סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הוזמנתי למסיבת פמדום פליי לא אציין את שמה רציתי לבקש ממי שהיה במסיבות האלה שיתאר את החויה

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 23 ביולי 2022
יאפ. אפשר להגיד שכל הקטע במסיבה זה להכניס את האופי שלך פנימה ולעשות את מה שכולם עושים. זה גם הגיוני, כי למה שבן אדם יתחיל לסובב מטריצות ב-90 מעלות ימינה, יפליץ פונקציה חדשה ויסובב עוד מטריצה ב-90 מעלות שמאלה בתוך מקום שכל המטרה שלו זה להוציא את המחשבות לחופש, להכיר בחורות, לשתות וליצור שיחות סרק.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 23 ביולי 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 23 ביולי 2022
קטלב כתב/ה:
אגב, יהיה נחמד להפסיק על האגדה הזאת שבטחון עצמי הוא תכונה פנימית, ושאם רק נזמין את השיקוי הנכון מעלי אקספרס נתמלא פתאום בבטחון עצמי.
טוב, האמת היא שאלכוהול הוא סוג של שיקוי שכן עוזר בתחום. אבל כלל, האישיות של בני אדם נבנית מאינספור משובים חיצוניים. אנחנו חיות חברתיות שמותאמות לחיים בלהקה.
אם מישהו ניסה הרבה פעמים ללמוד לנגן על גיטרה ולא הצליח, מתישהו הוא יפסיק לנסות. אבל לא נקרא לזה חוסר בטחון עצמי, אלא הכרה ביכולות.
אם מישהו שוב ושוב טועה בנהיגה ברחובות תל אביב, ומסרב להכנס לרחובות תל אביב ללא ווייז, לא נקרא לזה חוסר בטחון עצמי. נקרא לזה קומון סנס, כי פאקינג תל אביב. כולם יודעים שהיא מרושעת.
ואם מישהו מנסה להתחיל שוב ושוב עם נשים, ומקבל שוב ושוב לא, אין סיבה שפתאום משהו יגרום לו לחשוב שזה כן משהו שהוא טוב בו. העולם סביבו שוב ושוב מבהיר לו שזה לא נכון.

וככל שגברים יבינו מהר יותר איפה הם יותר מוצלחים ואיפה פחות, יהיה להם טוב יותר. יש לי הרבה מה להביא לשולחן ההכרויות. אינטליגנציה. הומור. חמלה. רהיטות. אני מגרד בגב נהדר. יש לי לא מעט דברים שאני טוב בהם בהרבה מאחרים. אבל שום דבר מאלו לא יכול לעבור במסיבת פמדום. אני לא נראה טוב בבגדי עור. אני לא נראה טוב בלי בגדי עור. ועדיף להיות בלי בגדי עור, בעצם, ביולי-אוגוסט. גברים לא גומרים לומר את המשפט הראשון לפני שהם שומעים כן או לא. אם בכלל שומעים משהו ברעש הזה.

והנה, הפלא ופלא, בזירות אחרות יש לי לא מעט הצלחה. מאז התחלתי לתחזק את הפרופיל בכלוב ברצינות, נשים כאן פונות אלי. גם זה, אגב, כשאני מדבר על גברים אחרים, לא נתפש. זאת לא הדינמיקה הרגילה בכלוב. והנה, אני מספיק טוב כדי שתפנינה אלי בעצמן. כי מה שאני חושף כאן לא קשור לאיך אני נראה בבגדי עור או בלעדיהם. אני אפילו לא טורח להעלות כאן תמונות של סשנים ושל קשירות, כניסוי חברתי מוזר.
ונשים גם פונות אלי מיוזמתן כדי שאקשור אותן. מסתבר שמקבלות עלי המלצות, מאחורי הגב שלי. כן, זה קרה כמה וכמה פעמים.

אבל במסיבת פמדום? שום דבר, שום דבר מאלו לא משנה. מבט אחד, והתשובה היא "לא".

