סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטת או שמא פסיכופתית?

לי-און
לפני שנה • 7 במאי 2022
לי-און • 7 במאי 2022
כן, ברור לי שאתה מבין יותר ממני,
הייתי ממליץ לך, על הדוגמא השנייה שנתתי,
שלא יגידו שאני שם דגש על הדוגמא הראשונה,
הבעיה שכתבת שאתה בגיל 38 והוא מקבל עד גיל 30,
אבל דבר איתו תגיד לו שיש לך ניסיון.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 7 במאי 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 7 במאי 2022
randomm כתב/ה:
האמת היא שלא היה לי מוד לקרוא את כל מה שכתבת אבל שולטת ופסיכופטית זה לא mutually exclusive.
יכולה להיות מישהי שהיא גם שולטת וגם פסיכופטית, וזה לא תמיד רע אם אתה יודע להיזהר. מעבר לזה אין לי כוח לקרוא את כל מה שכתבת שם.
אולי מחר.

טוב, זה אדיר. אם אתה לא קורא, מה יש לך להגיב?
עבד משועבד{עבד}
לפני שנה • 7 במאי 2022
עבד משועבד{עבד} • 7 במאי 2022
שולטת פסיכופטית.
ספור אמיתי.

חבר טוב סיפור לי.
שהיה לו קשר עם שולטת אמיתית.

באחד המפגשים הוא עשה משהו שעצבן אותה.
מרוב עצבים היא החלה להכות אותו תוך שהיא ממש מרחפת באויר וצועקת "אני אהרוג אותך".

במקרה אחר, גם כעסה על משהו שאמר ועשה ואז נתנה לו הצלפה אחת בראש.

במפגש אחר, נתנה הצלפה אחת בפנים, ואמרה בעצבים "אני אעשה לך סימן ".

במפגש נוסף,פתאום אמרה "אני רוצה לזיין את התחת העגול שלך", למרות שהיא לא בקטע, וגם הנשלט לא.
אמרה ,אני רק דוחפת לך את האצבע. הנשלט הסכים ואז דחפה לו אצבע באגרסיביות בלי שמן..ולא הפסיקה.
לי-און
לפני שנה • 7 במאי 2022
לי-און • 7 במאי 2022
תודה לך,
אני אשמח אם עוד אנשים יעלו דוגמאות, לעורר את המודעות,
כי הכל הופך להיות קיצוני מדיי בזמן האחרון,
זה מתחיל להיות משחק של 0 או 1,
או שאני קיצונית עד הסוף או שזה לא בדסם.
וכן, אני מבין את התגובה של - זה בחירה שלי עד לאן אני רוצה ללכת.
כמו שאמרתי בדוגמא השלישית שלי פה, דיברתי עם שולטת מכאן
על בדסם, שדיברה איתי על סשנים של חניקה לעלפון ואז השולט מעיר אותך...
אני בדסמי מילדות וזה עדיין לא מחרמן אותי מה אני אעשה יחזור לוניליות, אני לא יכול.
אפילו כתבתי פה בבלוג שלי מספר דוגמאות על נסיונות שהיו לי וכמו הרבה ותיקות וותיקים פה מחקתי
המון פוסטים, כי מה אני אכתוב על פוט פטיש, מה זה מעניין אתכן/ם,
או עד הסוף או כלום, זה מה שהולך בזמן האחרון.
אראגורן​(נשלט)
לפני שנה • 7 במאי 2022
אראגורן​(נשלט) • 7 במאי 2022
לצערי עולם הבדסמ מושך אליו הרבה יותר פסיכופתים מאשר אנחנו מוכנים להודות.
למזלי אני מספיק מנוסה בזיהוי טיפוסי אישיות בעייתיים כדי להימנע ממפגש אבל נתקלתי כאן בכמה נשים בעלי הפרעות אישיות שאלוהים יעזור לאדם שאיתרע מזלו ונפגש עימם. אני לא מדבר על ניצול כספי, אף על פי שלעיתים מגיע ביחד, אלא על בעיות רגשיות קשות וסדיזם בלתי נשלט שלא יכול להסתיים טוב.
בעין לא מקצועית אני מזהה עלייה שאינני מסוגל להסביר בתופעה הזו בחצי שנה האחרונה על רקע היחלשות הקורונה.
Eshel​(נשלט)
לפני שנה • 10 במאי 2022
Eshel​(נשלט) • 10 במאי 2022
מושלם ומקצועי!

