בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יום בממלכה הקסומה

ed
ed
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023
ed • 11 בפבר׳ 2023
AllyCat כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
ג'יזס. תכתוב את זה בבלוג.

Don't hate the player hate the game
הוא לא עשה שום דבר לא בסדר, האתר מאפשר לעשות בדיוק את מה שהוא עשה. אם לדעתך זה לא עובד אפשר להציע לכלובי הצעות לשיפור מבנה הפורום ו/או דף הבית.

בנוסף, ניסוח זה חשוב.
"ג'יזס תכתוב את זה בבלוג"- יוצר אנטגוניזם מטורף
"לדעתי עדיף לכתוב דברים כאלה בבלוג, כי למרות שהאתר מאפשר בסופו של דבר כולם מתעדכנים בפורום מדף הבית וזה מקום שלדעתי ראוי שיהיו בו רק דיונים בנושא בדסמ." - גורם לכותב לחשוב שוואלה יש מצב שאתה צודק

הבלוג זה משהו אישי
שנותן לכל אחד/ואחת לפתוח את אשר על ליבו
בכל נושא שרוצים לשתף!!.
ויש את הפורום
אחד הנושאים בפורום
ונהדר שיש את זה!!.

מקום של יצירות מקוריות!!
של סיפורים וקריאת יצירות נהדרות.
עוד מימי אתר הדומינה
אתר הפייפ ,הפאמדום האגדי,ודומדומינה אהבו לקרוא וזה מה שזוכרים מאותם האתרים!

והיום רואים גם בלינקים אחרים מה שזוכרים
מאותם האתרים שהיו זה
הסיפורים הנהדרים שנכתבו שם!!!!
ומתגעגעים לקרוא אותם!!
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023
למרות שלדעתי אלי קאט לא הביעה את דעתה האישית, אלא רק המליצה ניסוח נאות לאדם אחר, אני אתך, אד.
אני אוהבת את הפינה הזאת יותר מהמגזין, למשל, שמתיימר להגיש סיפורים איכותיים ומלוטשים. זאת ממש פינת פינטוז ברבים מהבטן, ולדעתי יש לה מקום בפורום. רק כאמור, צר לי מאוד שכה מעטים משתמשים בה.
AllyCat​(נשלטת)
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023
AllyCat​(נשלטת) • 11 בפבר׳ 2023
מה שברייה
אני לא סגורה על מה דעתי בנוגע לאיפה מתפרסמים סיפורים אישיים ותכלס אני לא חושבת שזה כזה משנה לי
אבל אני כן חושבת שאי אפשר להתעצבן על אד אפילו אם הרבה אנשים לא אוהבים את זה, כי הכלוב ליטרלי מאפשר את זה. הכלוב עשה פורום יעודי ליצירה מקורית, איך אפשר לכעוס על מישהו שמשתמש בפורום קיים בדיוק למטרה שלשמה הוא נוצר?
וגם אני אכן חושבת שיש דרך להביע עמדה ושניסוח נעים בא קודם כל לטובת מביע הדעה כי אם המטרה היא לשכנע, אז ברור מה יותר משכנע.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 11 בפבר׳ 2023
אלי, איך כל הדברים הנפלאים שאת כותבת פה, כמו הדרך להביע עמדה והחשיבות של ניסוח נעים עולים בקנה אחד עם הפעולות שלך? שואל כי העלית את העניין לדיון. ניכר שמה שתיארת כאן לא מהווה עיקרון מנחה בהתנהלותך באתר.
AllyCat​(נשלטת)
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023
עולה מצוין. אני זאת שתמיד מנסה לגשת בהתחלה בדרכי נועם, ומישהו אחר, לא חשוב שמות, מתפרץ ויורד לפסים אישיים, ומוסר מידע מעוות על אנשים. לראיה התגובה שלך בשרשור הזה ובשרשורים אחרים וכן בבלוג שלך.
שים לב איך שוב, אמרתי משהו בצורה מאוד מכבדת ועניינית ואתה מצאת דרך לסובב את זה אלי.
עם זאת, חשוב לי להגיד - אני עונה לך כאן בשרשור כי פתחת משהו אישי עלי ואני לא אוהבת כשהשם שלי מתנוסס עם שקרים לידו. אבל זה לא יפה מהצד של אף אחד מאיתנו לגנוב את השרשור הזה ולהפוך אותו לריב בנושא לא קשור. אם יש לך משהו להגיד לי, בוא תגיד לי במקום שזה לא יפגע באחרים.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023
אה, אני מבין שתגובה אחת שמכילה מעט מידע שפונה אלייך זה מצדיק את כל מה שעשית (ועשית. את יודעת גם דברים שאף אחד חוץ ממני יודע. את מוזמנת לפתוח צ'אטים שפתחת איתי), אפילו את השיימינג. כל זה במקום לפנות ולהגיד "אחי, תמחק". אין לי אינטרס להשאיר את זה שם.