לדעתי זה בגלל התפנינה. איך אפשר לעמוד בתפנינה?
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
קטלב​(מתחלף) • 23 ביולי 2022
פרלין כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
אגב, יהיה נחמד להפסיק על האגדה הזאת שבטחון עצמי הוא תכונה פנימית, ושאם רק נזמין את השיקוי הנכון מעלי אקספרס נתמלא פתאום בבטחון עצמי.
טוב, האמת היא שאלכוהול הוא סוג של שיקוי שכן עוזר בתחום. אבל כלל, האישיות של בני אדם נבנית מאינספור משובים חיצוניים. אנחנו חיות חברתיות שמותאמות לחיים בלהקה.
אם מישהו ניסה הרבה פעמים ללמוד לנגן על גיטרה ולא הצליח, מתישהו הוא יפסיק לנסות. אבל לא נקרא לזה חוסר בטחון עצמי, אלא הכרה ביכולות.
אם מישהו שוב ושוב טועה בנהיגה ברחובות תל אביב, ומסרב להכנס לרחובות תל אביב ללא ווייז, לא נקרא לזה חוסר בטחון עצמי. נקרא לזה קומון סנס, כי פאקינג תל אביב. כולם יודעים שהיא מרושעת.
ואם מישהו מנסה להתחיל שוב ושוב עם נשים, ומקבל שוב ושוב לא, אין סיבה שפתאום משהו יגרום לו לחשוב שזה כן משהו שהוא טוב בו. העולם סביבו שוב ושוב מבהיר לו שזה לא נכון.

וככל שגברים יבינו מהר יותר איפה הם יותר מוצלחים ואיפה פחות, יהיה להם טוב יותר. יש לי הרבה מה להביא לשולחן ההכרויות. אינטליגנציה. הומור. חמלה. רהיטות. אני מגרד בגב נהדר. יש לי לא מעט דברים שאני טוב בהם בהרבה מאחרים. אבל שום דבר מאלו לא יכול לעבור במסיבת פמדום. אני לא נראה טוב בבגדי עור. אני לא נראה טוב בלי בגדי עור. ועדיף להיות בלי בגדי עור, בעצם, ביולי-אוגוסט. גברים לא גומרים לומר את המשפט הראשון לפני שהם שומעים כן או לא. אם בכלל שומעים משהו ברעש הזה.

והנה, הפלא ופלא, בזירות אחרות יש לי לא מעט הצלחה. מאז התחלתי לתחזק את הפרופיל בכלוב ברצינות, נשים כאן פונות אלי. גם זה, אגב, כשאני מדבר על גברים אחרים, לא נתפש. זאת לא הדינמיקה הרגילה בכלוב. והנה, אני מספיק טוב כדי שתפנינה אלי בעצמן. כי מה שאני חושף כאן לא קשור לאיך אני נראה בבגדי עור או בלעדיהם. אני אפילו לא טורח להעלות כאן תמונות של סשנים ושל קשירות, כניסוי חברתי מוזר.
ונשים גם פונות אלי מיוזמתן כדי שאקשור אותן. מסתבר שמקבלות עלי המלצות, מאחורי הגב שלי. כן, זה קרה כמה וכמה פעמים.

אבל במסיבת פמדום? שום דבר, שום דבר מאלו לא משנה. מבט אחד, והתשובה היא "לא".

לדעתי זה בגלל התפנינה. איך אפשר לעמוד בתפנינה?

נכון שהמוח שלי סקסי?!
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 23 ביולי 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 23 ביולי 2022
קטלב כתב/ה:
אלמנה שחורה מאוד כתב/ה:

לכן אסיים להגיב לך
ואגב זה שיש לי ציצים לא אומר כלום
אני בכלל מאמינה שהאיבר הכי סקסי זה המוח…

לפי התיאוריה שלך, אם שנינו נפרסם את אותה המודעה, נקבל בערך אותו מספר פניות. אני מאידך, טוען שאת תקבלי לפחות מספר דו-ספרתי של פניות, ואני אף לא אחת.
על מה את מוכנה להמר שאת צודקת?