Jessie Adams כתב/ה:
אני חושבת שהדיון הזה מאוד חשוב ואני רוצה להוסיף לו עוד כמה דברים:
1. טוטאליות - נשלטים או נשלטות, אין דבר כזה לתת טוטאליות מהרגע הראשון. אתם לא מכירים עדיין את השולטים שלכם, תהיו זהירים. אדם שמבקש טוטאליות מDAY 1 אמור להעלות לכם נורה אדומה.
2. חוסר פרטיות - אתם עדיין אנשים, בני אדם. אין דבר כזה ״אתה לא מסתיר ממני דברים כי אתה נשלט״ מההתחלה. שוב, אתם לא מכירים מהרגע הראשון והפרטיות שלכם היא שלכם בלי קשר לבדסמ. לא כל דבר רלוונטי לשולט שלכם ואם אתם לא מרגישים בנוח לספר להם שסבתא חולה בסרטן וזה מאוד מקשה עליכם, זה בסדר. אמון נבנה עם הזמן וכשיהיה אמון אתם תחשפו יותר.
3. גזלייטינג!!! גָזְלַייטִינְג הוא סוג של התעללות רגשית, הכרוכה בהכחשות מתמשכות של עובדות, אשר זורעות ספק בלב הקורבן, וגורמות לחרדה ולבלבול.
שימו לב מתי עושים לכם את זה, זה מגיע בהמון דרכים וצורות וזאת התעללות נפשית, לא בדסמ.
4. תקשורת - אם אתם מפחדים לתקשר משהו לשולט שלכם, אם אתם מפחדים לנהל שיחה על דברים שמפריעים לכם וחשובים לכם ואתם מפחדים מהתגובה של השולט או השולטת, זאת נורה אדומה. תקשורת לפני הכל ומותר להגיד לא או שזה פחות מתאים לכם או שאתם רוצים לפתוח את הגבולות שוב.

בבקשה תהיו זהירים, כואב לי לשמוע סיפורים רעים ❤️
לי-און
לפני שנה • 10 במאי 2022
לי-און • 10 במאי 2022
כואב לשמוע סיפורים רעים,
אבל איך תמנעו אותם, אם 95% מהחברים פה, לא מגיבים, או מקסימום מגיבים בפרטי,
או גרוע מזה, רק מחממים את העסק,
איזה עבודה יפה, איפה זה היה המסיבה הזאת, תזמיני אותי פעם הבאה, רוצים רק לראות עוד ועוד דם,
כאילו מה שלא קיצוני כבר לא נחשב בדסם,
האמת שזה הקצין בשנתיים האחרונות,
אבל לעשות לייקים לכל מעשה קיצוני, כמובן בהסכמה... שפוי ובטוח, אין לי ספק בזה... לא יעזור למגר את התופעה, ההיפך אם עוד לא הבנתן/ם.
Harle A​(אחרת){poison ivy}
לפני שנה • 11 במאי 2022
Harle A​(אחרת){poison ivy} • 11 במאי 2022
לי-און כתב/ה:
כואב לשמוע סיפורים רעים,
אבל איך תמנעו אותם, אם 95% מהחברים פה, לא מגיבים, או מקסימום מגיבים בפרטי,
או גרוע מזה, רק מחממים את העסק,
איזה עבודה יפה, איפה זה היה המסיבה הזאת, תזמיני אותי פעם הבאה, רוצים רק לראות עוד ועוד דם,
כאילו מה שלא קיצוני כבר לא נחשב בדסם,
האמת שזה הקצין בשנתיים האחרונות,
אבל לעשות לייקים לכל מעשה קיצוני, כמובן בהסכמה... שפוי ובטוח, אין לי ספק בזה... לא יעזור למגר את התופעה, ההיפך אם עוד לא הבנתן/ם.

כל אחד בוחר את הבדס"מ שלו ואם למישהו לחתוך עם סקייפל עושה טוב ומשחרר אותו ולאחר זה נראה מוזר
זה לא אומר שהוא פסיכופט.
וכן... אני מאוד מתלהבת מסאדיזם ומאזוכיזם כל עוד הוא שפוי ובהסכמה.
זה מחרמן לי את הצורה לראות תמונות שכאלו, אז אני פסיכית?
אתה יכול לגלול בתמונות של הפרופיל שלי ולראות לא מעט חתכים,מחטים,ועוד סאדיזם.
יכולה להגיד לך בגאווה שעד עכשיו לא נשאר עלי שום סימן מהזסאדיזם הזה.
כל עוד יודעים לטפל בכך אחרי אז אין פה שום דבר שהוא לא שפוי ולא בסכמה.

זה נראה לך מוגזם הבדס"מ בארץ? אתה ראית בכלל מה קורה בחו"ל? אנחנו עוד "לייט" לעומתם.
ArchAngel​(שולטת)
לפני שנה • 11 במאי 2022
ArchAngel​(שולטת) • 11 במאי 2022
אתה מתייחס לאקטים עצמם ומנתק אותם מהקונטקסט שבו נעשו.
מה שקובע אם מישהו פסיכופט (או סתם אדם לא משהו) אלו הכוונות מאחורי האקטים שמבצע, והקונטקסט שבו הם מתבצעים.

