אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רזות או מלאות

gigi72
לפני שנה • 22 בפבר׳ 2023
gigi72 • 22 בפבר׳ 2023
מלאות בלי לחשוב בכלל ♥️♥️♥️♥️
פטריארך​(שולט)
לפני שנה • 4 במרץ 2023
פטריארך​(שולט) • 4 במרץ 2023
לא קולבים ולא פרות. בין קיצוניות אחת לאחרת יש עולם ומלואו, ואני לא פוסל אף אחת בתוכו.
דמנטי
לפני שנה • 4 במרץ 2023

מילא נשים , בנות חווה…

דמנטי • 4 במרץ 2023
פרלין כתב/ה:
אתה בעצמך קולב ופרה! מה זה הדיבור הדוחה הזה? מדובר בנשים, מיינד יו.
בוגר ונשלט​(נשלט)
לפני שנה • 5 במרץ 2023
בוגר ונשלט​(נשלט) • 5 במרץ 2023
פעם כשהאנשים היו יותר חכמים ולא השפיעו מתעמולה ושטיפת מוח של חברות אופנה/תמרוקים/תכשירים וכו הם העדיפו נשים מלאות+ כי זה שידר אשה בריאה. ורזה שידר אשה חולנית משהו שלא תוכל ללדת ילדים בריאים אם בכלל. אני עדיין חושב ככה אבל אני כנראה במיעוט
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 5 במרץ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 5 במרץ 2023
אני מעדיפה ירוקים, חד משמעית.
כי אדומים מתוקים לי מדיי.. במיוחד הפינק ליידי. ובירוקים יש קצת חמיצות שמאזנת.. שמושכת לעוד ביס. פעם כשאנשים היו יותר חכמים ולא הושפעו מכל הפוטושופ והשעווה הזאת שמורחים על התפוחים בסופר הם העדיפו את התפוחים הירוקים+ כי זה שידר בריאות והזנה. והאדום שידר מתיקות יתר, חולי וחורים בשיניים. אני עדיין חושבת ככה אבל אני כנראה במיעוט.
פטריארך​(שולט)
לפני שנה • 5 במרץ 2023
פטריארך​(שולט) • 5 במרץ 2023
פרלין כתב/ה:

לא הייתה שום כוונה להעליב. אני מדבר על נשים כמו שנשים מדברות על גברים, זה הכל. לכן אין שום בעיה לעשות החפצה ולכנות אותנו בשמות גנאי, אז אני עושה את אותו הדבר. יחס גורר יחס.

וכן, נשים רזות מדי או שמנות מדי דוחות אותי אישית. זו היתה השאלה ועניתי עליה. אולי את פשוט רגישה מדי?
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 5 במרץ 2023
פטריארך כתב/ה:
לא הייתה שום כוונה להעליב. אני מדבר על נשים כמו שנשים מדברות על גברים, זה הכל. לכן אין שום בעיה לעשות החפצה ולכנות אותנו בשמות גנאי, אז אני עושה את אותו הדבר. יחס גורר יחס.

הממ… ״לא התכוונתי להעליב, אבל כמו שאתן מעליבות אותנו, אני החלטתי להעליב אתכן, כי יחס גורר יחס.״

מי ביקש סתירה ולא קיבל?
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 5 במרץ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 5 במרץ 2023
פטריארך כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

וכן, נשים רזות מדי או שמנות מדי דוחות אותי אישית. זו היתה השאלה ועניתי עליה. אולי את פשוט רגישה מדי?

לא. זה שעושים משהו לא הופך אותו לבסדר. באמת, זה הגיון פשוט, אפילו אם טרחני. אפשר לדבר בצורה מכבדת ואפשר לדבר על בני אדם כחפצים או חיות כלאחר יד.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 5 במרץ 2023
קטלב​(מתחלף) • 5 במרץ 2023
פרלין כתב/ה:
פטריארך כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

לא. זה שעושים משהו לא הופך אותו לבסדר. באמת, זה הגיון פשוט, אפילו אם טרחני. אפשר לדבר בצורה מכבדת ואפשר לדבר על בני אדם כחפצים או חיות כלאחר יד.

קשה לי להאמין שניתן לשכנע מישהו שבוחר במודע להתנסח באופן פוגעני כדי להיות פוגעני.