אגב, מעבר לזה. אם אני אפתח עכשיו פרופיל חדש, ריק לחלוטין, עם שם נשי, אקבל את אותו מספר דו ספרתי של פניות כמוך. כי מה שמשנה זה לא אני, זה האם יש לי ציצים.

בואי. נבדוק. את מה שברור לכל מי שפשוט מוכנה לפקוח עיניים גם בלי ניסויים אמפיריים מסודרים.

מעניין אבל שגם אתה וגם וויטצ׳ חושבים שזה מצב טוב. שבאמת נשים נהנות מהיותן רק ציצים. שזאת איזו פריבילגיה אדירה.

כאילו לא כל בני האדם רוצים שיכירו אותם.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
פרלין כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
אלמנה שחורה מאוד כתב/ה:

לכן אסיים להגיב לך
ואגב זה שיש לי ציצים לא אומר כלום
אני בכלל מאמינה שהאיבר הכי סקסי זה המוח…

לפי התיאוריה שלך, אם שנינו נפרסם את אותה המודעה, נקבל בערך אותו מספר פניות. אני מאידך, טוען שאת תקבלי לפחות מספר דו-ספרתי של פניות, ואני אף לא אחת.
על מה את מוכנה להמר שאת צודקת?

אגב, מעבר לזה. אם אני אפתח עכשיו פרופיל חדש, ריק לחלוטין, עם שם נשי, אקבל את אותו מספר דו ספרתי של פניות כמוך. כי מה שמשנה זה לא אני, זה האם יש לי ציצים.

בואי. נבדוק. את מה שברור לכל מי שפשוט מוכנה לפקוח עיניים גם בלי ניסויים אמפיריים מסודרים.

מעניין אבל שגם אתה וגם וויטצ׳ חושבים שזה מצב טוב. שבאמת נשים נהנות מהיותן רק ציצים. שזאת איזו פריבילגיה אדירה.

כאילו לא כל בני האדם רוצים שיכירו אותם.