נניח אקט של סטירה: אפשר לתת אותה כי אתה רוצה לנקום במישהו ולהפחיד אותו, ואפשר לתת אותה כי אתה רוצה להתחרמן עם נשלט שרוצה את זה לא פחות ממך.
אותו האקט בדיוק אבל הקונטקסט שונה לגמרי בכל מקרה ומשנה את כל התמונה בנוגע לאדם שנתן אותה.

תתפלא לשמוע, אך גם מאחורי אקטים "שפויים" והכי בנאליים כיבכול בבדס"מ יכולות להיות כוונות רעות ואגואיסטיות שרואות רק את עצמך ולא את האחר.

הדוגמא שנתתי בדיוני עבר היא של שולט שקורא לנשלטת שלו "זונה", סוטר לה, ומוריד אותה על ארבע... אקטים כוחניים "ולא מכבדים" כיבכול, אבל נהפוכו כי הכל נעשה מתוך ידיעה שזה מדליק אותה, עושה לה טוב ובכוונה לחרמן אותה וגם אותו.

לעומת נשלט שקורא לשולטת "המלכה הנערצת" ומבטיח "לשרת אותה", לנקות לה את הבית ולספוג כאב "בשבילה" וכו'
אבל בעצם לא מרפה ממנה, לא מכבד את סירובה, רואה את עצמו ואת הצורך שלו להגשים פנטזיה ספציפית דרכה ולא בדיוק מעניין אותו אם זה הדדי.

מי משניהם מכבד באמת? ברור שהראשון. אבל אם ננתק את האקטים מהקונטקסט נקפוץ למסקנה שהשני, למרות שהוא ראה רק את עצמו כשעשה את זה ולא היה לו אכפת לכפות ולהטריד.

בשורה התחתונה, לא הייתי ממהרת לקרוא למישהו פסיכופט רק בגלל שהוא אוהב אקטים אקסטרימליים או "לא מכבדים" בבדס"מ.
הכל תלוי בכוונה שיש לו כשהוא ניגש לביצוע, בכמה הוא רואה את האחר ולוקח בחשבון את צרכיו וגבולותיו כשהוא בא להגשים את הפנטזיות האלו.

ובהרבה פעמים פנטזיות מיניות של אנשים הן פשוט דרך לעשות מעין פסיכו-דרמה מינית עם תכנים "לא מקובלים חברתית" וזה לא באמת משקף את הערכים שלהם ואת האנשים שהם, זו פשוט דרך לחוות ריגוש, ובהרבה פעמים הרצון הוא שהריגוש הזה יעשה את זה לצד השני בדיוק כמו שזה עושה את זה לך.
וזה למשל מאפיין מרכזי שנעדר אצל פסיכופטים. כך שלשפוט מישהו על סמך הפנטזיה שכתב בבלוג מבלי להכיר אותו ואת האדם שהוא יוביל אותך למסקנות שיכולות להיות מאוד לא רלוונטית לגביו.

נ.ב גם אני מסכימה עם ההנחה שהסכמה לבדה לא הופכת הכל לבטוח. יש פעמים שהסכמה נובעת ממקומות מאוד לא בריאים- מניפולציות, פגיעה עצמית וכו'
אבל בשילוב עם רצון הדדי חופשי ונלהב, מודעות לסיכונים ושמירה על גבולות וכללי בטיחות, זה סיפור אחר לגמרי.
צריך לעודד את הנ"ל במקום לנסות למגר פנטזיות.
לי-און
לפני שנה • 11 במאי 2022
לי-און • 11 במאי 2022
כן ראיתי, כמו ש- ונילים רואים פורנו,
אני רואה בדסם והרבה,
אתן צודקות בוא נעלה את הרף,
כל הרמזים שלי בבלוג - רוצות לרוץ
מהר - אחר כך בוכות, לא עזרו, כנראה.
אגב, אתן מבינות שכתבתי את הפוסט בשבילכן,
שתשבו עם עצמכן תחשבו טוב אם זה היה בדסם או מעשה פסיכופתי.
אל תדאגו לשולטות, הן יודעות מה להגיד: שזה היא ביקשה את זה, רצתה ללכת עד הקצה, שהסימנים יורדים.
הסימנים הפיזיים אכן יורדים לרוב, אבל הסימנים הנפשיים נשארים לנצח, גם לי יש.
יש פה נשלטות שיודעות טוב מאוד על מה אני מדבר אבל פוחדות לדבר ויש כאלה שכבר לא פה, הפתרון שלהן היה פשוט לצאת מה בדסם ויש כאלה שכבר לא יכולות לדבר. אה אבל זה גם בחו״ל אז זה בסדר.