סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים עם קטן?

קטלב​(מתחלף)
לפני 11 חודשים • 22 במאי 2023
קטלב​(מתחלף) • 22 במאי 2023
kaly כתב/ה:
יצא לי לפגוש כמה שולטים עם זין קטן, הבעיה היא אחרת.
**מודעות**

בנאדם לא יכול ליצר ציפיות ולחשוב שברגע האמת, הנשלטת תשפריצ ניטים במקום לחפש פינצטה וזכוכית מגדלת בתיק או לחילופין, תצחק לו בפנים (אם הייתי הגונה, אולי הייתי משתמשת בפלטפורמה כבר להתנצל, אבל אני לא.) ותלך.

אם זה דיל ברייקר? אישי לכל אחת.
יש כזה גם לנשים? ברור. לא ניתמם, כשבחורה לא מספיק רזה/מלאה/שמנה/ שופעת/ שטוחה/ בלונדינית/ מקועקעת/ חלקה וכו' (לפני עוד דרישות הזויות למיניהן)

לא צריך להתנצל על כך שזין קטן זה דיל ברייקר. שולט או לא שולט.

אם את צוחקת על אנשים עם זין קטן - ועוד בפניהם - הבעיה היא אכן אחרת, ולא בהם.
לא באמת​(נשלטת)
לא באמת​(נשלטת) • 22 במאי 2023
ברור שיש שולטים עם זין קטן, אם זה לא היה פוגע בפרטיות גם הייתי מציינת מי בכלוב שולט עם קטן, שזה אחד הדברים המבאסים לנשלטות.
kinkfunny
kinkfunny • 22 במאי 2023
לא באמת כתב/ה:
ברור שיש שולטים עם זין קטן, אם זה לא היה פוגע בפרטיות גם הייתי מציינת מי בכלוב שולט עם קטן, שזה אחד הדברים המבאסים לנשלטות.

חחח הקטע הזה של זין קטן כזה טאבו...לחצי מהאוכלוסיה יש אותו(כל אחד מתחת לממוצע נחשב קטן בעיני הכלל) ועדיין זה הדבר הכי גרוע שאפשר להגיד על גבר.
אני מודה שאני בחצי הזה, מקווה שיותר גברים ישימו זין ויצליחו בדברים שכן יש להם השפעה עליהם.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 22 במאי 2023
די מבאס שיש קול בקהילה שאומר ששולטים גברים חייבים לעמוד בכל מיני קריטריונים בשביל להיות "ראויים" לתואר שולט.
אני לא מדברת ברמת ההעדפה האישית אלא הקביעה "מי ראוי" להיחשב בכלל שולט בעיניי הכלל.

מבאסת ההנחה שאתה חייב להיות עם זין בגודל מסוים, גובה מסוים או עיסוק מסוים בשביל שתהיה לך לגיטימציה בכלל להחזיק בפנטזיות המיניות שלך, כאילו ששליטה היא פרס באיזו תחרות ולא פשוט ההעדפה המינית שלך, שלא בדיוק בחרת בה.

למה לא מספיק רק לאהוב את הפנטזיה ולמצוא מישהי שאוהבת את אותו הדבר וכיף לה איתך?
למה אתה צריך להוכיח שאתה "גבר מספיק" כתנאי?
גבר לא בוחר להיות עם זין קטן, הוא גם לא בוחר להימשך לשליטה. זה פשוט מי שהוא.
בטוחה שזה מרגיש מספיק מדכא גם ככה להרגיש שונה מכולם, אז גם בקהילה "הפתוחה" הזו להרגיש כאילו אין לו מקום?
שוב, לא מדברת על נשלטת ספציפית שזה לא מתאים לה אלא הקביעה הזו שזה מגוחך מצידך בכלל לחשוב על עצמך כשולט אם אתה לא רשימת מכולת מאוד ספציפית.

זה כל כך שונה בעולם השליטה הנשית, מנסיוני האישי לפחות. אם את אישה העיקר שאת אוהבת לשלוט, או אפילו לא אוהבת- העיקר שבא לך לנסות, וכולם מרוצים.
נשלטים בדר"כ לא יפסלו כל כך מהר אישה שרוצה לשלוט בהם רק כי היא לא נכנסת לשבלונה של דמות שולטת סטריאוטיפית- כי אין לה עיסוק דומיננטי גם במציאות, כי אין לה מבנה פיזי דומיננטי וכו'
Sentinel
Sentinel • 22 במאי 2023
את מייחסת לבני אדם יכולות ותכונות גבוהות מידי.