עולה מאוד?
אסכם באחד בפה ואחד בלב. לא אשיב, למרות שאת כנראה כן. ואשמח שתתעלמי ממני בפורום, כמו שהתעלמת עד התקרית שקרתה ממש לאחרונה.
AllyCat​(נשלטת)
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023
אבהיר שוב את כוונתי למקרה שזה לא היה ברור. הכוונה הייתה שפתחת משהו אישי כלפי **כאן בשרשור**, במקום להתייחס לגופו של עניין ולטענה עצמה שהעליתי. זה שעשית את זה גם לפני זה לא רלוונטי לדיון כאן או לסיבה שבחרתי להגיב. תקיפה אישית עלי תגרור תגובה מצידי שבה אתייחס לתקיפה כי א. אינני מושלמת ב. מדובר בג'וינט.
לא התעלמתי, ולא לא-התעלמתי ממך. ראיתי תגובה שנראתה לי פוגענית וגם אם לא אתה היית הכותב שלה הייתי מסבירה למה התגובה הזאת פוגענית ואיך לדעתי עדיף לנסח בצורה אחרת.
לא אתייחס לדברים האחרים שאמרת אישית עלי כי הם מוצגים בצורה שמסלפת את האמת.
אתה זה שבכלל התחיל את הדיון עם להגיב משהו פוגעני ומתנשא במקום על היצירה עצמה, ואז כשהסבירו לך בנועם שהניסוח יצא פוגעני ירדת לפסים אישיים והעלית תקריות עבר שאינן רלוונטיות לנושא.
אם יש לך משהו אישי להגיד לי, תגיד לי בצורה שלא משתלטת על פוסט של אדם אחר.
Kitty frank
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023

Re: יום בממלכה הקסומה

Kitty frank • 11 בפבר׳ 2023
ed כתב/ה:

היא אמרה לי לאחר שגמרתי את הכוס ועלה לי השתן לראש

נהניתי מהכפילות המילולית. תודה (:
ed
ed
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023

Re: יום בממלכה הקסומה

ed • 11 בפבר׳ 2023
Kitty frank כתב/ה:
ed כתב/ה:

היא אמרה לי לאחר שגמרתי את הכוס ועלה לי השתן לראש

נהניתי מהכפילות המילולית. תודה (:

תודה רבה 🙏💖
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023
מה שכן, אד, אני מצטער על הוולגריות. באמת שלא שמתי לב לכמה שהתגובה שלי נשמעה עוינת 🌹
סתם באתי בקטע של "מה הקטע?", גם לא בקטע תוקפני. אני חושב שעדיף לשמור על מתכונת החפרפרת, אבל, כאמור, כשכלובי מציע לך מסגרת שהומצאה בדיוק בשביל מה שאתה עושה, אין לי מה להגיד בנוגע להתנהלות הספציפית הזאת, במאקרו אומנם יש לי דעה שונה וזה בסדר, אני מבין את הסיבות והרציונל שתומכים בקיום של הפורום הזה. אני מניח שיש לנו פשוט העדפות שונות.
בכל מקרה, אני מקווה שלא חשת ביחס עוין כי באמת שלא לזה התכוונתי.