, אין לי שום רצון לראות מי מהם בעירום כלשהו…

תכלס, לא הצלחתי למצוא ולו אחד / אחת שהייתי רוצה בפנטזיות שלי 🤦🏻‍♀️
מודי בלוז
מודי בלוז • 29 בדצמ׳ 2021
שלגי כתב/ה:
Snitch כתב/ה:

🤣🤣🤣
אפילו לא בצחוק, אין לי שום רצון לראות מי מהם בעירום כלשהו…

תכלס, לא הצלחתי למצוא ולו אחד / אחת שהייתי רוצה בפנטזיות שלי 🤦🏻‍♀️

זה חלק מהיופי של השאלה, חפשי את הדרך..
אולי זה מכיוון השלילה..
Kitty frank
Kitty frank • 29 בדצמ׳ 2021
מטפורה כתב/ה:
Lady Hightower כתב/ה:
נתניהו מושפל עד עפר (לא קריטי לי על ידי מי) כשעבדיו הנאמנים בליכוד נאלצים לצפות.

אז באופן אישי, עבורי, בדיוק וידויים מסוג אלה היו גורמים לי להדק בכח את האחיזה באשכיהם של נבחרי הציבור שלנו. בעיני, התרגלנו לשיח מהסוג הזה מצד המנהיגים ושכחנו שמגיע לנו טוב בהרבה. יש מסיבות סלון ומפגשי פקולטה שבהן נהוג להתבטא ככה, וחלק מהמשתתפים אולי אפילו חושבים שיש בזה משהו אינטלקטואלי או מתוחכם (כמובן שלא מתייחסת ישירות לכותבת התגובה, אלא לתופעה רווחת), אבל אני באמת באמת חושבת שזה לא בריא ולא מועיל. באופן אישי, לא יכולה לחשוב על אדם שאני רוצה לראות 'מושפל עד עפר', ודאי שלא מסורסר לזנות, כך על פי תגובה קשה בשרשור זה. לעומת זאת, אני מייחלת ליום בו אוכל להיכנס בכמה פוליטיקאים בדיון על גבולות חופש הביטוי, מודל הפרדת רשויות ראוי, דת ומדינה וכו' (או מוטב מישהו חכם ממני שמחזיק בדעות שלי, שאז זה יישמע אפילו יותר טוב). אני באמת חושבת שבחברה כל כך מגוונת ומאותגרת, זה המישור שבו דברים מהסוג הזה צריכים להתנהל - מהראש ומהלב, לא מהבטן המלאה. אני מסכימה עם האבחנה שמדובר בפנטזיה לא מינית, משום שרק לעיתים רחוקות שנאה מובילה למשהו יצירתי, פרודוקטיבי, מעמיק ושלם, כמו מין טוב, או סאטירה ראויה לשמה, או טיעון מנצח.

לא בריא ולא מועיל😱
לא אינטיליגנטי ומתוחכם😱
תוצר של בטן מלאה😱

כמעט כאילו אנחנו לא בחוג סלון אינטלקטואלי אלא באתר של סוטים. אני מבינה את הנקודה שלך מותק, אבל רוצה להזכיר לך איזה פאן קליל ומושחט יותר של המיניות שלנו. משהו משוחרר מרסן ומהצדקה מוסרית.
oded1960​(שולט)
oded1960​(שולט) • 29 בדצמ׳ 2021
פופףףףף והם נעלמים....
מטפורה
מטפורה • 29 בדצמ׳ 2021
Kitty frank כתב/ה:
מטפורה כתב/ה:
Lady Hightower כתב/ה:

לא בריא ולא מועיל😱
לא אינטיליגנטי ומתוחכם😱
תוצר של בטן מלאה😱

כמעט כאילו אנחנו לא בחוג סלון אינטלקטואלי אלא באתר של סוטים. אני מבינה את הנקודה שלך מותק, אבל רוצה להזכיר לך איזה פאן קליל ומושחט יותר של המיניות שלנו. משהו משוחרר מרסן ומהצדקה מוסרית.

התגובה שלה, בעיני, היא ההיפך מקלילה. היא נוקטת בדיוק בנימה שאת מזהירה ממנה, זה לא פאן ולא קליל, ובעיקר מוסרני למדי. הכותבת עצמה הודתה שמיני זה לא.

קראתי את זה, חומד. העיניים נרטבו, הפות התייבש.
שוטרת*
שוטרת* • 29 בדצמ׳ 2021
אם נשים בצד את טיבי מלקק מגף שנועל כלב (אבל אחד אמיתי), עם דגל ישראל עליו... אז כל כך שרה בכלוב זכוכית שקוף ואטום לקולות, קשורה לכיסא מקובע לרצפה, עם קיסמים תקועים לה בעיניים שלא יסגרו חלילה ובטעות תפספס איזו שניה, וביבי עם כיסוי עיניים קשור אלי (:
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 29 בדצמ׳ 2021
קודם כל הגדולה מכולם.
איילת שקד.
איילת שקד.
איילת שקד.

מלכה אמיתית.
פנטזיה שלי כבר שנים.
אני כאן בשבילה להעניק לה רימינג ולקבל גולדן שאוור.
( בדוק היא מחזיקה במפתחות לכלובון של בנט )

אבל לא אומר שלא הייתי מסתפק בסשן פםדום מגניב עם אחת המרביות האסרטיביות והסקסית.
מירב כהן, מירב בן-ארי, מירב מיכאלי.

או אפילו עידית סילמן בת האולפנה הסקסית,
אוחחחח, ללקק לה את הרגליים בסנדלי בני עקיבא שלה.

יפעת שאשא ביטון בטוח שהיא מלכה חבל על הזמן.
חסני אותי יפעת, או לפחות זייני אותי.

וכמובן שבשום אופן לא הייתי זורק מהמיטה את יועז הנדל.!!!
icon_smile.gif
מודי בלוז
מודי בלוז • 29 בדצמ׳ 2021
שוטרת* כתב/ה:
אם נשים בצד את טיבי מלקק מגף שנועל כלב (אבל אחד אמיתי), עם דגל ישראל עליו... אז כל כך שרה בכלוב זכוכית שקוף ואטום לקולות, קשורה לכיסא מקובע לרצפה, עם קיסמים תקועים לה בעיניים שלא יסגרו חלילה ובטעות תפספס איזו שניה, וביבי עם כיסוי עיניים קשור אלי (:

נהדרת.
הרגת אותי.