נשלטים ועוד יפסלו אישה דומיננטית על המון דברים שטחיים. תראי כמה כאב ותסכול יש פה משולטות שהן לא מוצאות נשלט ראוי, וכולם נעלמים אחרי סשן או "לא רציניים".
הם כאלה כי האישה הדומיננטית לא לטעמם, וטעם הרוב הוא בתכונות פיזילוגיות ומנטאליות מסויימות.

וכנ"ל, אין מה לעשות, כן יש גברים דומיננטים עם זין קטן, וכל הוא יכול להיות מנכל עם זין קטן וואללה יש גם סיכוי שהוא יהיה שולט של מישהי שבאמת הזין לא יפריע לה.

אבל בגרוסו-מודו?

סורי, מצטער חברים, מי שיש לו קטן פחתו סיכוייו להיות שולט.
מקסימום סאדיסט מניאק, אבל עם קטן.
icon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
לא שאין נשלטים שטחיים בעולם, בטוחה שהיו מקרים כאלו גם. אבל הסיבה שבדר"כ נשלטים נעלמים למחרת היא לא כי גילו שהשולטת לא מנכ"לית או הזדזעו לראות שהיא יותר נמוכה מהם, אלא כי קשה להם להתחייב למשהו רציני, כשהפנטזיה מהפורנו היא לא רק מין ומתחיל להיווצר קשר.
חלק בלתי מבוטל מהם בקונפליקט עם המיניות שלהם ומתנהלים בה כמו ברכבת הרים בין עליה של חרמנות והשתוקקות לבין ירידה לתהומות בושה והכחשה לאחר מכן.

אבל בשביל סטוץ בדס"מי? כמעט ואף אחד לא יגיד לאישה שרוצה לממש איתו פנטזיה מינית שמרגשת אותו "עזבי, את רק מלצרית, קבלי ביטול".

כשגרתי עם ההורים, וגם בתקופות שלא עבדתי בכלל, אף אחד לא פסל אותי לסשן על סמך זה.
לא ציפו ממני להיות "יותר מהם" בהשכלה, בגובה, בניסיון, ברמת ההכנסה או העצמאות בחיים.
העיקר שיש לנו את אותן פנטזיות.
אם הייתי גבר שולט היו מגחכות עלי שאני בכלל מנסה "במצבי" להתחיל קשר שליטה לפני שאני דומיננטית בתחומים אחרים בחיי האישיים וגם נראת פיזית "בהתאם".
(כמובן שלא כולן, אבל מספיק בשביל להרגיש ששולט גבר נדרש לעמוד בקריטריונים שאישה שולטת בדר"כ לא).

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני מאי 22, 2023 10:53 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Sentinel
Sentinel • 22 במאי 2023
הם רצו משהו שיגרה את הזין שלהם. סורי.

ונשלטים לגמרי יעשו גוסטינג על דברים שטחיים וינסו למכור את זה כאילו הם רגישין ומבולבלים "כי וואו החוויה איתך הייתה מטלטלת".

בולשיט. אם היא הייתה כוסית, או בעלת מעמד והיה אפשר להביא אותה לאמא ואבא הם היו נשארים יפה מאוד.

וכנ"ל נשלטות, הן רק יותר כנות לגבי הצרכים שלהן כי וואללה נשים יותר פתוחות וורבליות מגברים.
זין קטן, אבטלה, או כל סממן חברתי אחר שנחשב פחות ממוצע - קוק בלוק.
ArchAngel​(שולטת)
נשלטים לא באמת מוכרים שום דבר, הם פשוט נעלמים וזהו. הם לא נשארים שם להסברים ככה שבהרבה פעמים אין הזדמנות אפילו לשמוע את הבולשיט שלהם.

זה פשוט ניכר בהתנהגות של מי שמחפש סשנים כל הזמן אבל נעלם מיד אחרי הסשן לכולן בלי קשר למי הן, מוחק את הפרופיל כאילו מעולם לא היה כאן, אבל אז אתה רואה את התמונה ששלח לך כאן באפליקציה ונילית כשהוא למצוא "אישה רגילה". וחוזר לפה שוב אחרי שהבין שחסר לו משהו, והמעגל חוזר חלילה.