לרוב אנשים נהנים מחיזור, זה משפיע אחלה על הטבע ההישרדותי שלנו.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
אני אומר את זה כאדם שאוהב שקט, כן? אבל אני לא חושב שאני מייצג את הממוצע, שכן גברים פה רבים על כל חתיכה קטנה של בחורה.
GoddessDiana​(אחרת)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
GoddessDiana​(אחרת) • 23 ביולי 2022
זו יכולה להיות אחלה חוויה ואחלה מסיבה.
אני באופן אישי מגיעה בשביל המסיבה והאווירה, פחות בשביל לשלוט על מישהו.
אני לא יודעת מה קורה עם שאר הבנות, אבל אני מגיעה נטו בשביל האווירה.
יצא לי לעשות סשן בקטנה פה ושם, אבל זאת ממש לא המטרה שלשמה אני מגיעה.
תגיע בלי ציפיות מיותרות, תבוא לחוות, לראות, מקסימום להנות ממסיבה עם מוזיקה טובה ואנשים מעניינים.
מי שמגיע למסיבה כדי "להעמיס" יכול גם להתאכזב.
אז במקרה הזה זה לא לצפות לסקס אבל עדין לצפות לסשן...
אני לא אוהבת שרואים בי כמטרה במסיבות כאלה, ובמסיבות בכלל.
אני מאוד נוכחת ושמים לב אליי ואני אוהבת תשומת לב, אבל לא שמסמנים אותי כמטרה לעשות עם הגבר סשן.
זאת לא המטרה שלשמה אני מגיעה...
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני שנה • 23 ביולי 2022
הליין פמדום מיועד לשולטות ולכם הנשלטים.
זה ליין של 3 שנים שבינינו אם לא היה מצליח לא היינו סוחבות גם חצי שנה.
יצאו מאצלנו זוגות שהכירו דרך הליין שלנו בין אם הפמדום ובין אם המאנצ.
אני יכולה להגיד מנקודת מבט שלי שאם תדע לפנות בכבוד ובנימוס לשולטת רוב הסיכויים שתתקבל עם חיוך.
מגיעות אלינו שולטות עם מגוון של פטישים.
יש כאלה שאוהבות אותם מאזוכיסטים ומראה פחות חשוב להן. כל אחת והסטייל שלה.
אני לא יכולה להבטיח שתמצא אבל בוא נגיד שהסיכוי שלך גבוה יותר מאשר לשלוח פה הודעות לשולטות והתיבה שלהן עם 700 הודעות.
כמו שאמרתי פה גם לזוגות שהכירו וגם לאחרים. אנחנו אור ואני נותנות את הדחיפה הקטנה כל השאר זה בידיים שלכם.
לא תמצאו בארץ ליין פמדום כמו שלנו ולא מתוך יהירות אני אומרת את זה. אור ואני עובדות קשה מאוד שזה יצליח ועובדה שזה מצליח בגלל כל מי שמגיע.ה.
וכל מה שינסו לתאר לך פה לא משתווה לחוויה המציאותית העוצמתית. עיצה קטנה תגיע בלי ציפייה.
ואשמח לשמוע את דעתך לאחר מכן.
שיהיה לך יום מקסים ושבת שלום
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
דורה המדליקה כתב/ה:
הליין פמדום מיועד לשולטות ולכם הנשלטים.
זה ליין של 3 שנים שבינינו אם לא היה מצליח לא היינו סוחבות גם חצי שנה.
יצאו מאצלנו זוגות שהכירו דרך הליין שלנו בין אם הפמדום ובין אם המאנצ.
אני יכולה להגיד מנקודת מבט שלי שאם תדע לפנות בכבוד ובנימוס לשולטת רוב הסיכויים שתתקבל עם חיוך.
מגיעות אלינו שולטות עם מגוון של פטישים.
יש כאלה שאוהבות אותם מאזוכיסטים ומראה פחות חשוב להן. כל אחת והסטייל שלה.
אני לא יכולה להבטיח שתמצא אבל בוא נגיד שהסיכוי שלך גבוה יותר מאשר לשלוח פה הודעות לשולטות והתיבה שלהן עם 700 הודעות.
כמו שאמרתי פה גם לזוגות שהכירו וגם לאחרים. אנחנו אור ואני נותנות את הדחיפה הקטנה כל השאר זה בידיים שלכם.
לא תמצאו בארץ ליין פמדום כמו שלנו ולא מתוך יהירות אני אומרת את זה. אור ואני עובדות קשה מאוד שזה יצליח ועובדה שזה מצליח בגלל כל מי שמגיע.ה.
וכל מה שינסו לתאר לך פה לא משתווה לחוויה המציאותית העוצמתית. עיצה קטנה תגיע בלי ציפייה.
ואשמח לשמוע את דעתך לאחר מכן.
שיהיה לך יום מקסים ושבת שלום

אני מבין למה אתה רוצה להגן על העסק שלך, אבל אל תשכח שאין הנחתום מעיד על עיסתו.
מעבר לכך, אני באמת מנסה להבין מה מבדיל את הליין פמדום שלך ושל אור חוץ מזה שיש בו בדס"מ. כאילו, רק בגלל שיש בדס"מ אז זה מבטל את החוקים שידועים מראש לכולם על מסיבות? זאת מסיבה ותו לא, ואתה יודע את זה.
ועם כל הכבוד להשקעה שלך ושל אור (שבה אני לא מטיל ספק), ההשקעה שלכם לא רלוונטית לגבי אמצעי הסינון שלפיהם מחליטים אם להיענות לחיזור או לא.
אולי בליין פמדום באמת יש הבדל באמצעי הסינון להבדיל מכל שאר המקומות בעולם, לי לא נראה.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
אהבתי את הדאבל סטנדרט. כי גברים לא ניגשים לנשים שמוצאות חן בעיניהם. אז למה נשים לא יכולות לפסול? הן צריכות להיענות לכל דרישה ואדם שבא אליהן?
לא צריך להיות צבוע, כל אחד צריך משיכה ראשונית כדי להתעניין. בבדסמ וסשנים ספונטניים נותנים גם הזדמנות למי שיודע לפנות בצורה מכובדת אם הסשן לא מיני.