שמע, נעלמו ממני גם כשהייתי "כוסית" בעיניהם, וגם כשכבר הייתי היה לי מה להציע בחיים ואפשר היה להביא אותי להורים.
להגיד שהסיבה שנשלטים נעלמים לשולטות בגלל שהן לא נראות מספיק "שולטות" או לא נמצאות בתפקיד דומיננטי בחיים האישיים זה הסבר מאוד לא מדוייק, כי זה קורה גם לכאלו שכן.
הסיבה היותר סבירה בעיניי היא שהם מפחדים להתחייב כמו הרבה גברים אחרים בעולם הדייטינג.
ובנוסף, יש את היבט הבושה שבהעדפה המינית הזו שקשה לקבל, מה שמוסיף לטלטלה.
וזה לא כי השולטת מולו כל כך מיוחדת "שטלטלה את עולמו" אלא כי להתעסק בבדס"מ בצורה ממשית מטלטל אותו כשל עצמו.

ובכל מקרה, הנקודה שלי היא שנשלטים לא פוסלים אישה מלהיות שולטת רק בגלל איך שנראים החיים האישיים שלה או כי הגוף שלה "לא משדר דומיננטיות" (שים לב- לא מדברת על נראת יפה בעיניהם אלא נראת "כמו שולטת").
אם הם לא רוצים אותה למערכת יחסים רצינית אחר כך זה סיפור אחר לגמרי, אבל הנשלט הוא לא שולל את המיניות והפנטזיות של השולטת ולא מתנה אותם בקריטריונים שבגינן היא "ראויה לשלוט בו" או שהיא מגוחכת ויומרנית על עצם הפנטזיה.
מתי שמעת נשלטים מצחקקים שמישהי עם חזה קטן *מתיימרת* לשלוט בהם? לעומת כשמדובר בשולט עם זין קטן.

הרצון במערכת יחסים הוא סוגיה אחרת לגמרי, וזה לא שונה ממה שקורה בעולם הונילי שבו גבר לא ימהר לסרב לסקס עם אישה שנמצאת איתו באותו ראש רק כי היא לא עובדת בעבודה מרשימה מספיק.
והוא גם לא יחשוש מלהיכנס למערכת יחסים איתה אם הוא יותר מוצלח ממנה בחיים, לעומת כשהמינים הפוכים.
אז כן, בהכללה, קיים סטנדרט כפול בציפיות בין שולטת לשולט ע"י בני המין הנגדי בצד הנשלט.
והנשלטים יתגמשו יותר, לפחות בהיבט המיני, בין אם זה בגלל נואשות או כי בכנות לא אכפת להם מהדברים האלו כל עוד יש קליק.
Sentinel
Sentinel • 22 במאי 2023
האזור בגוף שונה בין גברים לנשים.

אצל גברים זה הזין.
אצל נשים זה המשקל.

כן, שמעתי הרבה נשלטים פה (סליחה חבר'ה שאני חושף) שצוחקים ומצחקקים על שולטות פה עם בלוגים מלאי פאתוס על עומק השליטה המנטאלית, ואיך היא תחדור לך לתחת ולנשמה ובסוף מגיעים למפגש ו.... וואלה, אישה לא מושכת בעליל, עם צרות כלכליות, עבודה "נחותה" (במרכאות,כמובן), וגרוש שעושה ועשה לה את המוות וכל קשר בינה לבין "שליטה" מקרי בהחלט.

כן, יש מוסר כפול, לטוב ולרע, ולשני הכיוונים. אנחנו מסכימים. אנחנו חלוקים על משהו אחר -
יש "קריטריונים" מעשיים להיות שולטים/ות.

במקרה של גברים, זין לא קטן הוא אחד מהם.
Qcandy​(נשלטת)
Qcandy​(נשלטת) • 22 במאי 2023
בעבר היה לי ויכוח עם שולט שלטענתו שולט חייב להיות גבוה שרירי חתיך ועם זין גדול...

ואני 🫣

כל ניסיונותי לשכנע אותו שהמשיכה טמונה לא רק בכח אלא גם ואפילו בעיקר במוח עלו בתוהו.

אין ספק ששולט שבנוי לתלפיות זה מושך אבל אני מסתפקת גם בפחות העיקר שהקופסא תהיה מלאה כי השמיים הם הגבול.

הבנתי שאין שום דבר בקופסא חוץ מאריזה יפה וחבל על האנרגיות.